Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
28 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

10.10.10 - czy Polska jest państwem? - żadne państwo na świecie nie potraktowałoby tak śmierci własnego Prezydenta...

W pół roku po tragicznej katastrofie lotniczej w Smoleńsku, w wyniku której zginął prezydent RP, Lech Kaczyński, wraz z małżonką i 94 uczestnikami ostatniego lotu rządowego Tu-154, nadal nie znamy jej przyczyn.

Rząd prowadzi nie tylko fatalną politykę informacyjną w sprawie katastrofy, lecz, co gorsza, zachowuje się tak, by ukryć to, co wie na jej temat przed opinią publiczną. Media, współpracujące z rządem, wymyślają absurdalne teorie (a to zawinił prezydent, a to piloci, ect.) , a

mimo to

56 procent Polaków uważa, że źle prowadzone jest śledztwo w sprawie katastrofy na lądowisku Siewiernyj. Mimo wielkiego poświęcenia mediów Nowego Oświecenia zaledwie 26 procent Polaków zadowolonych jest z przebiegu dochodzenia. Ankieta

Homo Homini

przeprowadzona dla Polskiego Radia wystawia rządowi moralne świadectwo upadłości. W żadnym państwie na świecie rząd, który zawinił tak nieudolne śledztwo w sprawie tragicznej śmierci prawie setki pierwszych obywateli państwa nie utrzymałby się u władzy, lecz

podał do dymisji

dla zachowana twarzy. Prezydent był osobą znienawidzoną przez aktualny rząd i jego sympatyków, był traktowany gorzej od kremlowskiego kolaboranta, generała Jaruzelskiego. Bez wątpienia rząd p. premiera Tuska skorzystał na śmierci Lecha Kaczyńskiego lecz

świadom tego

nie zachował nawet pozorów bezstronności. Bardzo wygodnym dla rządu p. Tuska jest fakt prowadzenia śledztwa przez Rosjan. Wtedy, kanałem plotki, można dawać do zrozumienia, „patrzcie, jak zacofani Rosjanie partaczą robotę”. Tymczasem rząd RP ma w tym po prostu interes.

I za to należy mu wystawić rachunek.

Post scriptum:
banałem byłoby stwierdzenie, że żadne państwo na świecie nie potraktowałoby tak śmierci własnego prezydenta. Nakazuje to postawić raz jeszcze pytanie, czy Polska jest państwem.

LAS SMOLEŃSKI I SERCA KRWAWIĄCE 10.10 o g. 16 na Krakowskim Przedmieściu

Po Zamachu Smoleńskim Polska została podzielona na dwie nacje. Tych, którym pękło serce i do dzisiaj krwawi i tych, którzy zasiedli przed TVN24 z rozdziawionymi paszczami, by łykać wszelki kit, jaki im telewizor podaje.

Nasze otoczenie wypełnili Krwawiący i Kitożercy.

Krwawiących może uleczyć tylko prawda, duma i poczucie sprawiedliwości. Czym więcej kitu w mediach tym mniej kojącej prawdy, wiekszy wstyd za rodaków i tym bardziej raniąca serce niesprawiedliwość. Z kitożercami jest odwrotnie, oni żyją tym kitem, to ich pokarm, doping, radość i dopalacz. Dzięki kitowi stają się narkomanami żyjącymi w swoim wspaniałym, różowym świecie. To co, że surrealistycznym, nieprawdziwym i śmierdzącym kitem na odległość, kiedy właśnie taki ma być: szczęśliwy, holi łódzki i pachnący.
Niech ktoś przekona kitożercę, żeby nie brał? No niech przekona. Niech zacznie ta sztukę od narkomanów, to łatwiejsze zadanie.
Bo wprawdzie kit jest w konsekwencji jak narkotyk: Zabije! Ale jakiż on atrakcyjny, błogi i tworzący poczucie wspólnoty.
I tak jak niemożność zrozumienia i uleczenia kitożercy przez krwawiącego – jak można żreć takie świństwa, gdy ból i krew?
Tak kitożerca nie pojmie i nie uszanuje krwawiącego – jakbyś nie był taki głupi oszołom i żarł tyle pysznego kitu, co ja (ambrozja wśród POtraw) to był byś frajerze tak samo zdrowy i szczęśliwy.
To może i dobrze, że ta różnica jest tak widoczna od razu. Dzięki temu kitożercy nie udają krwawiących (bo krwawić to obciach), a tych, którym serce krwawi nie stać na plastikowy uśmiech kitożercy i samookaleczenia (wystarczą rany zadawane z zewnątrz).
Mamy wiec jasność.
Niemniej z tego podziału najbardziej cieszy się KAT.
Tak nazywam bandę zbrodniarzy, która brylując w politycznych i urzędniczych garniturkach pragnie uniknąć odpowiedzialności za 96 ofiar swojego spisku, za zdradę narodową, upodloną Polskę i za kilka milionów patriotów z krwawiącymi sercami.
Kordonem ochronnym KATa są tu Kitożercy. Czym bardziej głośni, liczni i kąsający przeciwników tym dla KATa bezpieczniej. Dlatego kitu w TVN i GW nie może zabraknąć, muszą być zaspakajani coraz to nowymi smakami, nażarci, pewni siebie, napuszeni i gotowi do ataku.
KAT marzy, by Polska składała się tylko z Kitożerców. A przynajmniej by tylko Kitożercy byli w Polsce widoczni. By zimny LECH (a może i chłodny JAREK), szczanie do zniczy, polskie flagi w gównach i geszefty na cmentarzach stały się normą.
Niedoczekanie !!!
Ja, Polak, Bloger z krwawiącym sercem, zwracam się do wszystkich mi podobnych:
NIE DAJCIE TEJ SATYSFAKCJI KATU.
10-tego dnia, 10-tego miesiąca, 10-tego roku naszego wieku o godzinie 16-tej przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie mają szansę znów się zobaczyć i policzyć Krwawiące Polskie Serca. Mamy szansę znów przypomnieć o naszym istnieniu i upomnieć się o prawdę.
Słowem:
Upamiętnić ofiary Zamachu Smoleńskiego w jego półrocznicę.
To ważna data i ważny dzień.
Uszanujmy go wbrew Kitożercom i na złość KATu. Przynieśmy kwiaty w doniczkach by powstało tchnienie Lasu Smoleńskiego. Niech znów wyrośnie, niech szumi, a gdy trzeba niech padnie pod kitożerskimi łapami z rozkazu KATa. Na pamiątkę i w ofierze.
Za miesiąc posadzimy nowy.
Przyjdźmy, jeśli serca nam krwawią. A jeśli jesteśmy gdzieś daleko to pójdźmy wtedy pod najbliższy krzyż, figurkę lub do kościoła. Byleby o 16-tej w Niedzielę nie siedzieć z rozdziawionymi ryjami przed tefałenem jak Kitożercy. Nam krwawią serca, niech Kitożercy nas policzą.
ŁŁ

Więcej o zamachu i narodowej tragedii smoleńskiej w tekstach:

Tusk z Komorowskim i z Putinem - katyńscy towarzysze zamachu?

TRAGEDIA W SMOLEŃSKU - Hipoteza fałszywych nadajników NDB

Zyski zamachowców oraz geneza i przebieg zamachu na L. Kaczyńskiego.

Rosyjskie śledztwo budzi wątpliwości

To mógł być zamach. Największe wątpliwości. Zbiór materiałów i hipotez związanych z katastrofą prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. Filip Stankiewicz

"Wszyscy ludzie Bronisława K." - Aleksander Ścios

Do Polaków - wyborców!!! - W zabójstwie Kaczyńskiego widać styl Putina.

Polska w okowach mafii !! Powstań Polsko skrusz kajdany! Mafia w natarciu! Życie dopisało kolejny mord Tuskowej mafii, mord na Polskim Narodzie!

Służby specjalne i PO przejmują władzę w Polsce, analiza

POLSKI NAPOLEON - LECH KACZYŃSKI - MAŁY CIAŁEM LECZ DUŻY UMYSŁEM - CUDA POWSTANIA IV RP - 7616 dni i koniec III RP ?

OSTATNIE PRZEMÓWIENIE PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO KTÓREGO NIE ZDĄŻYŁ WYGŁOSIĆ W KATYNIU...

Kaczyński: w normalnym kraju rząd Tuska dawno by upadł...

TAK WYGLĄDA Z BLISKA WRAK TU-154... a gdzie np. fotele?

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Bamoul
25-12-2014 / 10:24
Mirek Grębski pisze: Otrzyjcie już łzy, płaczący, Żale z serca wyzujcie Wszyscy w Chrystusa wierzący Weselcie się, raijdcue" rel="nofollow">qrajesu.com">raijdcue Bo zmartwychwstał samowaładnie, Jak przepowiedział dokładnie Alleluja, alleluja Niechaj zabrzmi: Alleluja. Szczęśliwych Świąt
~WSIOK
09-11-2010 / 13:44
DZIEKUJE ZA KOMENTARZE OPLUWAJACE PIS MOIM AGENTOM A TAKZE BYLYM SBEKOM I ZOMOWCOM .........TAK TRZYMAC URRRRRA URRRRA URRRRA
~czytelnik
04-11-2010 / 09:17
Macie jakies pomysly na tych squrwysynow partyjnych ? Kopneliscie chociaz jednego w du.e ,albo zbili szybe w oknie ? Ojojoj gieroje ,nie ladnie tak psioczyc tylko na wiatr. Redakcjo ! Na aferzystow jest tylko jeden sposob ale nie doradze na necie bo nas zamkna a wam portal ,chyba ze jestescie w ukladach jak na wielu innych portalach udajcych polskie ! Chyba nam tylko zostalo wolanie : Ojczyzne Polske racz nam... Panie Raczkowski,kiepska sprawa,bowiem na dzien dzisiejszy NIE MA JUZ POLSKICH PRAWNIKOW,sa ale szmalcownicy nawet w wysokich trybunalach. Dobrze sie stalo,ze chociaz Pan Bog wymierza sprawiedliwosc w sytuacjach gdy juz traci cierpliwosc i swoje milosierdzie dla lotrow,ktorych sie nam namnorzylo nie tylko w Polsce ale na calym swiecie ,a przeciez tyle im dawl szans poprawy,ze nawet pioro prezydenckie odmowilo posluszenstwa przy podpisie cyrografu. Diabel podsunal nastepne. Nie zal mi zadnych lotrow,ktorzy gina zwoli Bozej rekami innych lotrow. Jak sie juz wszyscy pozabijaja bedzie czas na odbudowe Polski A niech ich w koncu WSZYSTKICH SZLAG TRAFI ! Przeciez dalej nie da sie zyc w tym burdelu swiatowym,przy takich rzadach "napier....nych" pod kazdym wzgledem ! A glupie ludzie patrza na to obojetnie i wszystko w du..ie maja co tylko do niej wloza,nawet palca czy ..uja. Tfuuuu ! Bydlo po obu stronach ,z krzyzem i bez oraz z pusta glowa czesto zapijaczona lub rozmodlona do bolu. Panie Boze wez to w koncu za pyski i po swojemu od nowa ten swiat urzadz - tak dalej byc nie moze ,ze qurwa qurwie leb urywa a zjadacze chleba zyja jak zwierzeta nierozumne.
~ciociababcia
11-10-2010 / 00:00
Wydaje mi się, że stosowna byłaby cenzura komentarzy. Oprócz tego, że obscniczne, to też obraźliwe. O dyskusji nie ma co marzyć. Pozdrawiam właściciela portalu.
~glomar
10-10-2010 / 00:00
W Polsce o ile można nazwać Polską całe POlszewie łyka kit TVN24(UB24)