Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
11 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA OSZUSTWA WŁADZY

LIBERTAS POLSKA

NEWSLETTER POLSKIEGO ODDZIAŁU

RUCHU NA RZECZ SUWERENNOŚCI NARODÓW

***

>>> Powstała strona ReferendumDlaPolski.pl

Komitet Referendalny zawiązany na początku lutego ma zamiar zebrać 500 tys. podpisów pod wnioskiem o referendum, które ma regulować sposób przyjmowania każdego kolejnego traktatu unijnego. W referendum Polacy opowiedzą się za tym, czy chcą aby każda zmiana polskiej Konstytucji w związku z unijnym traktatem musiała być poprzedzona ogólnonarodowym referendum. Podobne prawo obowiązuje obecnie w Irlandii, dzięki temu odbyło się tam referendum w którym Irlandczycy odrzucili przyjęcie Traktatu Lizbońskiego.

Na internetowej stronie Komitetu Referendalnego można pobrać kartę do zbierania podpisów a także dowiedzieć się więcej na temat samego referendum i aktualności związanych z działalnością Komitetu. www.referendumdlapolski.pl

>>> Libertas Polska w serwisach społecznościowych

Założone zostały profile Libertas Polska na głównych serwisach społecznościowych. Dzięki temu tworzymy wspólne środowisko sympatyków ruchu Libertas. Za pośrednictwem tych serwisów będziemy także kontaktować się z Wami. Dlatego też jeśli jesteś użytkownikiem któregoś z poniższych portali skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy Ciebie do znajomych!

Facebook.com
Grono.net
Nasza-klasa.pl

>>> W Czechach rozpoczęła się batalia o Traktat Lizboński. Traktat został przyjęty przez niższą izbę parlamentu Czech. Teraz czeka go głosowanie w Senacie.

Parlamentarzyści centroprawicowego ODS Mirka Topolanka nie są jednomyślni co do Traktatu. Część z nich deklaruje opuszczenie partii gdyby nakazano im głosowanie za przyjęciem dokumentu. W Senacie ODS ma proporcjonalnie większy udział miejsc niż w izbie niższej dlatego też nie jest przesądzone czy Traktat zostanie przegłosowany. Eurorealiści mają w tym względzie wsparcie ze strony prezydenta Vaclava Klausa. Zadeklarował on, że nie podpisze dokumentu jeśli Irlandczycy wcześniej go nie ratyfikują. - Integracja europejska nie jest celem, ale środkiem. Realnym celem jest ludzka wolność i taki system ekonomiczny, który przynosi dobrobyt. Tym systemem jest gospodarka rynkowa - uzasadniał Klaus w Parlamencie Europejskim.

Irlandia już w zeszłym roku opowiedziała się przeciwko Traktatowi. Mimo to eurobiurokraci ciągną za uszy ratyfikację "Lizbony". Możemy się spodziewać dużego zaangażowania i bezpardonowych prób wpływania na decyzję Czech. Do takich już dochodziło między innymi podczas wizyty u prezydenta Klausa delegacji z PE. Liczymy jednak na to, że Unia Europejska powróci do swoich korzeni i zacznie respektować demokratyczną wolę obywateli państw członkowskich.

Libertas Polska

Al.Ujazdowskie 22/3
tel. +48 (22) 821 94 30
fax +48 (22) 821 95 48

libertas.poland@gmail.com

gg 10132136

Jesteś zapisany do bazy newsletter'a Libertas Polska.
Otrzymujesz regularne informacje o naszej działalności. Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej maili bądź chcesz dokonać zmiany swego adresu napisz do nas na libertas.poland@gmail.com

Libertas Poland

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Hiroki
20-12-2014 / 12:10
disse:Muito legal as ilustrac3a7c3b5es, muito criitavas e coloridas! Gosto muito de conhecer os trabalhos de diversos artistas e fico feliz quando vejo um trabalho tc3a3o bonito assim de gente brasileira . Parabc3a9ns a ele pela criatividade.