Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
11 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Komunikat „Porozumienia Rawskiego” i „Opieki Równoważnej”

Polska łamie prawa człowieka i prawa dzieci.

Jesteśmy zaniepokojeni notorycznym łamaniem praw człowieka w Polsce.

Ujawniamy patologie wymiaru sprawiedliwości, który ingeruje w dwa podstawowe prawa, prawa do rodziny i prawa do własności.

Bezkarni urzędnicy zamieniają nasze życie w permanentnych sponsorów wymiaru
sprawiedliwości!!!.

Jesteśmy poruszeni tym, że tak ważna konferencja dotycząca praw człowieka została utajniona i zapomniana przez media w Polsce. Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli, życzliwych, szanujących prawo tak stanowione jak i naturalne, wszystkich dziennikarzy, media, aby pomogli nam w nierównej walce o naszą godność ojca "głowy rodziny".

Łamane jest niezbywalne prawo dziecka do wychowywania się u boku swoich rodziców, oraz naturalne prawo rodziców do wychowywania własnego potomstwa .

Nasz protest dotyczy systemowego łamania praw człowieka w Polsce i ma na celu zwrócenie uwagi opinii międzynarodowej na bezprawną ingerencję władzy publicznej w dwa podstawowe prawa - prawa do rodziny i prawa do własności. Prosimy o pomoc wszystkich dla których prawa te są prawami zasadniczymi naszej cywilizacji. Zapraszamy na pikietę przed hotelem Sofitel Victoria ulica Królewska 11 w Warszawie. Możecie nas zobaczyć na WWW.radiownet.pl<http://www.radiownet.pl/>.

Jesteśmy obecni codziennie do 9 października 2009 wraz z innymi organizacjami pozarządowymi ujawniającymi patologie wymiaru sprawiedliwości i łamania praw człowieka w Polsce.

Porozumienie Rawskie 882515541 / 791301195

Opieka Równoważna 510249517

Oświadczenie prasowe Stowarzyszenia Ziemiańskiego

Mając na uwadze to, że korzystanie z konstytucyjnych uprawnień jest szkodliwe dla obywateli RP oraz to, że polski wymiar sprawiedliwości jest nieudolny i pozbawiony gwarancji praw człowieka pragniemy zwrócić uwagę na szerzące się łamanie praw podstawowych obywateli RP. Dwa prawa podstawowe dane nam od Boga: prawo do własności i prawo do rodziny jest wielokrotnie naruszane przez urzędników publicznych w Polsce. Stosują oni wykładnię prawa ustalonego przez reżimy totalitarne, a mianowicie stosowanie prawa przeciw obywatelom. My natomiast stosujemy wykładnię prawa stosowaną od zarania ludzkości, a mianowicie stosowania prawa dla obywateli. Jesteśmy zaniepokojeni aktualną sytuacją w naszym kraju w kontekście łamania praw człowieka. W tym celu organizujemy pięciodniową Obywatelską Konferencję Praw Człowieka przed hotelem "Sofitel Victoria" ul. Królewska 11 oraz na Placu Piłsudskiego w dniach od 5 do 9 października 2009 roku. W Konferencji będą brać udział stowarzyszenia, komitety obywatelskie, osoby cywilne, którym zależy na respektowaniu praw człowieka w Polsce.

Stowarzyszenie Ziemiańskie

Rafał Gawroński – 720 323 424
autor Petycji do Parlamentu Europejskiego nr. 1248/07

Więcej informacji w http://www.radiownet.pl/radio/wpis/1140/


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Micheal
04-01-2015 / 18:10
That insihgt would have saved us a lot of effort early on. qrrvoz.com [url=yrfuidi.com]yrfuidi[/url] [link=asauhf.com]asauhf[/link]
~Pooja
24-12-2014 / 01:10
~Jacleream
20-12-2014 / 13:02
That's a shrewd answer to a tricky qutoeisn