Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
19 lutego 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 11-03-2011

Iława 17.03.2011 godz.10 Sąd Rejonowy protestujemy ! ! ! Cenzurowanie w sieci, prześladowanie obywateli  R. Lewickiego, R. Gawrońskiego, A. Słonawskiego, W. Kalinowskiego, G. Brauna, D. Wernickiego i dziennikarzy Afer Prawa przez władze to dzisiaj norma...

W dniu 17 marca przed Sądem Rejonowym w Iławie II Wydział Karny, (Sąd Rejonowy ul. Gen. Andersa 2 ) odbędzie się rozprawa przeciwko Andrzejowi Słonawskiemu i Waldemarowi Kalinowskiemu, z wniosku Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie „o przewodniczenie w nielegalnym i zakazanym zgromadzeniu”, czyli o wykroczenie z art. 52 § 2 kodeksu wykroczeń.
IS "porozumienie Rawskie" przeciwstawiło się bezprawnemu działaniu sędziego, służb policyjnych i porządkowych. Działania te wymierzone były przede wszystkim w podstawy swobód obywatelskich, prawa do swobodnego wyrażania opinii, piętnowania bezprawia i wspierania ludzi dotkniętych niesprawiedliwością.

Mamy kolejne dowody, że dla państwa i władzy sądowniczej -  rodzicielstwo oraz obrona praw rodziny jest najniżej cenioną aktywnością obywateli.
Prezes sądu w Ostródzie usiłował zakłócać legalne zgromadzenie zorganizowane w obronie praw rodziny przeciw eliminowaniu ojca z życia dziecka .Mamy dla Was horror. Coś w co nie uwierzycie. Sędzia Artur Borowy (38 l.), wiceprezes... Sądu Rejonowego w Ostródzie zlekceważył poglądy osób uczestniczących w demonstracji i nie uszanował prawa odbywania zgromadzeń zasługujących na poszanowanie konstytucyjną ochronę. Podczas demonstracji przedstawicieli stowarzyszeń prorodzinnych i walczących o respektowanie praw człowieka ,wspierających młodego ojca z Ostródy w jego walce o kontakty z synami ,prezes sądu wyszedł na ulicę i zakłócał legalne zgromadzenie .

Zobacz: Protest ojców przed więzieniem w Iławie dot. Rafała Lewickiego.. Polska SB jest przyzwyczajona jest do nocnych najść i zakuwania ludzi w kajdanki bez cienia protestu. Dlatego zaskoczeniem był protest ojców z Porozumienia Rawskiego 7 stycznia przed więzieniem w Iławie.

http://ostroda.wm.pl/18283,Ojcowie-protestowali-przed-ostrodzkim-sadem.html 

----------------------------------------------------------------------------

W obawie o własne życie dwaj obrońcy Krzyża (członkowie Fundacji „Towarzystwo Obrońców Praw Człowieka” w Warszawie) Dariusz Wernicki i Rafał Lewicki oraz Rafał Gawroński zmuszeni zostali do opuszczenia Polski. Od kilku miesięcy dostawali pogróżki słowne i telefoniczne, że zostaną zabici. Często byli kontrolowani i zatrzymywani przez policję w Ostródzie i Warszawie.  Rafała Lewickiego chciano siłą odstawić do szpitala psychiatrycznego w Iławie, pomimo, że nigdy nie był leczony psychiatrycznie. Dwukrotnie bezpodstawnie był osadzony w więzieniu i tylko dzięki interwencji Senatora Piotra Kalety został wypuszczony z więzienia. Aktualnie rodzinę Rafała  co 3 dni odwiedza policja. Mama Rafała została bezpodstawnie oskarżona o odmowę podania informacji, gdzie przebywa jej syn.

Dariusz Wernicki wielokrotnie zwracał się o wyjaśnienie do CBS faktu otrucia jego siostry. Do dzisiejszego dnia nie otrzymał odpowiedzi.  W Polsce panuje bandytyzm prawny a wymiar sprawiedliwości jest fikcją. Wszystkie organizacje (fundacje, stowarzyszenia) czy osoby indywidualne występujące przeciwko bezprawiu są nie tylko prześladowane, ale wręcz w trybie nadzwyczajnym wytacza się im procesy karne wobec członków organizacji i są osadzani w więzieniach lub szpitalach psychiatrycznych. Minister Sprawiedliwości i Prokurator Generalny oraz cały Rząd RP, którzy ustawowo stoją na straży przestrzegania prawa nie podejmują żadnych działań, pomimo, że sytuacja jest im bardzo dobrze znana. W państwie bezprawia chroni się tylko przestępców a nie osoby poszkodowane. Przykład sprawa Papały, Olewnika i wiele innych.

Darek i Rafał publicznie poinformowali władze Danii, że jest to też protest przeciwko matactwu prawnemu w sprawie katastrofy Smoleńskiej.  Mamy nadzieje, że obywatele Państwa Polskiego przebudzą się z letargu i odsuną od władzy ludzi odpowiedzialnych za przestępstwa wobec Narodu Polskiego.

 

cenzura portalu wykop.pl i nie tylko..

Na początku korzystania z portalu wykop, jedno z moich znalezisk, tekst Normana Finkelsteina z ksiązki pt: „Wielka hucpa” znalazł się na stronie głównej portalu i cieszył się kilkunastotysięczną popularnością, będąc wrzuconym z niezależnego polskiego serwisu.

Mój entuzjazm szybko zgasł, gdy administracja portalu bezpodstawnie ocenzurowała moje kolejne znalezisko, tekst Normana Finkelsteina o żydowskich torturach w Izraelu:

http://palestyna.wordpress.com/2010/06/29/izraelskie-abu-ghraib/

Został ocenzurowany dwukrotnie. Wyrzucony ze znaleziska, z grup, z zablokowanym wykopywaniem.

Wkrótce wszystkie wrzucane przeze mnie znaleziska były wielokrotnie blokowane po nagłych i systematycznych atakach (zakopach) przez tych samych użytkowników – trolli (niekiedy jawnie z gwiazdami Davida/heksagramami w avatarze).

Administracja wykopu usuwała moje materiały ze „znaleziska” i z grup, blokując im możliwość wykopu. W ten sposób traktowano mnie i moje materiały które poruszały problem żydostwa, które mówiły o jego zgubnym wpływie na Polskę, na cały świat oraz poruszały problem żydoludobójczej polityki w aparthaidzie izraela (celowo z małej litery).

Ale nie tylko moje materiały i problematykę żydostwa wykop.pl cenzuruję. Każdy kto wrzuca jakiekolwiek materiały nt GMO, HAARP-u, szczepionek, wszelkich przemilczanych przez polskojęzyczne media tematów uderzających w żydowski globalizm, musi liczyć się z wykopową cenzurą.

http://www.wykop.pl/link/413301/cenzura-na-wykopie-ma-sie-calkiem-dobrze-czy-moderator-wykopu-jest-zydem/

Podejrzewam, że administratorzy portalu wykop sami posiadają fake konta, z których ośmieszają oraz „zakopują” niepoprawne politycznie treści. Wszelkie mainstreamowe „ogłupiacze” są przez administrację promowane, wystarczy rzucić okiem na stronę główna, gdzie roi się od newsów ze szkodliwych polskojęzycznych portali pokroju onet.pl, dezinformacji z żydowskiej prasy dla Polaków pokroju GW. Taki poziom za pomocą siły administracja wykop.pl nam narzuca.

Zaprzyjaźniona ze mną osoba ma podobne doświadczenia, w niedługim czasie po utworzeniu anty-syjonistycznej i jedynej takiej grupy na portalu wykop, kilka kont raz za razem zostało jej zablokowanych podając przez administrację oczywiście (jak to bywa w ich zwyczaju) kłamliwe powody tj.: „spam”, później „multikonto”. Administracja wykop.pl banuje niewygodnych użytkowników za bliżej nieokreślony „spam”, nawet jeśli wrzuca się po dwa artykuły dziennie i się nie udziela, podczas gdy polskojęzyczne trolle (niekiedy jawnie z gwiazdami Davida/heksagramami w avatarze) wrzucają po kilkanaście artykułów z mainstreamowych mediów typu onet i nie można odpędzić się od ich ataków! „Niewygodni użytkownicy” zablokowani za „spam” następnie są blokowani przez cały czas za domniemane „multikonto”, choć to oczywiste kłamstwo administracji portalu, wszelkie protesty pozostają bez echa.

Taki przypadek spotkał m.in. wyżej wspomnianą przeze mnie osobę, której ostatnie konto zostało wykasowane z portalu po pierwszym dniu od jego utworzenia, ponadto administracja wykop.pl nałożyła na jej IP stałą blokadę, całkowicie odcinając dostęp do swego serwisu.

Po moim ostatnim wrzuceniu artykułu pt: „Minister promuje antypolskie filmy w Europie” z adresu:

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/12/minister-promuje-antypolskie-filmy-w-europie/

Moje konto zostało usunięte z podaniem kłamliwego powodu: „multikonto” i to po niecałych 3 godzinach od jego utworzenia.

Sprawdź ile administracja wykop.pl ocenzurowała „niepoprawnych politycznie” materiałów na przykładzie aktywności tego konta:

(wszystkie wyblakłe artykułu oznaczają pożarcie przez cenzurę)

http://www.wykop.pl/ludzie/komentowane/Dewi/

http://www.wykop.pl/ludzie/dewa/

Naliczyłem 25 ( DWADZIEŚCIA PIĘĆ) moich kont wykasowanych niesprawiedliwie, niesłusznie , z zaserwowaniem mi orgii kłamstw przez antypolską administrację wykop.pl. Ostatnie moje konta znikały w pierwszym dniu ich utworzenia, w pierwszych godzinach, gdy wrzucałem artykuły z któregoś z niezależnych polskich portali.

Przykładowe zdjęcia zablokowanych materiałów wraz z powodami usunięcia przez administrację wykop.pl konta:

http://z1.przeklej.pl/prze528/5fce8ff1000ee1804d764060/dewawykopstr1.png

http://z1.przeklej.pl/prze28/7061af9b00275e5a4d764118/dewawykopstr2.png

http://z1.przeklej.pl/prze2961/cc5fa17c000842b74d763f7a/dewiwykop.png

Jeśli macie konta na wykop.pl, sprawdź proszę, czy możesz dodać artykuł choćby z:

http://palestyna.wordpress.com/

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

I czy nie wyskoczy wam napis: Podany URL jest zablokowany

Wykop.pl zablokował te i jak podejrzewam wiele innych polskich niezależnych witryn. Sprawdźcie sami! Do niedawna istniała możliwość aby wrzucać informacje z podobnych niezaleznych informacyjnych serwisów za pomocą skróconego linka dzięki stronie tiny.pl. Szybko się okazało, że i tiny.pl administracja wykop.pl bezwzględnie zablokowała.

Wypowiedzmy informacyjny odwet polskojęzycznym portalom w których antypolonizm jest powszechnie i nachalnie praktykowany, a wobec których nasza obrona dobrego imienia, szerzenia naszego punktu widzenia, kończy się ICH szyderczym śmiechem.

Polskojęzyczne środki masowego okłamywania Polaków mają nas za ludzi drugiej kategorii. Po tym jakiego rodzaju informacje nam wpajają, jaki poziom „rozrywki” szerzą, na jak niskich instynktach u człowieka żerują, każdy z nas ma wrażenie że traktują nas jak skończonych idiotów.

Każdy Polak i Polka musi zaangażować się w informacyjną kontrofensywę. Ich serwisy blokują nas ze strachu, ze strachu przed tym, że ludzie będą wiedzieć co się wokół nich dzieje. A dzieje się bardzo dużo złych rzeczy z których wielu zahipnotyzowanych rodaków oglądających rozrywkowe programy w telAwizji i słuchający 24h na dobę ich kłamstw nie zdaje sobie sprawy.

Namawiam wszystkich, a wiem, że wielu z was doświadczyła na własnej skórze cenzury polskojęzycznych środków masowej dezinformacji, aby działali, nie zniechęcali się i z niezachwianym uporem szerzyli zwłaszcza na polskojęzycznych żydoportalach nasz polski – wyśmiewany tudzież przemilczany, punkt widzenia.

Polak musi być doinformowany i nikt tego za nas nie zrobi. Cóż przeciętny Kowalski wie o żydorządach w Polsce? Komitecie 300? Żydoglobalizmie? GMO? Słowo – informacja, to najgroźniejsza i nasza jedyna broń do użycia przeciwko ich kłamstwom, ponieważ ludzie świadomi i doinformowani nie dopuszczą do władzy nad sobą i swoim życiem bezwzględnych okupantów, nie pozwolą na kolejne wydania antypolskich żydo kne-sejmów w swoim własnym państwie i sami wezmą sprawy w swoje ręce.

Na przekór cenzurze, czas ucieka.

Pozdrawiam. Admin.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Połóżmy kres despotyzmowi sądów .
Praktyka, którą od jakiegoś czasu można zaobserwować w Polsce, a która polega na funkcjonowaniu sądów nie jako jednej z władz, ale władzy nadrzędnej. Wynika z tego, że żyjemy w systemie sądokracji, który z demokracją nie ma nic wspólnego. W Polsce, z sądami i całym wymiarem.

ARESZTOWAĆ REDAKTORA NACZELNEGO AFER PRAWA ZDZISŁAWA RACZKOWSKIEGO ZA UJAWNIANIE OSZUSTW I UKŁADÓW SĄDOWYCH.

Białystok - tylko nieproceduralność sędzi Anny Kamińskiej?

Klinika Leczenia Niepłodności Małżeńskiej "Kriobank" Białystok, ul Stołeczna 11... i metoda "na viagre" leczenia przez Waldemara Kuczyńskiego bezpłodności kobiet.

WYŁĄCZENIE SĘDZIEGO - Sędzia nie może brać udziału w dwóch różnych postępowaniach, dotyczących tego samego stanu faktycznego. Przepis o wyłączeniu sędziego w postępowaniu przed sądami administracyjnymi jest niezgodny z konstytucją

ORZECZENIE - Trybunał Konstytucyjny orzekł, że art. 18 par. 1 pkt 6 ustawy z 30 sierpnia 2002 roku - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi jest niezgodny z art. 45 ust. 1 konstytucji. Wyrok ma charakter zakresowy - podkreślił Wojciech Hermeliński, sędzia sprawozdawca. Oznacza to, że niekonstytucyjność dotyczy tylko pominięcia w zaskarżonym przepisie wyłączenia sędziego od udziału w orzekaniu po wznowieniu postępowania administracyjnego.

Komentarze internautów:

 
~ZjvimgqSM
16-02-2017 / 07:06
Enhance your sexual duration with – ’ canadianpharmacyv.com/ online prescription Visit today., Where can I find publications that discuss canadian pharmacy king canadapharmacyonlinev.com/ . The best deal!, . Good deals are available when you canadian pharmacy online bestcanadianpharmacyv.com/ from internet suppliers at unbeatably low prices, Fix health problems with cialis canadaonlinepharmacyv.com/ . Should I stop taking it?, Shop around for cheap prices on canadian pharmacy viagra canadianpharmacyonlinev.com/ from legitimate online pharmacies in order to get the best !
~ZlcbfakSM
16-02-2017 / 02:00
time you happen to be searching the web for a great remedy, ’ canadianpharmacyv.com/ canadian pharmacy review being offered by many sites, make it easy to shop., Big discounts on offer for canadian pharmacy viagra canadapharmacyonlinev.com/ in the price chart published on this site, Select the best deals to canada drugs online bestcanadianpharmacyv.com/ ., Experts agree you should online prescription canadaonlinepharmacyv.com/ Online pharmacies are a great way to, Apart from the price of generic cialis canadianpharmacyonlinev.com/ . !
~VynhnwhUU
08-02-2017 / 08:15
discounted prices from respectable pharmacies before you installment1loans.com/ payday lender in the comparative chart on this site, Want to rock your sexual problems? Click here www.payday loans getcash1now.com/ on the Internet., Easily review deals and what is a payday loan approvedcash1advance.com/ you can save even more when you get generic., Some payday loan scams fastpayday1loans.com/ Read treatments of ED!, Go to pay day loans online paydayloans1online.com/ at decreased prices !
~VynnylLV
07-02-2017 / 17:43
| Many Internet pharmacies where you bestessaywriters.download/ cheap custom writing and prompt ED now! Exciting freebies awaits you., Check out special offers to cheap writing services bestwebsiteessays.download/ ., Does the content writing services bestplacebuyessays.download/ at the lowest prices anywhere on the net offered on this site, Take off problems of erection. Follow this link creative writing help betteressaywriter.download/ supplied by a trusted pharmacy at low pricesАвторский, Discover great offers you can use to help with writing writingthesispaper.download/ from. !
~VvsdtamHZ
05-02-2017 / 16:09
Poor health can affect your life, but you can buy4viageneric.com/ sildenafil 100 mg at decreased prices, It is possible to generic viagra cheapvia4online.com/ is by using online pharmacies, Cheap prices for sildenafil citrate online plvia4donline.com/ . Should I call my doctor?, Great facts about ED at order viagra online via5menonlinev.com/ . Put ED a stop!, There are ways to buying viagra online usa5usacheapv.com/ less respected than men who don't use it? !
~VvsdtszHZ
05-02-2017 / 13:53
Big discounts offered on buy4viageneric.com/ viagra cheap since it’s a successful treatment, Get the facts on all medicines when you sildenafil cheapvia4online.com/ to fill your pet medications., is a lot easier on the web these days. Know more about ED at generic viagra online plvia4donline.com/ you want to compare costs from pharmacies, As the Internet becomes accessible buying viagra samples via5menonlinev.com/ today., If my best price viagra usa5usacheapv.com/ pills when you buy through this site !
~VvgerbtmrQW
29-01-2017 / 02:55
You can onlinebestprice2016.com/ buy viagra cheap do I need a prescription?, Take off problems of erection. Follow this link sildenafil generic buyedtabletsonline24-7.com/ ., Any time you happen to be searching the web for a great remedy, cialis brand cgeneric3onlinec.com/ at superb savings to help minimize symptoms and feel healthier, Pay better prices to order cialis conline3buyc.com/ from one of these pharmacies, Your privacy should be safeguarded when you cialis soft tabs cbuy3onlinec.com/ would assist you further. !
~Mahala
22-01-2017 / 11:31
~Stretch
22-01-2017 / 10:23
~Ethica
22-01-2017 / 03:30