Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
3 października 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA LESZEK BUBEL - PATRIOTA = ANTYSEMITYZM wg. faszystowskiej prokuratury

Bubel przed sądem za antysemityzm - czyli wg. prokuratorów patriota = antysemita? ...kiepsko widzę tą demokrację pod rządami platformersów...

Jak tylko "koszerni" z PO zaczęli swe rządu prokuratorzy zaczęli atak na polskich patriotów.
Nie tylko dokumentująca fakty patriotyczna AP została pomówiona.
Leszek Bubel - Lider Polskiej Partii Narodowej staje przed sądem w Białymstoku został oskarżony m.in. o upowszechnianie treści antysemickich. Razem z Bublem oskarżonych jest też 5 innych osób.

Zdaniem prokuratorów Leszek Bubel publicznie nawoływał do nienawiści na tle różnic narodowościowych oraz publicznie znieważył członków narodu żydowskiego. Chodzi o treści opublikowane w pismach na których wydawanie Bubel ma zezwolenie.
Oskarżony wnioskował o umorzenie tej sprawy, ale wiadomo, że żydowski sąd się na to nie zgodzi i będzie korzystał z władzy i braku odpowiedzialności.

I kolejne prześladowanie przez żydofaszystowskich prokuratorów za antysemityzm.

Przed Sądem Okręgowym w Lublinie za to rozprawa w procesie Michała M. Jest on oskarżony o groźby wobec mężczyzny, którego nazwisko znalazło się na czarnej liście witryny Redwatch.
Arkadiusz J. pojawił się na internetowej liście osób, które trzeba napiętnować ze względu na poglądy i narodowość. W lutym 2006 otrzymał telefon z groźbą. Policja ustaliła właściciela aparatu komórkowego. Należał do Michała M., który w Lublinie studiował historię.
Oskarżony nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że telefon pożyczał wielu osobom.
Sąd miał sprawdzić, jakie poglądy ma oskarżony na temat Żydów. Na poprzedniej rozprawie sędzia polecił dołączyć do akt sprawy pracę magisterską Michała M.: "Żydzi i chrześcijanie w Lublinie za panowania Jana Kazimierza".

Złudzenia Wolności.

Ta komunistyczna nicość
której padłem ofiara
z jej szponów trudno było się wyrwać
a zniewolenia uniknąć.

Uciekłem do dalekiej Kalifornii
powiew wolności napełnił duszę
groza ucichła
radość i słońce rozjaśniały umysł.

Odgłosy komunistycznej głupoty
umilkły na jak długo zadawałem sobie pytanie
Światło codzienności odpowiedziało
niedługo.

Los skąpił komunistom kolorów
radości życia, urody i pogody ducha
szarość i bezbarwność
znaczyło dla nich równość życia.

Ja chciałem tylko być kreatorem światła
w wszystkich kolorach tęczy
Komuniści kolorowe koszulki pozakładali
i tęczę wolności czarnymi chmurami zaatakowali

Agenci komunistyczni Woytek, Bolek i Olek
zdrajcy i agenci, dalej sobie naiwnością manipulowali
Będąc daleko tylko współczuć mogłem
tym dla których miłość ojczyzny była wegetacja.

Jaki czarodziej losu naprawi błędy
bezkarności, złodziejstwa i hańby?
Nierozliczone oszołomy znowu obrastają w piórka
bezczelnie Polskę i Polaków upokarzają.

Odszkodowań żądają, za to co kiedyś sami ukradli
przywłaszczyli sobie pazernie ustawa PKWN
potem po pasersku za łapówkę sprzedali
Znowu jest mnie smutno.

Tak tryumfuje manipulacja.
Głupota i bezprawna syjonistyczna spekulacja
Naiwnych w Polsce nie brakuje
Rachunek obłudnego złodziejstwa ze swojej kieszeni pokryje.


Polonus

Kolejne strony dokumentują stale uzupełniane cykle nieodpowiedzialnego zachowania się funkcjonariuszy władzy i urzędników państwowych.
Sędziowie - oszuści. W tym dziale przedstawiamy medialne dowody łamania prawa przez sędziów - czyli oszustwa "boskich sędziów". Udowodnione naruszania procedury sądowej, zastraszania świadków, stosowania pozaproceduralnych nacisków na poszkodowanych i inne ich nieetyczne zachowania. Czas spuścić ich "z nieba na ziemię" :-)
Prokuratorzy - czyli tzw. "odpady prawnicze", śmiecie, najczęściej nieetyczni i nie dokształceni funkcjonariusze władzy. Aktualizacja na rok 2008.

Adwokaci - czyli mecenasi chałtury prawniczej, a tak naprawdę to jedyni usługodawcy którzy nie ponoszą odpowiedzialności za odstawiane fuszerki typowi pasożyci społeczeństwa
Oszustwa polityków - przekręty i wpadki znanych "mniej lub więcej" polityków, czyli urzędników państwowych oszukujących i pasożytujących na narodzie - stale uzupełniany cykl: POLITYKA WŁADZA PIENIĄDZ
Policyjne afery 2008 - handel tajnymi informacjami ze śledztw, narkotykami, wymuszenia policyjne, pijani policjanci, policjanci terroryzujący własną rodzinę i świadków... - słowem "psie przękręty".
oszustwa komornicze - pasożytów społeczeństwa, często typowych chamów i nieuków, którzy oszukują właścicieli firm, poszkodowanych i wierzycieli oraz w dupie mają obowiązujące PRAWO
Urzędnicy państwowi i ich matactwa 2007 - dokumentujemy tu oszustwa urzędników państwowych takich jak: polityk, wójt, starosta, burmistrz, prezydent, rzecznik - wszelkich kombinatorów na których utrzymanie pracujące całe społeczeństwo, a którzy swoje publiczne stanowisko wykorzystują dla swojej prywaty i zysku.
UDOKUMENTOWANE FAKTY POMYŁEK LEKARSKICH
Psychiatryczne przekręty pseudo-biegłych udających lekarzy - aktualny stale uzupełniany cykl przedstawiający typowych schizofreników, decydujących o zdrowiu i majątkach ludzi, którzy bez wiedzy za to za kasę wydają opinie niezgodne z prawdą i nie mające nic z fachowością...
Aferzyści - czyli wszelkiej maści kombinatorzy grający rolę biznesmenów, politycy mający dojście do tajnych informacji i wiedzy
Media manipulują, osądzają i są sądzone - wpadki sądowe, wyroki skazujące na dziennikarzy za nierzetelność, pomówienie, wprowadzenie w błąd społeczeństwa.
Poseł to ma klawe życie :-)
Dziennikarz - to zawód podwyższonego ryzyka.

Krytyka wyroków sądowych nie jest godzeniem w niezawisłość sędziowską. Nadmiar prawa prowadzi do patologii w zarządzaniu państwem - Profesor Bronisław Ziemianin
Strasburg - wyroki Trybunału - ukarana Polska i polskie sądy za wydane wyroki naruszające prawo - efekty skorumpowania polskich sędziów.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.