Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA KRACH USA I DOLARA TAJNE PLANY RZĄDU

KRACH STANÓW ZJEDNOCZONYCH PÓŁNOCNEJ AMERYKI - ujawniamy tajne plany rządu USA - z cyklu mity i fakty o Ameryce

Poniższy artykuł ukazał się w kwartalniku „Uncensored” w wydaniu Październik-Grudzień. Tekst ten został opracowany na początku kwietnia.

Debata tajnej sesji Kongresu nad wprowadzeniem stanu wojennego w USA. B.A. Brooks (The United American Freedom Foundation) Marzec 13, 2008

13 marca b. roku odbyło się tajne spotkanie Kongresu Stanów Zjednoczonych. Poprzednio, w historii tego kraju, takich tajnych spotkań było tylko trzy. I choć wszyscy uczestnicy zobowiązani zostali do ścisłej tajemnicy to pomimo tego kilka osób do tego stopnia było oburzonych sesją, iż jej fragmenty zaczęły przenikać do niezależnej prasy (oficjalne a więc ocenzurowane media nigdy o tym tajnym spotkaniu parlamentarzystów nawet się nie zająknęły).

Po raz pierwszy wspomniano o tajnej sesji Kongresu USA w Australii. Niedługo po tym Dawid J. Meyer z Last Trumpet Ministries opublikował obszerne sprawozdanie, w którym można znaleźć między innymi, iż:

1. Pod koniec roku 2008 nastąpi gwałtowne załamanie się amerykańskiego rynku finansowego.

2. W połowie roku 2009 zostanie ogłoszona wiadomość o zapaści finansowej Stanów Zjednoczonych.

3. Kongres rozważał możliwość wojny domowej w Ameryce, jako odpowiedzi na załamanie się finansów.

4. Prewencyjne internowanie tych wszystkich, którzy zostali zidentyfikowani przez FBI jako potencjalni rebelianci.

5. Zatrzymani mają być umieszczeni w obozach znanych jako REX 84 (Readiness Exercise [Ćwiczenia do Gotowości] planowane i przeprowadzone po raz pierwszy w 1984 r.

6. Możliwość akcji odwetowych przeciwko członkom Kongresu po ogłoszeniu bankructwa Ameryki.

7. Umieszczanie członków Kongresu wraz z rodzinami w bezpiecznych miejscach przed spodziewanymi, masowymi rozruchami.

8. Konieczne i nieuniknione połączenie się Stanów Zjednoczonych z Kanadą i Meksykiem w celu stworzenia nowego państwa - Unia Północnej Ameryki.

9. Emisja nowej waluty, AMERO, która ma zastąpić dolara.

Z wyjątkiem kilkuset tysięcy amerykańskich patriotów, reszta nie ma pojęcia o przyczynach i źródłach krachu, mało tego, ci ludzie nie chcą o tym wiedzieć (skąd my to znamy, rodacy [przycz. tłumacza]) Prawda jest taka, że czym dokładniej się temu przyjrzeć tym gorzej to wszystko wygląda. Amerykański dolar staje się coraz bardziej bezwartościowy a mimo to miliardy są ładowane każdego tygodnia w wojnę w Iraku (około 12 miliardów miesięcznie). Wystarczy tylko przyjrzeć się skokowej inflacji naszej waluty od czasu, kiedy przestała być oparta na złocie1).

Federalny Bank Rezerw2) (The Federal Reserve Bank) nie jest własnością rządu amerykańskiego a tylko prywatnym przedsiębiorstwem, którego właścicielami jest 11 bankierów. Coraz więcej ludzi zaczyna zadawać sobie pytania o przyszłość Stanów Zjednoczonych, o przyszłość ich rodzin i przyjaciół. Niedawno ktoś podniósł kwestię płacenia podatków - nasz Urząd Skarbowy jest absolutnie bezlitosny w tej materii aczkolwiek w Ameryce nie ma żadnej ustawy przewidującej płacenia podatku od dochodu.

CIA (Central Intelligence Agency) macza swe brudne paluchy niemalże we wszystkie afery, które dzieją się na ziemskim globie, począwszy od handlu narkotykami, poprzez tajne operacje militarne aż do morderstw na całym świecie. Popatrzcie na śmierć J. F. Kennedy - niedługo trwało od czasu, kiedy ogłosił zamiar rozwiązania CIA, a zamachem na jego życie. Innym przykładem typowego bezprawia jest Departament Krajowego Bezpieczeństwa (The Department of Homeland Security), czyli nowe STASI, który od dawna zwalcza nasze prawa obywatelskie.

Ostatnio przykłady drakońskich praw można mnożyć - choćby zatwierdzona już przez parlament ustawa „Priorytetyzacja Źródeł i Organizacja Praw Intelektualnych Własności”, która przewiduje przepadek całego mienia w wypadku „odkrycia” przestępstwa w tej materii. Mało tego, zagarnięcia czyjegoś mienia może nastąpić nawet w wypadku jeśli władze uznają, iż ktoś rzekomo „ułatwił” popełnienie przestępstwa.

Wyszło także na jaw, iż FEMA (Federal Emergency Management Agency) zamówiła w firmie Halliburton3) instalację sieci obozów koncentracyjnych na terenie USA. Na ten cel rząd przeznaczył $ 385 milionów dolarów. Jak się okazuje, rząd zaczął także odnawianie starych obozów, w których podczas II Wojny Światowej internowano setki tysięcy amerykańskich obywateli. Już teraz mówi się o nich jako „Obozy Śmierci”, w których tzw. „Niebieskie” i „Czerwone” Listy wyznaczą więźniom przeznaczenie.

I nie ważne, drogi czytelniku, czy wierzysz w światowy spisek uprzywilejowanych elit czy też nie ale mamy już wystarczająco dużo dowodów na to, że ta klika, powiązana węzłami krwi, pieniędzy i religii, próbuje zgotować nam los, porównywalny tylko do końca świata. Wygląda na to, iż dzisiejsi właściciele światowego folwarku, w swoich chorych i perwersyjnych głowach opracowali już plan zagłady ludzkości, wypełniając w ten sposób biblijne przepowiednie.

Nie od rzeczy będzie tu także przypomnienie, iż ta mafia globalistów kreująca Nowy Porządek Światowy ma na uwadze program depopulacji świata ponad 30% ludności ma zostać zlikwidowanych w następnych kilkunastu latach. Po to właśnie urząd prezydenta, dzięki specjalnym ustawom, może w każdej chwili przejąć władzę autokratyczną.

26 września 2006 roku, prezydent G.W. Bush nalegał na Kongres Stanów Zjednoczonych by, w świetle wielkiej katastrofy jaką był huragan Katrina, zmodernizowały ustawę znaną pod nazwą Posse Comitatus4). (Mój znajomek, znany cynik i prześmiewca, utrzymuje, że wie, jak się robi huragany - przycz. tłumacza).

Wszystko to rodzi podstawowe pytanie: czy Stanom Zjednoczonym Ameryki Północnej - grozi wprowadzenie stanu wojennego? Ano, kiedy na ulicach małych miasteczek gdzie nie zdarzył się wypadek morderstwa w ciągu ostatnich kilku lat, coraz częściej widać uzbrojonych po zęby w automatyczną broń policjantów, w kamizelkach kuloodpornych i hełmach - być może to wystarczy za odpowiedź.

Pamiętajcie, że wiedza pomoże wam przetrwać. Czytajcie, pamiętajcie, przekazujcie innym, uczcie się i nawzajem pomagajcie sobie. Zabezpieczcie sobie zapasy wody i pożywienia co najmniej na jeden rok. W spiżarniach gromadźcie pożywienie, które nie zepsuje się w najbliższym czasie - konserwy wszelkiego rodzaju oraz mięso i warzywa w puszkach. Ważne jest by mieć zapasy oleju, miodu, mąki, soli, płatków owsianych, grochu i fasoli. Uczcie się jak konserwować żywność, jak uzdatniać wodę do picia - dwie łyżeczki domowego chloru na 7,5 litrów wody, dokładnie wymieszać, odstawić na 24 godziny pod przykryciem woda będzie zdatna do picia. Gotowanie wody nie zawsze eliminuje bakterie są bowiem takie, które są odporne nawet na bardzo wysokie temperatury.

Rodacy - byliście od lat ostrzegani, że takie czasy mogą przyjść ale większość z was wybrała polityczną, i nie tylko, ślepotę. Czasu już nie zostało wiele. Odwiedzajcie codziennie stronę internetową The United American Freedom Foundation oraz http://dprogram.net po wiadomości, których na próżno byście szukali w oficjalnych mediach.<http://dprogram.wordpress.com/2008/05/21/as-america-collapses-us-government-secret-plans-revealed> Tłumaczył Zbyszek Koreywo

Kiedy pisałem te słowa [25 listopada 2008], dowiedziałem się że armia Stanów Zjednoczonych ogłosiła mobilizację wszystkich byłych żołnierzy, którzy kiedykolwiek służyli w jej szeregach. Więcej mogą państwo przeczytać pod tym linkiem [w jęz. Angielskim] http://halturnershow.blogspot.com/2008/11/us-armed-forces-begin-general.html

1. Kiedy prezydent Nixon ogłosił w 1971 roku „rozwód” dolara i złota, znaczyło to, iż pieniądz ten przestał mięć stałą wartość. Od tego czasu datuje się niewiarygodny wzrost inflacji, co jest niczym innym jak tylko dodatkowym opodatkowaniem obywateli na rzecz kilku tysięcy finansowych kryminalistów.

2. Jedyna organizacja w Stanach Zjednoczonych posiadająca wyłączne prawa na druk pieniędzy.

3. Haliburton jest firmą zajmującą się głównie wydobywaniem ropy naftowej, gazu oraz konstrukcją infrastruktury. W 1995 roku, kiedy szefem tej firmy został Dick (nomen omen) Cheney zamówienia rządowe niemalże się potroiły. W roku 2003, głównie z powodu wojny w Iraku, dochód firmy Halliburton przekroczył 16 miliardów dolarów. Jest ona określana przez amerykańskich patriotów jako jedna z najbardziej nikczemnych kompanii w Ameryce, której zyski płyną z krwi, śmierci i cierpienia ludzkich istnień.

4. Posse Comitatus – [nazwa łacińska] Władza regionalna. Według niej, wszyscy mężczyźni od 15 r. życia mogą być zmobilizowani w celu zapobieżenia zamieszkom lub zachowaniom kryminalnym.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Paul
18-11-2016 / 10:04
Today, I went to the beach front with my kids.
~Paul
18-11-2016 / 10:04
Today, I went to the beach front with my kids.
~Keisha
03-01-2015 / 22:46
Until I found this I thughot I'd have to spend the day inside. kbrfchkhb.com [url=rjknobp.com]rjknobp[/url] [link=soarqliklxf.com]soarqliklxf[/link]
~Vikash
23-12-2014 / 15:50
All of these articles have saved me a lot of heaadches." rel="nofollow">wxsieesjs.com">heaadches.
~Ravi
19-12-2014 / 15:25
Superior thinking demrastonted above. Thanks!