Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 kwietnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 24-01-2011

Pikieta pod Sejmem RP 25 stycznia o godz. 16 ! przeciwko uciskowi podatkowemu...

Szanowni Państwo!

Pragniemy zaprosić Państwa na pikietę protestacyjną przeciwko uciskowi podatkowemu (oraz w szczególności przeciwko niedawno wprowadzonej w życie podwyżce podatku VAT). Najwyższy czas, aby wspólnym głosem powiedzieć zdecydowane „nie!” dalszemu ograbianiu Polaków z ich własności! Pikieta, którą poprowadzi p. Janusz Korwin-Mikke, prezes partii Wolność i Praworządność, odbędzie się we wtorek 25 stycznia 2011 roku, pod Sejmem w Warszawie przy ul. Wiejskiej o godzinie 16:00. Zachęcamy do udziału wszystkich którzy podzielają nasze poglądy.
Serdecznie pozdrawiam,

Marcin Obroniecki
Rzecznik Prasowy RW JKM.

    Prawdziwe "becikowe" - czyli: PROTEST!!
We wtorek 25 stycznia o godz. 16.00 pod Sejmem będziemy PROTESTOWAĆ przeciwko ograbianiu Polaków z ich własności i ciężko zarobionych pieniędzy. Zaprotestujemy przeciwko okradaniu młodego pokolenia z nadziei i marzeń.

To będzie protest przeciwko narzucaniu coraz większego podatkowego jarzma, szczególnie na tych najbiedniejszych, których każda podwyżka podatków wpycha w coraz większą nędzę. To będzie też protest przeciwko rządom nieudaczników, za których nieudacznictwo już dziś płacą Polacy. Ale za to nieudacznictwo w rządzeniu zapłacą również następne pokolenia.

20 tysięcy złotych długu - to jest prawdziwe becikowe! Tyle bowiem wynosi państwowy dług w przeliczeniu na jednego obywatela, także tego najmłodszego.
Bardzo Państwa proszę o pojawienie się przed Sejmem - i przyciągnięcie jak największej liczby ludzi, którzy mają dość okupacji naszego kraju przez bezdusznych "polityków", nie dbających o przyszłość, tylko o dzień dzisiejszy - za szczególnym uwzględnieniem stanu ich kieszeni.
Pokażmy, ze Internauci potrafią również oderwać się od klawiatury i monitora - i wyjść na ulicę. Ale najpierw - proszę ten apel umieścić, gdzie się da!
Zwłaszcza na rozmaitych forach warszawskich!

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Mateusz
25-01-2011 / 23:15
Mam takie pytanie. Czy kiedyś będzie informacja, że dany protest odbywa się z inicjatywy Narodu Polskiego, a nie konkretnej organizacji czy człowieka ? Bo do tej pory zawsze jakieś kontrowersyjne osoby i środowiska się podczepiały...
~AAron Cukermann
25-01-2011 / 22:33
Dobrze gadasz Pan Ozjasz Goldberg
~pogrom ubekow
24-01-2011 / 15:24
korwin cos ty najlepszego zrobil?pracujesz w prestiżowej ubeckiej uczelni .zyjesz z pracy i krwi polakow.nazwisko sugeruje ze jestes przybleda ze wschodu .rob porzadek na uczelni -centrum planowania strtegicznego .krzykaczy mamy dosc.korzystasz z tego systemu i twoje kandydowanie podwyzsza frekwencje wyborcza i nic poza tym -prozniactwo