Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 listopada 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Aby żyło się lepiej!Polskę gubi nie brak ziemi czy patriotyzmu, - lecz terror nierozumu -Maurycy Mochnacki

Pamiętacie? Czy już nie chcecie pamiętać!!

,, Radykalnie podniesiemy płace, będą Was leczyć zadowolone z pensji pielęgniarki, uśmiechnięci lekarze, świetnie opłacani nauczyciele, obniżymy podatki, znisiemy NFZ, KRUS i podatek belki, podniesiemy emerytury, wprowadzimy podatek liniowy, zlikwidujemy Senat, zmniejszymy o połowę Sejm, będziecie godziwie zarabiać i jeździć po Polsce oplątanej autostradami ‘’.

Czy to jeszcze obowiązuje? Nadal wierzycie Tuskowi?

Założyciel Liberalno- Demokratycznej szajki z Bieleckim. Kto pamięta ,,Kongres Aferałów” ten wie, że ,,pierwszy milion trzeba ukraść”- to słowa Bieleckiego. Tuskowi zaś co w życiu wyszło, --- to palenie trawki, malowanie kominów, ciągłe wymiotowanie na PiS oraz lżenie Prezydenta RP. Ta negatywna opinia o Prezydencie RP, wynika w dużej mierze z doniesień zagranicznych mediów, które widzą nieudacznika, i spolegliwego Tuska, chcąc mu pomóc, co wcale nie oznacza, że polityka PO jest słuszna. Już kiedyś pisałem w artykule ,,Krzyk rozpaczy”, że mamy najlepszego Prezydenta RP w historii powojennej Polski.

Pamiętacie szok i zdradę za plecami Narodu Polskiego? Nie, to trzeba przypomnieć!! Pierwszy prezydent ,,Wolnej Polski” Jaruzelski, zbrodniarz komunistyczny mający na rękach robotniczą krew, odpowiedzialny za zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu, za zbrodnie stanu wojennego. Wałęsa, ,,TW Bolek”, całkowita kompromitacja, odpowiedzialny za złamanie statutu NSZZ S, zdrady związkowców, niszczenie kompromitujących dokumentów z IPN na swój temat oraz doprowadzenie do ,,reanimacji” komunistów. Kwaśniewski, pijak który zbezcześcił pamięć pomordowanych w Charkowie, stojąc zachlany nad monumentem. Jak wobec tych zbrodniarzy i zdrajców ma się nasz obecny Prezydent RP? Polityka ,,miłości” Popaprańców już od ponad 2 lat, jest polityką nienawiści wobec PiS i Prezydenta RP, a doskonale zdajemy sobie sprawę, że polityka zagraniczna prowadzona przez PiS, była polityką świetną, ale wobec tych Państw, które miały dobre intencje wobec nas. Tego oczywiście się nie pamięta, jak nie pamięta się, że Prezydent RP, był ostatnio twórcą antyrosyjskiego sojuszu w obronie Gruzji, sam uczestniczył w niebezpiecznej wyprawie.

Dlaczego więc jest tak dobrze jak twierdzi PO, a jednocześnie jest tak źle??

Niemal codziennie rząd Tuska pieje z zachwytu o swych wynikach ekonomicznych, a nie tak dawno twierdził jeszcze, że w 2011 roku wprowadzi euro, dziś już wiadomo, że z tym cudem, trzeba się pożegnać.

Bezrobocie rośnie, przemysł leży, banki sprzedane obcym, infrastruktura przypomina średniowiecze, stocznie walczą o przetrwanie, pielęgniarki ogłaszają strajk głodowy, przed domem cudotwórcy wściekli stocznowcy wymachują pięściami, --- to wynik propagandy antypolskich mediów mówiących po polsku oraz antypolskiego rządu, gdzie w Sejmie Polacy tak po mieczu jak i po kądzieli, są w zdecydowanej mniejszości.

,,Doskonała” znajomość ekonomii przez uczestnika ,,Nocnej Zmiany”, oraz ,, talent” w obsadzaniu stanowisk [ kapuś Boni, Rostowski nieudacznik zadłużony w angielskich bankach ] zaowocowało , - iż mamy już deficyt budżetowy wynoszący prawie 53 mld zł. Twierdzenie, że za taki stan rzeczy odpowiada Prezydent RP i opozycja, bo ten pierwszy nie wyraził zgody na podniesienie podatków,- to wciskanie kitu młodzieży i robienie z Narodu Polskiego idiotów. To jawne oszustwo i zdrada młodzieży oraz więźniów zakładów karnych którzy [ na złość starym rodzicom, pamiętającym czasy pogardy ] głosowali na PO, myśląc,--- że wejdą do raju!! Młodzież nie wie, albo widzieć nie chce, że rolą opozycji nigdy nie było i nie jest, pomoc, lecz kontrola rządzących.

Jeśli ktokolwiek wierzy, że ten ,,rząd” jest w stanie zrobić cokolwiek dobrego dla Polski, to ja współczuję głupocie.

Czego można się spodziewać po ,,rządzie” w którym prym wiedzie uczestnik ,,Nocnej Zmiany”, czego można się spodziewać po ,,rządzie” którym kieruje dzieciak, a jego wykształcenie ekonomiczne, to znajomość cen cebuli, marchwi i jabłek!!

Narodowi Polskiemu, Polsce, pomóc może tylko Polak, Polak prawdziwy z krwi i kości, a nie przefarbowane, łotry które z Polską mają tyle wspólnego, że noszą tylko polskie nazwiska.

Polską kierować musza tylko Polacy, dlatego należy zrobić wszystko aby zmienić ordynacje wyborczą, która nie daje żadnych szans Prawdziwym Polakom , gdzie dobro Ojczyzny zawsze będzie w ich działaniach, dobrem najwyższym!!

Pod rządami PO doczekaliśmy czasów, iż wypowiedzi czołowych błaznów tej formacji politycznej, Palikota i Niesiołowskiego to uprawianie ,,polityki” rodem z rynsztoka!, -- a ten bełkot ma na celu odwrócić uwagę Narodu Polskiego od faktu zbliżającej się zagłady naszej Ojczyzny, rozkradania majątku narodowego tak ciężko wypracowanego przez lata ciężkiej pracy naszych Ojców i Matek. Palikot, który na oczach Polski wymachuje sztucznym penisem, i kapuś Niesiołowski, który mord i ludobójstwo w Katyniu, pragnie nazwać ,, pieszczotami” NKWD. Dochodzi już do tego, że pod rządami tych oszustów z PO, narusza się spokój ofiar mordów i ludobójstwa dokonanych przez oprawców z NKWD w Katyniu, Miednoje, Ostaszkowie i wielu innych miejscach kaźni.

Nie dziwi mnie już nic, i to, że kapusie, donosiciele, zdrajcy mają się w Polsce dobrze, [ Niesiołowski, Boni ],-- i to, że doczekaliśmy czasów, gdzie była esbecja podnosi głowy i zaczyna wytaczać procesy byłym opozycjonistom!! Były ubek Bronisław S, wytoczył [ Toruń ] proces Wacławowi Kuropatwie za ,, publikowanie informacji o jego przeszłości”. To przerażający fakt powrotu do czasów PRL-u, który musi budzić zgrozę wszystkich rodzin, w których ktoś został zakatowany w ubeckich kazamatach, oraz w stanie wojennym, lub w najlepszym wypadku został kaleką na całe życie. Doczekaliśmy czasów gdzie esbecja ,, jest dumna z tego, że strzegli porządku i bezpieczeństwa przed bandytami, złodziejami i innymi”- jak napisano. Tym innym to jestem ja!! Mój ojciec przewraca się w grobie!

Nie dziwią mnie też coraz częściej powtarzające się ataki na IPN

www.rp.pl/artykul/2,360528.html

Mam to szczęście, że jeszcze zdążyłem [ teczkę ] odebrać moje dokumenty z IPN, wielu być może już niedługo, to szczęście może ominąć, a może właśnie na to czekają? To bardzo groźne dla najnowszej historii Polski. Tematy niewygodne jak wywiad PRL, czy kulisy ,,transformacji” oraz TW i donosiciele, mogą zostać zamknięte!! Nadziwić się nie mogę tym którzy sa za lustracją, dlaczego do tej pory nie wystąpili z wnioskiem o swoje akta,- dlaczego??, bo tym przeciwko, dziwić się nie należy.

Polska ginie, rządzący tłumaczą się uzależnieniem od gospodarki i światowym kryzysem, ani słowem nie wspominając o własnych błędach i głupocie.

Zwracam się z APELEM do Polonii Amerykańskiej, do trzeźwo myślących w KPA, do wszystkich którym leży dobro naszej Ojczyzny na sercu POWSTAŃCIE Z KOLAN, idźcie śladem swych wspaniałych poprzedników którzy utorowali Wam drogę i pokazali jak należy bronić tych wartości, które które są dla nas najwyższe.

Zatrzymać rozkradanie Polski, brońmy wolności słowa i niezależnych instytucji pod hasłem: RĘCE PRECZ OD INSTYTUTU PAMIĘCI NARODOWEJ.

Grzegorz Michalski

były czlonek ZR Wlkp NSZZ S – pierwszej Solidarności

gregorymichalski@verizon.net

gmichalski83@gmail.com

New Jersey 9/17/2009


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.