Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Do Jerzego Buzka: Niech nie zmienia Pan Unii Europejskiej w Związek Radziecki!

Szef frakcji Europa Wolności i Demokracji do Jerzego Buzka: Niech nie zmienia Pan Unii Europejskiej w Związek Radziecki!

Szef frakcji w PE ujawnia przestępców, osoby z zarzutami i komunistycznych aparatczyków wśród komisarzy Unii Europejskiej.

Gazeta Wyborcza wspólnie z Hanną Gronkiewicz Waltz tłumaczyła, że Prezydent Lech Kaczyński sprzeciwił się woli Powstańców, którzy nie
chcieli polityków o godzinie 17 pod pomnikiem Gloria Victis. Tymczasem organizacje Związku Powstańców Warszawskich oraz Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej wysłały pismo do Hanny Gronkiewicz Waltz w którym stwierdzają, że poprosiły Prezydenta Kaczyńskiego o uczestniczenie w uroczystościach.

Dziennikarka Faktów TVN Katarzyna Kolenda-Zaleska to przykład skandalicznej niekompetencji i stronniczości.

Kancelaria Premiera odmówiła przyznania 30 tys. zł dotacji komitetowi, który chce uczcić 80. rocznicę urodzin legendarnej opozycjonistki Anny Walentynowicz. Tymczasem na uczczenie Lecha Wałęsy przyznano bez problemu kwotę wielokrotnie większą. Kolejny przykład hipokryzji ekipy Donalda Tuska.

Bronisław Komorowski, jego zastępcy i 3 szefów Kancelarii Sejmu dostali w sumie ok. 500 tys. zł nagród, zatwierdziło je Prezydium Sejmu. Marszałek Komorowski otrzymał od 45 do 67,5 tys. zł premii, wicemarszałkowie od 40 do 60 tys. zł.

Michał Kamiński został oskarżony przez rabina o antysemityzm za wypowiedź w sprawie Jedwabnego. Jest to bzdurny zarzut, wystarczy przeczytać ten wywiad. W dodatku te same tezy stawiał Jerzy Buzek, a jednoznacznie krytycznie wobec Żydów wypowiada się Lech Wałęsa, m.in. żąda przeprosin od Żydów. Czy atak zakończy się jak zwykle na polityku PiS, czy antysemitami zostaną obwołani również Jerzy Buzek i Lech Wałęsa?

Egzamin na aplikacje w 2008 r. był obiektywnie znacznie trudniejszy niż w poprzednich latach. Wyjątkowo trudne pytania, opracowane przez ekspertów z korporacji, tworzone na podstawie rzadko stosowanych przepisów, znacznie zmniejszyły szanse zdających w porównaniu z 2006 i 2007 r. W 2006 r. egzamin zdało 40 proc. kandydatów, w 2007 r. - 48 proc., a w 2008 r. zaledwie 11,7 proc. Mafia prawnicza rządzi?

Wybór Polaka na stanowisko szefa PE ma dowodzić, iż Europa jest coraz bardziej zjednoczona. Przyjrzyjmy się postaciom i symbolom, jakie pojawiły się w inauguracyjnym przemówieniu Jerzego Buzka w Strasburgu, a okaże się że nie ma i nigdy nie będzie jednej, wspólnej Europy. Oto bowiem wśród osobistości zasłużonych dla Europy były premier wymienia jednym tchem Jana Pawła II oraz Simone Veil, przewodniczącą PE w latach 1979 - 1982. A zatem papieża, który walczył z "cywilizacją śmierci", oraz kobietę, której głównym osiągnięciem była legalizacja aborcji we Francji. Buzek wręcza swojemu poprzednikowi statuetkę św. Barbary, a jednocześnie, w rocznicę zdobycia Bastylii, powołuje się na rewolucję francuską, która miała do religii stosunek co najmniej dwuznaczny.

Obietnice wyborcze PO z 2005 roku - w 2009 roku to szokująca lektura.

Gdy trwała jeszcze akcja pacyfikacji KDT premier Donald Tusk grał w piłkę z kolegami na stołecznej Polonii.

Serdecznie Pozdrawiam
Filip Stankiewicz

Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.