Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 20-12-2010

PETYCJA POLONII - Jak długo jeszcze pozwalać będziemy na bezkarne opluwanie i poniżanie Polski i Polaków ? 

Boże Narodzenie 2010

Panie i Panowie Posłowie do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej
Panie i Panowie Senatorowie Rzeczypospolitej Polskiej
Panie Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej
Panie Premierze Rzeczypospolitej Polskiej
Panie Ministrze Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej
Panie Ministrze Sprawiedliwości Rzeczypospolitej Polskiej

My, urodzeni i wychowani w Polsce, nauczeni miłości do ojczyzny naszych dziadów, matek i ojców, spragnieni jej pomyślności i dumni z jej historii, nieprzewidywalnymi kolejami losu, znalazłszy się na emigracji w Kanadzie, dopóki żyjemy, sercem i duszą Polacy, pragniemy i musimy wyrazić swój wielki smutek i żal w stosunku do Was, Przedstawicieli Najwyższych Władz Polski, za Waszą opieszałość w obronie honoru i dobrego imienia naszej wspólnej Ojczyzny.

Nie po raz pierwszy i zapewne nie po raz ostatni, jeżeli nie podejmiemy zdecydowanych kroków, Polska i jej obywatele, tam nad Wisłą i w wielu miejscach na świecie, są i będą obrażani, szkalowani i poniżani pojawiającym się co jakiś czas w różnych mediach, określeniem „polskie obozy koncentracyjne”. Ponawiane przeinaczanie historii i ustawiczne opluwanie Polski poprzez stosowanie takich określeń, doprowadza do powolnego, ale systematycznego przyzwyczajania świata, do haniebnie stwarzanej nowej wersji historii, że to Polacy byli autorami i wykonawcami strasznego ludobójstwa dokonanego w czasach II wojny światowej.

Powtórzmy to jeszcze raz – autorami i wykonawcami tego holokaustu ludzkości, w którym Polacy do roku 1942 byli głównymi, albo i jedynymi ofiarami, były hitlerowskie Niemcy okupujące Polskę i na terenie okupowanej Polski te obozy śmierci zbudowane przez Niemców, powstały. Używanie pojęcia „polskie obozy koncentracyjne” to wielka niesprawiedliwość i krzywda wyrządzana narodowi polskiemu. Obawiamy się, że publikowanie tego typu oszczerstw przez ludzi wykształconych, jest niewątpliwie świadomym działaniem sił, których nie próbujemy nazywać, a które w istocie zmierzają do zniszczenia Polski.

Nie zamierzamy podpisywać kolejnych petycji domagających się kolejnych sprostowań, które nic nie zmieniają, nas tylko ośmieszają, a autorów tych tekstów rozzuchwalają. Nie zamierzamy również udowadniać prawdy, bo ktoś pełen złej woli i złych intencji, nigdy jej i tak nie przyjmie.

Chcemy zadać Wam, Szanownym Reprezentantom Polek i Polaków, jedno pytanie: co każdy z Was uczyniłby, gdyby Waszą czcigodną matkę ktoś obraził i oczernił, podając w gazecie, że jest np. złodziejką, oszustką, czy pisząc delikatnie – kobietą lekkich obyczajów. Zapewne wytoczylibyście proces tej redakcji. My też.

I z tego samego powodu domagamy się od Was, abyście legitymując się umocowaniem całego Narodu do Jego reprezentowania, stanęli w Jego obronie. To Wy trzymacie w swoich rękach polski biało-czerwony sztandar na arenie międzynarodowej i dlatego prosimy Was, róbcie to godnie i z dumą. Polska, nasza Matka jest obrażana. Żadne petycje z protestami tego nie zmieniły i nie zmienią. Ci, którzy piszą te kłamstwa śmieją się tylko z nas, że nic więcej nie potrafimy. Nie próbujmy więcej załatwiać spraw honoru z ludźmi, którzy honoru nie mają !

My Polacy, domagamy się od Was, Najwyższych Przedstawicieli naszego Narodu w Sejmie, Senacie i Rządzie Rzeczypospolitej Polskiej, wytoczenia oficjalnych procesów sądowych przeciwko komukolwiek, a w szczególności organom prasowym, w sprawach o zniesławianie Polski i domaganie się co najmniej dziesięcio-milionowego w walucie euro odszkodowania z przeznaczeniem go między innymi dla żyjących jeszcze na całym świecie polskich ofiar niemieckich obozów tamtej wojny! Reagowania podobnymi procesami przeciwko każdemu, w tym redakcjom pism i innych środków masowego przekazu, dopuszczających się i w przyszłości profanacji umęczonego narodu polskiego! Wierzymy, że dopiero wtedy te podłe ataki na Polskę i Polaków (również tych rozproszonych po całym świecie) ustaną. Są ludzie, którzy słyszą i rozumieją jedynie mowę brzęku monet lub szelest banknotów.

Prosimy wszystkich, którym jest droga nasza Ojczyzna, Jej honor i dobre imię i którzy również widzą sens jedynie w takim zdecydowanym działaniu, o składanie swoich podpisów popierających nasze żądanie.

Petycja zostanie rozesłana do wszelkich patriotycznych instytucji, organizacji, związków, osób prywatnych, oraz redakcji radiowych, telewizyjnych i prasowych, z prośbą o jej opublikowanie i poparcie. Każdego, do kogo petycja trafi, prosimy o wysyłanie jej do kolejnych ludzi i instytucji. Nabierzmy ducha i podnieśmy głowy.

Pokażmy, że Polacy to naród który żyje, wie i pamięta co to Bóg, Honor i Ojczyzna.

Podpisali członkowie zarządu Stowarzyszenia My Naród Polski

Roman Dorna Brampton Kanada
Tadeusz Orłowski Toronto Kanada
Kazimierz Pyrda Hamilton Kanada
Józef Zieńczuk Mississauga Kanada
Grażyna Andrzejewska Brampton Kanada
Renata Kaczmarczyk Mississauga Kanada
Ewa Nimcz Hamilton Kanada
http://www. stowarzyszeniemynarodpolski. com/?

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Loradae
05-01-2015 / 06:48
Such an imrespsive answer! You've beaten us all with that! afkgnqao.com [url=dqyvmawyfqf.com]dqyvmawyfqf[/url] [link=cohbjsfr.com]cohbjsfr[/link]
~Cornellius
25-12-2014 / 08:59
Okay Okay, ich mudf wohl einlenken, gegen den Beweis der Real Website kann ich wohl nihtcs" rel="nofollow">mlopdcvggl.com">nihtcs machen )))))))Ich nehme mal an, dass ich Dich jetzt enttarnt habe: Du bist ein Kontrolleur, der Real,- Me4rkte und fcberwachst den ersten Real,- Markt auf dem Nordamerikanischen Kontinent.Man he4ttest Du doch schreiben kf6nnen, ist doch okay, daffcr mudf man sichnicht sche4men )))))))))))))))))))
~Mikaela
20-12-2014 / 22:12
Your blog is amazing dear, it is so ptrety, I shall follow, would you like to follow back? Mines www.elishayates.com tell me if you would like in a comment! I saw your blog from nadia's blog. xx also let me know if you have bloglovin.
~mundurowy
22-12-2010 / 19:04
Ja również życzę politykom wesołych świąt. Dzięki Wam mamy full kasy na święta a i czasu. Bo od 40 roku wakacje, wakacje , wakacje! Bydło należy krótko trzymać i do rzeźni - to rogate.
~mark
22-12-2010 / 16:32
warto odwiedzic strone: www.msz.gov.pl/editor/files/obozy/raport_dsi_1.html z pozdrowieniem m
~No coz Rodacy Polacy
21-12-2010 / 23:51
Po tych wpisach ktore przeczytalem na Pana stronie mozna sie zalamac. Wystarczy podac tekst a "Polacy" skacza sobie do oczu albo pisza nie na temat i bez sensu, czyzby mozgi zostaly calkowicie zniszczone. Nie wiedza czy to ta czy inna partia to ma jedno zadanie zniszczyc to co nie zostalo zniszczone. Wyciagnac wszystko co sie da z Polaka. Tylko szkoda, ze Ci co pisza tego nie widza.
~baba
21-12-2010 / 09:58
dziękujemy politykom za nasze przywileje emerytalne czyli Od 60 roku jestem EMERYTKą a nie jak chłop od 65 roku.
~lękarz
21-12-2010 / 09:57
dziękujemy politykom za nasze przywileje brak Kas fiskalnych. A nie jak sklepikarze , taksówkarze i inne niemoty.
~PAW nik
21-12-2010 / 09:56
dziękujemy politykom za nasze przywileje brak Kas fiskalnych. I panowanie nad bydłem.
~ROLOw nik
21-12-2010 / 09:55
dziękujemy politykom za nasze przywileje KRUS i brak Kas fiskalnych. Zaoszczędziłem jakieś 200.000