Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
11 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Jan Kobylański -Prezes Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej zaprasza media i patriotów polskich na kolejny proces szkalujący wybitnych Polaków w dniu 5 listopada do sądu w Warszawie ul. Ogrodowa 51a s.4 godz. 9.30

Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej
Unión de Sociedades y Organizaciones Polacas en America Latina
União das Sociedades e Organizações Polônicas em América Latina

P.O. Box 1717 , Montevideo , Tel: (5982) 710 3712, Fax (5982) 711 19 03, Uruguay

usopal@netgate.com.uy

Montevideo,30. 10. 2009

KOMUNIKAT

Szanowni Państwo

Przesyłam informacje o najbliższej rozprawie sądowej prezesa USOPAL Jana Kobylańskiego przeciwko 19 oszczercom ze świata mediów i polityki.

Proces odbędzie się w dniu 5 listopada 2009 w Warszawie na ul. Ogrodowej 51a w sali 4, o godzinie 9:30

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w procesie, w którym wielki Polak i Patriota Prezes Jan Kobylański walczy z bezkarnością dziennikarzy, zniesławieniem, kłamstwem oraz antypolonizmem i poprawnością polityczna.

Na ławie oskarżonych zasiadają min.: A. Michnik, R. Schnepf, D. Passent, Baczyński, J. Gugala, Wroblewski, M. Lizut i inni.

Dla przypomnienia podajemy, ze rozprawa 5 listopada 2009r. jest juz piata rozprawa. Proces został wytyczony w 2005 roku i przez ponad 3 lata czekał na „ujrzenie światła dziennego”. Oskarżeni wywołali prasowa kampanie dyskredytacji i oszczerstw w Gazeci Wyborczej i innych mediach polskojęzycznych.

Tych wszystkich, którzy chcą swym udziałem w rozprawie dać poparcie wielkiemu Polakowi i Patriocie - zapraszamy do przyjścia na rozprawę.

Z wyrazami szacunku

Leonor Adami

Dyrektor Administracyjny

ZAPROSZENIE

Społeczny Komitet wspierania Pana Jana Kobylańskiego, Prezesa Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej w walce z Antypolonizmemliberalnych mediów zaprasza światłych obywateli rozumiejących zagrożenie liberalnych mediów w likwidacji tożsamości polskiej oraz szkalujących wybitnych Polaków na kolejny proces sądowy w dniu 5 listopada 2009 r. w Warszawie ul Ogrodowa 51a , sala 4, godz. 9-30.

Jest to rozprawa w której Prezes USOPAŁ Pan Jan Kobylański, człowiek cieszący się międzynarodowym szacunkiem autorytetem, wielki Polak i patriota pozwał za zniesławienie 19 redaktorów, w tym: Michnika, Schnepfa, Passenta, Baczyńskiego, Gugałę, Gaudena, Wróblewskiego, Lizuta i innych, którzy wywołali prasową kampanię dyskredytacji i oszczerstw Gazecie Wyborczej i innych mediach .

Będzie to piąta, kolejna rozprawa sądowa tego procesu w którym ujawnia się nienawiść pewnych mniejszości do polskich, katolickich i narodowych wartości.

Jest też to też jeden z nieliczny przypadków, gdy odważny Polak sprzeciwił się antypolonizmowi liberalnych mediów, a luminarzy antypolonizmu posadził na ławie oskarżonych. Na tej rozprawie najprawdopodobniej będzie zeznawał z ławy oskarżonych Adam Michnik, który dotychczas unikał obecności i składania wyjaśnień.

Grupa obywateli skupiona w Społecznym Komitecie solidaryzuje się z Prezesem USOPAŁ i organizuje społeczne poparcie dla Pana Jana Kobylańskiego.

Zapraszamy patriotów do czynnego udziału w pikiecie poparcia organizowanej tego dnia w godzinach. 8-30 do godz. 15 00 przed budynkiem Sądu na ul. Ogrodowej 51a.

Pikieta jest zgłoszona jako legalna do Władz Miasta Warszawy.

W programie pikiety:

Msza polowa w trybie Trydenckim w intencji sprawiedliwego wyroku prowadzona przez księdza z Siedlec. 8 30 9-30.

Dyskusje i rozdawanie ulotek przy Namiocie Pikiety i oflagowanym stanowisku.

Różaniec prowadzony przez znanego z patriotyzmu i odwagi księdza z Warszawy,przyjaciela księdza Jerzego Popiełuszki. Będzie wspomnienie o nim.

Wywiady i nagrania do YouTube oraz nagrania do reportażu telewizyjnego.

Wymiana poglądów, myśli i kontaktów i materiałów miedzy uczestnikami pikiety.

Uczestników pikiety poczęstujemy patriotyczną herbatką i bigosem narodowym.

Koncert patriotycznej muzyki młodzieżowej godz. 13-15.

Za organizatorów:

Mgr inż. Jan G. Grudniewski , dr Eugeniusz Sendecki


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.