Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA LESZK BALCEROWICZ I JEGO ŻYDOWSKA ORGANIZACJA FORUM OBYWATELSKIEGO ROZWOJU Balcerowicz nie chce odejść - Forum Obywatelskiego Rozwoju - kolejne żydowskie kroki zmierzające do niszczenia polskiej gospodarki.

Projekt reformy finansów publicznych zaproponowany przez obecne ministerstwo finansów nie usuwa głównego problemu, jakimi są nadmierne wydatki budżetowe, które prowadzą do utrzymania wysokich podatków i wzrostu zadłużenia - uważa Leszek Balcerowicz, były szef Narodowego Banku Polskiego.
To stwierdzenie (i nie tylko) jest dowodem, że Żyd Balcerowicz, który swój tytuł prof. zakupił gdzieś tam po żydowsko - komunistycznych układach i znajomościach znowu mąci.

Nie dość mu, że doprowadził do rozprzedania dorobku Polaków za grosze, że przez niego tysiące polskich firm zbankrutowało, że miliony ludzi doprowadził do ubóstwa. Teraz jak po jego zdymisjonowaniu polska gospodarka wreszcie rozkręciła się, jak ludzie zaczęli zarabiać za swoją ciężką pracę - kolejny raz Żyd Balcerowicz wstawia kit, że niby są nadmierne wydatki budżetowe, gdzie akurat jest odwrotnie - są nadmierne dochody budżetowe, których nikt z komunistycznych żydowskiej szkoły Balcerowicza nie był wstanie przewidzieć.
Te fakty dowodzą, że polityka robiona przez Balcerowicza była błędna od samego początku, że była robiona na szkodę Narodu Polskiego.

- Stopy procentowe w Polsce należało podnieść już w ubiegłym roku, aby wyprzedzić pewne zjawiska zachodzące w gospodarce - uważa pseudo-prof. L. Balcerowicz.
I tu mamy kolejny dowód jego głupoty. Każdy ekonomista stwierdzi, że podwyższenie stóp to zwolnienie dla gospodarki, to hamulec dla inwestujących. Tylko dzięki temu że Balcerowicz skończył wreszcie swoją karierę w psuciu polskiej gospodarki tak dobrze wszystko ostatnio zaczęło hulać.

A dowodem jego głupoty jest podsumowujące zdanie:
- Według mnie z polityką monetarną jest tak jak z prowadzeniem auta. Dobry kierowca reaguje na pewne rzeczy wcześniej, a nie dopiero wtedy kiedy auto wpada w poślizg - mówi były skompromitowany szef NBP.
Hee, właśnie dobry kierowca, taki jak Kubica odpowie mu że jest odwrotnie - wygrywa się wtedy, gdy zakręty bierzemy z poślizgiem, z pełnym gazem - i to jest bezpieczne dla fachowców. Dzisiaj wiadomo, że Balcerowicz nigdy nie był fachowcem, że reforma zrobiona pod jego nazwiskiem przyniosła Polsce nieobliczalne szkody i doprowadziła naszą gospodarkę do gospodarczego poziomu krajów III świata i uzależnienia od innych krajów - ale o to w końcu Żydom chodzi. Teraz to wszystko trzeba pieczołowicie odrabiać.

Czy za te szkody wyrządzone narodowi ten Żyd zostanie osądzony i skazany? - na pewno nie jak będzie zmiana Rządu i stąd to całe zamieszanie.

Histerycy z tonącej platformy i mafia żydowska na pewno będą atakować, żeby nie stracić koryta, a sam Ziobro, wprawdzie walczący ambitnie z tą międzynarodową mafią żydowską, to tak jak by się porwał z "motyka na słońce". Marne ma szanse na wygraną. Zresztą widzimy, jak tylko zaczął ruszać żydowskie gówno, to jest nieustająca nagonka na niego. Smród poszedł na cały świat, a społeczeństwu wlewają stale kit żydowskie media zaczynając od Gazety Wyborczej (i inne brukowce Angory), radio RFM FM, telewizje TVN itd.
Należy też zaznaczyć że polskie sądy i banki od dawna są pod panowaniem Żydów, dlatego tak ostra jest ta rozgrywka. Tak naprawdę, to tylko internet jeszcze Żydom nie udało się skolonizować, ale ostatnie hakerskie ataki choćby na portal AFERY PRAWA dowodzą że tu też pchają swoje swoje łapska.

Najśmieszniejsze jest, że ten oszust tworzy Forum Obywatelskiego Rozwoju, które niby ma być opiniotwórczym ciałem, mającym na celu kontrolowanie i ocenianie pomysłów i decyzji władzy. FOR, jako zależny żydowski niby ośrodek badawczy ma oszukiwać Polaków i świat.

Jak sam twórca L. Balcerowicz głosi podczas poniedziałkowej konferencji prasowej:
- FOR nie będzie partią polityczną, nie będzie też z żadną z nich związana. W założeniu ma to być niezależny ośrodek badawczy i edukacyjny, który będzie opiniować każdy ruch rządzących, wskazując na ewentualne błędy i sukcesy. Będziemy także edukować społeczeństwo, by w kolejnych i następnych wyborach podejmowała świadome decyzje.

FOR nie będzie prowadzić działalności gospodarczej, a utrzymywać się zamierza z dobrowolnych wpłat polskich i zagranicznych osób fizycznych i prawnych.
- Do współpracy chcemy zachęcić zarówno autorytety z wszelkich dziedzin oraz przedstawicieli różnych grup społecznych - polityków, przedsiębiorców, ludzi kultury i mediów - wyjaśnia Balcerowicz.

Do udziału w forum swój akces zgłosili kolejni żydzi m.in. Dariusz Filar, Jan Winiecki, Andrzej Olechowski oraz Jan Wejchert (członek Rady FOR), Tadeusz Syryjczyk (członek Rady FOR) oraz Władysław Bartoszewski, Marek Safjan, Andrzej Zoll, Krystyna Janda, Jerzy Fedorowicz, Jan Miodek, Norman Davies - mamy nadzieję że ich kariera też niedługo się skończy.

Cytaty z żydowskiego portalu money.

Najwięcej o oszustwach Balcerowicza w czasopiśmie AFERY PRAWA.

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Krzysztof Maciąg, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński oraz wielu sympatyków SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Scooter
04-06-2012 / 00:14
Facet nie pisz, bo sie na ekonomii nie znasz. Rozpuscmy inflacje to bedziesz miał swój PełOwski dobrobyt.