Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
11 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010Redakcja Czasopisma Internetowego AFERY PRAWA www.aferyprawa.com informuje czytelników, że w dniu 29 lipca 2010r kolejny raz metodami hakerskimi został wykasowany serwer na którym było umieszczone popularne czasopismo AP. W czasopiśmie zamieszczone były aferalne informacje dot. polityków między innymi D. Tuska, B. Komorowskiego jak też niepublikowane w oficjalnych mediach dowody zamachu na Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego i najwyższych dostojników Państwa Polskiego pod Smoleńskiem.
Zamieszczone też były informacje o przestępczej działalności sędziów i prokuratorów RP.

Niestety, kolejny raz straciliśmy wpisy - opinie czytelników, tym razem za okres 03.07 - 03.08 2010r.


Ostatnią naszą akcją była obrona Krzyża przed Sejmem - za co nasz dziennikarz został aresztowany i do dnia dzisiejszego nie mamy z nim kontaktu, znany z wywiadów WOJNA O KRZYŻ:
- zobacz też:

Demaskator z S24: "DZIENNIKARZ POLONIJNY, RAFAŁ GAWROŃSKI ARESZTOWANY POD KRZYŻEM" [29 lipca] - należy zaznaczyć, że Rafał Gawroński jest też dziennikarzem AFER PRAWA.

Informujemy czytelników, że podobnie jak Feniks zawsze odrodzimy się, jednak bezsprzecznie kolejny raz zniszczona została nasza praca, naruszono nasze dobra. Faktem jest brak reakcji prokuratorów, co jednoznacznie dowodzi, że ograniczeniem dostępu do rzetelnej informacji i niezależnej prasy zainteresowani są czynnie najwyższe służby i władze RP.

Red. Nacz. www.aferyprawa.com
Zdzisław Raczkowski

CENZURA W SIECI: Na Facebooku usunięty został profil znanej blogerki Kataryny. Niedawno skasowane zostały liczące kilka tysięcy osób grupy "Wtopy Bronka" i "Nie dla Prezydentury Bronisława Komorowskiego". Usunięte zostały także profile niektórych osób wypowiadających się przeciwko partii rządzącej. Na razie nie doczekaliśmy się jasnej wypowiedzi przedstawicieli portalu, dlaczego tak się stało. W podobnej sprawie w czasie kampanii wyborczej administratorzy tłumaczyli się, że zadziałał automat po otrzymaniu zgłoszeń o nadużyciach. Kolejny raz okazuje się, że tzw. obrońcy tolerancji, wolności słowa i zgody narodowej sami stosują sprzeczne zasady z tym co głoszą.

Oświadczenie Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce w obronie krzyża w Polsce i na świecie.

Po zamachu na samolot Prezydenta RP w którym zginął Śp. Lech Kaczyński wraz z małżonką oraz towarzyszący mu najwyżsi dostojnicy państwowi i wielu przedstawicieli organizacji pozarządowych Polskę zakrył mrok i zamarł krzyk naszego orła białego.

Historia osądzi kiedyś tych, którzy spełnili swe groźby wobec Prezydenta RP i wypełnili rolę współczesnej Targowicy. Znów nasz Naród stanął nad przepaścią zepchnięty przez odwiecznych wrogów. Kolejny raz w historii plugawe ręce zdrajców otworzyły bramę naszej twierdzy podpisując polecenie prowadzenia śledztwa dotyczącego zamachu pod Smoleńskiem przez Rosjan mimo, że brak jest podstaw prawnych ze względu na charakter wojskowy misji Prezydenta RP na groby pomordowanych polskich oficerów w Katyniu oraz innych Polaków w czasie II wojny światowej.

Pod miejscem zamieszkania Prezydenta RP na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie stanął krzyż który został zrobiony przez harcerki i harcerzy. W dniu 10 lipca 2010 Polacy przyszli pod krzyż celem zmówienia modlitwy i w jego obronie. Po uroczystej mszy świętej odprawionej w kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny i Św. Józefa tuż obok Pałacu Prezydenta pod przewodnictwem brata tragicznie zmarłego Prezydenta RP Pana Jarosława Kaczyńskiego oraz rodzin innych ofiar tej tragedii broniąc godności Polski zmówiono skromną modlitwę w obronie tego symbolicznego krzyża harcerskiego.

Obecna administracja Rządowa pod przewodnictwem potomka germańskiej diaspory w Polsce Tuska oraz potomkowie dawnego państwa totalitarnego zdecydowanie przeciwstawiają się chrześcijańskim symbolom religijnym w Polsce. Do tego stopnia że próbowano zniszczyć ten krzyż podczas kampanii wyborczej o Urząd Prezydenta RP. Tylko dzięki zdecydowanemu działaniu Panu Januszowi Zielińskiemu i powołanego Stowarzyszenia Obrony Krzyża symbol chrześcijaństwa powrócił po kilku dniach nieobecności na swoje miejsce.

Ci, których z nadzieją w sercu wybraliśmy na obrońców praw w Polsce, pogrążyli się w ciemności, albowiem jak pisał do Efezjan Św. Paweł aby być synami światłości nie wystarczy „prawo i sprawiedliwość” ale konieczna jest jeszcze prawda ! Zostaliśmy perfidnie oszukani według zasad obcych naszej kulturze. Nie traćmy „Ducha” albowiem w tym samym liście Św. Paweł napisał : Niech nikt was nie zwodzi próżnymi mowami, bo to staje się powodem gniewu Bożego, który spada na buntowników. Dlatego nie bratajcie się z nimi. Bo tego bądźcie całkiem pewni : żaden rozpustnik lub bezwstydnik, żaden chciwiec to znaczy bałwochwalca nie ma udziału w królestwie Chrystusa i Boga. Jakże znamienne są to słowa, ci, bowiem, którzy z bezwstydu i wygody popierają rozwiązłość i dewiację, akceptują aborcję a nawet eutanazję, reaktywują jak wyrażał się Jan Paweł II, zorganizowane struktury grzechu (przestępstw) ci, którzy z chciwości władzy lub pieniądza ze służby swojej czynią zdradę nie zbudują królestwa Bożego na ziemi, ani też nie zasłużą na nie w Niebie. Ich królestwo rozpadnie się wcześniej niż sądzimy pod własnym ciężarem przerośniętej biurokracji a upadek ich będzie wielki. Czy chcemy oddać się w niewolę, zapomnieć o ludzkiej godności przysługującej dzieciom Bożym, stać się wyrobnikami u innych narodów ?Pozbyć się wszelkich praw ? Wyzbyć się wiary ojców i służyć obcym ideologiom ? Utrzymywać wydumaną totalitarną machinę ? Wyzbyć się naszych skromnych majętności a z tych które nam jeszcze zostały płacić drakoński haracz ? Czy komunizm nas niczego nie nauczył ? A obecna ideologia jest gorsza ! „Ocknij się ty, który spisz ! Powstańże z martwych, gdy Chrystus cię oświeci Polska promienieć będzie jutrzenką wolności ! Brońmy krzyża i naszej godności.” „Baczcie zatem pilnie na swe postępowanie ! Niech nie będzie bezrozumne, lecz zgodne z mądrością. Wykorzystujcie sposobną chwilę, bo nadeszły złe czasy. Nie bądźcie nierozumni, a chciejcie zrozumieć, jaka jest wola Pańska.” Św. Paweł list do Efezjan. Krzyż jest symbolem chrześcijaństwa i nie tylko katolicyzmu. Głoszenie zatem swojej historii stało się w Polsce zakazane i zwalczane poprzez usuwanie krzyży.

Ogłośmy swą niepodległość od libertyńskiego systemu pseudowartości, bowiem od tego zależy, czy jest się li tylko zwierzęciem żyjącym jedynie dla zaspokajania swych najbardziej podstawowych potrzeb i natychmiastowej gratyfikacji, czy też człowiekiem na wzór i podobieństwo Boże.

Nie pozwólmy barbarzyńcom ponownych szturmów na naszą cywilizację chrześcijańską i likwidacji krzyży w Polsce i na świecie.

Gawroński Rafał

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.

Warszawa, dnia 10 lipca 2010 roku.

Ad infinitum nobile ad maiorem Dei gloriam.

WOJNA O KRZYŻ - część 1 - 11 Minut 12 lipca 2010 r

Zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej, w Polsce zaczyna się usuwać krzyże. Dla większości Polaków, którzy w ponad 90% są katolikami jest to działanie antyreligijne czy wręcz antynarodowe. Dlatego znów jednoczymy się w walce o Krzyż - symbol naszej wiary i kultury opartej na Chrześcijaństwie.
W tym odcinku, program po raz pierwszy prowadzi znany dziennikarz polonijny, były biznesmen i farmer, prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce, Rafał Gawroński

.

WOJNA O KRZYŻ - częśc 2. OSZOŁOMY CZY POLACY? - 11 Minut, 23 lipca 2010 r.

Polska jest podzielona na dwa obozy - zwolenników i przeciwników krzyża pod Pałacem Prezydenckim. Każdy podział w narodzie jest elementem destrukcyjnym, zatem i tu należałoby podać rozwiązanie salomonowe - jak wybrnąć z tego impasu. Niestety, zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy nie chcą ustoąpić, więc prawdopodobnie zwycięży rozwiązanie siłowe. A to spowoduje, że w niedalekiej przyszłości przed Pałacem Prezydenckim stanie Krzyż jeszcze większy i piękniejszy - gdyż męczennicy ostatecznie zawsze zwyciężają.

JUŻ RAZ UKRADZIONO KRZYŻ !!! - POD PAŁACEM PREZYDENCKIM LUDZIE WOŁAJĄ: GDZIE JEST KRZYŻ ?!

W dniu 22 maja 2010 roku jesteśmy pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu. Miesiąc temu było tam morze zniczy, które upamiętniały wszystkie ofiary katastrofy pod Smoleńskiem. Wtedy to harcerze, którzy pomagali przy ustawianiu i porządkowaniu zniczy, przynieśli i ustawili krzyż przy wjeździe do siedziby prezydenta RP. Okazało sie, ze w nocy z dnia 21 na 22 maja 2010 roku tajemnicze ręce usunęły ów krzyż. Na filmie ludzie zgromadzeni przy wjeździe do pałacu, głośno domagają sie odpowiedzi na pytanie: GDZIE JEST KRZYŻ ?!

W majestacie prawa pod osłoną nocy! - jak zlikwidowano krzyże na żwirowisku oświęcimskim.

Politycy PO atakują Kościół i krzyż. Filip Stankiewicz

Oświadczenie Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce w obronie krzyża w Polsce i na świecie.

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Forever
21-09-2016 / 05:04
~Randa
20-12-2014 / 01:47
Stunningly beautiful card, Katina. I am so impssreed with those tea bag folded flowers. I tried that myself once, but ended up with something that looked like the dog chewed up!!Shame you have had to leave your DT, but I know how you feel - the days just fly by, don't they?Hope you're managing to chill out this weekend.Caroline xxx
~Skulski
29-11-2010 / 16:27
Zgłoś nadużycie w psychiatrii do IAAPA Polska! www.anty-psychiatria.info/cms/pages/zglos-naduzycie-w-psychiatrii.ph IAAPA, Międzynarodowe Stowarzyszenie Przeciwko Przemocy Psychiatrycznej, jest międzynarodową organizacją praw człowieka z siedzibą w Szwajcarii (Bazylea), działającą w zakresie przymusu psychiatrycznego, a jego celem jest zniesienie środków przemocy psychiatrycznej w ogóle oraz propagowanie podstawowych praw do samostanowienia, wolności i godności człowieka.
~ciociababcia
15-08-2010 / 00:00
Rząd prowokuje i dzieli Naród !!! Czy po portrecie Lenina pojawi się pomnik Feliksa Dzierżyńskiego? W tej sytuacji ukrywanie posunięć związanych z finansami, polityką zagraniczną wydaje się mniejszym grzechem. Co jeszcze zamierzają, obawiam się, że Polski już nie ma.
~regina
12-08-2010 / 00:00
jestem Polką i dośc mam tego pośmiewiska na cały swiat,fanatyków Pisu pod krzyżem.! Czy śmierć naszego ukochanego JANA PAWŁA niczego nas nie nauczyła? Czy smierć żołnierzy w Afganistanie,czy inne katastrofy byly mniej bolesne?!!NIE !!ALE NIGDY FANATYCY GNIEWNEGO JARKA ŻE PRZEGRAŁ SŁUSZNIE WYBORY NIEESKALOWAŁY TAKA NIENAWIŚCIĄ.ALE BĘDA JESZCZE WYBORY,NIE GŁOSUJMY NA P-IS A BĘDZIE NORMALNIE.....
~PO-wiec
05-08-2010 / 00:00
Zapomniałem dodać, że za pieniądze denuncjuję Prawdziwych Polaków do zażydzonych i skorumpowanych organów ścigania, przyglądam się jak są torturowani i zabijani przez Rządowe Komando Śmierci. W rocznice narodowych i kościelnych świąt uczestniczę w orgiach, profanuję świętości i upijam się do nieprzytomności, a wtedy molestuję dzieci i schludnych staruszków. Za to też mi płaci Unia Europejska, Mosad i PO.
~PO-wiec
05-08-2010 / 00:00
Jestem płatnym agentem PO, zdrajcą Narodu Polskiego, wrogiem Świętej Wiary Katolickiej, zaprzańcem Tradycji Narodowej, plującym jadem nienawistnikiem, ziejącym wrogością do wszystkiego co Polskie, nie szanującym Kościoła, wielokrotnie skompromitowanym, z żydowsko - masońskimi korzeniami i powiązaniami. Za pisanie takich postów mam 5000 zł miesięcznie, samochód służbowy, opłacany telefon, mieszkanie i media. Co tydzień przysługuje mi darmowa prostytutka, mieszanka żydówki z murzynką, która podżega mnie do nienawiści do Polski. AMEN
~anonim
04-08-2010 / 00:00
Panie Zdzisławie, pora opowiedzieć światu o "demokracji" w Polsce.