Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Powiadomienie Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej - USOPAŁ o działaniach skierowanych przeciwko prezesowi Janowi Kobylańskiemu.

UWAGA! – POWIADOMIENIE

Drodzy Przyjaciele i Rodacy.

Poczuwamy się w obowiązku powiadomić wszystkich co następuje:

W ostatnim okresie podejmowano różne działania skierowane przeciwko prezesowi Janowi Kobylańskiemu, a szczególnie przeciw organizacji, którą kieruje, Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej - USOPAŁ.

Posiadamy kilka adresów mailowych oraz linii telefonicznych i w ciągu bieżącego miesiąca lutego, zauważylismy, a także informowało nas kilka osób, że niektóre wysłane przez nich maile nigdy do nas nie dotarły.

Od samego początku istnienia USOPAŁ, doświadczaliśmy tego, że organizacje szpiegowskie oraz grupy i osoby o nastawieniu anty polskim wysyłały do nas szpiegów i stwarzały nam problemy, także jeśli idzie o korespondencję wysyłaną i otrzymywaną, zarówno mailem jak i pocztą. Utrzymujemy kontakty za pośrednictwem tych kanałów komunikacyjnych z tysiącami osób na całym świecie. Niedawno, dowiedzieliśmy się, że wspomniane wyżej organizacje i osoby, pragnąc zaszkodzić nam poprzez kamstwa i amieszanie, wielokrotnie w naszym imieniu wysyłały fałszywe informacje, a także przechwytywały nasze wiadomości, tak internetowe, jak i przekazywane inną drogą.

Dla Waszej wiadomości informujemy, że prezes Kobylański przez ostatni miesiąc miał problemy zdrowotne, które na szczęście zostały juz zażegnane i obecnie przechodzi rekonwalescencję do 15 marca. W każdym razie, nasze biuro zawsze jest otwarte i przygotowane do obioru wszelkich wiadomości nadsyłanych nam internetem, czy też pocztą, lub telefonicznie.

Niestety, owe przestępcze działania, o których mówimy wcześniej, są nam nieznane i nie podlegają naszej woli.

Prosimy tych, którzy chcą się z nami skomunikować telefonicznie, aby robili to w godzinach urzędowania, na nr telefonu (5982) 710 3712 , po hiszpańsku, polsku, lub angielsku. Mamy także linie automatycznie włączającą faks (5982) 711 1903 oraz skrytke pocztową 1717 (Central), Montevideo, Uruguay. Jesli zauważycie Państwo, ze jakieś wiadomości wysłane za pośrednictwem internetu nie dotarły, a była to informacja osobista, na którą nie odpowiedzieliśmy, prosimy o wysłanie kopii pocztą poleconą, a w razie konieczności o skontaktowanie się telefoniczne.

Informujemy, że generalnie, na większą część korespondencji prezes Kobylanski odpowiada osobiście, a w czasie jego nieobecności zajmuje się tym biuro. Prosimy wziąć pod uwagę, że otrzymujemy korespondencje od tysięcy osób i organizacji i jest fizycznie niemożliwe odpowiedzieć wszystkim.– Przepraszamy i prosimy o zrozumienie.

Informujemy także wszystkich, że USOPAŁ posiada swojego głównego przedstawiciela politycznego w Polsce, którym jest Prezes PSM-G - inż. kpt. ż.w. Zbigniew Sulatycki. Tel. Nr : (48 58) 550 0728 , adres mailowy: zbyszeksulsopot@poczta.onet.pl.

Prezes Jan Kobylanski pragnie przekazać wszystkim jak najserdeczniejsze pozdrowienia i jeszcze raz prosimy wybaczyć nam zaistniałą sytuację, absolutnie niezależną od naszej woli.

Prawdopodobnie, wiekszości z Państwa jest wiadome, że od 5 lat prezes Kobylański toczy proces przeciwko 18 kłamliwym oszczercom. Niestety, tempo pracy polskich sądów jest niewiarygodnie wolne (prawdopodobnie polskie sądy karne zasługują na europejską pierwszą nagrodę za „niezrozumiałą powolność”). Poza tym, przed rokiem prezes Kobylanski wniósł drugi pozew, tym razem przeciw ministrowi Radosławowi Sikorskiemu, o kłamstwa zawarte w jego publikacjach i deklaracjach. Oczekujemy, że ten proces będzie przebieał szybciej niż poprzedni.

To podajemy tylko dla waszej wiadomości.

MAJĄC NA UWADZE ZNACZENIE TEJ INFORMACJI, PROSIMY O ROZPOWSZECHNIENIE JEJ W TYCH ŚRODKACH PRZEKAZU, PRASOWEGO CZY INTERNETOWEGO, KTÓRE MACIE DO DYSPOZYCJI

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.