Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Michnik i "wybiórcza" contra Sakiewicz Gazeta Polska - zapraszamy na kolejny proces 25.11.2009r. godz.11 sala 622 Warszawa Al. Solidarności 127 - dziennikarzy i publiczność zapraszamy na spektakl sądowy pt. subiektywne odczucia a rzeczywistość... będzie wesoło :-)

Szanowni Państwo,

Zbliża się kolejny proces wytoczony w 2005 roku red. Tomaszowi Sakiewiczowi i red. Jerzemu Targalskiemu przez Adama Michnika. Michnik wytoczył proces po artykule "Gry i zabawy Ubekistanu". Poczuł się urażony stwierdzeniem: "Oczywiście można powiedzieć, że redaktor Michnik w niespodziewanym napadzie uczciwości postanowił zlikwidować w Polsce korupcję, którą poprzednio usprawiedliwiał, jeśli korzystali na niej komuniści". Michnik żąda przeprosin i wpłaty 30 tys. na rzecz Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach.

Kuriozalny wniosek złożył pełnomocnik Michnika mec. Piotr Rogowski (pismo procesowe z 27.10.2009): „publiczność powinna być pilnowana przez policję (…). Ta gawiedź jest wzywana na rozprawy przez specjalne anonse w „Gazecie Polskiej” i na portalu tej gazety www.niezalezna.pl. Ten mały, krzykliwy tłumek ściągany na procesy przez „Gazetę Polską” ma na celu zastraszenie sędziów i uniemożliwienie normalnego procedowania na sali rozpraw. Wnoszę o zapewnienie na najbliższej rozprawie odpowiedniej ochrony policji sądowej, która poskromi chuliganerię kibicującą pozwanym i naruszającą powagę Sądu i sali rozpraw”.

Dlatego wszystkich klubowiczów „GP”, czytelników „Gazety Polskiej”, tą całą „chuliganerię” zapraszam na rozprawę z Michnikiem która odbędzie się 25 listopada o godzinie 11. w sali 622 w sądzie przy alei Solidarności 127.

Pozdrawiam, Ryszard Kapuściński


Tematy w dziale dla inteligentnych:

ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.