Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
18 października 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 02-06-2013

Kto żyje z dywersji społecznej? Bogdan Goczyński

Od dawna podejrzewałem, że zachowaniem się sędziów kierują inne pobudki niż otwarcie to przyznają. Przyjrzałem się kilku sprawom, do których miałem dostęp przez ostatnie lata. Widać wyraźnie charakterystyczne zachowania wskazujące, że decydującą rolę na sali sądowej odgrywa nie zdrowy rozsądek i poczucie sprawiedliwości, lecz niejawne instrukcje, których celów można się jedynie domyślać.

Sprawą, którą zapewne dobrze zrozumieją członkowie stowarzyszeń obrony praw ojca, jest wyjątkowo tendencyjne postępowanie w sprawach rodzinnych. I to nie tylko w sądach ale znacznie wcześniej, na etapie pierwszych oznak kryzysu w rodzinie. Instytucje państwowe, takie jak ośrodki pomocy społecznej potrafią aktywnie zaangażować się w „pomoc” rodzinie, skutkującą w jej skłóceniu i ostatecznie rozpadzie. Prokuratura następnie przygotuje akt oskarżenia przeciwko głównemu żywicielowi a po przewlekłym procesie dostanie  on wyrok skazujący, na początek być może w zawiasach.Ciągany po sądach człowiek traci pracę i ostatecznie staje ponownie przed sądem za niepłacenie alimentów. Dodajmy, alimentów na dzieci, do których nieraz nawet nie ma dostępu. Tak działa polskie „prawo”.

Wymiar sprawiedliwości jest bardzo aktywny jeśli chodzi o ściganie za niepłacenie alimentów. Z drugiej strony, próby wyegzekwowania prawa do wychowywania dzieci czy chociażby kontaktu z nimi, wywołują problemy natury formalnej, procesy potrafią być przeciągane latami, ze świadomością, że z biegiem czasu zaniknie więź emocjonalna dzieci z rodzicem i rzecz stanie się nieaktualna. Swojego czasu usiłowałem w sądzie powiązać kwestię płacenia alimentów z dostępem do dzieci. Sędzia blokowała wszelkie pytania w tym kierunku, pod pretekstem że nie dotyczą one meritum sprawy.

To samo dotyczy fałszywych zeznań i oskarżeń o przemoc w rodzinie, nawet gdy się to udowodni czarno na białym. Ze skali tego zjawiska i podobieństw zachowania się urzędniczej braci, wyraźnie widać, że są to działania koordynowane idące w kierunku rozbijania rodzin. Jest to bezpardonowa wojna wypowiedziana społeczeństwu, w której wszystkie chwyty są dozwolone.

Na rozbijaniu rodzin korzystają tabuny pracowników socjalnych, kuratorzy a następnie prokuratury i sądy i oczywiście komornicy. Ci ostatni mają się najlepiej. Wszyscy oni mają pełne ręce roboty. Ileż to razy słyszeliśmy zatroskanych sędziów mówiących o odległych terminach spraw, spowodowanych przeciążeniem sądów. O tym że zdecydowana większość tych spraw jest świadomie prowokowana przez system, nie ma oczywiście mowy. Na scalaniu rodzin bowiem nie da się zarobić, podczas gdy na rozbijaniu i owszem. Że jest to praca pasożytnicza i społecznie szkodliwa, nie ma znaczenia. Dziennikarze mainstreamu tego jednak nie powiedzą, są oni częścią systemu upadlania ludzi i do tego prowadzeni krótko na smyczy.

Kwestie osobowości ludzi w strukturach władzy są świetnie ujęte w „Ponerologii politycznej” Andrzeja Łobaczewskiego. Autor po obszernych badaniach w czasie „Polski ludowej” doszedł do wniosku, że dominującą rolę odgrywali tam psychopaci, niejednokrotnie z wrodzonym, dziedzicznym zaburzeniem osobowości. Warto zauważyć, że wymiar sprawiedliwości po 1989r. nie przeszedł weryfikacji a proces doboru sędziów jest taki, że wywodzą się oni ze stosunkowo wąskiego kręgu osób w zawodach prawniczych bez jakiejkolwiek zewnętrznej kontroli społecznej.  W ten sposób mamy przypadek de facto dziedziczenia władzy ze wszystkimi negatywnymi skutkami, włącznie z dziedziczeniem zaburzeń osobowości, a negatywny dobór osób do struktur władzy komunistycznej został przeniesiony do tzw. „wolnej Polski”.

Obszerne studium psychopatycznych zaburzeń osobowości można znaleźć w innych źródłach, jak chociażby „Mask of Sanity” Cleckley’a. Z lektury tej wyłania się osobowość destruktywna, nastawiona na czynienie zła i czerpiąca z tego satysfakcję. Psychopatów cechuje egoizm i brak charakterystycznych dla osób normalnych, ludzkich cech empatii i zdrowego rozsądku. Odnośnie ich inteligencji opinie są podzielone, jednak nie są to osobnicy wybijający się. Nie żyją oni też w świecie urojeń, lecz zdają sobie dobrze sprawę z tego co robią. I być może w ten sposób dałoby się wytłumaczyć swoistą urzędniczą logikę.

W niezależnych mediach (lub takie udających) pojawiają się teksty krytyczne wobec wymiaru sprawiedliwości i proponujące zmianę sytemu szkolenia sędziów czy reorganizację Krajowej Rady Sądownictwa. Po zasłoną elokwencji i profesjonalizmu przeciwstawiają się one jednak pomysłom zmianom w kierunku rozwiązań anglosaskich gdzie podstawią rzetelności postępowania sądowego jest udział obywateli w orzekaniu wraz z ławą przysięgłych. Propozycje reformy sądownictwa bez szerokiego i autentycznego udziału obywateli w orzekaniu, będą zmierzały do utrwalenia obecnego patologicznego systemu. Być może zresztą o to chodzi.

Wymiar sprawiedliwości pilnie potrzebuje świeżej krwi i żadne reformy prawa nie pomogą, jeśli prawo to będzie realizowane przez osoby przywykłe, a być może mające wrodzone skłonności, do działania w złej wierze. Naród w swojej masie posiada wielkie zasoby zdrowego rozsądku i powinien je wykorzystać dla swojego dobra.

Jest jeszcze jeden aspekt sprawy. Jest to postawa sporych warstw społeczeństwa traktujących serio enuncjacje profesjonalnych manipulantów wywodzących się ze struktur władzy i doszukujących się tam podstaw prawnych. Jest to fenomen, nad którym warto się zastanowić.

Bogdan Goczyński

Linki do wcześniejszych tekstów

Czy Polacy mogą wybić się na normalność?

Czy sędziowie są ludźmi?

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

 
~coach outlet
24-07-2015 / 10:24
www.edhardypopsale.com ED Hardy Outlet www.michaelkors--outlets.us.com Michael Kors Outlet www.coachoutletweb.us.com Coach Outlet www.katespadeoutletsstore.us.com Kate Spade Outlet www.cheapairjordans.us.com Cheap Jordans www.michaelkorsoutletsstores.us.com Michael Kors Outlet Store www.redbottomshoeoutlet.com Red Bottom Shoes www.uggbootsstores.com UGG Black Firday www.coachoutletsonlinestore.us.com Coach Factory www.coachoutlet-online.us.org Coach Handbags www.oakleyglassesoutlets.us.com Oakley Sunglasses www.toryburch-outlet.us.org Tory Burch Outlet www.longchamp-outlet.us.com Longchamp Handbags www.pagina16.com Louis Vuitton Outlet www.innnov8.com Michael Kors Handbags www.coachoutletweb.us.com Coach Purse www.katespadeoutletsstore.us.com Kate Spade Handbags www.cheapairjordans.us.com Air Jordan www.michaelkorsoutletsstores.us.com Michael Kors Store www.edhardypopsale.com ED Hardy Clothing www.coachoutlet-online.us.org Coach Factory Outlet www.coachoutletsonlinestore.us.com Coach Online Store www.oakleyglassesoutlets.us.com Oakley Outlet www.toryburch-outlet.us.org Tory Burch Shoes www.longchamp-outlet.us.com Longchamp Outlet www.michaelkors--outlets.us.com Michael Kors Handbags www.innnovate.com Coach Outlets Online www.uggbootsstores.com UGG Boot www.redbottomshoeoutlet.com Christian Louboutin Shoes
~UGG Boots
17-07-2015 / 08:57
I think this is one of the most important info for me. And i am glad reading your article. www.kd7sales.com www.coolairshoe.co.uk www.monclerjacketoutlets.us.com www.christianlouboutin-shoes.us.com www.rogerviviershoes.us.com www.uggbootsoutlet.us.com www.michaelkorsoutletstoresonline.us.com www.mkbagscoach.com www.oakleysunglassess.us.com www.ray-ban.us.com www.louisvuittonoutlets.us.org www.louisvuitton360outlets.com www.tiffanyandcos.us.com www.coach-outletsstore.us.com www.coachfactorystoresonline.us.com www.coachfactoryonlineoutlet.us.com www.uggboots-blackfriday.com www.celine--handbags.us.com www.truereligion-outlet.us.com www.michaelkorsoutletonline.net www.sunglassesoutlet.us.com www.cheapoakleysunglasses.us.org www.louis-vuittonoutlet.com www.chanelhandbagsoutlet.us.com www.burberryfactory.us.com www.michaelkorsfactorystores.com www.guccihandbagsoutlet.us.com www.oakleyoutletstore.us.org www.raybanoutlets.us.org www.burberryfactoryoutlet.us.com www.coachoutlet-storesonline.us.com I think this is one of the most important info for me. And i am glad reading your article. www.mkbagscoach.com Michael Kors www.kd7sales.com KD Shoes,KD 7 Shoes www.celine--handbags.us.com Celine Handbags www.ray-ban.us.com Ray Ban,Ray Ban Sunglasses www.sunglassesoutlet.us.com Oakley Sunglasses www.louisvuittonoutlets.us.org Louis Vuitton Outlet www.uggbootsoutlet.us.com UGG Outlet,Cheap UGG Boots www.coachfactorystoresonline.us.com Coach Factory Outlet www.uggboots-blackfriday.com UGG Boots,UGG Black Friday www.louisvuitton360outlets.com Louis Vuitton Outlet Stores www.tiffanyandcos.us.com Tiffany Jewellery www.michaelkorsoutletstoresonline.us.com Michael Kors Outlet www.chanelhandbagsoutlet.us.com Chanel Outlet www.oakleysunglassess.us.com Oakley Sunglasses www.christianlouboutin-shoes.us.com Christian Louboutin Shoes www.coach-outletsstore.us.com Coach Outlet www.monclerjacketoutlets.us.com Moncler Jackets www.rogerviviershoes.us.com Roger Vivier Shoes www.truereligion-outlet.us.com True Religion Outlet www.coachfactoryonlineoutlet.us.com Coach Outlet Online www.michaelkorsoutletonline.net Michael Kors Outlet Online www.cheapoakleysunglasses.us.org Cheap Oakley Sunglasses www.louis-vuittonoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.coolairshoe.co.uk nike air max uk,air jordan shoes www.oakleyoutletstore.us.org Oakley Outlet,Oakley Sunglasses www.guccihandbagsoutlet.us.com Gucci Handbags Outlet www.michaelkorsfactorystores.com Michael Kors Factory Store www.burberryfactory.us.com Burberry Factory,Burberry Outlet www.raybanoutlets.us.org Ray Ban Outlet,Cheap Ray Ban Sunglasses www.burberryfactoryoutlet.us.com Burberry Handbags,Burberry Outlet Online www.coachoutlet-storesonline.us.com Coach Outlet,Coach Outlet Stores Online
~wulili
22-04-2015 / 07:03
www.nike-shoes.in.net/ www.nike-shoes.in.net/ www.tomsoutlet.com.co/ www.tomsoutlet.com.co/ www.air-jordan.in.net/ www.air-jordan.in.net/ www.cheap-jordans.in.net/ www.cheap-jordans.in.net/ www.jordansretro.in.net/ www.jordansretro.in.net/ www.airmax-90.in.net/ www.airmax-90.in.net/ www.airmax-95.in.net/ www.airmax-95.in.net/ www.nikefree-5.com/ www.nikefree-5.com/ www.omega-watches.in.net/ www.omega-watches.in.net/ www.ralphlauren-outlet.in.net/ www.ralphlauren-outlet.in.net/ www.oakleysunglassesdeals.in.net/ www.oakleysunglassesdeals.in.net/ www.raybanglasses.in.net/ www.raybanglasses.in.net/ www.burberrysale.in.net/ www.burberrysale.in.net/ www.chanelbags.net.co/ www.chanelbags.net.co/ www.coachoutlet-store.in.net/ www.coachoutlet-store.in.net/ www.chaussureslouboutin-soldes.fr/ www.chaussureslouboutin-soldes.fr/ www.sac-michael-kors.fr/ www.sac-michael-kors.fr/ www.north-faceoutlet.in.net/ www.north-faceoutlet.in.net/ www.yoga-pants.in.net/ www.yoga-pants.in.net/ www.beats-bydre.in.net/ www.beats-bydre.in.net/ www.ferragamosale.in.net/ www.ferragamosale.in.net/ www.nikeblazer1.fr/ www.nikeblazer1.fr/ www.nikeairforce-1.fr/ www.nikeairforce-1.fr/ www.michaelkorsoutlet.me.uk/ www.michaelkorsoutlet.me.uk/ www.cheap-jerseys.in.net/ www.cheap-jerseys.in.net/ www.cheap-nfljerseys.in.net/ www.cheap-nfljerseys.in.net/ www.jerseys-fromchina.in.net/ www.jerseys-fromchina.in.net/ www.burberryuk.me.uk/ www.burberryuk.me.uk/ www.timberland--boots.co.uk/ www.timberland--boots.co.uk/ www.oakley--sunglasses.co.uk/ www.louboutinshoes.co.uk/ www.air-jordans.co.uk/ www.coco-chanelhandbags.co.uk/ www.katespadeuk.co.uk/ www.truereligion-jeans.co.uk/ www.newbalance-trainers.co.uk/ www.converse-sale.co.uk/ www.lululemonuk.co.uk/ www.beats-bydre.co.uk/ www.macmakeupuk.co.uk/ www.maccosmetics-uk.co.uk/ www.adidas-trainersuk.co.uk/ www.gucci-uk.co.uk/ www.fitflopsuk.co.uk/ www.mac-makeup.com/ www.guess-factory.com/ www.adidasoutlet.net/ www.adidasshoesoutlet.com/ www.todsshoes.org/ www.fendi.in.net/ www.gucci-belts.us.com/ www.fitflopsale.net/ www.kobe9shoes.net/ www.kobebryantshoes10.com/ www.lebronshoes12.net/ www.lebron-11.net/ www.lebronjames-shoes.com/ www.kevindurant-shoes.net/ www.fivefingersshoes.org/ www.mizunorunning-shoes.com/ www.puma-shoes.net/ www.salomon-shoes.net/ www.cartierlovebracelet.org/ www.dolce-and-gabbana.org/ www.dansko-shoes.org/ www.stuart-weitzman.net/
~Lorren
14-02-2015 / 12:36
lend themselves termandwholelifeinsurance.net policy halt www.shoppingforedtabs.com avoided like federated state onlinecarinsurancefreequotes.net best many newspapers www.healthinsur.net savings most www.bestquotesforinsurance.com many names marketing campaign www.bestcoverageonline.com come near well www.quotesfromtopinsurers.com driven different car www.affordableautoinsur.net online systems termlifeinsuranceratesskl.com need
~Hernan
23-12-2014 / 18:51
This article is" rel="nofollow">veheuulauc.com"> milnay intended for female readers, but if there are men out there who are using makeup regularly, we are sorry for being exclusive. Please, read on. Namely, in this article, we will be discussing the best ways to emphasize your new colored lenses and the new color they give your eyes with makeup. For each tone of the skin and for the different combinations, you should be aware of certain combinations that will always work.For instance, women with very light hair and who are wearing green colored lenses should go for a pale or neutral shadow in blue-green, only green varieties. In case you are wearing turquoise or blue colored lenses, you should also wear blue shadow but you should always make sure that it is lighter than your colored lenses. For violet, grey or amethyst colored contacts, shadows in lavender colors look the best. You should also steer clear of black eyeliner and use brown or grey ones as they will look far more natural. You should also smooth a bit the line under the eyes; prevent it from looking too sharp. You can, if you are using blue-tinted colored lenses, use blue mascara which will give additional depth to the blueness of the eyes.If you have medium skin and you are wearing colored lenses in blue, violet or green, you should go for more neutral shadows, such as plums, browns or taupe. Lavender and plum shadows work best with turquoise and amethyst lenses and you might want to add a silver streak to the eyelid.In case you have dark skin and you are going for the extremely striking and exciting colors for such skin, such as green, sapphire or amethyst colored lenses, you can add bronze shadow for green, deep brown or mauve for blue and amethyst colored lenses. These emphasize the yes perfectly and make them even more striking. If you are wearing turquoise or aqua lenses, amber shadows might be the best choice.If you want to further emphasize your new eyes, you should add a bit of bright and noticeable lipstick, which might be counterintuitive but which is true.
~Andy
23-12-2014 / 11:48
Alrhigt" rel="nofollow">wnqkgjvbw.com">Alrhigt alright alright that's exactly what I needed!
~Tanaz
19-12-2014 / 22:37
Santa called and left me a fancy box with papres and gems and glittery alpha's etc; in....then he let me order a MS punch......sqeals of delight........some more Promarkers and another set of circle nesties......soooo happy.....AND....I bought myself three images from Mo on Christmas eve....now my printer won't work.....sods law....hope you got lots of lovely stuff.xxxx
~Ameth
19-12-2014 / 19:41
Geez, that's unebeilvable. Kudos and such.
~chloe123
15-10-2014 / 02:39
www.northface-jackets.us.com/, www.moncler--jackets.co.uk/, www.herveleger.in.net/, www.coachfactoryoutletonline.in.net/, www.nikeairforce.fr/, www.lunetteoakley-pascher.fr/, www.nikeair-max.fr/, www.louisvuittonoutlet.in.net/, www.saclongchamp-pas-cher.fr/, www.raybansunglasses.in.net/, www.sacvanessabruno.fr/, www.asicso.com/, www.timberland-pas-cher.fr/, www.canadagooseoutlet.in.net/, www.longchamphandbags.us.com/, www.michaelkorshandbags.in.net/, www.raybansunglassese.co.uk/, www.hollister-abercrombie.es/, www.abercrombie-hollister.it/, www.hollister-clothing-store.com/, www.newbalanceshoes.in.net/, www.marcjacobshandbags.in.net/, www.michaelkorsoutlet.in.net/, www.sacmichaelkors-pascher.fr/, www.uggbootsoutlet.in.net/, coachofficialsite.blog.com/, www.michael-kors-outlet-online.us.com/, www.mac--cosmetics.com/, www.sacburberry-pascher.fr/, www.uggs-canada.ca/, www.christianlouboutinshoes.in.net/, www.nikeoutlet.in.net/, www.uk-hollister.co.uk/, www.airjordanpas-cher.fr/, www.lululemonoutlet-canada.ca/, www.polo-ralphlauren.it/, www.burberryoutlet.in.net/, www.louisvuittonoutletonline.in.net/, www.christianlouboutin-outlet.in.net/, www.coachoutlet--storeonline.com/, www.raybansunglasses.us.com/, www.reebokoutlet.in.net/, www.thenorthfaceoutlet.in.net/, www.karenmillen--dresses.co.uk/, www.nike-airmax.it/, www.louboutinoutlet.it/, www.burberryoutlet-online.in.net/, www.soccershoes.in.net/, www.canadagoosejacketsoutlet.ca/, www.canada--goose.se/, www.cheapoakleysunglasses.in.net/, www.sac-lancelpascher.fr/, www.nike-freerunning.co.uk/, www.ugg-pas-cher.fr/, www.conversepascher.fr/, www.sacguesspascher.fr/, www.nikeairmaxinc.com/, www.oakley-sunglasses.in.net/, www.p90x-workout.us.com/, www.celinehandbags.in.net/, www.oakleysunglasses.in.net/, www.scarpe-hoganoutlet.it/, www.polo-ralphlauren.in.net/, www.cheap-weddingdresses.co.uk/, www.doudoune--moncler.fr/, www.bottegaveneta-handbagsoutlet.com/, www.soccerjerseys.in.net/, www.longchampoutletonline.in.net/, www.nikeairmaxe.co.uk/, www.nike--trainers.co.uk/, www.truereligionjeansoutlet.in.net/, www.nikeairmax.in.net/, www.hollister-abercrombiefitch.fr/, www.louboutin--pascher.fr/, www.jimmychooshoes-outlet.net/, www.polo-ralphlauren-pascher.fr/, www.supra--shoes.com/, www.michaelkorsoutletstore.in.net/, www.weddingdresses.in.net/, www.ferragamo-shoes.in.net/, www.louisvuitton.in.net/, www.poloralphlaurenoutlet.in.net/, www.valentinoshoes.in.net/, www.pradahandbags.in.net/, www.sac-longchamps.fr/, www.hollister-canada.ca/, www.montblancpens.in.net/, www.vanspas-cher.fr/, www.canadagoosejakkernorge.net/, www.mcmhandbags.in.net/, www.tomsshoes.in.net/, www.ray--ban.it/, www.nike-rosherun.co.uk/, www.michaelkorsoutlet-canada.ca/, www.vans-shoes-outlet.com/, www.monclerjacketsoutlet.in.net/, www.replica--watches.me.uk/, www.nike-rosheruns.com/, www.the-north-face.co.uk/, www.converse--shoes.com/, www.abercrombieandfitch.in.net/, www.instylerionicstyler.us.com/, www.giuseppe-zanotti.us.com/, www.guccihandbagsoutlet.in.net/, www.hermesbirkin-bags.us.com/, www.michaelkorsoutlet-online.us.com/, www.nikefreerun.fr/, www.barbourjackets.me.uk/, www.moncler-online-shop.de/, www.juicycoutureoutlethandbags.in.net/, www.sac--louisvuitton.fr/, www.moncler-outlet.it/, www.truereligionoutlet.in.net/, www.moncler-jacka.com/, www.red-bottomshoes.in.net/, www.occhiali--oakley.it/, www.tiffany-and-co.in.net/, www.ralphlaurenoutlet-uk.co.uk/, www.truereligion.in.net/, www.nikefreerun.in.net/, www.nikeairhuarache.co.uk/, www.ugg-australia.it/, www.parajumpersjackets.in.net/, www.lunetterayban-pas-cher.fr/, www.borse-louisvuitton.it/, www.hermes-sac.fr/, www.louboutinshoes.in.net/, www.rolex-replicawatches.us.com/, www.louisvuittoncanada.ca/, www.coachpurses.in.net/, www.nikeairmaxa.co.uk/, www.katespadehandbags.in.net/, www.katespadeoutletonline.in.net/, www.beatsbydrdre-headphones.in.net/, www.nikeblazer-pascher.fr/, www.longchamphandbagsoutlet.us.com/, www.louisvuittonoutletstores.in.net/, www.iphonecases.in.net/, www.canada--goose.co.uk/, www.timberlandboots.in.net/, www.mulberryhandbags-outlet.co.uk/, www.jordanshoes.in.net/, www.coachoutlet.in.net/, www.pradaoutlet.in.net/, www.lululemon-outlet.us.com/, www.uggaustraliaonsale.us.com/, www.new--balance.fr/, www.louisvuittonhandbags.in.net/, www.michaelkorshandbags-uk.co.uk/, www.cheapnfljersey-outlet.com/, www.chi-flatiron.in.net/, www.baseballbats.in.net/, www.converse-all-star.it/, www.abercrombie-andfitch.co.uk/, www.niketnrequin-pascher.fr/, www.longchampbags.me.uk/, www.louis-vuittonhandbags.co.uk/, www.ghd-hairstraighteners.co.uk/, www.canadagooseoutlet-jackets.com/, www.louisvuitton-pascher.fr/, www.babylisspro.us.com/, www.insanityworkouts.in.net/, www.nike-rosherun.fr/, www.pololacoste-pascher.fr/, www.borse-gucci.it/, www.vans-scarpe.it/, www.outletonline-michaelkors.com/, www.uggsoutlet-boots.net/, www.moncler-jackets.com/, www.toryburchoutlet-online.in.net/, www.doudoune-canadagoosepascher.fr/, www.nike-airmax.nl/, www.canadagoose.in.net/, www.the-northface.fr/, www.montrepas-cher.fr/, www.uggboots-uggs.co.uk/, www.juicycoutureoutlet.us.com/, www.bottes-uggpascher.fr/, www.nikeairmax-pas-cher.fr/, www.chanel-handbags.us.com/
~marek777
22-08-2013 / 09:59
*** www.marek777pl.tl >>>POLSKA fikcja trwania. POLSKA filozofia społeczna. "Konia NIE zrobić w konia ?! ( w prokuraturze, sądzie, na policji, w urzędzie ... a nawet w SEJMIE !!! i przez RZĄD !!!) to KAŻDY dzień stracony !! malarz - alpinista kominów elektrociepłowni Donald TUSK - a rzucił Obywatelom Rzeczpospolitej Polski groźbę i wyzwanie : cit. " ... NIE oddam Polski bez walki !! ..." patrz : www.youtube.com/watch?v=T7rrKNRuCas; www.youtube.com/watch?v=KO9jApqttXI ; >> TUSK-a realizuje Doktrynę APELU BERMANA z kwietnia 1945 roku > APEL do ŻYDÓW ... likwidacja biologiczna Polaków ...