Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 kwietnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 22-05-2011

Sztab protestacyjny NSZZ „Solidarność” zdecydował o szczegółach akcji protestacyjnych - 25 maja odbędą się protesty we wszystkich miastach wojewódzkich.

Podczas protestów związkowcy przekażą wojewodom petycje z głównymi postulatami związku. Do najważniejszych należą podwyższenia kryteriów dochodowych upoważniających do świadczeń z pomocy społecznej, czasowego obniżenia podatku akcyzowego na paliwo oraz skierowania dodatkowych środków na walkę z bezrobociem.

 


30 czerwca związek zorganizuje duży protest w Warszawie.
Zobacz zapowiedź protestów

Miejsca i godziny protestów.pdf 

Podczas pikiet pod urzędami wojewódzkimi będą zbierane podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o podniesieniu płacy minimalnej. W specjalnie wyznaczonych miejscach staną stoliki z parasolami, tam będzie można zapoznać się z założeniami ustawy i poprzeć projekt „Solidarności”.

Decyzje o tym, kogo zaprosić do protestów, podejmą zarządy regionów. W Bydgoszczy na przykład do akcji dołączy się „Solidarność” Rolników Indywidualnych – 25 maja pod bydgoski urząd wojewódzki ma zajechać ponad sto ciągników członków “Solidarności” RI.

Pikiety poprzedzą konferencje prasowe, które 23 lub 24 maja odbędą się w poszczególnych miastach wojewódzkich. Do udziału w akcji zachęcać będą też spoty emitowane w regionalnych telewizjach i prasie lokalnej. Komisja Krajowa NSZZ “S” przygotowała też ponad sto tysięcy plakatów i ulotek informujących o celach i głównych postulatach NSZZ „Solidarność”.

Ogólnopolski protest w Warszawie odbędzie się 30 czerwca.  “Solidarność” wystosuje apel do innych reprezentatywnych central związkowych z zaproszeniem do udziału w tej manifestacji.

Pobierz:
- Plakat.pdf  
- Ulotka.pdf 

plakat.jpg


Dział Informacji KK


Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Olga
24-05-2011 / 19:33
Cóż, jestem, więc myślę. Całe to polskie szambo to w jednym słowie SOLIDAROŚĆ. Może i założenia były słuszne, a wykonawswstwo...polskie.
~Niezadowolony obywatel
24-05-2011 / 15:24
Przyjdzie taki dzień, że wszyscy zdrajcy Polski zostaną w końcu rozliczeni, postawwieni pod muren i zostanie wobec nich oddany strzał w głowę. Za polską krew. Tacy ludzie jak Komorowski, Tusk itd... w pełni na to zasługują. Cierpliwość Polaków wisi na włosku. W końcu nawet ignoranci najbardziej oporni wyjdą na ulicę wyrazić swoje niezadowolenie a być może dojdzie do przewrotu w tym kraju. I bardzo dobrze. Dość tego!
~Polak
24-05-2011 / 08:02
Mafia ŻYDO-KOMUNY powinna w końcu za wszystkie ZBRODNIE zapłacić całemu Światu .Szubienica sprawiedliwości powinna już dawno na nich czekać ,a nawet powinna dawno już PRACOWAĆ dla dobra Świata i Ludzkości Jak długo będziemy we własnym Kraju tylko WYROBNIKAMI i "CIEMNĄ MASĄ" ??? Obudż się,obudż Narodzie mój , dopóki jeszcze masz siłę pójść w bój !!! Powstańmy by przestał już dręczyć nas WRÓG !!! Powstańmy by Ojciec ,Dziad ,i Pradziad w mogile w spokoju spoczywać mógł !!! Filmy które powinny dać każdemu do myślenia . Jeśli czujesz że masz jeszcze siły i hart ducha ,zadzwoń ,i organizujmy się , ale tak na poważnie , a nie ( a... to i tak nic z tego ) . Mój nr. tel. 514747273 . www.youtube.com/watch?v=4-P1zA0Ew4U&feature=BF&list=PL0BE70BDBB1199E >>www.youtube.com/watch?v=6vLUfu8KlzM&feature=relmfu >>www.youtube.com/watch?v=Dsok8aEoxxc >>www.youtube.com/watch?v=Ga4oE3xC9ak&feature=related
~Kalifax
23-05-2011 / 22:29
@ciociababcia Już w szkole podstawowej zdążylem zauważyć,że reguły gry mogą sie zmienić nawet w jej trakcie,i takie zachowanie jest nie fairplay.Wiec postanowiłem liczyć na siebie bo niestety na "prawdziwych Polaków" liczyć nawet niechce.Poczynając od najbardziej pesymistycznego zdania z jakim się zetknołem w tym kraju,Jeszcze Polska nie zgineła... dalej biorąć Bug,honor,na koncu ojczyzna.Kraj który od setek lat ciemienżony Watykanskim batem nawet niewyobrażałby sobie życia bez niego(moim skromnym zdaniem) Kraj który ma nawiększa liczbe więżniów w Europie,kraj w którym sąsiad jest wrogiem(nie mój,z sąsiadami żyje ok) kraj w którum na ulicy widzisz twarze wygięte pulsacją rynku w którym przeprowadza sie pilotażowe programy podsłuchiwań masowej rzeszy Polaków zainicjowany przez Kaczynskiego i Ziobre.Kraj których Pan tfu redaktor z Warszawy czy kto wiego tam skąd bawi sie zarabiając tzw chociażby średnią krajową,przy zarobkach 1000 zł miesiecznie dla zwykłych ludzi.Takie ten kraj roztacza perspektywy.Jak ładnie Pan Raczkowski pisze tutej o orle białym o więzach na jego szponach,lecz moim zdaniem sa to tylko kurze pazury. PS. Niechciałbym żebyscie myśleli,że chciałem sie tu pochwalic lub wyżalić,lecz Twoja wizja Polski to dla nas salwa śmiechu,pozdrawiam.
~CIOCIABABCIA
23-05-2011 / 21:29
Kalifax - w kontekście, który podajesz w swojej wypowiedzi, nie tylko Polska jest szmbem - Węgry, Finlandia, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja - to też są kraje, które zaprotestowały przeciw niesprawiedliwym i kłamliwym rządom. W tej liczbie mieści się też USA. Uważam, że przesadziłeś/aś grubo. Włącz myślenie !!!
~Kalifax
23-05-2011 / 18:40
Przepraszam bardzo,ale dopuki dopóty nie zobaczyłem strony aferyprawa to niewiedziałem,że Polska/Warszawa jest az takim szambem.Moje wyobrażenie było na owy temat też marne ale to dobiło tylko gwóźdz do opini na temat polaków.