Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
11 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Maciej Lisowski Prezes LEX NOSTRUM - nie dam się zastraszyć i złamać

Zarzuty zostały przedstawione w tekście:

MAFIA KONTROLUJE FUNKCJONARIUSZY WŁADZY ? - zablokowanie działalności fundacji LEX NOSTRUM i Prezesa Macieja Lisowskiego

APEL

Szanowni Państwo

Mając na uwadze dotychczasowe bandyckie działania przeciwko LEX NOSTRUM Sp. z o.o., obecnie spodziewam się już wszystkiego, łącznie z bezprawnym zatrzymaniem i tymczasowym aresztowaniem mnie, tak abym zaprzestał na dobre jakichkolwiek działań w obronie osób pokrzywdzonych przez urzędników.

Najprawdopodobniej „będzie miało to związek” z działaniami Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV przeciwko LEX NOSTRUM Sp. z o.o., opisanymi na stronie www.lexnostrum.pl

Tego rodzaju działania mają zapewnić rozmycie odpowiedzialności za pozbawienie LEX NOSTRUM Sp. z o.o. kilkudziesięciu tysięcy dowodów z dokumentów w sprawach odszkodowawczych przeciwko Skarbowi Państwa, a też usunięcie dokumentów bardzo poważnie obciążających Janusza Adama K., w których posiadanie wszedłem na krótko przed zatrzymaniem ich przez Policję.

dla przypomnienia:

Wypowiedź Macieja Lisowskiego z dnia 8.09.2009 r. w dzienniku „Polska”

…Gdy wyszedłem na wolność, wielokrotnie odwiedzali mnie ludzie służb i dawni biznesowi wspólnicy i mówili, że jeśli będę zbyt dużo mówił, to pożałuję - opowiada młody biznesmen. - Jeden powiedział wprost: "Jak się nie uspokoisz, to załatwimy ci odsiadkę, z której żywy nie wyjdziesz".

· Niepożądani świadkowie zbrodni na Marku Papale

· Młody biznesmen wie, kto zlecił zabójstwo gen. Papały?

Jak widać “nie uspokoiłem się”…

Z wyrazami szacunku

Maciej Lisowski

Prezes LEX NOSTRUM Sp. z o.o.

m.lisowski@lexnostrum.pl

www.lexnostrum.pl

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~pupil ksiecia
25-05-2014 / 00:22
Ok, mówimy o wolności wypowiedzi wiec bardzo chętnie skorzystam z tego prawa na lamach internetu, wiem ze pan kierujący ta cala ''ala'' fundacja jest byłym osadzonym który bardzo chętnie teraz pomaga ludziom którzy przeżyli w zakładzie karnym to co on- czyli wiele albo i więcej, wg wiadomości które udało mi sie zdobyć pan kierujący jest tylko człowiekiem który w pewnym momencie swojej odsiadki trafił na innego osadzonego który musze przyznać ze ma wiele pomysłów i niestety dzieli sie nimi z ludźmi którzy na to nie zasługują i bezczelnie wykorzystują ( mam na myśli kierownika tego wszystkiego) . Tak, zgodzę sie ze fundacja działa w szczytnym celu lecz dlaczego kieruje tym wszystkim osoba która nie ma o tym zielonego pojęcia ? Działa w oparciu o to co usłyszał od ( nazwijmy go ) ak i nic poza tym, czyli po prostu wstrzelił sie w rynek i działa. Madre polskie powiedzenie mowie ze ,,g....i to ma szczęście'' i to jest najlepszy tego przykład. Panie Macieju polecam zając sie tym na czym sie Pan zna a nie cały czas bazować na czyimś pomyśle, ciekawe co Pan zrobi kiedy pomyśl sie zakończy. Pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę ;)
~anonim
29-03-2010 / 00:00
I tak trzymać!
~Maciej to gwiazda
25-03-2010 / 00:00
MACIEJ jest jeden, a my potrzebujemy jeszcze więcej takich ludzi aby wygrać. Władza nie śpi, a obawia się licznej grupy takich osób jak Maciej. Mamy nadzieję, że uda się wygrać. Wspólnie możemy coś zdziałać.