Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA emerytury oficerów SB - temat zastępczy Jan Kobylański

Maśliński - Co z emeryturami SB-ków? - temat zastępczy Jan Kobylański

Eureka
2008-02-04 w Super Express znalazłem artykuł pt. Tak być nie może! - lista hańby emerytowanych SB-ków.
Czytamy: spis do którego dotarł "SE", pochodzi sprzed dwóch lat.
Niektórzy oficerowie dziś już nie żyją. Ci, którzy wciąż są wśród nas, pobierają każdego miesiąca emerytury wojskowe w wysokości od 3 do ponad 9 tys. zł!!!
Zwykły Kowalski dostaje średnio 1212 zł emerytury brutto. Najniższe świadczenie wynosi 597,46 zł, a najwyższe 3172. Komunistyczni prześladowcy otrzymują tylko te najwyższe - niby za zasługi....
Niestety, gazeta nie dodała, że zgodnie z ustawą te krwawe świadczenia po śmierci zbrodniarza otrzymuje jego żona. Tak, więc zbrodniarze żyją kosztem ofiar jak pączki w maśle. I za taki artykuł, dzięki ponieważ nigdy nie będzie stać na to "Wyborczej".

Żaden rząd nie chce ruszyć emerytur zbrodniarzy komunistycznych.
Dlaczego??
Jak można odebrać 6.tyś bratu Adama Michnika przecież on ma Gazetę Wyborczą i Stefan Michnik vel Szetcher jest nietykalny żyje spokojnie zbrodniarz kosztem ofiar
w Szwecji mieszka od 1969 r.
A jego osiągnięcia w skrócie:
majora Zefiryna Machalli (wyrok śmierci, pośmiertnie rehabilitowany)
pułkownika Maksymiliana Chojeckiego (niewykonany wyrok śmierci)
majora Jerzego Lewandowskiego (niewykonany wyrok śmierci)
pułkownika Stanisława Weckiego wykładowcy Akademii Sztabu Generalnego (13 lat więzienia, zmarł torturowany, pośmiertnie zrehabilitowany)
majora Zenona Tarasiewicza
pułkownika Romualda Sidorskiego redaktora naczelnego Przeglądu Kwatermistrzowskiego (12 lat więzienia, zmarł wskutek złego stanu zdrowia, pośmiertnie zrehabilitowany)
podpułkownika Aleksandra Kowalskiego
majora Karola Sęki, artylerzysty spod Radomia, przedwojennego oficera, potem oficera Narodowych Sił Zbrojnych (wyrok śmierci, stracony w 1952 roku)

Oczywiście nie można zapomnieć o takim orle zbrodniczego środowiska jak Salomona Morela ( czasami widnieje nazwisko tego zbrodniarza Szlomo Morel) ten na swoich rękach ma krew zamordowanych 1538 nie licząc kalectwa, do jakiego doprowadził w Obozie Swietochlowicki obecnie za emeryturę z RP odpoczywa w Izraeli.
Zbrodniarzy jest setki tyś żyjących na koszt biedoty.
To są przemiany w tzw. I I I RP.

Przypominam okrzyki Z. Ziobro - odbierzemy im renty!
A Ziobro to sztandar PiSu, lecz to PO zapewni im nietykalność.
Przypominam 1992r spisek przeciwko Olszewskiemu w obronie ubeckich teczek. Takich bohaterów jak Tusk czy Pawlak nie zabrakło w tym towarzystwie także Niesiołowskiego - przypominam film "Nocna zmiana".
A może Niesiołowski tak samo jak w moim artykule pt. "Zakrzyczeć żydowskie zbrodnie" wszystko równa z błotem żeby zakrzyczeć udział w tym spisku.
Tusk nie był jeszcze premierem a już groził, że nie pozwoli, aby IPN wydał książkę na temat Wałęsy. Za to wydania Grossa czy o homoseksualistach są ogólnie dostępne.
W sumie nic dziwnego, razem spiskowali, razem opluwali katolików. W końcu KLD zniszczył suwerenność gospodarczą pod przywództwem Wałęsy nie mówiąc o opiece nad przestępcami.
Przypominam w tym miejscu sprawę "Słowika" KLD założył nijaki Jan Krzysztof Bielecki - Izaak Blumenfeld i wszystko jasne.
Tusk ma także zaplecze, które pomoże mu w zapomnieniu zbrodni stalinowskich.
np. Michał Boni - Jakub Bauer konfident SB są też inni jak Andrzej Markowiak.

Aktualnie Tusk ma wsparcie Wałęsy, który nawołuje:
- Strajki doprowadzą do stanu wyjątkowego - powiedział w Kontrwywiadzie RMF FM Lech Wałęsa. - Może polać się krew.
- Apeluję: dajmy tym ludziom trochę porządzić - mówił były prezydent kolejny raz wygaszając cele organizacji związkowych.
Wielki elektryk nie pamięta, że sam niszczył strajki na życzenie Kiszczaka, a jako nagroda popijawa w Magdalence oraz podział łupów.
Wraca "korporacja Geremka".
Radosław Sikorski sięgnie po urzędników z tzw. korporacji Bronisława Geremka,
MSZ Radosław Sikorki, który bez pardonu zamknął gęby, jak za czasów stalinowskich polskiej dyplomacji w kontaktach z Polonią.

Czy to obawa że Polonia w końcu pod namową Maślińskiego zacznie oskarżać zbrodniarzy komunistycznych - dzisiaj biednych staruszków otrzymujących po kilka tyś zł. i żyjących kosztem ofiar?
Brawo tak zbudujecie drugą Irlandię.
Jednak oddala się poprawa przestrzegania prawa.
Barbara Piwnik uchyliła tymczasowy areszt wobec siedmiu bezwzględnych bandytów, którzy dokonali kilkunastu porwań dla okupu - ustalił "Wprost". W sprawie FOZ też się wykazała negatywnie.
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski zwrócił się do IPN z wnioskiem o ekspertyzę prawną dotyczącą Jana Kobylańskiego - dowiedział się "Wprost".
MS chce się wykazać ścigając Kobylańskiego - przypominam, że to jest temat dyżurna tzn. zastępczy - o ile nie można wziąć za gębę przestępców w togach to można opluwać Polonię.

Ziobro nie miał aplikacji a Ćwiąkalski praktyki sędziego ale powinien wiedzieć, że prawo zabrania ponownego skarżenia z tego samym powództwa.
Sądzę że Jan Kobylański prezes OSOPAŁ oskarży Ćwiąkalskiego!!!!!!!!!!
Starym zwyczajem " bez bata ani rusz ". IPN już prowadziło postępowanie w tym temacie i bez skutku, lecz fajnie mieć temat zastępczy.

Koniec z pesymizmem to na pewno wiadomość warta świeczki:
Kulczyk: Wracam do kraju, bo rządzi Tusk Jan Kulczyk, zamieszany w aferę Orlenu, wyjechał z kraju, gdy PiS wygrało wybory. Ale teraz rządzi Donald Tusk, a to daje "wiele możliwości dla inwestorów" - mówi Kulczyk w wywiadzie dla "Financial Times/.../

Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.