Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
3 grudnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 25-11-2014

Donald Tusk - lobbysta Izraela w Unii Europejskiej?
 
Ostatnio media światowe poświęciły dużo  miejsca polskim sprawom w związku z dwoma wydarzeniami: powołaniem Donalda Tuska na stanowisko Przeydenta Komisji Europejskiej oraz ceremonią otwarcia Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, w której wziął udział przeydent Izraela Reuven Rivlin. Ciekaw jestem, czy w owym muzeum będzie sala poświęcona Żydom służącym w NKWD, UB, Żydom członkom partii komunistycznej. Pewnie nie, bo przecież jak podkreślił pan prezydent Komorowski, „Polska świadomie uruchamia procesy zrywania zasłon milczenia i przeinaczania we wzajemnych relacjach”. Skoro w muzeum nie ma pamiątek po zbrodniarzach narodowości żydowskiej, którzy mordowali polskich patriotów, to może oznaczać, że nie będzie wolno mówić prawdy o relacjach polsko-żydowskich. A wobec tego można zadać pytanie retoryczne, czy to muzeum będzie służyło prawdzie, czy propagowaniu jednego punktu widzenia.

http://wirtualnapolonia.com/2014/11/03/muzeum-zydow-czyli-jurgielt-milszy-niz-polska/ 

Zastanawiające jest, że w czasie kiedy nieomal cały świat protestuje przeciwko zbrodniom jakie Izrael popelnił na ludności cywilnej Palestyny, nasze elity polityczne (niezależnie od partii jakie reprezentują) od wielu lat deklarują swoje bezwarunkowe poparcie dla Izraela oraz interesów żydowskich.                                                                                       Na wspólnej konferencji prasowej z izraelskim premierem, Ehudem Olmertem w dniu 9 kwietnia 2008 roku polski premier Donald Tusk powiedział:                                                      "Nie macie pewniejszego i bardziej lojalnego sojusznika, który wspierałby w Unii Europejskiej Wasze stanowisko i aspiracje w większym stopniu niż czyni to Polska.”
 
W 2009 roku Polska była jednym z nielicznych państw, które na forum ONZ głosowały przeciwko tzw. Raportowi Goldstone’a, dotyczącego naruszaniu praw ludzkich przez Izrael w czasie wojny na terenach Gazy.
 
W 2011 roku w czasie wspólnego posiedzenia polskiego rządu oraz przedstawicieli władz Izraela w Jerozolimie obydwie strony zobowiązały się, że będą wspólnie pracować nad “poprawieniem “ image obydwu państw na arenie międzynarodowej.  Ta deklaracja brzmi nieomal jak parodia lub ponury żart w sytuacji kedy wpływowe ośrodki żydowskie na całym świecie prowadzą od wielu lat antypolską kampanię propagandową, w której wręcz oskarża się Polaków o współudzial w przeprowadzeniu Holocaustu. Żydowska, antypolska propaganda używa nawet tak absurdalnych trików jak nazywanie niemieckich, nazistowskich obozów śmierci “polskim obozami koncentracyjnymi.”

http://wirtualnapolonia.com/2010/11/02/polskie-obozy-koncentracyjne-reakcja-polonii/ 

 
Wobec  powyższych faktów, Polacy mają prawo zapytać czy polski rząd rzeczywiście reprezentuje Polaków, czy to może jest jakaś banda masochistycznych perwertów, którzy odczuwają przyjemnność kiedy ich żydowski “partner” pluje im w oczy a oni udają, że nic się nie stało i bezmyślnie deklarują swoje bezwarunkowe poprcie dla kraju, który bezwstydnie bierze udział w tej kampanii zniesławiania Polski na arenie międzynarodowej, żądajac równocześnie od Polski astronomicznych odszkodowań dla ofiar Holocaustu.  Czy jednak to zobowiązanie do “poprawiania “ image partnera  nie jest ponad siły polskiego rządu w sytuacji kiedy Izrael popełnia faktyczne ludobójstwo na Palestyńczykach, które jest potępiane przez wszystkich ludzi dobrej woli na całym świecie?
 
Bob Kordecky (Chicago) 

http://www.polskatimes.pl/artykul/3525105,onz-oskarza-izrael-o-swiadome-dzialanie-wbrew-prawu-ataki-na-szpitale-nie-sa-przypadkowe,id,t.html?cookie=1

http://time.com/3556631/israel-amnesty-international-gaza-war-crimes/?xid=newsletter-brief

 JUDEOPOLONIA? 

http://www.youtube.com/watch?v=BifN_HGJ-e0

http://www.youtube.com/watch?v=cRdv3HYy2X0

 Antypolskie wypowiedzi “krzewicieli tolerancji”

http://gloria.tv/?media=395635

Więcej:

Marionetkowe państwo UNIA z marionetkowym przewodniczący D. Tusk który w tym teatrze dobrze zarobi ale nic dla Polski nie zrobi…
CZY RZĄD TUSKA TO BANDA MASOCHISTYCZNYCH PERWERTÓW?
Zestawienie "osiągnięć" rządu Tuska i ekipy PO
Premierze Donaldzie Tusk kiedy Pan zrobi porządek z "hołotą prokuratorską" ? ! ?
Tygodnik WPROST ujawnia korupcje w rządzie Tuska - zapis rozmów ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza z szefem NBP Markiem Belką.
DLACZEGO DONALD TUSK NIE NADAJE SIĘ NA PREMIERA. SOLIDARNA POLSKA CHCE OBNIŻENIA PODATKÓW. Filip Stankiewicz
Platforma pod patronatem Tuska szykuje zboczeńcom raj na ziemi... Sejm RP w rękach dewiantów ? 
Radek Sikorski - kolejny minister Tuska do skasowania?
Pismo Dr. Zbigniewa Kękusia do Premiera Donalda Tuska w sprawie długu Polski
Warszawa Gwiaździsty Marsz Solidarności Duda do protestujących - Nie chcemy rządu Tuska, który nie widzi człowieka, tylko swój zysk
Wrzesień miesiącem protestów związkowców przeciw nieudolności rządów PO i Tuska -żądania pracowników ochrony zdrowia.
Pomysł dla PO i Ministerstwa Finansów gdzie znaleźć oszczędności w kwocie 126mln zł - wypuścić aresztowanych za zadłużenia alimentacyjne - rządy Tuska w liczbach...
Wiemy na co kasę wydaje Platforma Tuska - nie dla polepszenia bytu obywateli...
TUSK SPRZEDAWCZYKU ZROBIŁEŚ Z NAS NIEWOLNIKÓW - ELITY III RP. RODOWÓD - CZĘŚĆ XI
Prawdziwy życiorys Donalda Tuska i nie tylko...
Katarzyna córka premiera Tuska nie może stać ponad prawem
Euro - żydowski przekręt wszech czasów do którego chcą dołączyć marionetki z Polski - pajac Tusk i pachołek Rostowski ? 
WYWIAD z P. Grodeckim, który domaga się odtajnienia notatek z rozmów Tusk-Putin
WIOSNA LUDÓW POD HASŁEM ODWOŁAĆ TUSKA I JEGO RZĄD 26.03.2013r. strajk generalny na Górnym Śląsku i NIE TYLKO...
ZATRUTE PIENIĄDZE czyli Brukselska klęska Donalda Tuska
Tusk i jego ekipa załatwili nas Polaków strategicznie!!
Miał być boom, a jest fala upadłości firm pod patronatem Platformy i Donalda Tuska.
MANDATY ZA RADARY 2013 - KOLEJNE  CUDA TUSKA
Wniosek Zbigniewa Kękusia do przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska o sporządzenie i doręczenie wyjaśnienia, czy Platforma Obywatelska zamierza postawić przed trybunałem Stanu Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro.
Pan Premier Tusk w „białych rękawiczkach”?  Edward Kormański
Do wszystkich Polaków, Prezydenta Komorowskiego, Premiera Donalda Tuska, byłych ministrów rolnictwa oraz polityków, którzy głosowali na TAK podczas wdrażania wszelakich ustaw związanych z GMO.
Majordomus do zwolnienia, czyli jak służby olewają Tuska i kryją aferzystów Getin Noble Banku
Co NALEŻY do obowiązków Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta i za co mu płacimy - z cyklu fakty i hity Tuskolandii
800 miliardów, bilion, trzy biliony - różne kwoty padają, gdy mowa o zadłużeniu polskiego państwa - z cyklu afery Tuskolandii...
Media boją się poruszania tematu Tuska i jego syna Michała w związku z aferą Amber Gold.
Tusk jest patronem systemu synekur (m.in. Amber Gold) i przywilejów, politycy w Polsce rządzą się jak mafia na Sycylii. Zdzisław Krasnodębski
ODSUNĄĆ OD WŁADZY DONALDA TUSKA I JEGO ZŁODZIEJSKĄ EKIPĘ
List otwarty Jana Jączka do Premiera Donalda Tuska w sprawie oszustwa Getin Banku SA i miliardera Leszka Czarneckiego.
Donald Tusk - zawiadomienia o dokonanym przez władze Rzeczypospolitej Polskiej mordzie na 33-letnim obywatelu Rumunii Claudiu Crulicu przez jego zagłodzenie... następnym będzie Zbigniew Kękuś.
21 730 samobójców pod rządami Tuska
Czy Komorowski, Tuski i Nowak kompletnie odlecieli? Filip Stankiewicz
Podatek katastralny – kolejna rozpaczliwa próba naprawiania publicznych finansów przez Tuska.
5 LAT ZABIJANIA POLSKI PRZEZ RZĄD TUSKA I PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.