Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
11 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Głosujemy na podkarpackiego EUROPOSŁA Halinę Wróbel

51 lat, lekarz medycyny, ukończyła studia w krakowskiej Akademii Medycznej. Pracuje w Przychodni Akademickiej w Rzeszowie.
Jest zdecydowanym przeciwnikiem liberalizmu, antykoncepcji, aborcji, eutanazji. Promuje metody naturalnego planowania rodziny. Dąży do przywrócenia należnego miejsca Bogu i Jego nakazom w każdej dziedzinie życia, co może zapobiec zdziczeniu bezbożnych.
Popiera bez zastrzeżeń wszystkie tezy programowe Ligi Polskich Rodzin, w tym: obrona suwerenności gospodarczej i politycznej Polski, zmiana układu stowarzyszeniowego z Unią Europejską pozwalająca zrównoważyć ujemny bilans handlowy, liczony obecnie w miliardach USD, co oznacza powstanie w krajach UE kosztem Polski ponad miliona miejsc pracy. Jest obrończynią prawa człowieka do życia w Prawdzie, prawa każdego człowieka do godnego życia, poszukuje zakotwiczenia porządku ludzkiego w autorytecie nadprzyrodzonym.

Radykalnie wierzy, że celem europejskiego życia społecznego jest nie tyle dobrobyt, co przede wszystkim takie urządzenie życia zbiorowego, aby możliwość zbawienia po śmierci stała się łatwiejsza.
W Parlamencie Europejskim zamierza również wspierać pozyskiwanie energii odnawialnej, zwłaszcza energii geotermalnej - w całym kraju, a zwłaszcza na Podkarpaciu.

Głosujmy na HALINĘ WRÓBEL ponieważ "starzy posłowie" nie sprawdzili się :-)

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.