Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
11 sierpnia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Akcja POSPOLITEGO RUSZENIA

Czy tę katastrofę można uznać za prawdziwą tragedię narodową? Bo dla mnie jest to tylko TRAGEDIA POLSKIEJ PAŃSTWOWOŚCI...
W jednym miejscu zginęło dwóch polskich prezydentów (urzędujący oraz historyczny - Prezydent RP na uchodźstwie). Zginęło dwóch kandydatów na prezydenta (Lech Kaczyński i Jerzy Szmajdziński). Zginęło dowództwo całej naszej armii (Dowódca Sił zbrojnych, Sił Powietrznych, Wojsk Lądowych, Wojsk Specjalnych, Marynarki Wojennej). Zginęło dwóch wicemarszałków Sejmu, wicemarszałek Senatu, a na dokładkę szef Narodowego Banku Polskiego.

Zatem jest to tragedia państwa polskiego, które w tym momencie nie ma Głowy Państwa, nie ma tym samym Zwierzchnika Sił Zbrojnych, nie ma generałów, którzy mogą wydawać rozkazy polskim żołnierzom, nie ma szefa Banku Centralnego. Jest to największa nauczka na przyszłość, jaką mogła nam dać przeszłość połączona z jakże nie idealną politycznie teraźniejszością...

WSZYSCY KTÓRZY CZYTALI I ZROZUMIELI NASZĄ AKCJĘ POSPOLITEGO RUSZENIA PRZEŻYLI POTWORNY WSTRZĄS W ZWIĄZKU Z ZAMACHEM NA OPOZYCJE POLSKA W SMOLEŃSKU.
IMITACJA DEMOKRACJI I KŁAMSTWO O UPADKU KOMUNIZMU W POLSCE ZOSTAŁO TRAGICZNIE OSŁONIĘTE. SYTUACJA TA ZMUSZA NAS DO PODJĘCIA RÓWNIEŻ DRASTYCZNYCH DECYZJI.
NAJWAŻNIEJSZĄ SPRAWĄ TERAZ JEST UTRZYMANIE W RYZACH EKIPĘ RZĄDZĄCĄ Z PO TUSKA I KOMOROWSKIEGO KTÓRZY PRĄ DO LIKWIDACJI PAŃSTWA POLSKIEGO POPRZEZ KOLEJNY ROZBIÓR POLSKI PRZEZ ROSJE I NIEMCY . JA DOTĄD NIE UDAŁO SIĘ ZNALEŹĆ KANDYDATA NA PREZYDENTA Z ŚRODOWISK SPOZA PARTYJNYCH.
DLA UTRZYMANIA RESZTEK NASZEJ SUWERENNOŚCI ZDECYDOWALIŚMY POPRZEĆ KANDYDATURĘ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO ZAZNACZAJĄC JEDNOCZEŚNIE IŻ POPARCIE TO WYKLUCZA POPARCIE PARTII PiS
WEZWANIE POSPOLITEGO RUSZENIA DLA AWARYJNEGO POPARCIA KANDYDATURY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO
Wzywamy wszystkie stany do głosowania powszechnego w nadchodzących wyborach Prezydenta Polski. Najważniejszym obowiązkiem obywatela jest udział w głosowaniu. Jest to też najważniejsza modlitwa katolika : wziąć udział w głosowaniu.
WZYWAMY WSZYSTKIE STANY LUDNOŚCI POLSKIEJ W KRAJU I ZAGRANICĄ DO UDZIAŁU W POSPOLITYM RUSZENIU POPRZE POWSZECHNE GŁOSOWANIE NA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO !
1.WZYWAMY MŁODZIEŻ -
jesteście teraz pozostawiani poza interesom władz działających w Polsce. Nie ma dla was pracy w kraju .UE - przewiduje wielką redukcję szkół i uczelni - tych ma pozostać tylko dwie. Wszyscy mający komputery i drukarki powinni wydrukować to wezwanie i dostarczyć pokoleniom waszych rodziców i dziadków.: WASZE HASŁO - PRZYNIEŚ BABCI PASZPORT!
ZMIANA DLA WAS TO :

A). STWORZENIE GOSPODARKI KTÓRA ZAPEWNI WAM MIEJSCA PRACY W KRAJU.
B), STWORZENIE SYSTEMU PRAWNEGO, ADMINISTRACJI I PRZEDSIĘBIORSTW OPIEKUJĄCYCH SIE PRACUJĄCYMI ZA GRANICA JAKO PEŁNOPRAWNYMI OBYWATELAMI POLSKI.

2 WZYWAMY EMERYTÓW
- O WZIĘCIE UDZIAŁU W ORGANIZACJI WYBORÓW W BIURACH WYBORCZYCH - STÓJCIE NA STRAŻY PRAWIDŁOWEGO POLICZENIA GŁOSÓW-jest was ponad 7 milionów - w większości na głodowych rentach lub emeryturach. Eutanazja jaką zastosował na was nie jest rozwiązaniem problemu. To wy budowaliście i tworzyliście dobra narodowe Polski- toteż wam się należy takie wynagrodzenie aby zachować godność i zdrowie. ZMIAN DLA WAS TO ZASTOSOWANIE WŁAŚCIWEJ OPIEKI FINANSOWEJ I SPOŁECZNEJ.
3.WZYWAMY INTELIGENCJĘ
- ABY ELITA INTELEKTUALNA WZIĘŁA UDZIAŁ W KREOWANIU GOSPODARKI - ZAMIAST UKRYWANIA SIE NA WYSOKO PŁATNYCH NIKOMU NIEPOTRZEBNYCH STANOWISKACH BIUROKRACJI. WASZE OBECNE ZAROBKI TO DEFICYT BUDŻETU PAŃSTWA !!
4. WZYWAMY WOJSKO:
Tak jak zlikwidowano wasze dowództwo- jesteście w sposób ukryty likwidowani. Po utracie suwerenności Polski na rzecz Unii - juz następuje wasza wymiana na jednostki wojskowe Unii- Szczecin- polskie wojsko usunięto w teren wprowadzając w to wojsko niemieckie i duńskie. Wzywamy was do opieki i przypilnowania bezpieczeństwa głosujących i biur wyborczych.
ZMIANA DLA WAS TO ZBUDOWANIE TAKIEJ ARMII KTÓRA ZAPEWNI SUWERENNOŚĆ POLSKI, TO POWSTRZYMANIE LIKWIDACJI WOJSKA! TO MOŻLIWOŚĆ DECYDOWANIA O WASZEJ ORGANIZACJI PRZEZ WAS A NIE PRZEZ IGNORANTÓW Z KASTY POLITYCZNEJ.
5.POLICJA, SĄDY, PROKURATURA :
dotychczasowa polityka tymi resortami zamieniła was we wrogów własnego narodu który was utrzymuje. Jesteście najbardziej znienawidzonymi elementami służb państwowych gdyż służycie obcym. ZMIANA DLA WAS TO STWORZENIE STANOWISKA NIEZALEŻNEGO KANCLERZA SPRAWIEDLIWOŚCI KTÓREMU BĘDZIECIE PODLEGAĆ - a nie jak dziś politykom - CO SPOWODUJE ŻE POZA WYNAGRODZENIEM BĘDZIECIE OBDARZENI NAJWYŻSZYM SZACUNKIEM SPOŁECZEŃSTWA. BĘDZIECIE NAJLEPSZYMI Z NAJLEPSZYCH.
6.SŁUZBA ZDROWIA, ADMINISTRACJA;
Obecnie modernizacja służby zdrowia to jej likwidacja - to kolejny sposób na eutanazję społeczeństwa. Administracja obecnie jest 3 do 5 krotnie zawyżona i służy do ukrycia najlepszej części społeczeństwa - inteligencji- która zamiast być zastosowana w gospodarce i produkować zyski dla kraju - jest powodem strat w budżecie państwa. Z MIANA DLA WAS TO : W SŁUŻBIE ZDROWIA - JEJ ROZBUDOWA- A NIE LIKWIDACJA, W ADMINISTRACJI- PRZEMIESZCZENIE "BEZROBOTNEJ" INTELIGENCJI DO AKTYWNEJ CZĘŚCI DZIAŁANIA PAŃSTWA I GOSPODARKI,
7.STOWARZYSZENIA, PARTIE POLITYCZNE.
Obecnie ich działanie jest przejęte przez dawną nomenklaturę PRL i działają w sposób mafijny poza oficjalnymi organami państwowymi: rządem,sejmem, Senatem- te zaś stanowią teatr marionetek. ZMIANA DLA WAS TO PZRESUNIĘCIE WE WŁAŚCIWE MIEJSCE -STANIECIE SIE ELEMENTEM USŁUGOWYM , DORADCZYM DLA ORGANÓW PAŃSTWA- POWSZECHNIE ZNANYM JAKO LOBBY.. WPROWADZENIE SUWERENNOŚCI PARLAMENTU POLSKIEGO W STOSUNKU DO PARLAMENTU UE - TAK JAK TO MAJA NIEMCY I CZESI.
8.ORGANY PAŃSTWOWE: RZĄD, SEJM, SENAT , PREZYDENT.
Obecnie mamy kabaret marionetkowy gdzie ta sama grupa spod "Okrągłego Stołu" gra różne role. Rząd jest praktycznie marionetką w rękach Niemiec i Izraela i Rosji. .Tzw. Politycy zamienili sie we wrogie sobie ugrupowania które walczą o względy zagranicznych sponsorów. Tragicznym tego przykładem niech będzie nieszczęście jaki spotkało Naród Polski w Rosji w postaci śmierci całej opozycji parlamentarnej na czele z Prezydentem L. Kaczyńskim. Stara organizacja KGB pokazała swoje zęby w postaci układu naszego Premiera Tuska z Premierem Putnem .
ZMIANA W TYCH ORGANACH TO: WPROWADZENIE PRAWA POWROTU DLA KAŻDEGO POLAKA Z ZAGRANICY JAKO PEŁNOPRAWNEGO OBYWATELA KRAJU.. W TEN SPOSÓB STWORZONE ZOSTANĄ NAJWYŻSZE ORGANA PAŃSTWA OBYWATELSKIEGO POLSKI. ZASADNICZYM ELEMENTEM TEJ ZMIANY JEST USUNIĘCIE WROGÓW NARODU POLSKIEGO. OSOBNICY KTÓRZY BY DOKONALI CZYNÓW WROGICH NARODOWI POLSKIEMU BĘDĄ SKAZANI NA BANICJĘ I W SZCZEGÓLNYCH PRZYPADKACH - NA KONFISKATĘ MAJĄTKU BEZ WZGLĘDU NA TO GDZIE GO ULOKOWALI.
9 PRACOWNICY ROLNI, LEŚNICTWA , POSIADACZE ZIEMI -
Obecnie dochodzi do absurdów - dla zniszczenia gospodarstw rolnych krajowych redukcje sie o 70% rolnikom ceny skupu z równoczesnym podnoszeniem cen żywności dla ludności w miastach.
ZMIANA DLA WAS TO DOPROWADZENIE DO SAMOWYSTARCZALNOŚCI GOSPODARKI ŻYWNOŚCIOWEJ Z WPROWADZENIEM ZASAD WOLNEGO RYNKU - A WIĘC EKONOMICZNIE UZASADNIONEJ RELACJI CEN ŻYWNOŚCI I PRODUKTÓW ROLNYCH. OGRANICZENIE LUB NAWET USUNIĘCIE PRODUKCJI żywności GENETYCZNIE MANIPULOWANEJ. ZAGOSPODAROWANIE ZIEMI - PO PGR-ACH
10 MIESZKAŃCY POLSKI "B" -
zostaliście pozostawieni własnemu losowi. Wielkie metropolie wraz z okolicami zadbały tylko o siebie i swoje partie. ZMIANA DLA WAS TO NIE ZAORANIE - JAK PROPONUJE "GENIUSZ EKONOMII BALCEROWICZ"( nota bene jego odpowiednik został niedawno rozstrzelany w Korei!). ZMIANA DLA WAS TO URUCHOMIENIE MAŁYCH ZAKŁADÓW I DROBNYCH PRZEDSIĘBIORSTW W WASZYCH MIASTACH I GMINACH. WPROWADZENIE OPIEKI PAŃSTWA dla waszych rodzin i dla was za granicą GDY WYJEDZIECIE TAM W OKRESIE PRZEJŚCIOWYM NA ROBOTY .
11 MIESZKAŃCY POLSKI ZACHODNIEJ
- jesteście w trakcie usuwania z waszych domów i gospodarstw. Tzw. Polskie sądy, nie mające prawa do rozsądzania tych spraw - przekazują wasze, ofiar wojny, mienie dla waszych oprawców - Niemców. ZMIANA DLA WAS TO PRZEJĘCIE TYCH SPRAW PRZEZ SĄDY SPECJALNE I W OPARCIU O PRAWA MIĘDZYNARODOWE STWORZONE W REZULTACIE II WOJNY ŚWIATOWEJ. WSZYSTKIE DECYZJE LOKALNYCH SĄDÓW W POLSCE POWINNY BYĆ ZKORYGOWANE W OPARCIU O TE PRAWA.MIESZKAŃCY ZIEM ZACHODNICH WŁĄŚCICIELAMI POSIADŁOŚCI KTÓRE OBECNIE OKUPIJA.
12. KOŚCIÓŁ -
okazał swoje oblicze jako udziałowiec rozbioru dóbr narodu polskiego. Zlinczowano abp. Wielgusa , zlinczowano ks.dr.hab. Piotra Natanka. Cały katolicki Naród Polski jest wstrząśnięty. Prymas Polski Glemp - uznał za najlepsze czasy dla Kościoła w Polsce to 10 lat prezydentury Kwaśniewskiego/Stolzmana - w której odbył się największy rabunek dóbr narodowych w Polsce zwany "prywatyzacją"- rabunek jakiego nie zna historia Europy.
Dalsze wasze popieranie partii rządzących w interesie obcych - jest niedopuszczalne! ZMIANY U WAS OCZEKUJEMY W OPIECE NAD NARODEM . W POMOCY NA NAJNIŻSZYM SZCZEBLU - PARAFII. W POMOCY W TYCH WYBORACH PREZYDENTA 21 CZERWCA I KOLEJNYCH WYBORACH PARLAMENTARNYCH ORAZ SAMORZĄDOWYCH-TAK ABY NARÓD POLSKI WRÓCIŁ DO KOŚCIOŁÓW- TAK JAK TO ZROBIŁ W 1920 ROKU KS. SKORUPKA , TAK JAK TO ROBIŁ OSTATNIO KS. JERZY POPIEŁUSZKO - ZA CO OBAJ PRZYPŁACILI ŻYCIEM!
13.Kandydat na Prezydenta Jarosław Kaczyński- zmiana dla ciebie jest ogromna i tragiczna. Straciłeś brata Lecha Kaczyńskiego.
Polacy , my jako Naród nie jesteśmy sami - mamy wielkie poparcie i wielu sprzymierzeńców. Jeżeli Barack OBAMA mógł wygrać wybory w Ameryce - to możemy i my Polacy wygrać wybory w Polsce. Naszym największym wrogiem obecnie - jesteśmy my sami- musimy przestać się bać - musimy pokonać w sobie mentalność gułagu (PRL)
Akcja POSPOLITEGO RUSZENIA ma za zadanie wprowadzenia w Polsce jedną tylko cywilizację : Łacińską , co pozwoli nawet każdemu obywatelowi postępować zgodnie z prawem w/g którego jest wychowany.
Poprzez ponad 200 letnie zabory i okupację żydowska pod ochroną ZSRR -wytworzono w polskiej społeczeństwie taki chaos że jest tyle patriotyzmu ile jest Polaków. Wszyscy jesteśmy w jakimś stopniu zażydzeni albo zrusyfikowani, albo zniemczeni -. Aby wrócić do polskości musimy się z tego sami uwolnić i cofnąć się do czasu wolnej Polski.
Osoby pragnące wziąć na siebie ciężar odpowiedzialności kierowania tą akcją i później krajem - powinny skopiować materiał załączony który niestety z wiadomych powodów od blisko stu lat jest usunięty z zasięgu społeczeństwa polskiego. Są miliony Polek i Polaków , zdolnych i wykształconych którzy mogą to zadanie wykonać z łatwością! Potrzeba im tylko trochę odwagi.
Ostanie ogólna Narodowe Pospolite Ruszenie miało miejsce w wojnie przeciwko sowieckiej Rosji w 1920 roku. W kilka tygodni powstała milionowa armia i wraz z Narodem Polskim dokonała cudu - wygrała wojnę. Obecnie bez najmniejszego ryzyka , przy wystarczającej liczebności głosujących - możemy odzyskać - ba - wygrać Polskę.
Potrzeba tylko aby POLACY CHCIELI CHCIEĆ!
Bohdan Szewczyk 10 Kwiecień 2010
Przedstawiciel Prasowy
Emigracja Polska
bszewczyk@yahoo.com

www.infonurt2.com

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~husarz
18-06-2010 / 00:00
moja OPINIE jest na; kazjasty.bloog.pl/ Zapraszam do lektury.
~MAXVIOLA
30-05-2010 / 00:00
W Sp. z o.o. "Centrum Mody-Warszawa" od 9 lat władzę sprawuje fałszywy Prezes Zarządu i dokonuje przejęć udziałów polskiego wspólnika. Bez zezwolenia MSWiA CUDZOZIEMCY PRZEJĘLI SIŁOWO POLSKĄ SPÓŁKĘ (posiadającą grunty). W Sądzie Rejestrowym KRS 25405 nie ma dokumentów świadczących o dokonaniu nominacji Adolfa Quaglii na Prezesa Zarządu. LEWY WPIS chroniony jest przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów , Ministerstwo Sprawiedliwości, Prezesa Sądu Okręgowego Beate Waś, która stwierdza, że nie potrzeba w Sądzie przedstawiać oryginału, wystarczy tłumaczenie, bo ... tłumacz poświadczył tłumaczoną treść, Wiceprezes Sądu Rejonowego Kaja Angerman stwierdza, ze tłumaczenie ma "WALOR" dokumentu oryginalnego (a mój kot ma 4 nogi i ma walor krzesła, co znaczy że jest krzesłem!)Wiceprezes Sądu Okręgowego Dorota Kozarzewska twierdzi, że tłumaczenie ma "CHARAKTER" dokumentu oryginalnego. Takie BREDNIE wciska się ciemnemu ludowi. A ja twierdzę, że za 50 złotych od strony tłumacz przetłumaczy treść: Prezesem PO została MYSZKA MIKI. podpis własnoręczny: PIES PLUTO... Czy to znaczy, że mogę zarejestrować te brednie ? ? W 30 sprawach sądowych sędziowie nie chcą zweryfikować dokumentów rzekomego "prezesa". Jest to czynność proceduralna, która obowiązuje Sąd. Nie ma tu miejsca na mataczenie niezawisłością.... Kontrolę w KRS osobiście zlecił Minister Czuma panom Jackowi Czaji i Edwardowi Zalewskiemu. Po wykryciu, iż w spółce o wielomilionowej wartości włoch i zagrabia mienie wspólniczki o wielomilionowej wartości "wcisnęli sprawę pod dywan". Zastępca Dyrektora Departamentu Sądów Powszechnych Grzegorz Wołejko, Prezes Sądu Apelacyjnego Krzysztof Karpiński, Prezesi Krajowej Rady Sądownictwa Stanisław Dąbrowski oraz jego zastępcy, Tomasz Frey, Stanisław Trociuk z Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Kancelaria Prezydenta, Minister Julia Pitera d/s korupcji wie o LEWYM wpisie w KRS 25405. Z całą powagą wypisują na dokumentach z godłem państwowym niedorzeczne treści dotyczące uzasadnienia funkcjonowania LEWEGO WPISU W KRS 25405. SPRAWA DOTYCZY ZAGRABIENIA 20 000 000 EURO (dwadzieścia milionów Euro) udziałów przez fałszywego prezesa. Violetta Malcher violmax@o2.pl
~zenek
28-05-2010 / 00:00
Przypominam ze dnia 1 kwietnia 2008 roku antypolskie partie : pis, po, psl, sld glosowaly w sejmie za oddaniem naszej suwerennosci w obce rece bez naszj Polakow zgody. Partie te powinny byc zdelegalizowane. Rowniez byly prezydent sp.Lech Kaczynski podpisal traktat lizbonski bez naszej Polakow zgody. Nie liczcie na to ze te antypolskie partie i ci ludzie dzis beda was , nas Polakow bronili i chronili. Jedynym kandydatem na obecna sytuacje jest tylko Andrzej Lepper, on zawsze byl najblizej zwyklych ludzi czyli nas wszystkich, przemyslcie to.