Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 13-05-2011

  AGENTURALNA LIKWIDACJA PAŃSTWA POLSKIEGO I EKSTERMINACJA NARODU !  Marek Chrapan  

Ludzie naszych opcji Narodowych nie zawsze rozumieją konieczność dokładnej znajomości realiów przeciwnika, nie mamy wśród przeciwników żadnej "destruktury" - oni w szeregach Narodowych prowadzą różnorodną destrukcję na różnych etapach, mają tak zakamuflowanych destruktorów że nikt nie jest w stanie nawet w myślach przypuścić że osobnik może działać na korzyść przeciwną. Nasi nie rozumieją że czytając np. "GW" (nie twierdzę że należy ją kupować, tylko czytać np. w bibliotekach), czy oglądając SBckie albo z SBeczone media znajduje się tam mnóstwo argumentów właśnie przeciwko tym mediom, ich chlebodawcom uzyskuje się informacje na temat ich wzajemnych zależności, podległości. Na przykład wystarczy prześledzić dzisiejszy poranny (jak jest teraz nie wiem bo jestem "na komputerze) program TVP-Info - od rana więcej, "fleszów", relacji, komentarzy na temat obchodów "Dnia Zwycięstwa" w Rosji niż o Polsce, naszych zdarzeniach, problemach itp... - jest to ewidentnie sterowany program przez pozostałości  komuszej agentury w Polsce jak przystało na "Prywiślanskoj Kraj". Wystarczy posłuchać dzisiejszej wypowiedzi ok. godz.08,50 byłego "Ambasadora" w Moskwie, Cioska komentującej defiladę: "zbudowano silne państwo z dużym bogactwem, ale bardzo niesprawiedliwe, dla garstki oligarchów i urzędników - zresztą podobnie jak u nas ". -   On już bardziej nie może "wyłożyć kawę na ławę". Jest to oczywiste przyznanie że całą tzw. "transformację ustrojową" robiono pod jedno dyktando KGB/GRU w ZSRR i zlecającego swoim podległym odpowiednikom w państwach zależnych przeprowadzenie  tymi samymi metodami.

Każda informacja podana przez te media jest argumentem przeciwko bandyctwu "rządzącemu"  państwem, bo  normalności w ich wykonaniu nie będzie. W piątek chyba opisywałem degenerację służby ratowniczej kiedy to na jeziorze Powidzkim "ratownicy" - strażacy z premedytacją utopili dwoje młodych ludzi. - jeżeli ktoś z czytających zna rodziny lub jakiś kontakt z nimi- proszę o informację -  DLA DOWODU SĄDOWEGO jestem gotów na pełną własną odpowiedzialność i rachunek  przeprowadzić akcję wydobywania manekina z tak przewróconej łodzi i w podobnych lub gorszych warunkach- gwarantuję wydobycie w ciągu 5 minut od zejścia do wody.

NIE MOŻEMY POZWOLIĆ BY NAS Z PREMEDYTACJĄ BEZKARNIE MORDOWANO "  !!! - I to przez służby "państwowe", zgodnie z bandyckimi "procedurami" ustanowionymi przez "rządzących"

Wczoraj TVP-Info podało informację o umorzeniu przez prokuraturę śledztwa zagłodzenia 90-letniej obłożnie chorej kobiety w Warszawie której syn w wyniku wypadku znalazł się w szpitalu i który powiadomił o sytuacji swojej matki personel szpitala i policję - nikt tym się nie zainteresował - państwowe, prawne "procedury" nikogo nie zobowiązują do zainteresowania się takimi sprawami I NIKT NIE ODPOWIE ZA TRZYTYGODNIOWE GŁODOWE MORDERSTWO NIEDOŁĘŻNEGO CZŁOWIEKA !!! - A zbrodniarzom usadowionym w "rządzie", parlamencie parszywe zbrodnicze gęby nie zamykają się od od szermowania idiotyzmami w o "państwie prawa" itp... - TO WAS, ZBRODNIARZE, NALEŻY TAK POTRAKTOWAĆ I KIEDYŚ TAK SIĘ STANIE !!

I być może nie bez kozery Gowin wczoraj zadał Macierewiczowi pytanie o prawdziwość krążących informacji o agenturalności wszystkich dotychczasowych ministrów MSZtu, na co Macierewicz wyjaśnił że to przecież żadna tajemnica, wszystko to jest ujawnione w IPNie. Gowin ograniczył się do ministrów, a przecież najwyższe stanowiska jak prezydenckie obsadzone były przez agenturę, po kolei : -  W. Jaruzelski - "Wolski" ; L. Wałęsa - "Bolek", A. Kwaśniewski (Stolcman) - "Alek";  czy obecny z na razie nie ujawnionym kryptonimem - dlatego nie czekając na jakąkolwiek oficjalną informację o śmierci poprzednika (wcześniej wiedział ?)  w pierwszej kolejności zabezpieczał "Aneks do raportu o WSI" - wzorem "Bolka" likwidował dowody. A DOWODY SĄ !!!  

POLACY, NIE DAJMY SIĘ MORDOWAĆ BANDYCKIEJ AGENTURZE ANTYNARODOWEJ UDAJĄCEJ "RZĄDY" I MORDUJĄCEJ NAS ZGODNIE Z BANDYCKIM,  USTANOWIONYM PRZEZ NICH,  "PRAWEM" !!! - SZYKOWAĆ KAŁACHY DO OBRONY !!!  

Kolejna wpadka niekompetentnych rządzących państwem historyków - "Kotylioniarskie" małpowanie Marek Chrapan  
OD JOŁOPOWATOŚCI RZĄDU PLATFORMY NIE DA SIĘ W POLSCE ODPOCZĄĆ. Marek Chrapan  
PERFEKCYJNY PLAN ROSYJSKI - wg zasady wasz "premier" (niemiecki), nasz "prezydent" (rosyjski) - Marek Chrapan
Przygotowania POlszewii do grabieży państwowych lasów Marek Chrapan 
OD DAWNA WIEMY KTO "RZĄDZI" POLSKĄ Marek Chrapan
Platforma Polskę rujnuje i wcale zgody nie buduje.... Marek Chrapan 
Ile jest organizacji rzeczywiście patriotycznych w Polsce ? - Marek Chrapan
BANDYCKA SCHIZOFRENIA "RZĄDZĄCA" POLSKĄ. Marek Chrapan
Szykować Kałachy !!! Marek Chrapan
Sejmową Komisją Śledczą d/s Hazardu i traumatyczno szokujący obraz kraju pod władzą POpaprańcówMarek Chrapan
POCZĄTEK WOJNY Z BANDYTYZMEM PAŃSTWOWYM NA LITWIE PRZYKŁADEM DLA POLAKÓW JAK WŁAŚCIWIE TRAKTOWAĆ ORGANA WŁADZY - Marek Chrapan

Marek Chrapan

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Joe
27-05-2011 / 19:31
Czesc wizyty i wyraznie widac z jakimi spotyka sie osobistosciami. 18:52 Obama ogląda plac budowy Muzeum Historii Żydów Polskich. Przez kilka minut rozmawiał ze studentami i przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce, a z także z córką Ireny Sendlerowej. W towarzystwie zgromadzonych tu ludzi prezydent Obama pozował do zdjęcia na tle budowy Muzeum. Muzeum stanie naprzeciw Pomnika Bohaterów Getta. Takie miejsca kultu NWO nie powinny nas interesowac. 18:49 Barack Obama jest laureatem wielu nagród. Najważniejszą z nich jest ta z 2009 roku - Pokojowa Nagroda Nobla za "za wysiłki w celu ograniczenia światowych arsenałów nuklearnych i pracę na rzecz pokoju na świecie". Stał się tym samym czwartym amerykańskim prezydentem, który został w ten sposób wyróżniony. Wcześniej pokojowego Nobla dostali: Theodore Roosevelt (1906), Thomas Woodrow Wilson (1919) i Jimmy Carter (2002). Bzdury kontynuuje ekskalacje kompleksu militarnego w ich dominancji nad swiatem tylko zmienila sie nowomoda i nazywaja napady misjami pokojowymi lub pokojowa interwencja. 18:33 Po uroczystości Obama zamienił kilka słów między innymi z naczelnym rabinem Polski Michaelem Schudrichem. Na miejscu są też Władysław Bartoszewski, minister kultury Bogdan Zdrojewski i prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Barack Obama rozmawiał z nimi kilkanaście minut. (Co im powiedzial ze Polacy to glupi narod i ich wydoimy?) 18:30 Obama składa wieniec przed Pomnikiem Bohaterów Getta, na miejscu pierwszego starcia bojówek żydowskich z hitlerowcami w czasie powstania w getcie w 1943. Dziś jest to pl. Bohaterów Getta. Tu w symbolicznym geście ukląkł kanclerz RFN Willy Brandt. W ten sposób wyraził żal za zbrodnie popełnione w imieniu narodu niemieckiego na narodzie żydowskim. Amerykański przywódca złożył wieniec i przez kilkanaście sekund przystanął w zadumie.
~Joe
27-05-2011 / 18:30
Jeszcze nie ugasla sprawa rodziny Moskalikow, ktorzy przejeli domostwo pani Anges, ktorej zamarzyla sie emigrajca i zycie na socjalu w Bundeslandzie w latach 80 - tych i porzucila domostwo, ktore zasiedlili panstwo Moskalikowie. Jakims dziwnym faktem polski sedzia przyznaje je ponownie prawo do tego domostwapo prawie 30 latach gdy prawo jednoznacznie mowi ze ten staje sie prawowitym wlascicielem kto otwarcie zamieszkuje porzucona nieruchomosc i poprzez 5 lat uiszcza podatki i oplaca rachunki. Jednak polskie ksztalciuchy siedza cicho i nawet nie protestuja nie wysylaja petycji zadajac naprawienia tego oczywistego braku wiedzy skorumpowanego sedziego. Nie pisza do rzadu aby uregulowal jednoznacznie prawo zasiedlenia. Nic dziwnego ze na codzien serwuja naszemu spolecznestwu kundle zajmujace sie polityka cala doze glupotek i przy tym na siebie ujadajac odsuwajac uwage od prawdziwych problemow. Tutaj nasuwa sie spekulacja ze wizyta Obamy jest wykorzystywana w jednym i tylko jednym celu wywarcia presji na Polske aby zaczela i to bezwlocznie wyplacac milliardy zydowskim roszczeniowcom. Nie usadnione zadania lub wyssane z palca sa jednak przestestwem i powinny byc jako takie przestepstwa traktowane, z najwyzszymi konsekwencjami wiezienia i oskarzeniami prob wyludzenia pieniedzy kosztem niewinnego narodu. Niestety ich wtyczki w polskich mediach maja jeden cel usupiania narodu i zabawiania ichszczekaniem kundelkow, gdy bezprawne roszczenia nabieraja rozpedu. Dlaczego bezprawne bo prawo korporacyjne stwierdza jednoznacznie ze korporacje sa jednostkami prawnymi a nie osobowymi i nie ma miejsca dziedziczenia mienia poprzez osoby trzecie. Koniec kropka naiwne i glupiutkie ksztalciuchy. Nie spijcie bo was wydoja do cna. Marsze na ambasade Izraela i USA z napisami Bezprawne roszczenia sa terroryzmem i powinny byc traktowane jako takie. Po pierwsze - transfer dotyczył gmin żydowskich, które w myśl przedwojennego prawa polskiego „miały prawa korporacyjne” - co oznacza, że były osobami prawnymi o typie korporacji. W korporacjach zaś - w odróżnieniu od fundacji - czynnikiem decydującym o trwaniu osobowości prawnej są tworzący je ludzie. Jeśli zatem ludzie tworzący gminy żydowskie zostali wymordowani, to ustało również ich trwanie jako osób prawnych. Zatem istniejące obecnie w Polsce gminy żydowskie w liczbie 9 nie są żadnymi kontynuatorkami żydowskich gmin przedwojennych - ponieważ między osobami prawnymi nie ma dziedziczenia, jak między osobami fizycznymi. Dlatego też sprzeciwiałem się użyciu w ustawie określenia „zwrot mienia”, jak się okazało - trafnie obawiając się, że przyjęcie takiego stanowiska może w przyszłości obrócić się przeciwko polskim interesom. Juz okolo 3 milliardow zostalo rozdane roznym podszywka zydowskim i udajacym Zydow gdy prawo jest jednoznaczne, i tutaj trzeba USA i Izraelowi pokazac srodkowy palec a gdy nie zrozumieja aresztowac za terroryzm ich agentow. Zatem - po drugie - sytuacja prawna powojennych gmin żydowskich w Polsce była taka sama, jak parafii i diecezji Kościoła Rzymskokatolickiego na Ziemiach Zachodnich i Północnych. Ponieważ one też są korporacjami, zatem nie mogły dziedziczyć mienia po niemieckich parafiach ewangelickich, a nawet - rzymskokatolickich na tych terenach. Dlatego też kiedy w 1972 roku PRL, w ramach normalizacji stosunków ze Stolicą Apostolską, postanowiła uregulować własność parafii i diecezji Kościoła katolickiego na Ziemiach Zachodnich - nie „zwróciła” im mienia po dawnych parafiach niemieckich, tylko NADAŁA własność w takich rozmiarach, jak to zostało uzgodnione. Dlatego też uważałem że identyczną formułę należało zastosować wobec gmin żydowskich - ale zajmujący się tą ustawą poseł SLD poinformował mnie, że z uwagi na jakieś obietnice, które prezydent Kwaśniewski swoim zwyczajem lekkomyślnie złożył Żydom w Nowym Jorku, odstąpienie od formuły „zwrotu” nie byłoby możliwe. Na skutki nie trzeba było długo czekać; już w kwietniu 1996 roku ówczesny sekretarz Światowego Kongresu Żydów Izrael Singer zagroził, że jeśli Polska nie zadośćuczyni roszczeniom dotyczącym zwrotu prywatnego „mienia żydowskiego”, to „będzie upokarzana na arenie międzynarodowej”. I rzeczywiście - nastąpiła eskalacja oskarżeń przeciwko narodowi polskiemu. Już nie tylko zachował się „biernie” w obliczu holokaustu, ale - co usiłowano pokazać na przykładzie Jedwabnego - „współdziałał” z Niemcami w masakrowaniu Żydów. W obliczu tej wojny wypowiedzianej Polsce mnóstwo osobistości albo tchórzliwie podkuliło pod siebie ogony, albo nawet przeszło na stronę wroga. Wśród tych ostatnich znalazł się prezydent Aleksander Kwaśniewski - to prawdziwe nieszczęście naszego kraju - który dążąc do podlizania się światowej diasporze - „przeprosił” za Jedwabne, potwierdzając tym samym autorytetem państwa polskiego, na czele którego wówczas stał - najgorsze oskarżenia pod adresem naszego narodu. Niech Shecter i Stolzman przepraszaja za siebie i swoje zbrodnie a od Polski wara wykorzystalem fragmenty wypowiedzi ST Michalkiewicza w tym komentarzu.