Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 15-11-2011

LUBLIN - 21 listopada 2011, o godz. 10 w sali XIV w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód rozprawa w procesie przeciwko Grzegorzowi Wysokowi fałszywie oskarżonemu o antysemityzm  ZA PISANIE PRAWDY.  

W poniedziałek, 21 listopada 2011, o godz. 10 w sali XIV w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie przy Krakowskim Przedmieściu 78 ma się odbyć kolejna rozprawa w procesie przeciwko Grzegorzowi Wysokowi fałszywie oskarżonemu o znieważenie i nawoływanie do nienawiści wobec narodu żydowskiego na łamach redagowanego i wydawanego przez siebie czasopisma "Biuletyn Narodowy". 
(Zawiadomienie o przestępstwie złożył dziennikarz lubelskiej "Gazety Wyborczej"). 

Wezwani są następujący świadkowie:
 redaktor Stanisław Michalkiewicz,
 red. Piotr Zychowicz z "Rzeczypospolitej", 
profesor Ryszard Bender, 
senator Stanisław Gogacz (PiS), 
prezes NOP Adam Gmurczyk, 
twórca "Telewizji Narodowej" Eugeniusz Sendecki, 
Paweł Chojecki z pisma "Idź Pod Prąd", 
Tadeusz Pasztyka i Ryszard Milewski. 

Na poprzedniej rozprawie 7 listopada zeznawało jedynie 3 świadków. 
Dwaj byli radni Rady Miasta Lublin poprzedniej kadencji Piotr Więckowski i Krzysztof Podkański nie znaleźli w tekstach Grzegorza Wysoka niczego bulwersującego i żadnych słów wzywających do nienawiści. 
Z kolei świadek Zdzisław Drozd aktualny radny miejski (PiS) toczący sie proces określił jako kompromitację wymiaru sprawiedliwości, wyraził żal, że "Biuletyn Narodowy" Grzegorza Wysoka przestał się ukazywać, uznał, że artykuły Grzegorza Wysoka nie odbiegały od standardów stosowanych w publicystyce. Podkreślił, że radni zostali w postępowaniu przygotowawczym przesłuchani w trakcie trwania sesji, gdy miały miejsce bardzo ważne głosowania dla Miasta i ten nadzwyczajny tryb przesłuchiwania zakłócił pracę Rady Miasta. 

Rozprawa jest jawna, wstęp wolny. 

Więcej na: http://grzegorzwysok.blogspot.com

8 września o godz. 10.00, s.XIV w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie przy Krakowskim Przedmieściu 78 odbędzie się rozprawa w procesie przeciwko Grzegorzowi Wysokowi fałszywie oskarżonemu o znieważenie i nawoływanie do nienawiści wobec narodu ż
Lublin - proces polityczny o antysemityzm Redaktora Grzegorza Wysok -17 lutego 2011 o godz.13.00 w sali IX Sądu Rejonowego Lublin-Zachód 
Trybunał Konstytucyjny - skierowania na obserwację psychiatryczne tzw. "prokuratorski numer na wariata" musi być uzasadnione przez sąd wysokim prawdopodobieństwem popełnieniem przez oskarżonego czynu karalnego - art.203 kpk niekonstytucyjny.

W dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.