Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 09-12-2010

Skarga na nieproceduralne orzekanie sędziów lubelskich do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Hareńczyk Mieczysław            Lublin 8.12.2010                                                                                                                                                       PREZYDENT RP
  Bronisław Komorowski
 00-902 Warszawa
Wiejska 10
                                                          

  P R O Ś B A  

            W załączeniu przedkładam skargę z dnia 3 sierpnia 2010 r. skierowaną do Pana Marka Wolskiego Prezesa Sądu Apelacyjnego w Lublinie oraz skargę z dnia 22 listopada 2010 r. – z prośbą o podjęcie skutecznej interwencji w przedmiocie prawidłowości prowadzonych postępowań sądowych z mojego powództwa.

            Nadmieniam, iż w trakcie prowadzonych postępowań zrobiono z mojej osoby lichwiarza, pieniacza, osobę niewiarygodną przez co doprowadzono mnie do śmierci cywilnej i społecznej a moją matkę do śmieci biologicznej, gdyż nie wytrzymała całego piętna , matactw, kłamstw w procesie zarówno dłużnika jak i Sędziów   i nagonki na moją osobę zarówno przez lubelskie organa (nie)sprawiedliwości jak i urzędy skarbowe, które w poplecznictwie z konkretnymi Sędziami stojącymi za osobą dłużnika i w czynie sprawczym pomagając temuż uniknąć spłaty długu,  doprowadziły mnie do życia na skraju ubóstwa, do choroby psychicznej mnie i moją siostrę i do śmierci moją mamę.

Uprzejmie zatem wnoszę o dokładne zapoznanie się z treścią skargi zawierającą całą prawdę i sentencję o mojej sprawie i podjęcie skutecznej interwencji na co – czego nie ukrywam - bardzo liczę.

Podnoszę, iż prawdę co do udzielanych pożyczek dłużnikowi znam ja i dłużnik Ryszard Bębenek (nie chcący oddać długu) i wprawdzie Sądy orzekają niezawiśle ale w tym konkretnym moim przypadku  niezawisłość ta w istocie sprowadza się do pomocy dłużnikowi pracującemu na korupcjogennym kierowniczym stanowisku w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lublinie, który to oprócz mojej osoby oszukał również na ponad 380.000 zł takie instytucję jak Urząd Skarbowy II, Urząd Skarbowy III, Urząd Gminy Jastków, Wspólnotę Mieszkaniową Snopków, ZUS Lublin, dwie firmy leasingowe, banki i osoby prywatne. Pomimo tych wszystkich przekrętów nadal pracuje on na odpowiedzialnym stanowisku gdyż najwyraźniej „dobrze” służy swoja pracą korzystającym z jego usług osobom z lubelskiej temidy, czyniąc ze mnie wszem i wobec bezpodstawnie lichwiarza i usiłując zrobić ze mnie oszusta insynuując różne wymyślone kwestie w czasie procesów.

Bardzo proszę o pomoc w tej nietypowej aczkolwiek spędzającej mi sen z powiek sprawie gdzie z mojej strony przedstawiam konkretne dokumenty w postaci umów, weksli i dokumentów bankowych oraz wyliczenia biegłego z zakresu księgowości a z drugiej strony Sądy (konkretni Sędziowie)  orzekające kierując się tylko i wyłącznie wyimaginowanymi wypowiedziami dłużnika dają tymże bezgraniczną wiarę chroniąc w ten sposób pozwanego odrzucają moje roszczenia o zwrot zaciągniętych ode mnie pożyczek przez dłużnika.

W materiale skargi z dnia 3.08.2010 r. oraz z dnia  22.11.2010 r. zawarty jest bardzo dokładny opis całego procederu uprawianego przeciwko mnie przez lubelską kastę Sędziowską która wręcz uniemożliwia dochodzenie moich praw w Sądach poza Lublinem jak to ma miejsce w kwestii „uwalania” sprawy przez Sędziego Iskrę, który zastępując nieprawnie Sąd Najwyższy odrzuca moje petycje skierowane do tegoż Sądu stawiając się ponad prawem i pomijając Sąd Najwyższy jako kompetentny do rozstrzygania kwestii kierowanych do tegoż  Sądu Najwyższego ( skarga o stwierdzenie niezgodności z prawem prawomocnego orzeczenia z dnia 6 kwietnia 2010 r. Sygn. akt II Ca 487/08 – WSC 15/10) uzurpując sobie prawo do podejmowania decyzji, które pozostają do wyłącznej kompetencji Sądu Najwyższego.

Bardzo proszę o głęboką analizę sytuacji w jakiej mnie postawiono jak również analizę bezprawia w lubelskiej temidzie na podstawie treści obu skarg jak i stereotypowej odpowiedzi osoby trzeciej na skargę skierowaną do Prezesa Sądu Apelacyjnego, któremu najwyraźniej się nie chciało zająć sprawą lub też broniąc swoich „dobrych” podopiecznych jak chociażby Sędzia Surdy wolał ukręcić sprawę przekazując ją do swojego zastępcy. Proceder kierowania spraw do „cwanego” ich rozpatrywania przez Sędziego Iskrę o którym się mówi, iż swoją znajomością LEX-a na pamięć jest w stanie w każdej sprawie  z pokrzywdzonego zrobić winnego a z oszusta – niewinnego, to  jest nagminne i po analizie treści różnych wyimaginowanych uzasadnień można dopatrzeć się stylu preferowanego przez tegoż właśnie Sędziego z jego buńczucznością.  

Bardzo proszę o zapoznanie się z artykułami ukazującymi tego typu przekręty i przestępstwa osób w togach, noszących na piersi GODŁO państwa, które to osoby  winny stać na straży praworządności,  być nieskazitelne i nie podatne na poza procesowe wpływy. Niestety sprawy z mojego powództwa świadczą zupełnie o czymś innym.

Mając na uwadze przedstawione w moich skargach fakty jeszcze raz bardzo proszę o spowodowanie ukrócenia prywaty z jaką mamy do czynienia w lubelskich Sądach i Prokuraturach oraz w Urzędach Skarbowych stosujących w stosunku do obywateli konfiskacyjne przepisy i czyniące z normalnych lecz niewygodnych ludzi przestępców skarbowych na zasadach domniemań i dywagacji co do ewentualnego przestępstwa skarbowego. Oskarżyć na takich wymyślonych, chorych  metodach można  każdego człowieka choćby już od 50 lat nie żył i skonfiskować jego mienie w postaci chociażby zagarnięcia majątku jego dzieciom. Chory to kraj. Zainteresowałem już moją nietypową sprawą Niezależne Międzynarodowe Internetowe Czasopismo – Afery Prawa, którego redaktorzy po głębokiej analizie dokumentów opisali sprawę i nadal będą ją opisywać a pod tymi adresami można zapoznać się z całym „cyrkiem” w wykonaniu lubelskich Sędziów w tej mojej sprawie.  

http://www.aferyprawa.eu/Sady/Lublin-skarga-na-nieproceduralnosc-i-nieetyczne-postepowanie-sedziow-do-Prezesa-Sadu-Apelacyjnego-Marka-Wolskiego-3617

http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=sady&id=3037

http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=sady&id=3547 

http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=interwencje&id=3398  

Zainteresowałem również moją krzywdą TVP Lublin , w której to już ukazały się programy na ten temat. Zwróciłem się o pomoc i nagłośnienie procederu uprawianego przez lubelską pozbawioną kręgosłupa moralnego część Sędziów również do innych telewizji z prośbą o pomoc i nie spocznę dopóki dłużnik nie odda pożyczonych ode mnie pieniędzy a osoby winne mataczenia w Sądach nie poniosą odpowiedzialności za swoje występki bo inaczej nie można nazywać wyroków i uzasadnień, które są wręcz hańbą zarówno dla Sędziego wydającego i piszącego takowe uzasadnienie jak i dla Sądów, w których pracują również uczciwi Sędziowie nie podatni na układy i wpływy.

Reasumując jeszcze raz bardzo proszę o pomoc w dochodzeniu swoich roszczeń oraz   prawdy w lubelskim światku Sądowym i pomoc w odzyskaniu pożyczonego dorobku życia mojego jak i moich rodziców – niestety już nie żyjących (tata zmarł w wieku 65 lat nie pobrawszy żadnej emerytury a mamę wykończył totalitarny system panujący w lubelskim sądownictwie).

Wprawdzie Sądy orzekają niezawiśle ale ludzie tam pracujący , ukrywający się za immunitetami są podatni na poza procesowe wpływy i swoimi matactwami czynią bardzo dużo złego w swojej działalności dla Rzeczypospolitej Polskiej  i rzucają cień na Sędziów uczciwych, których mam nadzieję jest więcej - bo w końcu dobro musi zwyciężyć.  

                                                                                                   Z poważaniem  

                                                                                  Hareńczyk Mieczysław

W załączeniu :

Ksero skargi z dnia 03.08.2010  
Ksero skargi z dnia 22.11.2010  
Ksero odpowiedzi na skargę z dnia 03.08.2010
 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Raczek28
10-11-2016 / 13:29
Zapraszam na sprawę do sądu okręgowego godzina 9,30 w dniu 16,11,2016,r.Przez 16lat byłem sam na każdych rozprawach nie miałem świadków to mi dokopali,Może w końcu to się już skończy. Adwokaci nie chcą brać mojej sprawy.
~raczek28
19-02-2011 / 17:22
podoba mi się ta skarga,ale pisana raczej do pana boga a nie do władz ścigania. do Sądu w Polsce chodzi się po wyroki a nie po prawdę, mnie też okradli a ze mnie zrobiono morderce mojego taty.doprowadzono mnie do takiego stanu psychicznego. ze nie funkcjonuje normalnie,Na początku kiedy się zaczęły moje sprawy, poszedłem do znajomego prokuratora tak po poradę, nie z jakąś tam skargą. on mi powiedział że zemnie zrobią szmatę pieniacza a to nie ja narobiłem tego syfu. pisałem prawdę. lecz przeciwna strona kłamała i czym więcej ludzi w to jest wciąganych tym gorzej, policja, nie chciała przyjmować zgłoszeń, po dwóch latach wychodzi że to policjant włamał się do mojej komórki razem z moją siostrą co skradziono z tej komórki próbowano przypisać mnie.Rzeczoznawca powołany do wyznaczonej posesji. na sprawie w sądzie kończył przez godzinę swój raport ile watra jest ta posesja a ja do dziś nie wiem ,nie wie tego sąd bo dalej są rozbieżności, wiem tylko tyle że za moje pieniądze bawili się bo sprawę opłacałem ja.żeby nie zwariować pani psychiatra powiedziała mi aby to rzucił bo zdrowie jest najważniejsze powiedziała okradli cię to oddaj i pasz masz jeszcze trochę życia nie zmarnuj go posłuchałem dałem sobie spokój. ale to boli czasem wraca.pora kończyć napisze jeszcze tylko jak można wygrać sprawę gdzie sędzia młody sądzi w jednym sądzie a w drugim wyższym jego tato zajmuje wysokie stanowisko to jaki jest wyrok. Pozytywny. pozdrawiam was wszystkich czytających. Władysław Piotr Żuchowicz.
~były współpracownik
21-12-2010 / 21:31
www.granatowski.blogspot.com -między innymi coś o tym jak naciągacz i sprzedawczyk Raczkowski który podszywa się pod działacza partii politycznej okazuje wdzięczność swoim byłym współpracownikom za wożenie mu pijackiej dupy po całej Polsce.
~sad
09-12-2010 / 17:11
porąbały wam się adresy. Mockba pl. czerwony a nie wiejska.