Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 04-07-2014

KPN ZAPRASZAMY 7 lipca  godz.12 - wyrok w procesie Adama Słomki w Myślenicach pod Krakowem.

                                     ZAPRASZAMY

  7 lipca (poniedziałek) godz. 12.00 ogłoszenie wyroku w procesie Adama Słomki w sądzie w Myślenicach pod Krakowem.

 

                                     Kulisy sprawy

Sześć lat temu, 17 lipca 2008 roku zakończył się proces A.Słomki oskarżonego przez prokuraturę w Katowicach o sfałszowanie własnego podpisu (!) na podstawie „ekspertyzy” biegłej - wieloletniej pracownicy laboratorium kryminalistycznego MO i SB. Wobec zgodnej opinii sądowych ekspertów o fałszywości opinii biegłej Sąd Rejonowy uniewinnił A.Słomkę.

Prokuratura nie wniosła apelacji.

W dniu ogłoszenia wyroku Prezes Sądu w Katowicach Krzysztof Hejosz nakazał nie wpuszczanie obywateli  do budynku sądu (dziennikarzy, posła na Sejm, radnych, księdza kapelana KPN, kombatantów i rodziny lidera Konfederacji) pomimo stanowiska całego trzy-osobowego składu sędziowskiego, iż wbrew stanowisku Prezesa, proces oraz ogłoszenie wyroku ma w sposób oczywisty charakter jawny.

Pomimo wyroku uniewinniającego Prezes Krzysztof Hejosz udzielił także wywiadu dla „Gazety Wyborczej” w którym stwierdził, iż A.Słomka jest przestępcą.

Również  zaraz po ogłoszeniu wyroku  17 lipca 2008 przed budynkiem sądu w Katowicach tajniacy spektakularnie aresztowali Adama Słomkę na podstawie decyzji sędzi Anny Matuszczyk z wydziału cywilnego tegoż sądu, pod pretekstem nie stawienia się A.Słomki na rozprawie 15 miesięcy wcześniej (w sprawie tej sąd wysyłał wezwania „omyłkowo” na inny adres…).

Nakaz wykonania kary porządkowej aresztu nie był opatrzony klauzulą wykonywalności oraz zawierał dane personalne jakiejś innej osoby ze Szczecina.

Pomimo tego funkcjonariusze osadzili Adama Słomkę na 14 dni w areszcie śledczym w Katowicach.

Podczas tego nielegalnego aresztowania dwa razy wprowadzono kryminalistów z gangu „Krakowiaka” na spacer do przetrzymywanego w odosobnieniu lidera KPN.

Gangsterzy ci zagrozili A.Słomce pobiciem „jeżeli nie zaniecha dalszego pisania skarg”  Zawiadomienie o przestępstwie gróźb karalnych prokuratura zignorowała mimo decyzji sądu, który nakazał jej wszcząć w tej sprawie śledztwo.

31 lipca 2008 r. odbył się  jeden z licznych wieców Konfederacji i Solidarności Walczącej (z udziałem K.Morawieckiego) w sprawie  bezprzykładnych represji: zmistyfikowanych zarzutów biegłej z SB, utajnienia procesu politycznego oraz aresztowania działacza opozycji niepodległościowej w sprawie cywilnej. Funkcjonariusze służb specjalnych nagrywali przebieg zgromadzenia specjalnym wozem z kamerami w sposób nieformalny (nielegalny, identycznie jak z 99 proc. podsłuchów).

Na podstawie filmowej kompilacji kilku wieców KPN-Niezłomnych m.in. pod pomnikiem Armii Czerwonej postawiono zarzut szkalowania Prezesa sądu podczas wiecu opozycji. Natomiast na podstawie zeznań dwóch „skruszonych” mafiosów z gangu „Krakowiaka” Prokuratura Okręgowa w Katowicach postawiła A.Słomce zarzut namawiania ich „do pobicia, połamania nóg i wysłania do piachu”  Prezesa K.Hejosza

Obaj gangsterzy, jawni konfidenci CBŚ, skazani za ciężkie zbrodnie na wieloletnie wyroki wiezienia, otrzymali  natychmiast przepustki zdrowotne w odbywaniu kary i uciekli do Anglii.

Sąd Najwyższy przekazał precedensowa sprawę lidera Konfederacji do rozpatrzenia „bezstronnemu” sądowi w Myślenicach.

Pierwsze rozprawy odbywały się jawnie z udziałem publiczności, dziennikarzy TVP, Radia Kraków, PAP, prasy itp. Następnie gdy prowokacja została zdemaskowana, na wniosek prezesa K.Hejosza sprawę utajniono.

Ponadto prowadząca proces Wiceprezes Sądu Rejonowego w Myślenicach  Katarzyna Proksa-Kosek  postanowiła wysłać lidera Konfederacji na badania psychiatryczne pod pretekstem (uwaga)  pobicia A.Słomki w areszcie w 1986 roku przez funkcjonariuszy służby więziennej [co nota bene  jest przedmiotem śledztwa IPN]. Psychiatrzy z Krakowa napisali, iż fakt pobicia ćwierć wieku temu w komunistycznym więzieniu  „w ogóle nie może być podstawą  kwestionowania poczytalności  A.Słomki”. Pomimo jednoznacznego stanowiska lekarzy z kliniki w Krakowie-Prokocimiu sędzia Katarzyna Proksa-Kosek  wysłała list gończy i nakazała aresztowanie A.Słomki celem „przymusowego zbadania skazanego”…

Po interwencji senatorów Zbigniewa Romaszewskiego, Piotra Andrzejewskiego, Jadwigi Rudnickiej i innych opozycjonistów (np. Ryszarda Majdzika) Adam Słomka został zwolniony po kilku tygodniach z więzienia w Wadowicach.

30 czerwca 2014 r. na zakończenie procesu Prokurator Prokuratury Okręgowej w Katowicach Tomasz Pałka wniósł o skazanie A.Słomki na karę dwa razy po półtorej roku więzienia.  Mecenas Wiesław Podrecki wniósł o uniewinnienie, a Adam Słomka o ściganie zbrodniarzy komunistycznych z prokuratury i służb specjalnych.

Zapraszamy 7 lipca (poniedziałek) godz. 12.00 nastąpi jawne ogłoszenie wyroku w procesie lidera KPN-Niezłomni w sądzie w Myślenicach pod Krakowem.

Wiec świadomych obywateli przed sądem pod hasłem „dość bezprawia, dość bezkarności zbrodniarzy”  rozpocznie się o godzinie 11.30.

 

FILM Z PROCESU W MYŚLENICACH

https://www.youtube.com/watch?v=z4ekaBIGnYc
 

Obecnie zwiastun, a pełną relację filmową z ogłoszenia wyroku i procesu zamieścimy w przyszłym tygodniu. 

Z Krakowa i Katowic podstawiony będzie transport dla patriotów.

Proszę o potwierdzenie zgłoszeń celem rezerwacji - nr. tel. Zygmunta Miernika 505 770 567 oraz email : kpn1979@gmail.com

 
 Prosimy o rozpowszechnianie tej informacji

 
Za Biuro Prasowe
Niezłomnych
/-/ Ireneusz Wolański

www.niezlomni.net

Katowice, 2.VII.2014

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~666
08-07-2014 / 15:26
slomka uwolniony od zarzutow
~Irek
06-07-2014 / 09:17
WYJAZD poniedziałek 7.VII na proces polityczny A.Słomki Sąd Myślenice k. Krakowa Wyjazd z Krakowa godz. 10.00 zbiórka pod Hotelem Polonia blisko Galerii Krakowskiej (PKP) z Katowic godz. 9.00 plac Wolności pod sądem blisko obalonego okupanta sovieta ----------------------------------------------------------------------- ZAPRASZAMY 7 lipca (poniedziałek) godz. 12.00 ogłoszenie wyroku w głośnym procesie politycznym III RP w sądzie w Myślenicach pod Krakowem.
~100nka
06-07-2014 / 08:13
aVE Wrocławiu odbywa się kongres chrześcijański. Uczestnicy z krajów bloku wschodniego mówią tylko o tym jak ich władza wyrolowała. O tym ,że nie ma konkurencji partyjnej dzięki czemu wszyscy kradną. 80% zarabia 300 EURO/ mc. Mówią, że nawet są prezydenci zabójcy którzy załatwili sobie bezkarność a nawet avans by mieć dalej immunitet.
~jerozolita
04-07-2014 / 15:31
a za ścianą zamordowanego Aleksandra Salomona.... www.salonprofesoradudka.pl/f167.html