Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA HUSAR POSPOLITE RUSZENIE Huzar - Ruch Społeczny Pospolite Ruszenie o partiach.


Sen
Ostatniej nocy miałem sen, który w skrócie wyglądał tak:

Scena, na której rozegrała się sprawa snu, to miejsce publiczne, jakbym był gdzieś w podróży.
Śniło mi się, że spotkałem znajomego (z widzenia) posła i chciałem nawiązać z nim kontakt. Zaczepiłem go w tym celu, ale poseł na początku nie chciał ze mną rozmawiać, tłumacząc się brakiem czasu. Jednak po chwili zgodził się podać mi adres, byśmy mogli nawiązać kontakt. Gdy wyciągnąłem coś do pisania i zacząłem notować adres, nagle podeszło dwóch oprychów i złapali posła pod ręce, tak, by nie mógł się ruszyć, a drugich dwóch oprychów opróżniło posłowi kieszenie. W trakcie tego opróżniania, poseł nagle zemdlał, jakby dostał jakiś zastrzyk usypiający. W skutek tego drastycznego zachowania oprychów obudziłem się ze snu i do rana już nie zasnąłem.

Długo rozmyślałem i zdałem sobie sprawę, że takie wydarzenia, jak we śnie mogłyby być w dzisiejszym realnym świecie. Na takie przykłady nie trzeba było czekać, bo wydarzyły się nie dawno w Boliwi, gdzie zdesperowani głodni ludzie zachowali się jak szarańcza, która pożera na swej drodze wszystko.
Jakie z powyższego można wyciągnąć wnioski???

Zanim przejdę do wniosków, chcę podkreślić i zacytować słowa kaznodziei Ks. Piotra Skargi, które brzmią:
"Jeśli zaś brakuje troski o szacunek dla praw Bożych w państwie oraz stanowionych przez niego prawach, szybko przekształca się ono w karykaturę sprawiedliwości. Gnuśność i ospałość tych, którym powierzono pieczę nad narodem w promowaniu dobra i powstrzymywaniu zła, prowadzi do katastrofy."
To, co obserwujemy na obecnej scenie politycznej jest potwierdzeniem, że ci co trzymają władzę, dokładnie sprzeniewierzyli się słowom kaznodziei Ks. P.S. nie wykazując troski o to, by prawo, które stanowią, było zgodne z prawem Bożym.!!! Nie wykazują troski, by powstrzymywać postępujące zło. Wręcz przeciwnie. Dbają o to, by globalnym oszustom - oligarchii finansowej - włos z głowy nie spadł. Godzą się na okradanie narodu, poprzez wystawianie coraz to nowych obligacji, które tylko powiększają niespłacalny dług publiczny.!!!

Najbardziej z tego zadowolona jest globalna finansowa ośmiornica, której głowa tkwi w bazylejskich bunkrach. Winę za ten stan rzeczy ponoszą wyłącznie "niewolnicy" - naiwni parlamentarni obłudnicy, którzy za srebrniki (podobne do Judaszowych), w postaci diet poselskich, ściąganych przymusowo z suwerena - NARODU - (oligarchia finansowa nie jest głupia, bo jest parszywym dyktatorem, nie potrzebującym poddawać się weryfikacji wyborczej) w postaci podatków, które także są globalnym oszustwem, łamią przykazanie NIE KRADNIJ zapisując to zezwolenie na okradanie narodu w tzw. konstytucji z dnia 6 kwietnia 1997 roku w Art. 227, który brzmi: "Przysługuje mu (a jakże, bankowi) wyłącze prawo emisji pieniądza oraz ustalania polityki pieniężnej."

Czy tak powinno się dbać o narodowy interes???
Jak wobec przedstawionych wyżej faktów ma się rzeczywistość, zawierająca się w słowach Ks. Piotra Skargi, które brzmią: "Najważniejszym zadaniem dla ustanawianego przez władzę świecką prawa jest jego sprawiedliwość, czyli zgodność z prawami Bożymi." Rzeczywistość stoi dokładnie w sprzeczności z prawem Bożym, którego doktryna Douglasa - zwana KREDYTEM SPOŁECZNYM jest nośnikiem. Milczenie na temat tej doktryny, wszystkich bez wyjątku podmiotów politycznych, będących na scenie i szykujących się do kolejnego rozdania kart, brzez oszusta bankiera (faktycznie tylko "wielki brat" rozdaje karty) jast kardynalnym dowodem na to, że interes SUWERENA - narodu znajduje się zakopany głęboko w lesie, ciemnym lesie. Wynika z tego, że totalna ignorancja doktryny Douglasa, dyskwalifikuje te podmioty pod względem moralnym, bo ignorują Boże prawo zawarte w dekalogu.
Jak zatem wygląda rzeczywistość oczami kredytowców społecznych
w tworzonym oddolnie Ruchu Społecznym, zwanym Pospolitym Ruszeniem w organizacji???
PO - *******


Jaki koń jest "każdy" widzi.

Pierwszy "program" wyborczy (do dziś tajny) napisał niejaki AO (jeden z dwóch członków klubu Bilderberg z tzw. strony polskiej. Drugim dla informacji jest niejaki AM - na podstawie książki pt. "BESTIE KOŃCA CZASU" - autor Henryk Pająk).
O ocenę tego tajnego programu pokusił się red. T.S. Pochroń, w art. "Czy uda się pogodzić globalizm z katolicyzmem" (PANORAMA 21/2005 October 8 - 15 z Chicago USA), w którym czytamy, cytuję "Program PO to zatem, tak by wszystko na to wskazywało, program ubezwłasnowolnienia Narodu Polskiego, jego wynarodowienia i dechrystianizacji, ostatecznej likwidacji państwa polskiego, przejęcia gospodarki i wszystkich pozostałych struktur społecznych przez międzynarodowe siły negujące chrześcijaństwo i budujące pogański 'nowy wspaniały świat', w którym jedynym bogiem jest Człowiek, a w istocie tylko masońscy wybrańcy."

Należy się jeszcze objaśnienie o Klubie Bilderberg.
Hiszpański dziennikarz VIKTOR M. AMELA od lat jeździ za tymi klubowiczami. Ostatni znany mi jego tekst, zamieszczony w DZIALE ZAKAMARKI HISTORII (ANGORA - PERYSKOP nr 39 z dnia 25.IX.2005), pt: "Tajny klub rządzi światem", podaje: że Klub Bilderberg, to elitarna grupa 130 wpływowych osób z całego świata odbywająca co roku czterodniowe spotkania. Organizują te spotkania angażując armię ochroniarzy, żeby ukryć się przed dziennikarzami. Przecieki do prasy bardzo im szkodzą. Celem klubu jest zniewolenie wszystkich ludzi na ziemi. Zamierzają stworzyć globalny rząd, który zawładnie światem. Zlikwidują podział na państwa, za to wprowadzą jedną uniwersalną walutę, religię i wspólną armie. Od siebie dodam, że jest już przygotowany trzypiętrowy superkomputer - samoprogramujący się - w Brukseli, mogący pomieścić dane ludności całego globu z nawiązką. Nazywa się on (ten superkomputer) "BESTIA", od pierwszych liter nazwy. Co za zbieżność nazwy z APOKALIPSĄ wg. Św. Jana??? Moim zdaniem - Klub Bilderberg, to tajna światowa rada ministrów, podporządkowana Iluminatom.

Dziś na szkle obejrzałem i usłyszałem, że od wczorajszego dnia jest zbyt mało czasu, by prezentować programy wyborcze. To czym ma się kierować wyborca, by podjąć swą wyborczą decyzję??? Czy wyglądem kandydata??? Może wyglądem skopanego nieszczęśnika, który ze swej naiwności dał się wrobić w kandydowanie??? NAJPEWNIEJ jest to zakamuflowane oszustwo platformistów - wielokrotnie odgrzewane, stare kotlety kłamstwa i obłudy, zapakowane w nowe, niewinnie wyglądające opakowanie. Przekonacie się o tym dopiero po wyborach, kiedy obudzicie się z ręką w nocniku.
Jak ich wybierzecie, to przybliżycie sobie czas, kiedy bez Waszej zgody, wszczepią wam mikroczip, wielkości ziarnka ryżu, pod skórę ręki lub czoła i staniecie się niczym zwierzę, uwiązane na niewidzialnej nici z BESTIĄ, o której wyżej.

PiS - prawi i sprawiedliwi

Ze względu na to, że my kredytowcy s. szanujemy wartości, zapisane w dekalogu, nie będziemy kopać leżących. Wręcz przeciwnie - podajemy im rękę, którą z nieznanych nam przyczyn, leżący ci (prawi i sprawiedliwi) nie podejmują. Nie odpowiadają na złożoną im przez Pospolite Ruszenie w Organizacji OFERTĘ.

Prawdę mówiąc, prawi i sprawiedliwi zajmują się wprawianiem okien, drzwi i naprawianiem schodów w rozwalającym się domu z powodu tego, że globalni krwiopijcy zniszczyli lichwą fundamenty tego domu.
Chyba głupota lub naiwność, a może obie te przywary razem są przyczyną, że prawi i sprawiedliwi "nie promują dobra i nie powstrzymują zła" jak mówił Ks. P. Skarga. Można by uznać, że idą w dobrym kierunku, ale to, co robią, nadaje się na śmietnik z tego powodu, że "nie można uleczyć pacjenta od jakiejkolwiek choroby, jęśli najpierw nie opanuje się RAKA jego krwi.!!! Jak nie wierzycie, to zapytajcie prawdziwych lekarzy.

Lid -*******

By przejść do rzetelnej oceny tych farbowanych lisów, trzeba się cofnąć wstecz - w głąb historii - do ich korzeni.
Trzeba się zatem cofnąć się do dnia 1 maja 1776 r. do Bawarii, w którym to dniu powstał Zakon Iluminatów pod przywództwem Adama Wajshaupta. Ta ich niby teoria, była przyczyną rewolucji francuskiej, wielu prześladowań, wybuchu wojen, I i II -giej wojny światowej, ekspedycji Lenina, którą finansowali itd. itd.
Dzisiejszy LiD jest w prostej linii spadkobiercą Marksa, Engelsa, Lenina i Stalina. Nie pomoże im przybieranie coraz to nowej skóry z tzw. demokracją włącznie. Cały czas wystają im wilcze zęby, choć ubrali się w skórę baranka.
Wiadomo na co ich stać. To już wystarczy, jak na ich obłudne zachowanie.!!! Po prostu przynajmniej ja mam tego dość.!!! Nie przypadkiem dzień 1 maja stał się ich świętem, obłudnie pojmowanym jako święto ludzi pracy.!!!
LiD-owcy domagają się szacunku dla złodziei i oszustów.!!!
Koń by się uśmiał z ich "domagania".!!!

Sama-brona *******

O samej-bronie mogę powiedzieć tylko tyle, że jak za pierwszym razem wygrali wybory, to zaraz na drugi dzień po wyborach, Lepperek wraz ze swoimi pretorianami (kapciowymi), wyrzucił najlepszych ludzi, którzy swym autorytetem przysłużyli się jego wygranej w wyborach, a oparł się na miernotach, pospolitych łachudrach, a jaki jest tego efekt, to widać, słychać i czuć.!!!

LPR - obłudnicy, znający doskonale doktrynę Douglasa.

Jeden z ligowców niejaki Leszek Murzyn z Myślenic kilka lat temu podarował mi nawet kasety z nagraniami o Kredycie Społecznym. Nic jednak nie zrobił w tej sprawie, tak, jak i wszyscy pozostali. Na zakończenie pobytu jego i innych członków LPR, podczas wizyty w Oświęcimiu, na moje pytanie dlaczego nie zajmują się Kredytem Społecznym, na ucho mi powiedział, "że nie wszystko można jawnie prezentować".!!! Jest to jego jedyny komentarz, z którego wyciągnąłem wnioski. Efektem jest nasz Ruch Społeczny. Ligowcy całą swą postawą, wpisują się w obłudne i lekceważące czyny wobec SUWERENA, KTÓRY NAIWNIE NA NICH ZAGłOSOWAł. Myślę, że suweren nie popełni kolejnego błędu.

PSL - *******

Od dłuższego czasu PSL, to po prostu arbuzy (każdy wie o co chodzi). Zdobyli miano obrotowych. Każdy ich może użyć, by tylko obiecał im stołki. Za PRL-u byli wiecznym kwiatkiem do kożucha. Jedynym ich sposobem na pozbycie się tych niemiłych ocen, byłoby, gdyby z "Szawła" przeobrazili się w "Pawła", czyli skorzystali z oferty Pospolitego Ruszenia w organizacji, które jest otwarte na wszystkich zdrowo myślących. Sam i moje korzenie są na wsi i stąd ten mój sentyment do rolników. Wątpię jednak, czy te arbuzy cokolwiek zrozumią z powyższego tekstu.

Pozostałe podmioty polityczne, namiętnie liczące, że się załapią, nazywane pogardliwie planktonem.

Jak mnie pamięć nie myli, nigdy jeszcze te podmioty nie wypowiedziały się oficjalnie w sprawie doktryny Douglasa. Tym samym wpisały się w nurt obłudników, lekceważących narodowy interes. Niektóre persony z tego planktonu na ucho deklarowały się, że popierają doktrynę Douglasa, ale nikt nie wystąpił czynnie w tym temacie.
Przykre jest to dla mnie, dlatego, że czynnie uczestniczyłem w pracy na rzecz tego środowiska, a została mi po tej mojej pracy figa. Wyparacowałem więc własną drogę, która zaczyna zbierać siły do remontu fundamentów.
Nie interesuje mnie zaczynanie budowy domu od dymu z komina, co planują inni.

Oto wnioski, jakie można wyciągnąć z powyższych treści.!!!

Z uwagi na to, że żaden z powyższych podmiotów politycznych
NIE MA w swym programie DOBRA, zawartego w doktrynie Douglasa,
Pospolite Ruszenie w organizacji NIE WEŹMIE udziału w farsie wyborczej
jaką od dziś zaserwowali nam obłudnicy-parlamentarni.!!!

Są dwa powody, dla których powyższa decyzja ma uzasadnienie:
Pierwszy - nie jesteśmy przygotowani pod względem liczebnym, by udzwignąć
ciężar walki z "Goliatem".
Drugi to taki, że nie jesteśmy naiwni jak duża część rodaków, głosujących za mniejszym ZŁEM.!!!

Należy się NARODOWI informacja, dotycząca źródeł ZŁA, które spotykamy na każdym kroku.
W 2005-tym roku, znana włoska pisarka, ateistka ORIANA FALLACI napisała art. pt: "Ktoś musi o tym powiedzieć", którego przekład zamieściła "ANGORA" nr 38/39 z dnia 18.IX.2005. W konkluzji Oriana stwierdziła, że "źródłem ZŁA jest KORAN - święta księga Islamu". Na cóż, można i tak okłamywać świat.!!! Biedna Oriana. Pewnie nie wiedziała, że istnieje jeszcze bardziej parszywa księga, niż Koran i też święta, a jest nią Talmud oraz jej młodsza siostra, znana pod nazwą Protokoły Mędrców Syjonu.
Dlatego też zostały złożone dwa akty oskarżenia:

Pierwszy Akt oskarżenia:
Złożony dnia 25.09.2001. do Ministra Sprawiedliwości p. Stanisława Iwanickiego.
PRZECIWKO:
władzom wyznań, opierających się na tradycjach TALMUDU, dla których Talmud jest księgą stosowaną,
wyznawcom tych wyznań, ich współpracownikom, a przede wszystkim twórcom Talmudu.

Drugi Akt oskarżenia:
Złożony dnia 04.10.2006. do Ministra Sprawiedliwości p. Zbigniewa Ziobro.
PRZECIWKO:
oskarżonym z art. 286 kk w związku z Art 13, 43 i 44 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
Są nimi: Światowy Kongres Żydów, Federacja Stowarzyszeń Żydowskich w Polsce, Gminy wyznaniowe Żydowskie w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Państwo Izrael o to, że dopuszczają się względem słowiańskiego Narodu i Państwa Polskiego, czynów zabronionych określonych w treści art. 286 kk (wyłudzenie) w związku z Art. 13, 43 i 44 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Powyższe akty oskarżenia wędrują po Prokuraturach (raz w dół, to znowu do góry) jak gorący kartofel, bo ten chory wymiar sprawiedliwości nie wie co z tym fantem zrobić. Wcale mu się nie dziwię, dlatego, że w jego składzie prawdopodobnie pracują oskarżeni przez wystosowane i przedstawione wyżej Akty Oskarżenia.!!!

Rozważając w dalszym ciągu wnioski z przedstawionych wyżej faktów, należy stwierdzić co następuje:
Dopóki nie odetniemy się od wpływów sił zła, a przynajmniej nie odgrodzimy, dopóty nie będziemy narodem suwerennym, choćby ktokolwiek twierdził, że narodem suwerennym jesteśmy.!!!

Na szklanym ekranie stawiane są pytania: "Kto sprzedał tą Polskę???", Jaka będzie Polska po wyborach???, a w końcu ja zadaję kardynalne pytanie, "Czyja będzie Polska???". Czy dalej będzie własnością bazylejskich globalnych oszustów???, Czy będzie NASZA - Polaków??? Tylko SUWEREN - Naród Polski w swej masie, może odzyskać suwerenność narodową, kiedy wyrwie się swą mocą z pajęczyny globalnego oszustwa.
Taki fakt, byłby najlepszym przykładem dla innych narodów, że mogą się same rządzić, BEZ POŻYCZANIA u globalnych oszustów - ponadnarodowej i antynarodowej oligarchii finansowej.

Myślę, że odpowiedzi na postawione wyżej pytania, są sobie w stanie odpowiedzieć światli i dobrze poinformowani Kowalscy, a ci pozostali niech sobie naiwnie głosują na swoich zakamuflowanych oszustów, podających im stare, kilkakrotnie odgrzewane kotlety kłamstwa i obłudy, zapakowane w coraz ładniej wyglądające opakowanie.!!!

Korzenie tego globalnego oszustwa opisał Henryk Pająk w słynnej książce "BESTIE KOŃCA CZASU" oraz w szeregu innych napianych przez siebie książkach. Owocnej lektury.!!!

KONSTYTUCJA IV RP PROJEKT AUTORSKI PS. HUSAR

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.