Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
3 grudnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 09-02-2015

Kandydaci śmiechu warci, czyli na kogo głosować?

Dziś proponuję Państwu nietypową zabawę polegającą na grze słów związanych z kandydatami na prezydenta. Wybory za pasem, kandydatów kilku już się ujawniło, więc pora pośmiać się z nich, bo nie ma co ukrywać, większość to wynalazki, dziwolągi i ewenementy na skalę światową.
Pora zacząć od kobiet. I tu zaczyna się dylemat, bo o ile Magdalena Ogórek to kobieta z krwi i kości, to Anna Grodzka to ni pies, ni wydra (w języku hiszpańskim: ni fu, ni fa), choć niektórzy twierdzą, że to jedyna kobieta z jajami. 
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
Zacznijmy od pani Ogórek.
Już jej inicjały są mocno podejrzane, bo MO (Milicja Obywatelska) niewątpliwie większości źle się kojarzy (choć są pewnie beneficjenci istnienia tej instytucji). Ale to nie koniec, bo przecież Monika Olejnik ma te same inicjały. Powiedzmy jednak, że wpływ na nazwisko jest ograniczony, a na imię jeszcze mniejszy, więc nie będziemy się nad tym aż tak bardzo rozwodzić. Ale czy chcieliby Państwo mieć za prezydenta osobę, która na nazwisko ma Ogórek? Taka z deka mizeria, prawda? Pomijając jednak wszystkie te kwestie, to jakie kompetencje ma ta pani? Niby doktorat jest, ale nie ma co ukrywać, dziś doktorat to jak kiedyś magisterium. Wartość doktoratu zdewaluowała się i to mocno. Wszystkie te kwestie są jednak mało znaczące, bo można mieć średnie nazwisko, można nie mieć wykształcenia i być kimś i odwrotnie. Jedna rzecz przy pani Ogórek jest jednak dyskwalifikująca, bo jak Miller kogoś promuje, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie jest to osoba godna zaufania. http://prawymsierpowym.pl/index.php/2015/02/smiechu-warci-kandydaci/ (link is external) Pani Ogórek może i jest ładna, ale zielona i choć obecnie urzędujący prezydent jest dowodem na to, że nawet głąb może rządzić, to jednak mierzyć należy ciut wyżej. Poprzeczka ostatniej prezydentury nie jest zawieszona zbyt wysoko i pewnie Ogórek jest w stanie być lepszą, ale czy chodzi nam tylko o to, żeby było ewentualnie tylko ciut lepiej? Ciut to za mało. Choć na pewno część wyborców dojdzie do wniosku, że skoro nie może być mądrzej, to niech chociaż będzie ładniej. I tej motywacji nie można odmówić wyborcom pani Ogórek.
To jedyna logiczna motywacja głosujących na nią. Jej płeć może być walorem.

A czy płeć Anny Grodzkiej też będzie walorem?
 Staram się nikomu nie grzebać w gaciach, ale w tym przypadku trudno nawet określić płeć kandydata/kandydatki. To jest zwykły babochłop. No i żadne mądre, czy niemądre teorie nie wyjaśnią fenomenu tego zjawiska. Problem na pewno tkwi w głowie, bo który chłop przebiera się za babę? Nienormalny chłop, chłop z zaburzeniami psychicznymi.
Czy zatem Janusz Palikot (kolejny kandydat na prezydenta), który swego czasu publicznie zadawał pytania L. Kaczyńskiemu, czy ten ma problemy zdrowotne, nie powinien zrobić tego samego w przypadku kandydatoprezydenta? Pytanie to ma swoje podstawy, bo jednak osoby z takimi zaburzeniami powinny być pozbawione biernego prawa wyborczego, czyli prawa do kandydowania. Ale Palikot takiego pytania nie zada, bo przecież na własnej piersi wyhodował tę żmijkę. Czy osoba, która zmienia swoją płeć może budzić zaufanie? Pytanie retoryczne. Bo niby kogo ma reprezentować taka osoba? Chyba tylko osoby z zaburzeniami, ewentualnie antyklerykałów. Był swego czasu dowcip.
Gdzie jest Biedroń? Na Grodzkiej w Kaliszu.
W ten oto sposób przechodzimy do sympatycznego Ryśka Kalisza (wszystkie Ryśki to fajne chłopaki). No i Rysiek ma swój urok. Jest pocieszny, jak niemal każdy grubasek. Ale ta jego dobra prasa została niedawno zachwiana, bo okazuje się, że Ryśkowi na stare lata zachciało się być ojcem. Większość w jego wieku zostaje dziadkami, a Rysiek postanowił zostać ojcem. Ale co tam, on został ojcem dwa razy. Mało tego, Rysiek został ojcem z dwoma różnymi kobietami. Jurny prezydent, czemu nie, ale czy osoba, która nie jest wierna w małych sprawach, będzie wierna w wielkich? Może być sympatyczny, ta jego nieporadność może nawet budzić lekkie współczucie, ale to za mało atutów. Zresztą jego przeszłość też jakaś świetlana nie jest, bo znamy go przecież z otoczenia Kwaśniewskiego.
Stefek Niesiołowski nazwał go pornogrubasem. Ta wypowiedź sprzed kilkunastu lat świadczyć może tylko o jednym. Kalisz był i jest otyły. A dopiero po latach ujawniła się ego jurność. Kalisza można lubić za barwność wypowiedzi, ale to zdecydowanie za mało, żeby zostać prezydentem.

Jeśli Kalisz jest jurny to jak nazwać Janusza Korwin-Mikkego?
Ten ma ośmioro dzieci, a różnica między najmłodszym a najstarszym wynosi … 45 lat. Wielu uważa go za wariata i coś w tym jest. Już samo nazywanie się JKM oznacza wielką megalomanię Korwina. JKM, czyli Jego Królewska Mość to samouwielbienie, czy wręcz narcyzm. Obecna partia nazywa się KORWiN, więc widać, że jej liderzy wiążą swoje nadzieje na władzę wyłącznie z osobą Korwina. Ale to zdecydowanie za mało.
Palikotowi nieco miejsca już poświęciłem i to niech wystarczy. Ten bandyta z Biłgoraja powinien cicho siedzieć w kącie.
Amen.
Adam Jarubas. Pewnie nawet większość nie kojarzy tego pana. Kandydat PSL może liczyć na cud, ale nie tylko. Może znów PKW się rypnie? Ale czy możliwy jest aż taki przekręt? Kandydat nikomu nieznany, może ewentualnie w woj. świętokrzyskim. Ilość tekstu jemu poświęcona niech będzie proporcjonalna do wiedzy na jego temat. Pozwolą zatem Państwo, że już skończę. Jarubas niech będzie zadowolony, że został wyboldowany.

Pozostałej dwójce kandydatów poświęcę oddzielne artykuły.
Andrzeja Dudę zaprezentuję w serii artykułów, bo mimo, że to dobry kandydat to jednak jeszcze mało rozpoznawalny.
Z Bronka będzie niezła BeKa (inicjały BK), bo choć jest nad czym płakać, to i pośmiać się można. Proszę uważnie śledzić prawymsierpowym.pl.
Wkrótce sylwetki głównych faworytów wyścigu o fotel prezydencki.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/prawymsierpowympl/smiechu-warci-kandydaci

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~yxz
12-05-2015 / 18:12
Panie Kwaśniewski to hańba ! Pan doskonale wie czym się wsławił Pan Komorowski i Partia Oszustów , że oddali suwerenność Polski w obce łapy że spowodowali masową migrację młodego pokolenia Polaków za chlebem do obcych państw, że wyprzedano majątek narodowy i zniszczono gospodarkę państwową a to co pozostało opanowały mafijne spółki przy udziale rodzin z immunitetami i pochodzące z Izraela. To co Pański rząd rozpoczął to Tuska skończył. To co Hitler rozpoczął z narodami Europy to Merkelowa kończy bez wojny i strzelania bo po prostu uzależniła państwa takie jak Polska od rządów UE i zarówno gospodarczo jak i finansowo uzależniła "podbite" kraje od Niemiec. To hańba dla Pana Panie Kwaśniewski że Pan doskonale wiedząc o rzeczach o których społeczeństwo się nie dowie popiera taki rząd Partii Oszustów i pochodzącego z tej partii Pana Prezydenta. A może Pan Panie ex Prezydencie nie wie że dotacje unijne dla Polski to tylko zwrot 16,6 % tego co jako haracz musi Polska do UE wpłacić aby tę dotację otrzymać . A może Pan ex- Prezydencie nie wie ile dziś zarabiają nie polskiego pochodzenia prezesi wszelkich spółek skarbu państwa, banków i właścicieli firm wykupionych po uprzednim ich zniszczeniu i sprywatyzowaniu i innych cwaniaczków dzielących między siebie majątek narodowy czyli majątek wszystkich Polaków. Hańba Panie ex Prezydencie że Pan pomimo tego że się nachapał full kasy głosuje jeszcze za kolejnymi złodziejami okradającymi wraz z mośkowym fiskusem naród Polski. No cóż być może nie zdążycie uciec do Merkelowej pod jej skrzydła gdy naród polski ponownie powstanie po obecnym rozbiorze Polski tym razem przez bandytów z UE i posiadaczy immunitetów w Polsce którzy pozbawieni kręgosłupa moralnego jak parchy i pasożytnicze grzyby opasły Polskę , kraj piękny bogaty i posiadający mądry inteligentny naród który już przez kilkaset lat jest ciągle pod zaborami jak nie niemieckimi, austriackimi rosyjskimi czy obecnie zaborem UE. Biedna Polska którą rządzą parchy społeczne i sprzedawczyki unijne.
~Toronto
24-02-2015 / 05:36
5 przykazan Polaka: 1. Nie kupuj u Zyda. 2. Nie pozyczaj u Zyda. 3. Nie pracuj u Zyda. 4. Nie glosuj na Zyda. 5. Zwalczaj zydowskie zlo.
~waldizzagranicy
15-02-2015 / 18:01
dziwne ze zaden z tych tzw,prawicowych komuszkow nic nie chce PISnac na temat ,schowania tego ze sie tak wyraze ,,prezydenta,, mlasku mlasku,co jest czego sie boicie towarzysze
~Marek
13-02-2015 / 17:36
Nie inaczej odbędą się i te tzw."wybory" co pokazały wręcz bezczelnie fałszowane tzw. "wybory" samorządowe. "Wygra" kandydat namaszczony przez żydokomusze GTW (grupa trzym. władzę złożona z komuszych służb) od 2010 roku - chodzi o zatarcie, zamglenie, rozwodnienie w świadomości społecznej zbrodni Smoleńskiej. Tak więc tzw. "wybory sprowadzają się" do hecy w kukiełkowym teatrzyku gdzie aktorami są "kandydaci". Jedyny profit "kandydatów" to podniesienie rozpoznawalności publicznej. Skrzętnie wykorzystuje to żydokomuszy, bandycki układ Magdalenkowy pod kierownictwem GTW jak zwykle osiągając co najmniej dwa cele: 1. - lansując swoje młode kadry wychowane na swój wzór i wizerunek, - 2.- wyprowadzenie z świadomości społecznej "odium bandyckiej Magdalenki" wiszącego nad klikami : - nikt przecież nie połączy kandydata PiS, Andrzeja Dudę z machlojkami przy "Telegrafie" (swoją drogą takie "ciepłe kluchy" mógł wystawić tylko J. Kaczyński, i to już samo za siebie mówi po co - przecież nie do wygrania - i z czyjego polecenia wystawia) - nikt nie zarzuci dr Madzi Ogórek w nielegalnych przerzutach przez granice waluty darowanej przez KGB dla utworzenia podległej sobie "partii" której spadkobierczynią dzisiaj jest SLD, - nikt nie zarzuci Adamowi Jarubasowi przynależności do komuszego ZSL, a więc profitów z tego tytułu przydzielonych w Magdalence (machlojki w agencjach rolnych począwszy od Agencji Własności Rolnych) Kliki Magdalenkowe wystawiają tych kandydatów nie dla wygrania przez nich wyborów, ale dla stworzenia nowego wizerunku, przykrycia twarzami nie związanymi z zbrodniczą przeszłością po roku 1989 wobec Narodu, Kraju, Państwa. Osoby te mają być w przyszłości następcami obecnych liderów klik i tak samo sterowalnymi przez GTW. Tak są dobierane. Po za wyżej wymienionymi kandydatami z klik Magdalenkowych, jest jeszcze sporo różnych dziwadeł około Magdalenkowych (beneficjentów różnych poziomów) jak beneficjent "transformacji" Polmosu Lublin i jednocześnie amator "maryśki" - Janusz Palikot - wszyscy go znamy Kolejny kandydat to medialnie czuły ojciec swojego syna dopiero co poślubionej żony który już po za mediami wyrzuca ich z mieszkania i lgnąc do kamery zachwyca się kolejną wybranką mającą mu dać? nowego potomka o czym nie wie nawet jej najbliższa rodzina - Rysio Kalisz - też doskonale znany jako że bez codziennego pobytu na ekranie nie jest w stanie żyć. Jest jeszcze kandydat(ka) czyli "ni to ni sio ni owo" - absolwent długotrwałego przeszkolenia wojskowego w 1982 roku w szkole podchorążych rezerwy w Łodzi (polityczne? WSW?), uczestnik zjazdów komsomolskich w ZSRR i posiadacz paszportu z prawem wielokrotnego przekraczania granicy w tamtych czasach niedostępnego nawet dla przeciętnych notabli komuszych - ówcześnie Krzysztof Bęgowski w latach 2008-2010 przepoczwarzony (na czyje polecenie, po co?) w Annę Grodzką która(y) dzięki przepoczwarzeniu się dostaje się do "jewrejparlamentu". Na tej stronie "politycznej" (SBckiej) więcej dziwadeł na razie nie stwierdzono. Po przeciwnej pojawia się jeden - Janusz Korwin-Mikke - na prawo od PiS pupilek mendiów, a dlaczego , naszkicowałem przy "wyborach" "jewrejsojuźniczych" i zdania nie zmieniam - wszyscy go znamy. Wreszcie muszą być też zauważenie nawet przez SBckie i z SBeczone mendia KANDYDACI NARODOWI - szkoda ze tylko dwóch - MARIAN KOWALSKI, współtwórca i jeden z liderów Ruchu Narodowego, oraz w zasadzie monarchista, startujący z Niezależnego Obywatelskiego Komitetu Wyborczego - GRZEGORZ BRAUN, uczestnik demaskujący szachrajstwa "wyborcze" podczas ostatnich "wyborów" samorządowych, reżyser filmów o tematyce patriotycznej, publicysta, demaskator zbrodniczych działań komuszych i postkomuszych "służb" - to są kandydaci na kandydatów którym Polacy mają obowiązek stworzyć szansę uczestnictwa w tym spektaklu. Tu nie chodzi o wygranie, bo jak już pisałem, "wygrywającego" ustalono i to sporo przed 10.04.2010, a o nagłośnienie przez nich innych możliwości istnienia Państwa Polskiego rzeczywiście niezależnego. Jako kandydaci będą spotykali się w każdej miejscowości gdzie ktoś znajdzie jakąś salę i zaprosi sąsiadów na spotkanie. OBOWIĄZKIEM POLAKÓW WOBEC POLSKI JEST STWORZENIE MOŻLIWOŚCI SPOTKAŃ Z TYMI KANDYDATAMI! - Od ogłoszenia terminu wyborów należy zbierać podpisy pod oboma tymi kandydaturami - nie ma ograniczeń w popieraniu kandydata na kandydata, każdy ma prawo poprzeć dowolną ilość podpisując się na listach poparcia by uzbierało się 100 tyś (sto tysięcy) podpisów potrzebnych do rejestracji kandydatów. Wchodzimy na strony internetowe - dla Mariana Kowalskiego na stronę Ruchu Narodowego, dla Grzegorza Brauna na stronę O.K.O.P. i pobieramy "Listę poparcia" kandydatów na Prezydenta RP. DAJMY SZANSĘ POLSCE I SOBIE! Marek Chrapan Nie inaczej odbędą się i te tzw."wybory" co pokazały wręcz bezczelnie fałszowane tzw. "wybory" samorządowe. "Wygra" kandydat namaszczony przez żydokomusze GTW (grupa trzym. władzę złożona z komuszych służb) od 2010 roku - chodzi o zatarcie, zamglenie, rozwodnienie w świadomości społecznej zbrodni Smoleńskiej. Tak więc tzw. "wybory sprowadzają się" do hecy w kukiełkowym teatrzyku gdzie aktorami są "kandydaci". Jedyny profit "kandydatów" to podniesienie rozpoznawalności publicznej. Skrzętnie wykorzystuje to żydokomuszy, bandycki układ Magdalenkowy pod kierownictwem GTW jak zwykle osiągając co najmniej dwa cele: 1. - lansując swoje młode kadry wychowane na swój wzór i wizerunek, - 2.- wyprowadzenie z świadomości społecznej "odium bandyckiej Magdalenki" wiszącego nad klikami : - nikt przecież nie połączy kandydata PiS, Andrzeja Dudę z machlojkami przy "Telegrafie" (swoją drogą takie "ciepłe kluchy" mógł wystawić tylko J. Kaczyński, i to już samo za siebie mówi po co - przecież nie do wygrania - i z czyjego polecenia wystawia) - nikt nie zarzuci dr Madzi Ogórek w nielegalnych przerzutach przez granice waluty darowanej przez KGB dla utworzenia podległej sobie "partii" której spadkobierczynią dzisiaj jest SLD, - nikt nie zarzuci Adamowi Jarubasowi przynależności do komuszego ZSL, a więc profitów z tego tytułu przydzielonych w Magdalence (machlojki w agencjach rolnych począwszy od Agencji Własności Rolnych) Kliki Magdalenkowe wystawiają tych kandydatów nie dla wygrania przez nich wyborów, ale dla stworzenia nowego wizerunku, przykrycia twarzami nie związanymi z zbrodniczą przeszłością po roku 1989 wobec Narodu, Kraju, Państwa. Osoby te mają być w przyszłości następcami obecnych liderów klik i tak samo sterowalnymi przez GTW. Tak są dobierane. Po za wyżej wymienionymi kandydatami z klik Magdalenkowych, jest jeszcze sporo różnych dziwadeł około Magdalenkowych (beneficjentów różnych poziomów) jak beneficjent "transformacji" Polmosu Lublin i jednocześnie amator "maryśki" - Janusz Palikot - wszyscy go znamy Kolejny kandydat to medialnie czuły ojciec swojego syna dopiero co poślubionej żony który już po za mediami wyrzuca ich z mieszkania i lgnąc do kamery zachwyca się kolejną wybranką mającą mu dać? nowego potomka o czym nie wie nawet jej najbliższa rodzina - Rysio Kalisz - też doskonale znany jako że bez codziennego pobytu na ekranie nie jest w stanie żyć. Jest jeszcze kandydat(ka) czyli "ni to ni sio ni owo" - absolwent długotrwałego przeszkolenia wojskowego w 1982 roku w szkole podchorążych rezerwy w Łodzi (polityczne? WSW?), uczestnik zjazdów komsomolskich w ZSRR i posiadacz paszportu z prawem wielokrotnego przekraczania granicy w tamtych czasach niedostępnego nawet dla przeciętnych notabli komuszych - ówcześnie Krzysztof Bęgowski w latach 2008-2010 przepoczwarzony (na czyje polecenie, po co?) w Annę Grodzką która(y) dzięki przepoczwarzeniu się dostaje się do "jewrejparlamentu". Na tej stronie "politycznej" (SBckiej) więcej dziwadeł na razie nie stwierdzono. Po przeciwnej pojawia się jeden - Janusz Korwin-Mikke - na prawo od PiS pupilek mendiów, a dlaczego , naszkicowałem przy "wyborach" "jewrejsojuźniczych" i zdania nie zmieniam - wszyscy go znamy. Wreszcie muszą być też zauważenie nawet przez SBckie i z SBeczone mendia KANDYDACI NARODOWI - szkoda ze tylko dwóch - MARIAN KOWALSKI, współtwórca i jeden z liderów Ruchu Narodowego, oraz w zasadzie monarchista, startujący z Niezależnego Obywatelskiego Komitetu Wyborczego - GRZEGORZ BRAUN, uczestnik demaskujący szachrajstwa "wyborcze" podczas ostatnich "wyborów" samorządowych, reżyser filmów o tematyce patriotycznej, publicysta, demaskator zbrodniczych działań komuszych i postkomuszych "służb" - to są kandydaci na kandydatów którym Polacy mają obowiązek stworzyć szansę uczestnictwa w tym spektaklu. Tu nie chodzi o wygranie, bo jak już pisałem, "wygrywającego" ustalono i to sporo przed 10.04.2010, a o nagłośnienie przez nich innych możliwości istnienia Państwa Polskiego rzeczywiście niezależnego. Jako kandydaci będą spotykali się w każdej miejscowości gdzie ktoś znajdzie jakąś salę i zaprosi sąsiadów na spotkanie. OBOWIĄZKIEM POLAKÓW WOBEC POLSKI JEST STWORZENIE MOŻLIWOŚCI SPOTKAŃ Z TYMI KANDYDATAMI! - Od ogłoszenia terminu wyborów należy zbierać podpisy pod oboma tymi kandydaturami - nie ma ograniczeń w popieraniu kandydata na kandydata, każdy ma prawo poprzeć dowolną ilość podpisując się na listach poparcia by uzbierało się 100 tyś (sto tysięcy) podpisów potrzebnych do rejestracji kandydatów. Wchodzimy na strony internetowe - dla Mariana Kowalskiego na stronę Ruchu Narodowego, dla Grzegorza Brauna na stronę O.K.O.P. i pobieramy "Listę poparcia" kandydatów na Prezydenta RP. DAJMY SZANSĘ POLSCE I SOBIE! Marek Chrapan