Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
3 grudnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 20-04-2015

Kolejny najazd sowietów na Polskę? Putinowskie "nocne wilki" w akcji !!! 


"Komm Frau" - rzeźba dokumentująca rzeczywisty przebieg "wyzwolenia" Gdańska Autor: Jerzy Bohdan Szumczyk. Rzeźba bez zezwolenia stała jedną noc (12/13 października 2013 r.) i usunęła ją milicja Polski sowieckiej

Rzekome błędy ortograficzne Bronisława Komorowskiego to moim zdaniem bardzo inteligentny, acz moralnie problematyczny element jeszcze pierwszej jego kampanii prezydenckiej. Inteligencja tego zagrania wykorzystuje pijarowe „jiu-jitsu”, by tak rzec: zachęcić przeciwnika do impetu, rozpędu, który pozwoli mu wbić się w ścianę. Któż nie szydził z rzekomych błędów „Gajowego” (kolejny element jiu-jitsu…) Przykłady znaleźć można i na moim blogu. Każdemu jednak (powiedzmy) zdarzyło się popełnić błąd ortograficzny, wielce czasem konfundujący, tedy Bronisław Komorowski ustanowił rzekomą jedność swego losu („Zwykły polski los”) z losami ogromnej większości wyborców; po wtóre, usprawiedliwił nieuctwo i niekompetencję, czyli zagrał na kompleksie niższości, niskich instynktach; i po trzecie, ośmieszył swych przeciwników jako ludzi małostkowych, próżnych. A wszystko to wykorzystując naszą przewidywalną reakcję. Można powiedzieć, że zrobiliśmy mu kampanię naszymi rękami, naszymi kpinami. 

W rzeczywistości Bronisław Komorowski nie popełnia błędów ortograficznych. Nie ma też nic wspólnego z żadnym gajowym. Te dwa elementy nie tylko dodają życia jego moim zdaniem bezbarwnej osobowości, ale i maskują, zasłaniają jego rzeczywistą, szkodliwą dla Polski politykę. 
 
Podobną prowokacją moim zdaniem były wyreżyserowane zawczasu wspólnie przez Polaków rosyjskich i samych Rosjan pogaduchy Grzegorza Schetyny z MSZ-em i „mediami” Sowietów w związku z Auschwitz. Większości Polaków nie trzeba przekonywać do ostrych wypowiedzi pod adresem Rosji, może nawet wypowiedzi prowokacyjnych. Ale „przyjemne z pożytecznym” - muszą one być racjonalne, zmierzać do jakiegoś celu; nie mówiąc już o tym, że winny być częścią większej całości, szerszej polityki rządu, lub choćby taką politykę zapowiadać. Ale nie było, ani nie ma żadnej takiej szerszej polityki rządu, polegającej na jego asertywności (powiedzmy) wobec Rosji. Platforma zablokowała w Parlamencie Europejskim nawet rachityczne inicjatywy związane z zamachem w Smoleńsku; zablokowała je, choć były w interesie i Polski, i dobrze pojętym interesie samej Platformy. To właśnie ta blokada jest częścią szerszej polityki rządu realizowanej przez Platformę od lat w interesie Rosji. Tyle że ta szersza polityka rządu zamachowców nie jest realizowana w świetle jupiterów i nie będzie tematem kampanii wyborczej - w odróżnieniu od pozornie bezsensownych ustawek Schetyny i Rosji w sprawie Auschwitz na kilka miesięcy przed wyborami.
 
Sądzę, że te ustawki i prowokacje to dobre tło dla oceny kolejnej moim zdaniem prowokacji i ustawki rządu zamachowców w związku z gangiem motocyklistów („Nocnych Wilków”) z Rosji.
 
Nie wiem, czy temat wystręczyła sama Rosja, czy polskojęzyczne gadzinówki rządu zamachowców. Uczyniły to tak, by maksymalnie poniżyć głupich Polaczków – przypomnę tytuły i ogólny ton: „Polska wystraszyła się zapowiedzi przejazdu Nocnych Wilków” itp. Jeśli Polaczki wystraszyli się wizyty gangu meneli na ukradzionych motorach, to co będzie, gdy wizytę zapowie Armia Czerwona? By zrównoważyć jeszcze raz te wirtualne triumfy Putlerostanu, publikuję nie zdjęcia ukradzionych przez meneli motorów, a parę zdjęć po raz kolejny dokumentujący ich rzeczywiste życie.
 
O ile wiem, w ruchu turystycznym między Polską a Sowietami nadal obowiązują wizy. Są zwyczajnie pewne przepisy (Art 28 § 1 Ustawy z 12 grudnia 2013 r. o cudzoziemcach) o czym przypomniał mój po sąsiedzku kolega-bloger Chatar Leon (tutaj: http://naszeblogi.pl/53991- nocne-wilki-chca-wjechac-do- rp-sprawa-jest-chyba-prosta) Gdyby rzekomy rząd Polski był rządem Polski prawdziwym, to prowokacja Sowietów spotkałaby się z dyskretną lub jawną zapowiedzią odmowy wiz dla meneli. Zapowiedzią dwuzdaniową. Myślę, że dla zwięzłości nawet nie warto w tym kontekście dodatkowo wyszczególniać herszta meneli, którego obejmować mogą dodatkowe przepisy unijne o zakazie wjazdu w związku z osobistym jego uwikłaniem w politykę podbojów Putina (nie wiem czy przepisy go obejmują, a nie chce mi się sprawdzać; temat meneli nie jest zbyt interesujący).
 
A tymczasem co robimy my?
 
Ano… to co zawsze. Postawa dziada proszalnego: i petycje do Grzegorza Schetyny, by ten ulitował się nad nami biednymi i z łaski swojej nie wpuszczał tych groźnych, ach jak groźnych kryminalistów. "Nie zabijajcie nas". Tych petycji i apeli porobiło się całkiem sporo. Sowieckie „media” nie omieszkają o tych petycjach wspomnieć – po to właśnie Putin organizuje tę prowokację - na dowód koronny tchórzostwa Polaczków, i niestety będą mieć rację. Głos w sprawie meneli pewnie zabierze niejeden prominentny polityk opozycji. Może jakiś telewizyjny panel dyskusyjny? Z ciężkim sercem to wszystko piszę, bo w proszalny ton uderzyło wielu skądinąd zacnych ludzi, moich przyjaciół, szczerych patriotów.
 
Chcecie wiedzieć, co będzie dalej?
 
Ano, Schetyna uwzględni wasze błagania, dając tym samym „dowód” patriotyzmu ustawkowego swego, Platformy i rządu zamachowców. Pewnie nawet mu za to podziękujecie.
 
Wersja bardziej skomplikowana: Schetyna waszych suplikacji nie uwzględnia. Budzi to irytację Bronisława Wspaniałego, Schetyna zostaje wezwany na dywanik i postawiony do pionu. Bronisław triumfalnie oznajmia w telewizji o swym patriotyzmie tudzież o zwalczeniu bohaterskim „zagrożenia bezpieczeństwa państwa”, w postaci zakusów szajki rosyjskich meneli na motorach. I tylko przez nikogo nieprzewidzianym przypadkiem nastąpi to wszystko na tydzień przed wyborami. Znów zrobił sobie kampanię wyborczą i pijarową waszymi rękami.
 
Jakie państwo, takie zagrożenie jego bezpieczeństwa… "Oni" wygrywają w każdym wypadku naszej reakcji. Prócz jednej: bierności.

Blefy warto sprawdzać. Blefy trampkarzy zwłaszcza. Jeśli Schetyna z Komorowskim wpuszczą tu sowieckich meneli, to sami sobie wystawią świadectwo. Nie utrudniajmy im tego.
 
Powinniśmy przede wszystkim jednak trzymać "postawę wyprostowaną", pewne standardy – po to właśnie powstał ten tekst – a reakcje ufundowane na strachu nie są ani trochę bardziej akceptowalne niż postawy dziadów proszalnych. Prosić w ogóle w życiu nie wolno, chyba że prosić o rękę kobiety, o rozgrzeszenie itp. w ściśle określonych sytuacjach. Polak to brzmi dumnie, przynajmniej dla mnie.
 
I nie udawajcie państwo, żeście z drzew poschodzili wczoraj. 
 
Mariusz Cysewski

PS.

"Cudzoziemcowi odmawia się wjazdu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, gdy:
   (...)
10) wymagają tego względy obronności lub bezpieczeństwa państwa lub ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego lub stosunki międzynarodowe Rzeczypospolitej Polskiej lub innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej."


   (Art. 28. 1. Ustawy z dnia 12 grudnia 2013 r. o cudzoziemcach; podkreślenie moje)

 
*  *  *
Poniżej. Filmy z youtube ukazujące uczestnictwo gangu w działaniach dywersyjnych na terenie Ukrainy:
1. Marzec 2014. "Nocne Wilki" wraz z "Zielonymi Ludkami" i "Konwojem humanitarnym" w Sewastopolu. Propagandowy materiał "Komspomolskiej Prawdy"
2. Przejazd wspólnej kolumny "Nocnych Wilków" i organizacji "ŁNR". Propagandowy materiał "Noworosja tv"
.

 

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/ wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/ WolnyCzyn 
http://mariuszcysewski. blogspot.com
http://www.facebook.com/ cysewski1

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~sadym
12-05-2015 / 17:59
Panie Kwaśniewski to hańba ! Pan doskonale wie czym się wsławił Pan Komorowski i Partia Oszustów , że oddali suwerenność Polski w obce łapy że spowodowali masową migrację młodego pokolenia Polaków za chlebem do obcych państw, że wyprzedano majątek narodowy i zniszczono gospodarkę państwową a to co pozostało opanowały mafijne spółki przy udziale rodzin z immunitetami i pochodzące z Izraela. To co Pański rząd rozpoczął to Tuska skończył. To co Hitler rozpoczął z narodami Europy to Merkelowa kończy bez wojny i strzelania bo po prostu uzależniła państwa takie jak Polska od rządów UE i zarówno gospodarczo jak i finansowo uzależniła "podbite" kraje od Niemiec. To hańba dla Pana Panie Kwaśniewski że Pan doskonale wiedząc o rzeczach o których społeczeństwo się nie dowie popiera taki rząd Partii Oszustów i pochodzącego z tej partii Pana Prezydenta. A może Pan Panie ex Prezydencie nie wie że dotacje unijne dla Polski to tylko zwrot 16,6 % tego co jako haracz musi Polska do UE wpłacić aby tę dotację otrzymać . A może Pan ex- Prezydencie nie wie ile dziś zarabiają nie polskiego pochodzenia prezesi wszelkich spółek skarbu państwa, banków i właścicieli firm wykupionych po uprzednim ich zniszczeniu i sprywatyzowaniu i innych cwaniaczków dzielących między siebie majątek narodowy czyli majątek wszystkich Polaków. Hańba Panie ex Prezydencie że Pan pomimo tego że się nachapał full kasy głosuje jeszcze za kolejnymi złodziejami okradającymi wraz z mośkowym fiskusem naród Polski. No cóż być może nie zdążycie uciec do Merkelowej pod jej skrzydła gdy naród polski ponownie powstanie po obecnym rozbiorze Polski tym razem przez bandytów z UE i posiadaczy immunitetów w Polsce którzy pozbawieni kręgosłupa moralnego jak parchy i pasożytnicze grzyby opasły Polskę , kraj piękny bogaty i posiadający mądry inteligentny naród który już przez kilkaset lat jest ciągle pod zaborami jak nie niemieckimi, austriackimi rosyjskimi czy obecnie zaborem UE. Biedna Polska którą rządzą parchy społeczne i sprzedawczyki unijne.
~Doza realności
01-05-2015 / 22:46
Podobnie jak Karol Marks twierdził, że historia wybrała proletariat, neokonserwatyści twierdzą, że historia wybrała Amerykę. Tak jak naziści głosili „Deutschland uber alles” neokonserwatyści głoszą“Ameryka uber alles”. We wrześniu 2013 roku prezydent Obama stanął przed ONZ i oświadczył:„Uważam, że Ameryka jest wyjątkowa.” Niemieccy przywódcy polityczni i ci w Wielkiej Brytanii, Francji i całej Europie, Kanadzie, Australii i Japonii też uważają, że Ameryka jest wyjątkowa, co oznacza, że jest lepsza. Dlatego kraje te są wasalami Waszyngtonu. Akceptują swoją niższość w odniesieniu do wyjątkowego kraju – USA – i podążają za jego przywództwem. Jest mało prawdopodobne, że Chińczycy uważają, że garstka białych ludzi jest wyjątkowa w czymkolwiek, nawet w swej liczbie. Populacje Azji, Afryki i Ameryki Południowej, przyćmiewają imperium Waszyngtonu. Podobnie Rosjanie nie uważają, że USA jest wyjątkowe. Odpowiedź Putina na słowa Obamy o amerykańskiej wyższości brzmiała: „Bóg stworzył nas równymi.” Putin dodał: „Jest bardzo niebezpiecznym by zachęcać ludzi do tego, aby widzieli siebie jako wyjątkowych, niezależnie od motywacji”. Jeśli wszystkie kraje są wyjątkowe, to słowo to traci sens. Jeśli Ameryka jest wyjątkowa, to znaczy, że innym krajom brakuje takich przymiotów. Podwładni mają mniej praw i mogą być zastraszani, by być uległymi lub mogą być zbombardowani. Wyjątkowy kraj jest ponad innymi, a więc nie musi się martwić o to jak traktuje innych. Oczywiście, Amerykanie i ich wasale uważają, że Ameryka jest wyjątkowa, podobnie jak miliony zamordowanych, okaleczonych i zmuszonych przez wywołane przez Waszyngton wojny do migracji. Waszyngton, który w XXI wieku przeprowadził wojny w ośmiu krajach nie został za to potępiony. Merkel, Hollande, Cameron i marionetki w Kanadzie, Australii i Japonii wciąż podlizują się USA, trzymając się kurczowo Waszyngtonu. Z drugiej strony Rosja i Iran, kraje, które, w przeciwieństwie do USA, nie są militarnie agresywne przedstawiane są w mediach dla białych ludzi jako zagrożenie i są wyeklinane. Media dla białych twierdzą, i twierdziły od lutego 2014 roku, że w Ukrainie są rosyjskie czołgi i oddziały wojskowe. Putin podkreślił, że jeśli rzeczywiście by tak było, to Kijów i Ukraina Zachodnia padłyby pod rosyjską inwazją na początku zeszłego roku. Kijów nie był w stanie pokonać małych separatystycznych republik we wschodniej i południowej Ukrainie i tym bardziej nie miałby szans przeciwko rosyjskiej armii. Paul Craig Roberts
~Polonus
01-05-2015 / 22:39
Polonia nie czyta Gówn-a Wyborczego nie ogląda TVN i glosuje tak jak wolnych i suwerennych obywateli przystało. "Zaskoczeniem w sondażu przeprowadzonym przez polonijną nowojorską gazetę „Nowy Dziennik” jest doskonały wynik Grzegorza Brauna, dla którego poparcie w Polsce oscyluje w granicach błędu statystycznego. Gdyby tylko emigranci decydowali o wyniku wyborów prezydenckich, pierwszą turę z blisko 45 proc. głosów wygrałby Andrzej Duda, a w drugiej zmierzyłby się właśnie z reżyserem, który zdobyłby 14 proc. Wysokie poparcie zyskaliby również inni prawicowi kandydaci: Paweł Kukiz – 12,28 proc., Marian Kowalski – 8,77 proc., Janusz Korwin-Mikke – 8,77 proc. i Jacek Wilk – 7,89 proc. Największym zdziwieniem jest jednak bardzo niski wynik Bronisława Komorowskiego, który wiedzie prym w krajowych sondażach i pewnie zmierza po reelekcję. Na urzędującego prezydenta swój głos oddałoby zaledwie 1,75 proc. Polonii amerykańskiej." Polonia nie popiera zamachów stanu sponsorowanych poprzez NWO, kolorowych rewolucji iluminatów, popiera suwerenność i wolność oraz wolną wolę którą dał nam Bóg i żaden agent NWO nie może odebrać. Lycyferianie i polskie kundle popierają granice ustalone poprzez Stalina wbrew wolnej woli obywateli i to ich demaskuje ogłupione lemnigi glosujące na Komora lub Dudę.
~Polska nie istnieje
30-04-2015 / 22:39
Polska się nie liczy. https://www.youtube.com/watch?v=B_hkJHD68Cs#t=235 Sytuacja międzynarodowa Polski jest obecnie nie do pozazdroszczenia. Polacy żyją w przeświadczeniu, że jesteśmy częścią zachodu, państwem unijnym, a jednocześnie najgorliwszym sprzymierzeńcem USA. Fakty są jednak takie, że w UE niepodzielnie rządzą Niemcy, a my staliśmy się krajem niesuwerennym, którego prawo, stanowione jest w ośrodkach zagranicznych. Sojusz z USA też jest bardzo osobliwy, bo Amerykanie traktują nas jak głupków, których w imię realizacji własnych interesów wyślą wkrótce na wojnę z Rosją. Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych ma ostatnio pełne ręce roboty. Rozpętano wielką medialną antyrosyjską szopkę, której finałem stał się zakaz wjazdu na terytorium Polski dla rosyjskiego klubu motocyklowego „Nocne Wilki”. Zostało to odebrane w Rosji jako wrogi akt i wykorzystano to, wskazując tamtejszej opinii publicznej, że Polacy są rzeczywiście pachołkami Amerykanów i robią to co każe im Waszyngton. [No bo taka jest prawda – admin] Dowodów na to, że tak właśnie jest mamy aż nadto. Wystarczy przypomnieć aferę z tajnymi więzieniami CIA na Mazurach, albo kwestię ostatniego zamachu stanu na Ukrainie, w którego organizację kazali nam się włączyć prawdopodobnie właśnie Amerykanie. Symboliczne jest to, że potem gdy doszło do eskalacji z konfliktem zbrojnym włącznie znowu kazano nam się wycofać w myśl rasistowskiej zasady „murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść”. Problem jednak w tym, że ewentualne konsekwencje naszego zaangażowania w tę hucpę dotkną wszystkich Polaków i nikt już nie ukrywa, że nasz kraj jest zagrożony zaangażowaniem militarnym w montowaną właśnie wojnę USA z Rosją. Reżymowe telewizje w Polsce dwoją się i troją w przekonywaniu obywateli, że teraz mamy gwarancje NATO, a przede wszystkim USA, które wywiąże się ze zobowiązań sojuszniczych na wypadek wojny. Jest to przedstawiane jako oczywistość, że Amerykanie to nasi sprzymierzeńcy, którzy nie zostawią nas na lodzie jak zrobiły we wrześniu 1939 roku Anglia i Francja. Czy jednak USA jest rzeczywiście państwem przyjaznym Polsce? Jest to bardzo wątpliwe, a dowodem na to był ostatni skandal ze zrównaniem odpowiedzialności naszego kraju za holokaust. Wroga w stosunku do Polski wypowiedź padła z ust nie byle kogo, bo Jamesa Comeya, szefa FBI. Nasz MSZ zareagował sugerując potrzebę przeprosin, za tę potwarz, ale jak się okazało, rząd USA nie pozwolił przeprosić Polaków obawiając się reakcji Izraela. To w jasny sposób wskazuje na to, kto rzeczywiście rządzi w USA i który kraj jest traktowany jako poważny, a który jest tylko serwilistycznym organizmem zależnym. Nasi politycy bezrefleksyjnie biją pokłony USA i nawet w tej upokarzającej sytuacji politycy partii rządzącej z uśmiechem na ustach mówili, że nie ma sprawy, wszystko jest wyjaśnione i trzeba skończyć temat. Reasumując nasz MSZ ma złe stosunki z MSZ Rosji i złe stosunki z MSZ USA, które są klajstrowane w mediach głupimi uśmieszkami polskojęzycznych polityków udających, że Amerykanie podlizujący się Żydom wcale nie plują nam w twarz. Co więcej Polska ma złe stosunki dyplomatyczne z większością sąsiadów. Na Litwie i na Białorusi otwarcie szkaluje się mniejszość polską, co przez władze z Warszawy jest też zbywane uśmieszkami. Nie cierpią nas Czesi i Słowacy, a Niemcy realizują długofalową politykę mającą na celu odzyskanie dzisiejszych polskich ziem zachodnich. Podobne plany względem naszych ziem wschodnich mają nasi ukochani obecnie przez warszawską władzę „banderowcy” z Ukrainy. Kraj ten może bardzo szybko pogrążyć się w chaosie, co spowoduje pełne przejęcie władzy przez ukraińskich nacjonalistów. Może to skutkować nawet wojną Ukrainy z Polską, bo choćby nie wiem jak zakłamywać historię, dzisiejsi spadkobiercy mordercy Polaków, Stefana Bandery, tylko czekają na to, aż ktoś rzuci hasło „Riezać Lachów”. [Należy oczekiwać, że polskie wojsko będzie pomagać najeźdźcom w eksterminowaniu Polaków – ] Sytuacja w jakiej znalazła się obecna Polska przypomina tą z czasów saskich w XVIII wieku. Wtedy też tamtejsi władcy głosili, że trwa Złoty Wiek, a skończyło się to jak wiemy zniknięciem naszego kraju z map świata i to na ponad stulecie. Teraz jednak sytuacja jest dużo gorsza, bo wtedy straciliśmy państwowość, ale zachowaliśmy substancję narodową, która podtrzymywała polskie tradycję i rozwój kulturalny. Obecnie Polacy masowo uciekają z kraju, który traktuje swoich obywateli jak niewolników, którzy są tylko dawcami kapitału, a jak trzeba będzie pójdą jako mięso armatnie, zginąć w czyjejś wojnie.
~Tępiciel kundli kabały
30-04-2015 / 19:55
Unia suwerennych państw słowiańskich może być i powinna być alternatywą do lucyferiańskiego NWO korpo-komunizmu znowu sponsorowanego poprzez żydowskich banksterów. Fotki nie na miejscu, czysta propaganda żydowskich czekistów w Polsce to ich ojców nasłał do Polski ich wujek Stalin, a dzisiaj różnej maści dzieci czekistów straszą Rosją i Putinem, gdy bandyci jak Sikorski, Rostowski, Boni , Borowski, Balcerowicz, Cimosiek i 1000-ce innych to synkowie tych co mordowali Polaków i zsyłali na Sybir. Tak jak w Katyniu Polaków mordowali żydowscy czekiści z rozkazu Stalina i Beri sponsorowani poprzez zachodnich banksterów, a dzisiaj znowu podpuszczają Polaków na Rosjan.