Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
11 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA

LIBERTAS POLSKA

NEWSLETTER POLSKIEGO ODDZIAŁU RUCHU NA RZECZ SUWERENNOŚCI NARODÓW

***

>>> Declan Ganley ogłosił powstanie Polskiej partii Libertas. Jej wiceprezesami zostali Artur Zawisza i Daniel Pawłowiec. Ganley podkreślił ogromne znaczenie wyborów do Parlamentu Europejskiego – mało Polaków zdaje sobie sprawę z faktu, że 80% polskiego prawa ustanawiane jest w Brukseli - powiedział.

Najbardziej bulwersujące jest to, że Europejczycy, w tym także Polacy nie mają wpływu na to, kto pisze i ustanawia prawo oraz kto za nim lobbuje i kto za ten lobbing płaci. Europejskie elity pokazały, że nic ich nie obchodzi wynik referendów we Francji, Holandii i Irlandii, nie obchodzą ich suwerenne decyzje obywateli tych państw. Zdaniem Ganleya powstanie polskiej partii Libertas jest szansą dla Polaków na wybranie członków Parlamentu Europejskiego, którzy nie boją się demokracji. Daniel Pawłowiec wiceprezes polskiej partii Libertas stwierdzł, że głównym celem partii będzie dbanie o interesy Polski w UE.

Declan Ganley zareklamował odnowioną stronę Libertas.eu. W polskiej części można ściągnąć kartę do zbierania podpisów do zgłaszania list wyborczych. Zapowiedział też, że w krótkim czasie na stronie pojawią się sylwetki wszystkich kandydatów do Parlamentu Europejskiego.

Obecny na konferencji Artur Zawisza poruszył też kwestię Ludwika Koteckiego, wiceministra finansów w rządzie Platformy Obywatelskiej i pełnomocnika ds. wprowadzenia euro w Polsce. Kotecki stwierdził, że Polska może przyjąć walutę euro bez konieczności zmieniania Konstytucji ponieważ według niego prawo unijne jest ważniejsze niż polskie. - Artykuł 8 Konstytucji stanowi, iż jest ona najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej, więc Kotecki nawołuje do złamania postanowień ustawy zasadniczej - powiedział Zawisza. Jego zdaniem wiceminister finansów chce wbrew prawu narzucić Polsce i Polakom unijną walutę.

Daniel Pawłowiec , wiceprezes polskiej partii Libertas, zwrócił uwagę na reportaż Superwizjera poświęcony osobie Declana Ganley’a. Poinformaował, że zwrócił się do redakcji TVN24 z propozycją rozmowy z Declanem Ganleyem w trakcie, której miałby on szansę odpowiedzieć na zarzuty postawione we wcześniejszym programie. Niestety redakcja TVN24 nie wyraziła zainteresowania tym spotkaniem.

Declan Ganley zapowiedział, że 1 maja odbędzie się w Rzymie wielka konwencja wyborcza Libertas, na której zaprezentują się kandydaci do Parlamentu Europejskiego.

>>> Otwarta została nowa strona Libertas.eu
Już jest oficjalna europejska strona Libertas. Dostępna jest ona w 23 językach. Także w polskim. Zachęcamy do tego aby zapoznać się z jej zwartością. Strona będzie się rozwijać z każdym kolejnym dniem kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego.
>>> Komisja Europejska sypnie kasą na ponowne referendum w Irlandii!
Po porażce Traktatu Lizbońskiego w Irlandii eurobiurokraci uczą się na błędach. Tym razem postanowili, że na kampanię promocyjną Traktatu dołożą 1,8 MLN euro. Liczą na to, że te pieniądze zostaną wydane na przekonywanie Irlandczyków do zagłosowania na TAK i zwalczenia ruchu Libertas, który jak wiadomo opowiada się za demokracją, przejrzystością i odpowiedzialnością.
Irlandczycy jednak to mądry naród i nie wydaje się nam, by wystarczyło kilka euro by zmienili swoją już raz podjętą decyzję.
>>> Nadal zbieramy podpisy pod wnioskiem o rozpisanie referendum!
Potrzebna jest Twoja pomoc!
Wszelkie informacje oraz druk do zbierania podpisów można znaleźć na stronie referendumdlapolski.pl
>>> Libertas Polska jest obecny na najpopularniejszych serwisach społecznościowych!

Dołącz do nas już dziś!

Facebook.com
Grono.net
Nasza-klasa.pl

Libertas Polska
Al. Ujazdowskie 22/3
00-478 Warszawa
tel. (+48) 22 821-94-30
fax. (+48) 22 821-95-48
gg 10132136

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.