Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 28-01-2015

GDAŃSK - BEZPARTYJNY KANDYDAT NA PREZYDENTA RP SŁAWOMIR CZESŁAW ZIEMBIŃSKI

"Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek!"
Louis Dearborn L'Amour Prawdziwe piękno życia tkwi w wolności a tą nam obywatelom  WŁADZA w RP zabrała!

POLSKIE PARTIE zawłaszczyły samorządy i społeczeństwo obywatelskie w Rzeczypospolitej Polskiej !
W POLSCE dzisiejszej funkcjonuje FASADOWA DEMOKRACJA , gdyż nie konsultuje się z organizacjami pozarządowymi projektów ustaw i regulacji prawnych!
W POLSCE rządzi TANDEM PO-PIS i wzajemnie się potajemnie wspierają a głośno się kłócą i spierają!!!
Ludzie już to wiedzą , bo w ostatnich wyborach smorządowych PIS narobił wiele hałasu ale ...wynik wyborów de fakto ....ZA AKCEPTOWAŁ!
W ROKU 2015 odbędą się wybory nowego PREZYDENTA RP i moim zdaniem zaprowadzić DEMOKRACJĘ I PRZYWRÓCIĆ SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE W POLSCE MOŻE TYLKO BEZ PARTYJNY KANDYDAT!
WZYWAM WSZYSTKICH PODOBNIE MYŚLĄCYCH POLAKÓW W KRAJU I ZA GRANICĄ DO WSPÓŁPRACY W CELU WYŁONIENIA BEZPARTYJNEGO PREZYDENTA RP .
Więcej na mój temat na www.goldenline.pl oraz w polskim wydaniu WHO IS WHO.
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI kontakt:biuro@prezydentbezpartyjny.pl

CZERWONY KORSARZ SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI POD POMNIKIEM JANA III-go SOBIESKIEGO W GDAŃSKIU 11 LISTPADA 2014 r.

Wojna IV generacji to współczesne określenie na wojnę przy użyciu narzędzi  oddziałujących na zdolności rozumienia tego wszystkiego co kształtuje cele polityczne. Atakowane jest tradycyjne pojecie prawdy, dobra czasem i  piękna. Wprowadza się nowe standardy w rozumieniu sprawiedliwości,  rozumianej i  mierzonej orzeczeniami sądowymi które wzmacniane są dogmatami w rodzaju : z decyzjami sądów się nie  dyskutuje.
Podczas wojny IV generacji atakuje się całe społeczeństwa w obszarze ich  historii, języka, tradycji i akceptowalnych norm zachowań. Cele sa tradycyjne, bo dotycza przejęcia władzy nad  atakowaną społecznością wraz z jej majątkiem i zdolnością do produkcji  różnych danin.
 
Do zawłaszczenie panstwa /state capture/ prowadzą dwie drogi: 1.wewnętrzna i 2.zewnętrzna. W chwili obecnej mamy doczynienia z dwoma inwazjami jednocześnie:
  1. przejęcie  władzy politycznej /wykonawczej i  ustawodawczej/, oraz powolne zmajoryzowanie sądownictwa przez grupkę polityków z manierami gangsterów. To oni wygrywali bitwy 4. generacji zazwyczaj przy pomocy wcześniejszego przejęcia srodków masowego przekazu i licznie otrzymywanych darów / pożyczka moskiewska, dotacje CIA, Mosadu, MI 6, GRU i  zapewne wielu innych źródeł w tym banksterskich/. To te dary wraz z importowaną logistyką zapewniły 25. letni okres panowanie niewielkiej grupie osób /tzw grupie trzymającej władzę/. Rozpadający się organizm państwa, zwietrzyła grubsza zwierzyna, która szybko dostrzegła łatwość zdobycia łupu.
  2. drogę do  podboju kraj przetarli pionierzy transformacji. Trudno nie zrozumieć motywów tych państw, którym Rzeczypospolita posłała zaproszenie do, wydaje się ostatnich już rozbiorów, jednoczesnie obiecując całkowite poddaństwo i gwarancje ochrony obcych interesów /ustawa nr  1066/. To tutaj ma się udowonić, ze wyhodowanie tubylców, którzy najechani  przez agresora nie pojmują tego,  aż do momentu kiedy zobaczą tabliczki; nur für Ausländer /zamiennie: only for foreigners,   רק לזרים/.
  3. Teoretycy szkoły socjocybernetycznej[1] wskazują na liczbe  1,5 mln zintegrowanych programowo osób , jako bazową do skutecznego przejęcia kraju wielkości Polski. Twardy elektorat PO wynosi 20- 22 %, reszta   /pozostałe 20 – 23 proc./ jest chwiejna. Nie są to bariery nie do przejścia, lecz inna sprawą jest to, czy pomyślny wynik dla obywateli będzie utrzymany i dziś już należy o tym myśleć
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~head soccer
08-08-2016 / 11:51
~Michał Lorenc
30-01-2015 / 21:32
Tak, jak masz w firmie lub innej organizacji dane pracowników czy Klienta (mail, adres czy nawet telefon) to musisz wdrożyć dokumentacje przetwarzania danych a niektóre zbiory konsumentów musisz zarejestrować w GIODO. Od tego nie ma odstępstwa a kary, cytuje z ustawy sięgają: „Zgodnie z art. 121 ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, wysokość grzywy wynosi: - dla osób prawnych do 50 000 zł za każde uchybienie, ale nie więcej niż 200 000 zł w jednym postępowaniu egzekucyjnym - dla osób fizycznych do 10 000 zł za każde uchybienie, ale nie więcej niż 50 000 zł w jednym postępowaniu egzekucyjnym art. 12 ustawy o ochronie danych osobowych” Dokumentacje możesz opracować sam, na podstawie rozporządzenia do art. 39a ustawy o ochronie danych – ale to karkołomne. Dlatego lepiej skorzystać z wyspecjalizowanej kancelarii. Ja wdrożyłem dokumentacje ochrony danych RBDO Tutaj mają ofertę: rbdo.pl/sklep/ Można też dowiedzieć się więcej o ochronie danych i o nowych przepisach obowiązujących od 1 stycznia 2015 roku w serwisie RBDO na rbdo.com.pl/category/informacje-prawne/ Zdaje się że po nowelizacji ustawy od 1 stycznia 2015 r. pojawi się obowiązek wyznaczenia i zgłoszenia tzw. Administratora Bezpieczeństwa Informacji (ABI) dla firm które nie chcą zgłaszać zbiorów do GIODO. Ponoć korzystniejsze jest po staremu zgłoszenie do GIODO zbioru – tutaj rekomendacje – rbdo.com.pl/promocja/
~Władysław Michalski
30-01-2015 / 21:31
Pytam odnośnie ochrony danych osobowych. Ostatnio to dość nośny temat. Kumpel mi mówił, że wystarczy mieć dane w firmie choć jednego klienta albo 1 pracownika, żeby trzeba było prowadzić specjalną dokumentację przetwarzania danych a od 1 stycznia 2015 r. trzeba zgłaszać ABI Administratora Bezpieczeństwa Danych do GIODO? … Ponoć spore kary dla firmy za brak dokumentacji? Jak można to wdrożyć?