Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
18 stycznia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Graś i Bondaryk sprawcami zamachu kryminalno - terrorystycznego na Prezydenta RP ?

Zdelegalizowana Służba Bezpieczeństwa w Polsce jest organizacją terrorystyczną winną zamachu na Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Początki nieśmiałych morderstw o charakterze politycznym ujawnione przy okoliczności śmierci ks. Jerzego Popiełuszki to niewątpliwy zwrot organizacyjny i strukturalny tego syndykatu zbrodni. Dlaczego mordują ? Jak mordują ? Wielu autorów opisało już niezliczone przypadki tajemniczych samobójstw, także w Polskich więzieniach oraz nieszczęśliwych wypadków najczęściej drogowych z tajemniczym TiR-em lub też na prostej drodze samochód zboczył nagle z drogi wprost pod jadący z naprzeciwka inny samochód, są też utopienia, zawały serca osób, które nigdy nie miały problemów z sercem... no może tych typu walentynkowego, podrzucanie elementów radioaktywnych - dla osób ze środowisk przestępczych jest najczęściej stosowany strzał z broni palnej itp. Można by zaprezentować cały wachlarz tych metod zabijania w tym mało znana przez społeczeństwo metoda śmierci cywilnej. Metodę pozbawienia życia wykonuje się po wnikliwej analizie osobowości potencjalnej ofiary. Jest to najwyższy stopień profesjonalizmu terrorystycznego daleko odbiegający od takich organizacji jak ETA, Hamas czy inne działające na świecie organizacje terrorystyczne.

Ewolucja Służby Bezpieczeństwa w organizację terrorystyczną nie odbyła się z dnia na dzień. Głównym celem jej działalności jest możliwość zarabiania wielkich pieniędzy. Jako element zasadniczy jej działalności to narkotyki i handel bronią. Sprawę tę odkrył Gen. Marek Papała. Zaczął działać w celu rozpracowania operacyjnego na najwyższym szczeblu państwowym osób powiązanych z tą strukturą kryminalną. Tylko takie osoby mogły skutecznie chronić tą bezprecedensową działalność organizacji z propozycjami nie do odrzucenia albo współpracujesz albo - śmierć. Należy przy tym zauważyć, że nie zawsze chodzi o śmierć fizyczną. Wielokrotnie następuje tzw. śmierć cywilna osobnika czyli uniemożliwia się jemu i jego najbliższej rodzinie jakąkolwiek egzystencję. Osobiście takiej doznałem i doznaję i jestem świadkiem bezpośrednim przeciwko temu syndykatowi zbrodni w pospolitym rabowaniu mienia wielkiej wartości wpisanych do Rejestru Zabytków z użyciem konstytucyjnych organów państwa powołanych do ochrony takiego mienia czyli prokuratury, sądów, samorządów, konserwatora zabytków itp.
Ale artykuł ma nie być o mnie tylko o ujawnieniu organizacji terrorystycznej działającej za przyzwoleniem całej władzy w Polsce i pod ich dyktando za wyjątkiem braci Kaczyńskich, którzy dostrzegli zagrożenie dla działalności państwa.

Dlatego Lech Kaczyński zginął w zamachu kryminalno - terrorystycznym, a nie w zamachu o charakterze wojennym.

Należy przyznać, że analitycy świetnie rozpracowali ten zamach. Świat nie był gotów na III wojnę światową. Wszyscy więc z ostrożnością podeszli do problemu nie ufając jak zwykle ruskim czy przypadkiem nie oni ten zamach nie zorganizowali próbując wywołać wojnę totalną. Więc bezprawie w badaniu tego zamachu pozostawiono bez echa na forum międzynarodowym w szczególności NATO. Można więc mataczyć w sprawie i mataczy się do tego stopnia że sam Minister MSWiA Jerzy Miller jeździ dwukrotnie do Ruskich po ujawnieniu fałszowania protokołów zapisów rozmów z kabiny pilotów. Niebywałe, ale prawdziwe.

Powracając do Gen. Marka Papały zapewne czytaliście Państwo mój artykuł „30 mln. złotych za Zirajewskiego” dostępny na stronach internetowych. Opisałem w nim metodę zapłaty za taką śmierć i w jaki sposób najczęściej reguluje się daniny wykonanego morderstwa. Oprócz finansów są również awanse zawodowe jednoznacznie powiązane z wysokością pensji, a następnie emerytury. I to jest najczęściej stosowanym uzasadnieniem mataczenia w sprawach, a wykazanym w sprawie zabójstwa śp. Krzysztofa Olewnika. Wszyscy mataczący mają przywileje, a ja się pytam za co ? Za współudział w morderstwie na zasadzie artykułu 18 Kodeksu karnego nie otrzymuje się przywilejów tylko celę.

Zatem przejdźmy do konkretów kto, gdzie, kiedy i dlaczego, aby propaganda dezinformacyjna na usługach SB miała pożywkę wypisując w publikacjach internetowych i komentarzach na mój temat. Nikodem Skotarczak ps. Nikoś. Prowadził negocjacje i odmówił zabicia „Naczelnego Psa” czyli Generała Papały. Został zastrzelony 24 kwietnia 1998 roku w Gdyni. Kazimierz Hedberg biorąc udział w rozmowach na zlecenie zabicia Gen. Papały niezwłocznie zachorował na raka i zmarł. Był prawą ręką Nikodema Skotarczyka. Andrzej M. I Piotr G. gangsterzy współpracujący z Nikosiem w sprawie zlecania zabójstwa Gen. Papały. Andrzej M. zmarł na zawał serca Piotr G. zginął w wypadku samochodowym. Obaj zginęli latem 1998 roku. Daniel Z. od początku lat 8o był związany z Nikosiem. Po tym jak wskazał zleceniodawcę zabójstwa został zamordowany 14 lipca 2009 roku w Gdańsku-Oliwie. Cyngiel Rafał Kanigowski ps. Gruby z Warszawy, który najprawdopodobniej strzelał do generała został zamordowany we wrześniu 1998 roku strzałem w głowę. Jego pomocnik Krzysztof Waremko gangster z Ukrainy zginął w wypadku w 1999 roku. Ireneusz Sekuła znany polityk, jak podała oficjalna wersja zginął samobójczo w niejasnych okolicznościach tuż przed przesłuchaniem w sprawie Papały.
Dla nie wtajemniczonych podam, że sam strzelił sobie w pierś trzykrotnie odbierając sobie życie bo był już znużony taką polityką. Taki nasz samuraj. Mieczysław Zapiór jak na byłego komandosa i ochroniarza szefów gangu pruszkowskiego słabo był wyszkolony tak jak polscy piloci z samolotu Prezydenta RP i utonął w znanym Egipskim kurorcie zaledwie kilkadziesiąt metrów od brzegu. Nie umiał pływać. Jeremiasz Barański jeden z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych gangsterów powiesił się więzieniu w maju 2003 roku po tym jak zadeklarował, że będzie współpracował w sprawie Gen. Papały. Minister Jacek Dębski brutalnie zastrzelony na warszawskiej Pradze. Ojciec Ireneusz Pompa, przeor paulinów na Jasnej Górze, spowiednik Generała Papały i świadek z ostatnich godzin życia Generała zmarł nagle na zawał serca przed przesłuchaniem w marcu 2007 roku.
To jest skromna lista działalności tej organizacji kryminalnej. Jest ona tylko częściowa ponieważ musiałbym poświęcić co najmniej kilkuset stronicowe wydanie takiego dokumentu. Taka jest realna skala ich kryminalnej działalności.

Pytanie: a kto pozostał przy życiu z tego grona ?
Ma się jak pączek w maśle, korzysta z luksusów, posiada wpływowych przyjaciół, jest szanowanym biznesmenem jak zeznał Sobiesiak na Komisji Śledczej w Sejmie i był funkcjonariuszem Służby Bezpieczeństwa zamieszanym w handel bronią lub narkotykami. Niejaki Adam D. wymieniony w raporcie od Buneskriminalamt. (Jest to niemiecka policja zajmująca się zwalczaniem przestępczości zorganizowanej). W raporcie tym były nazwiska i powiązania wysokich polskich urzędników , policjantów, oficerów służb specjalnych z międzynarodowymi kartelami narkotykowymi umożliwiając im via Polska handel i dystrybucję narkotyków. Brak twardych dowodów też powodowało, że Al Capone był szanowanym obywatelem. Jednak już wtedy państwo poradziło sobie z tym zagrożeniem bezprawia. Tak teraz po zamachu terrorystycznym na Prezydenta RP poradzi sobie z przesłuchaniami na szeroką skalę wszystkich funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa na okoliczność posiadanego alibi na 10 kwietnia 2010 roku. Wyłączając z urzędu funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa będących wysokimi urzędnikami obecnej administracji Rządu Tuska. Takich jak Szef ABW Krzysztof Bondaryk.

Bondaryk i Graś to wybitni specjaliści od zorganizowanego zamachu na Prezydenta RP.
Powinni niezwłocznie zostać osadzeni w areszcie. Bondarykowi powinne zostać zabezpieczone pokaźne środki finansowe jakie posiada w wysokości 450 tys. złotych, 60 tys. dollarów US, 6 tys. euro oraz nieruchomości jakie posiada w tym siedlisko oraz dom. Pragnę przypomnieć, że najbliższa rodzina Bondaryka jest zamieszana w przemyt przez ich spółkę Sandra 700 kilogramów złota, które zostało przemycone na Białoruś i do Rosji. To Bondaryk przyczynił się do odwołania szefa Prokuratury Apelacyjnej w Białymstoku Sławomira Luksa, który nadzorował rozpracowanie tego międzynarodowego przemytu przez śledczych. Z mojej opinii wynika, że wieczną pamiątkę dla Kazimierza Olejnika, którą otrzymał w wypadku drogowym to prezent Bondaryka za skuteczność i działalność tych dwóch Prokuratorów Luksa i Olejnika. W wypadku drogowym Kazimierz Olejnik został ranny i zmuszony tym samym do zawieszenia działalności jako Zastępca Prokuratora Generalnego. Co zaś się tyczy ciecia Niemca Pawła Grasia to jest to wybitny znawca nie tylko hazardu, służb specjalnych i terroryzmu, ale wspaniały człowiek od brudnej roboty. Przypilnować i wyczyścić potrafi jak żaden cieć. Posiada referencje - bądź co bądź międzynarodowe.

Szanowni czytelnicy, zadadzą pytanie jak można zabić Prezydenta RP i więźnia w celi pozostając bezkarnym ?
Otóż podaję przepis syndykatu zbrodni. Sieć agentury jest bardzo rozległa w Polsce. Określam ją na około 60 % funkcjonariuszy publicznych którzy współpracują na zasadzie czynnej lub biernej z tą organizacją kryminalną. Współpraca jest oparta na czynniku zastraszenia wszelkiego rodzaju. Przed utratą pracy, lewych dochodów na które pozwala ta organizacja (dlatego jest tak rozległa korupcja w Polsce), różnego rodzaju szwindli znajomych lub w pewnych środowiskach jest to już w tradycji – współpracowało się z gestapo, NKWD, SB i wszystkimi kto tylko się zgłosił o współpracę. Współpracował dziadek, ojciec to i syn czy córka nie posiada zahamowań moralnych. Przecież prestiż w pracy, awanse, nagrody są dla naszych a wyjazdy za chlebem i bezrobocie dla niepokornych. Znalezienie więc wykonawców jest bardzo proste. Następnie należy posiadać sieć agentury w mediach. Jest to bardzo ważne, ponieważ można skazywać przez publikacje wszystkich bez procesu sądowego. Widać to było zaraz po zamachu na Prezydenta. Wszyscy jak jeden mąż wychwalali Lecha Kaczyńskiego gdy przed zamachem było całkowicie odwrotnie. Z dnia na dzień Prezydent już nie pił małpek a był wielkim i szanowanym politykiem. Jego polityka była oparta na tradycji Jagiellonów oddziałując na cały region Europy. Wielki człowiek i wytrawny polityk. Mały wzrost i kartofel poszedł w niepamięć na zawsze. Jego żona okazała się wielką damą do tego stopnia że emanowała dobrocią na wszystkich nawet na ich największych wrogów. Co ja piszę Prezydent z małżonką przecież nigdy nie mieli wrogów. Wszyscy ich kochali i szanowali. Zapytajcie się Palikota on to wszystkim poświadczy.

Tak więc mamy już dwa składniki na legalne zabijanie zarówno więźnia w celi, jak Prezydenta RP czyli wykonawców, sieć agentury w mediach i do tego zacieru należy dodać szczyptę możliwości mataczenia w prowadzonym śledztwie.

Sprawa Olewnika jednoznacznie ujawniła schematy tych działań na zasadzie niedopełnienia obowiązków za to z awansami zawodowymi i emeryturami. Chcesz mieć więcej pieniędzy i dostatnią emeryturę więc my ci powiemy co masz robić i przestań myśleć. Myślenie zaprowadzi cię na bezrobocie. Zobacz na twoich byłych kolegów, jak skończyli tego nikomu nie należy powtarzać dwa razy. Nawet sam minister Ziobro musiał się ewakuować do Brukseli za głupi laptop. Pensji mu nie starcza na zapłatę odszkodowań. Każdego uciszymy, jeżeli mamy następujące elementy : morderców, oszustów w mediach i przestępców w prokuraturach i sądach.

A jak to się wszystko załatwia?
Otóż niezwłocznie podaje się informację o samobójstwie bez udziału osób trzecich lub katastrofie samolotu po błędzie pilotów i prowadzi się śledztwo z rażącym naruszeniem prawa a oficjalnie wmawiając przez profesjonalistów. Mało tego sam Minister MSWiA Miller notabene prawdziwy profesjonalista, jeździ po dowody dwa razy do Moskwy jak internauci udowodnili, że te dowody zostały sfałszowane. Nie muszę rozpisywać się na temat prowadzonego śledztwa, ponieważ w artykule pt: „Tusk z Komorowskim i Putinem – katyńscy towarzysze zamachu ?” udowodniłem ponad wszelką wątpliwość, że śledztwo jest prowadzone z rażącym naruszeniem prawa. Dodam, że szczątki ludzkie walały się wszędzie w miejscu katastrofy jeszcze 3 maja 2010 roku. Dowód potwierdzony i udokumentowany przez naocznych świadków. Nie piszę o częściach samolotu, które są obecnie we wszystkich częściach świata na zasadzie kupię, sprzedam, zamienię.

Nasuwają się więc pytania dlaczego po dowody w prowadzonym śledztwie jeździ minister MSWiA a nie Minister Obrony ? Czyżby wojsko nie miało z tą sprawą nic wspólnego ? Czy Prokurator Generalny jest instytucją niezależną, jeżeli po dowody w prowadzonej sprawie jeździ Minister MSWiA?
Komu podlegają w końcu prokuratorzy ?

Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się że podobno Miller ma twardszą głowę od Klicha i lepiej znosi zatrucia alkoholowe. Co jest w dalszyml ciągu wymogiem w relacjach polsko-rosyjskich na najwyższym szczeblu.

Jest demokracja więc musi być wszystko wyjaśnione. Totalitarni zbrodniarze wszystkim wmówili z pomocą środków masowego przekazu, że jak ma się większość to można nawet zgłosić wniosek w Sejmie RP o niezadawanie pytań Ministrowi Obrony i Prokuratorowi Generalnemu w sprawie zamachu na Prezydenta RP. Proponuję dalsze składanie wniosków w stylu i w imieniu totalitarnej demokracji takich jak np. „wnoszę o nie składanie wniosków w Sejmie RP lub Senacie RP”. Wniosek poddać oczywiście pod głosowanie. Jak ma się większość to ma się demokratyczny totalitaryzm. Opozycji przypomnę, że jest to bierne uczestnictwo w totalitarnej demokracji. Ale czy warto dla kilku srebrników legalizować totalitarną demokrację i wypisywać na swoich blogach w stylu europosła Wojciechowskiego, że chociaż by chciał ,nic nie można zrobić, „ponieważ gdy nie ma się większości to jest się za cienki” gdy tymczasem oprawcy demokracji czym prędzej powinni znaleźć swoje miejsce na ul. Rakowieckiej, a nie w salonach na ul. Wiejskiej. Minister Kamiński popełnił zasadniczy błąd i po części jest odpowiedzialny za to co się stało w Smoleńsku.

Otóż zamiast podjechać pod Urząd Rady Ministrów opancerzonym autobusem aby część z tego towarzystwa zwieść tam gdzie ich miejsce, to idzie informować jak to nazwał „mojego premiera”. Potomkowie oprawców faszystowskich czy komunistycznych nigdy nie będą dla nas moimi premierami, ponieważ my wybaczamy ale pamiętamy. Senatorowie RP jeden raz mieli odwagę wyjść z Senatu. I chwała im za to. Marszałek Borusewicz po tym incydencie zrobił się natychmiast czerwony chwytając niezwłocznie za swoją laskę. Pragnę zauważyć że czerwony był on zawsze tylko bladł na widok agentów. Bolka znał od początku przecież.

Chcemy znać tę osobę co zatrudnia takich wszystkich w Totalizatorze Sportowym i tego co wydał polecenie mediom, aby z dnia na dzień pisali i mówili o Lechu Kaczyńskim w samych superlatywach. To nie jest tylko sprawa byłej Służby Bezpieczeństwa lecz nas wszystkich.

Wyjaśnione zostało podobno wszystko w sprawie śmierci księdza Jerzego Popiełuszki ale prawdy jego śmierci nie znamy do dnia dzisiejszego. Jest wersja oficjalna zacnego totalitarnego sądu i totalitarnej prokuratury i są „nawiedzeni” co chcą prawdy o jego śmierci. Jest mały problem ci „nawiedzeni” mają tzw. twarde dowody na to, że wersja totalitarnego sądu i totalitarnej prokuratury różni się od ich wersji dla wielu w dalszym ciągu „nawiedzonych”.

Co wy III wojnę światową chcecie wywołać z tym zamachem ? Opamiętajcie się. Głosicie spiskową teorię dziejów. Jesteście śmieszni. Nawołuje sieć agenturalna w Polsce.

My tzw. 'nawiedzeni” chcemy prawdy, zasady demokratycznego państwa prawnego na podstawie prawa i w granicach prawa i osądzenia winnych zbrodni, a nie wyznaczonych przez władzę totalitarną osób do odbycia wakacji w więzieniu lub zamiany stanowisk na lepiej płatne lub przewidywanego od dawna awansu zawodowego w ramach braku odpowiedzialności funkcjonariusza publicznego i nałożonej na niego kary za jego postępowanie z rażącym naruszeniem prawa w danej sprawie.
Polityka im gorzej tym lepiej musi zostać powstrzymana a „po owocach ich poznacie”.

Mamy prośbę a właściwie oświadczenie: nie straszenie III wojną światową w wyjaśnieniu zamachu na Prezydenta RP, ponieważ ma on podłoże kryminalno-terrorystyczne a nie narodowościowe.

To tyle, jak na pierwszą część artykułu, w której opisałem, kto morduje w Polsce i jest winny zamachu na Prezydenta RP. Druga część będzie dotyczyła tego dlaczego zabili Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w zamachu kryminalno-terrorystycznym, - fachowo określając motywów zbrodni.

Rafał Gawroński.

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.

Mail: rafal-gawronski@wp.pl

Tusk z Komorowskim - katyńscy towarzysze zamachu? Rafał Gawroński.

Rosjanie chcą przetopić tupolewa! - Nie wolno tego robić! Fragmenty samolotu to dowody w śledztwie – oburza się prokurator Mateusz Martyniuk z Prokuratury Generalnej. – To zacieranie śladów – dodaje mecenas Rafał Rogalski, pełnomocnik rodzin ofiar smoleńskiej katastrofy. Co Rosjanie mają do ukrycia?!

Za co zginął Prezydent Polski Lech Kaczyński - Gazprom kontra gaz łupkowy. Czarny PR przeciw Polsce?

Poseł Palikot kolejny raz z sejmu czy z siebie robi cyrk?
- relaks nie tylko na weekend :-)

Jak Tu-154 zerwał sieć elektryczną, lecąc nad nią na wysokości 400 metrów?

Rosyjskie śledztwo budzi wątpliwości

TRAGEDIA W SMOLEŃSKU - Hipoteza fałszywych nadajników NDB

To mógł być zamach. Największe wątpliwości. Zbiór materiałów i hipotez związanych z katastrofą prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Filip Stankiewicz


"Wszyscy ludzie Bronisława K." - Aleksander Ścios

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Autor
25-06-2010 / 00:00
Świetnie że niejaki Krzysztof Galla odnosi się do orzeczeń sądowych. Gratuluję czytanie ze zrozumieniem dla wielu jest nieznane. Co zaś się tyczy postępowania Komorowski-Kaczyński to sprawa jest kryminalna. Brak było nawet wokandy na drzwiach nie mówiąc o innych atrybutach postępowania sądowego. Macie Państwo rację że ukatrupią Jarosława Kaczyńskiego. Zauważyłem to sztabie wyborczym w hotelu Europejskim i nie tylko są zatrudnione osoby po to aby odpychać sojuszników Jarosława Kaczyńskiego i skutecznie go izolować. Jest on otoczony tą samą kliką, która umożliwiła zamach na jego brata. Więc nic dobrego to wróży dla nas Polaków skoro Jarosław Kaczyński chce skończyć jak jego brat i to na własne życzenie.Miło jest czytać zwykłe i spokojne wpisy.Pozdrawiam was Kochani. Ps. od poniedziałku mam zakaz wstępu do Sejmu mogę tylko iść się napić czegoś do restauracji sejmowej. We wtorek gdy chciałem wejść oznajmiono mi i Senatorowi RP, że posiadam zakaz wstępu. Oczekuję reakcji Posłów i Senatorów podobno są oni przedstawicielami Narodu. Tylko jakiego ?
~Aferka
21-06-2010 / 00:00
Graś nie wysilaj się. Będziesz kiblował. To tylko kwestia czasu.
~Autor
21-06-2010 / 00:00
Pragnę podziękować wszystkim tym co mnie wspierają w licznych mailach na które staram się odpowiedzieć jak tylko mi czas na to pozwala. Kochani Polacy umiłowani w Bogu i Ojczyźnie dziękuję wam wszystkim za liczne słowa wsparcia i otuchy jakie otrzymuję drogą elektroniczną. Wrogów zapraszam do modlitwy za Polskę.
~Autor
21-06-2010 / 00:00
Dziękuję za zalecenia lekarskie oraz notoryczne sugerowanie moich związków rodzinnych, towarzyskich lub zawodowych z kimtylko chcecie. Osobiście nie wierzę że jest to celowa dezinformacja geobelsowska lecz zwykła zazdrość lub co może być jeszcze gorsze są to niespełnione ciągoty narodowo-socjalistyczne rzekomych pokrzywdzonych. Zelecam wnikliwe czytanie wszystkich moich publikacji ze zrozumieniem a nie po łepkach i notoryczne powtarzanie na zasadzie znanego z przeszłości głuchego telefonu pomówieniowego. Mogę być całym złem, chorym psychicznie i co tylko chcecie to wypisujcie na mój temat. Ale prawda jest jedna i jej nie zmienicie fałszem intelektualnym.Ja natomiast pomodlę się za was wszystkich w najbliższym stosownym czasie.
~Miro
21-06-2010 / 00:00
KOS świetnie to napisałeś "należy domniemywać". Domniewuj sobie do śmierci tropiąc agentów i zapisując ich nazwiska w karnecie. Może ktoś za 100 lat go odnajdzie w szambie.
~Aferka
21-06-2010 / 00:00
KOS. Dowody widać na zdjęciu. Nie kto inny jak solidarność przyzwoliła aby ci zbrodniarze już nie musieli chodzić do pracy każdego ranka, a pieniądze mają większe jak pracowali i więcej czasu bo mogą robić co chcą. Dlaczego STASI mają ograniczenia według ciebie KOS-ie ?
~Aferka
20-06-2010 / 00:00
Komentarze są najlepszym dowodem na prawdziwość artykułu.