Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA MAREK JUREK KANDYDAT NA SENATORA

Kim jest kandydat na senatora z Podkarpacia Marek Jurek ???

Wielu kandydatów przewija się przez nasze Województwo zabiegając o mandat Senatora RP.

Jednym z nich jest Marek Jurek, pupil mediów liberalnych i o dziwo katolickich. M. Jurek, to były poseł IX kadencji Sejmu wybranego według klucza wypracowanego w ,,Magdalence”.

- Marek Jurek daje się poznać jako ,,jastrząb” sejmowy do czasu gdy Sejm kontraktowy miał wybrać na Prezydenta RP W. Jaruzelskiego. W chwili głosowania M. Jurek opuszcza salę obrad, dochodzi do głosowania. Jaruzelski zostaje wybrany pół głosem na urząd Prezydenta RP, ten głos to głos nie oddany przez M. Jurka, który później tłumaczył się, że go brzuch rozbolał???

- M. Jurek daje poznać się jako obrońca życia i każdy Polak wie, że on jest obrońcą życia. Rzeczywiście chroni życie poczęte ale jednocześnie walczy o karę śmierci (patrz liczne wystąpienia sejmowe z IV kadencji z sejmowej komisji ds. zagranicznych). Jak można wmawiać Polakom, że jestem za ochroną życia ale jednocześnie być za karą śmierci???

- M. Jurek w 2001 roku zostaje wybrany do Sejmu z Podkarpacia z list PiS. Nie otwiera nawet biura poselskiego, występuje w obronie Podkarpacia za pomocą interpelacji ,,,,,uwaga tylko trzy razy, wziął mandat i wypiął się na swoich wyborców z Podkarpacia. Wie, że może ponieść klęskę w wyborach do Sejmu z Podkarpacia w 2005 roku, ucieka do okręgu wyborczego Piotrków-Skierniewice i z tego okręgu zostaje posłem.

- M. Jurek to entuzjasta narodu żydowskiego. Gdy był Marszałkiem Sejmu, jako jedyny Marszałek w Polskim Sejmie, składał życzenia żydom z okazji ich święta Chanuki. (patrz stenogram sejmowy i treść tych życzeń z dn. 23-12-2005 rok).

- M. Jurek daje się poznać jako szowinista wojenny, za czasów IV kadencji Sejmu, M. Jurek całym sercem popiera napaść Polskich żołnierzy na suwerenny Irak, wojnę wypowiedział Irakijczykom A. Kwaśniewski razem z światową kamarylą kosmopolityczną. Wojna przyniosła krwawe żniwo dla polskiego żołnierza oraz dla samych Irakijczyków, zginęło ok. 150 tys. cywilów w tym ok. 15 tys. dzieci. Czy M. Jurek weźmie odpowiedzialność razem z Kwaśniewskim i Millerem za śmierć polskiego żołnierza i śmierć dzieci irackich??? Dla każdego przyzwoitego katolika powinny być święte słowa Ojca Świętego Jana Pawła II wypowiedziane przeciwko napaści gangsterów finansowych na Irak ,,każda wojna jest porażką ludzkości” dla każdego ale nie dla M. Jurka oddanego sprawie globalistów.

- M. Jurek poparł bombardowanie Serbii, przez Niemcy i USA.

- M. Jurek należy do półjawnej promasońskiej struktury globalistycznej o nazwie ,,Grupa Windsor”. Do tej grupy należą też min. Działacze Unii Wolność i SKL-u.

- M. Jurek nie ma programu ekonomiczno-gospodarczego, opowiada się za prywatyzacją służby zdrowia, majątku narodowego, nigdy nie podważył złodziejskiej prywatyzacji.

- M. Jurek opowiada się za reprywatyzacją dla ,,wszystkich” czyli za oddaniem majątku wartego około 85 mld$ na rzecz Żydów oraz zwrotu majątku wysiedlonym Ukraińcom w ramach akcji ,,Wisła”. Rządzi w Sejmiku woj. Łódzkiego razem z PO.

- M. Jurek opowiedział się za ustawą która przewidywała oddanie majątku Żydom (patrz głosowanie sejmowe nr. 14 z dn. 08-09-2006 rok).

Wyborco z Podkarpacia musisz myśleć nim oddasz swój głos, nie daj się manipulować podkarpackimi i krajowymi antypolskimi mediami które tak usilnie wspierają liberała Marka Jurka na senatora. Czy wybierzesz Ukraińca Lewickiego, Zająca, Orzechowskiego, Jurka - komucha, wybierasz to samo tzn. głosujesz przeciw sobie .
- Wspierasz globalistów.

Podkarpacki oddział ,,Stop korupcji”

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Maninderjit
20-12-2014 / 10:09
Wybieram zestaw I. Uwielbiam kasze i ryż gdyż dania z ich wsiyrzoytankem są bardzo zdrowe i sycące. Gdybym wygrała ten zestawik to na pewno wykorzystałabym Kaszę jęczmienną z soczewicą do mojej ulubionej potrawy. Pozostałe produkty w zestawie na pewno wykorzystałabym na obiad czy kolację, a ryż z jabłkami i rodzynkami na podwieczorek. Oto przepis na potrawę z wsiyrzoytankem Kaszy jęczmiennej z soczewicą. Rf3wnie pyszne danie można by sporządzić z Kaszą gryczaną z grzybami czy warzywami.Składniki:opakowanie Kaszy jęczmiennej z soczewicą firmy SyS2 marchewki200 g fasolki szparagowejduża papryka1 cebula3 ząbki czosnku0,5 kg ulubionej kiełbasy w moim przypadku frankfurterkiszklanka bulionu warzywnegosf3lpieprzbazyliaolejKaszę jęczmienną z soczewica przygotować wg przepisu na opakowaniu. Obraną cebulę pokroić w talarki i smażyć na oleju. Kiełbasę pokroić w kawałki i smażyć razem z cebulą. Obraną marchewkę potrzeć na tarce i wrzucić do kiełbasy i cebuli. Dodać pokrojoną w kosteczkę paprykę i podgotowaną na pf3ł miękko fasolkę. Wymieszać wszystko i dusić na małym ogniu do miękkości. Zalać bulionem i dalej dusić. Dodać przeciśnięty przez praskę czosnek, bazylię, sf3l i pieprz do smaku. Wszystko wymieszać z kaszą .Polecam gorąco!Profile na FB polubionePozdrawiamAneta
~Marek
04-03-2010 / 00:00
"Jak można wmawiać Polakom, że jestem za ochroną życia ale jednocześnie być za karą śmierci???" A można, trzeba być tępym żeby tego nie rozumieć. Kara śmierci jest MORALNA i SŁUSZNA. Poczytaj sobie KKK oraz Pismo Św. Piękny arguent jakiego używa całe lewactwo, że jak bronisz życia, to broń Boże kara śmierci dla zwyrodnialców. Jeśli kara śmierci byłaby niemoralna, Chrystus nie wziąłby łotra do królestwa. Żałosny brak wiedzy na temat Prawa Kanonicznego i Pisma Św.