Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:





Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

APEL DO POLAKÓW - ODEZWA POLONII AMERYKAŃSKIEJ W SPRAWIE SMOLEŃSKIEJ TRAGEDII
Pomimo że do tej strasznej katastrofy doszło na ich terenie, sowieci powinni być odsunięci od wszelkich czynności związanych z tym nieszczęściem. My Polacy, Polski Naród, mamy mocne postawy do tego, aby im nie wierzyć, i to jest zrozumiałe.

Powinno się także ostro zaprotestować przeciwko pokazywaniu w antypolskich mediach w Polsce, szczególnie w dniach żałoby takich szakali jak Niesiołowski, Palikot i inni, którzy ciągle ubliżali Prezydentowi!! Św. Pamięci Prezydentowi L. Kaczyńskiemu ,,ludzie" z PO zadali za życia ogromne cierpienie, opluwając Jego osobę i urząd przez wiele lat.

Osobiście nie wierze w nieszczęśliwy wypadek, to kolejna zbrodnia na Polskim Narodzie i Polakach. Prorocze słowa Tuska ,,WYGINIECIE JAK DINOZAURY" stały się faktem.
Mam podstawy twierdzić, że ,,ktoś" maczał palce w tej zbrodni. Za jednym zamachem zaostały usunięte wszelkie przeszkody w całkowitym opanowaniu Polski przez Platformę ,,Obywatelska".
urząd prezydenta
bezpieczeństwo narodowe
zniknęła przeszkoda w aferze hazardowej

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ POWINNO NATYCHMIAST OGŁOSIĆ ŻE NA PREZYDENTA RP BEDZIE KANDYDOWAŁ BRAT JAROSŁAW KACZYŃSKI.
Innej możliwości by uratować ginący Kraj nie widzę!!
Myślę, że Polska miałaby teraz w takim posunięciu możliwość zablokowania całkowitej dominacji nad k[rajem] przez POpaprańców.

POLSKA STANĘŁA PRZED BYĆ ALBO NIE BYĆ. Jarosław Kaczyński ma dziś wielka szanse zostać Prezydentem RP, uratować Polskę oraz przejąć pieczę nad niezależnym wyjaśnieniem tej tragedii.
Będę się modlił aby moje słowa zostały wysłuchane przez Polskę!!
Grzegorz Michalski
były członek ZR Wlkp NSZZ S - pierwszej Solidarności, były internowany
kwiecien-12-2010

WSZYSCY POWINNIŚMY ZAAPELOWAĆ O POWOŁANIE PUBLICZNEJ KOMISJI D.S. ZBADANIA PRZYCZYN KATASTROFY. INFORMACJE O POSTĘPIE ŚLEDZTWA POWINNY BYĆ NA BIEŻĄCO DOSTĘPNE W INTERNECIE, ZERO UTAJNIENIA. OBYWATELE POLSCY POWINNI DOWIEDZIEĆ SIĘ CO SIĘ NAPRAWDĘ STAŁO NA TRASIE WARSZAWA – SMOLEŃSK. TYLKO NIEZALEŻNA KOMISJA POWOŁANA PRZEZ SPOŁECZEŃSTWO – POPRZEZ WYBRANIE PRZEDSTAWICIELI ZE ŚRODOWISK NAUKOWYCH UCZELNI KRAJOWYCH MOŻE ZAPEWNIĆ OBIEKTYWIZM W ŚLEDZTWIE. NIE POWINNIŚMY ZLEKCEWAŻYĆ TEGO CO SIĘ STAŁO W SMOLEŃSKU.

Wątki które znikły z forum ...

Nie doceniano Kaczyńskiego za życia - Celem polityki prezydenta Lecha Kaczyńskiego było jak najlepsze reprezentowanie polskich interesów w Europie i w Unii Europejskiej.

I myśl druga – że trzeba było śmierci Lecha Kaczyńskiego by wszyscy dostrzegli Go takim, jakim był naprawdę

KATASTROFA W SMOLEŃSKU PREZYDENT RP LECH KACZYŃSKI NIE ŻYJE - KOLEJNE OFIARY KATYNIA.

czy faktycznie samolot zaczął rozpadać się już w powietrzu jak mówią naoczni świadkowie???

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
aferyprawa@gmail.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Gawronski-rafzen
16-04-2010 / 00:00
To był ZAMACH STANU !!! Samolot na przeszło 1 kilometr przed lotniskiem znajdował na wysokości UWAGA ! 2,5 metra (dwa i pół metra) wysokości i nie znajdował się w osi pasa startowego. Te elementy jednoznacznie świadczą o tym, że aparatura samolotu wskazywała błędne dane. Jest jeszcze jedna wersja z dobrze poinformowanych źródeł, że pilot chciał przejść do historii i celowo popełnił samobójstwo latając na wysokości 2,5 metra nad ziemią i nie w osi pasa startowego na przeszło kilometr przed lotniskiem.
~Wojtek
14-04-2010 / 00:00
Każde pismo jakkolwiek by się nazywało gdy jest nie podpisane imieniem i nazwiskiem jest NIC NIE WARTE. TO JEST PROWOKACJA.
~Darek
13-04-2010 / 00:00
KATYŃ TRWA ! Sędziowie i Prokuratorzy "Rzeczypospolitej Polskiej" ZBRODNIARZAMI Narodu Polskiego APEL do wszystkich Polaków 21 .04.2010r w Warszawie o godz.10.00 z przed pomnika Nieznanego Żołnierza rusza Marsz Milczenia poświęcony OFIAROM ZBRODNI Katyńskich z przed 70 laty jak i obecnej ZBRODNI !!! Jeszcze raz proszę o liczne przybycie jeśli chcecie naprawdę POSPRZĄTAĆ nasz DOM i uwolnić się raz na zawsze od tych ŚMIECI i ZBRODNIARZY !!!
~Zenek
13-04-2010 / 00:00
Jeszcze raz przypominam wszystkim ze pan J.Kaczynski dnia 1 kwietnia 2008 roku w sejmie zaglosowal za oddaniem naszej suwerennosci. Pytam sie, czy to ma byc kandydat na prezydenta ?!!
~Zenon
12-04-2010 / 00:00
A tu informacja o locie prezydenta do Gruzjii: www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=433
~Gawronski-rafzen
12-04-2010 / 00:00
Drogi Panie redaktorze ! Dostrzegam już teraz ZAMACH STANU - wersja KGB. Proszę o merytorykę a nie publicystykę w tej konkretnej sprawie !