Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
3 grudnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 20-02-2015

Cisza przed burzą, czy "wiosna ludów" zakończy miernotę platformersów? Szykować kałamachy !!! Marek Chrapan

W prawie "judeopolonijnej" krainie tzw. "III RP"=PRLbis przez ostatni tydzień jest cisza. Co prawda pomruki dochodzą z różnych stron poczynając od górników z pozostałych holdingów, rolników walczących o rozwiązanie problemu nadwyżek produktów bez zbytu w wyniku debilizmu "władzy" wraz z całym bandyckim układem Magdalenkowym w podskokach biegnącym do wspierania "jewrejmajdanu" na zawołanie "jewrejsojuzu" co spowodowało nałożenie przez Rosję embarga na polskie produkty. Niemcy, Francja, Holandia samodzielnie umawiają się z Rosjanami na handel, "Polski" "rząd" zachowuje się jakby Polski rolnik był rolnikiem rosyjskim. Rolnicy mimo krzepy w dłoniach nie mają przez kogo wypowiedzieć słów takich jak P. Duda po których natychmiast przystąpiono do rozmów. Pomruki dochodzą też ze strony energetyków, pocztowców, kolejarzy, nauczycieli, itd... Ale w "rządzie" cisza, odsypiają marząc w snach o bezproblemowych kolejnych działaniach niszczycielskich resztek Gospodarki Narodowej?

Czy też po cichu knują z "krulem" "jewrejsojuzu" jak kolejny raz  "oszwabić" Polaków? A MOŻE POLACY JUŻ NIE DADZĄ SIĘ WIĘCEJ "OSZWABIAĆ"? - I PÓJDĄ ŚLADEM WĘGIER

Dla zagranicznych firm na Węgrzech zakończyła się era kolonizacji - oświadczył premier Viktor Orban.
- Węgry są niepodległym, suwerennym państwem.
- Banki i duże przedsiębiorstwa korzystające na Węgrzech z pozycji monopolisty muszą się przyzwyczaić do nowej sytuacji.  To one muszą się dostosować do Węgrów, a nie na odwrót - mówił Orban. Rząd Orbana w styczniu br. wprowadził 10-procentową obniżkę cen energii elektrycznej, gazu i ogrzewania dla gospodarstw domowych. Koszty tej obniżki przeniesiono na dostawców, należących w większości do zagranicznych koncernów energetycznych. Na Węgrzech obowiązuje też najwyższy w Europie podatek od banków i podatek od firm energetycznych, telekomunikacyjnych i zajmujących się sprzedażą detaliczną. Firmy energetyczne np. muszą zapłacić 50-proc. podatek od zysków , chyba że zdecydują się na inwestycje."

W ŚLAD ZA WĘGRAMI IDZIE JUŻ GRECJA:

Lider zwycięskiej partii "Syriza" - Alexis Cipras - "Wierzyciele Grecji są skończeni" - "Odzyskujemy wolność" Czy Polaków już stać tylko na "pomruki" i pokrzykiwania w stylu P. Dudy i nić więcej?

A PRZECIEŻ TO POLSKA ZAWSZE STAŁA NA CZELE WALK O WOLNOŚĆ ! - NIE WOLNO NAM  PRZESPAĆ KOLEJNEJ "WIOSNY LUDÓW" - NARODÓW  BUDZĄCYCH SIĘ Z NARKOZY PODSTĘPNIE PODANEJ W "ŁADNYM" OPAKOWANIU PRZEZ GERMAŃCÓW NADZORUJĄCYCH "JEWREJSOJUZ"DO ODZYSKANIA KRAJU Z BANDYCKICH ŁAP "JEWREJSOJUZU" - SZYKOWAĆ SIĘ!!!

Marek Chrapan

Więcej:

Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy - szykować kałamachy !!! Marek Chrapan
KONFERENCJA "PIENIĄDZ, PRACA, WŁASNOŚĆ" Marek Chrapan
Rozbestwienie agentury w Polsce Marek Chrapan
Sukcesy” Polski w Newport. Marek Chrapan
A na drzewach zamiast liści będą wisieć aferzyści! i komuniści... Marek Chrapan
Casus Janusza Korwina-Mikk'ego Marek Chrapan
Obrona polskiej ziemi - kiedy nadejdzie polski "Majdan" Marek Chrapan
Ruch w kondominium zwanym III RP-PRLbis. Marek Chrapan
Ujawniające się potworki i POTWORY Marek Chrapan

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~terra
12-05-2015 / 18:04
Panie Kwaśniewski to hańba ! Pan doskonale wie czym się wsławił Pan Komorowski i Partia Oszustów , że oddali suwerenność Polski w obce łapy że spowodowali masową migrację młodego pokolenia Polaków za chlebem do obcych państw, że wyprzedano majątek narodowy i zniszczono gospodarkę państwową a to co pozostało opanowały mafijne spółki przy udziale rodzin z immunitetami i pochodzące z Izraela. To co Pański rząd rozpoczął to Tuska skończył. To co Hitler rozpoczął z narodami Europy to Merkelowa kończy bez wojny i strzelania bo po prostu uzależniła państwa takie jak Polska od rządów UE i zarówno gospodarczo jak i finansowo uzależniła "podbite" kraje od Niemiec. To hańba dla Pana Panie Kwaśniewski że Pan doskonale wiedząc o rzeczach o których społeczeństwo się nie dowie popiera taki rząd Partii Oszustów i pochodzącego z tej partii Pana Prezydenta. A może Pan Panie ex Prezydencie nie wie że dotacje unijne dla Polski to tylko zwrot 16,6 % tego co jako haracz musi Polska do UE wpłacić aby tę dotację otrzymać . A może Pan ex- Prezydencie nie wie ile dziś zarabiają nie polskiego pochodzenia prezesi wszelkich spółek skarbu państwa, banków i właścicieli firm wykupionych po uprzednim ich zniszczeniu i sprywatyzowaniu i innych cwaniaczków dzielących między siebie majątek narodowy czyli majątek wszystkich Polaków. Hańba Panie ex Prezydencie że Pan pomimo tego że się nachapał full kasy głosuje jeszcze za kolejnymi złodziejami okradającymi wraz z mośkowym fiskusem naród Polski. No cóż być może nie zdążycie uciec do Merkelowej pod jej skrzydła gdy naród polski ponownie powstanie po obecnym rozbiorze Polski tym razem przez bandytów z UE i posiadaczy immunitetów w Polsce którzy pozbawieni kręgosłupa moralnego jak parchy i pasożytnicze grzyby opasły Polskę , kraj piękny bogaty i posiadający mądry inteligentny naród który już przez kilkaset lat jest ciągle pod zaborami jak nie niemieckimi, austriackimi rosyjskimi czy obecnie zaborem UE. Biedna Polska którą rządzą parchy społeczne i sprzedawczyki unijne.
~Anna
15-03-2015 / 16:07
Chrapan, a wsadźże sobie tego kałacha w usraną dupę!
~waldizzagranicy
26-02-2015 / 20:31
kto podpisal akt rozbioru polski zwany traktat lizbonski,mlasku mlasku czy moze jaruzelski