Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
14 kwietnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 22-02-2011

Działacze PZD i SLD razem ręka w rękę w biały dzień pacyfikują działkowca, który domaga się poprawy stanu bezpieczeństwa w ogrodzie.  

 

 

IV Komunikat Grupy Niezależnej ROD „Podzamcze”
 

         Szanowni Działkowcy czas destrukcyjnego działania PZD kończy się i wkrótce Trybunał Konstytucyjny uchyli wadliwą ustawę o ROD, tym samym działający na szkodę działkowców związek przestanie istnieć. Patologiczny stan PZD potwierdziła Najwyższa Izba Kontroli, która również złożyła wniosek o zmianę przepisów o ROD. Prowadzone są także postępowania karne.      


           
Tutejszy zarząd ROD pod kierownictwem J. Paprockiego i Z. Tomczaka (SLD) wprowadza w tym zakresie działkowców w błąd i interes funkcjonariuszy PZD przedkłada ponad interesem naszego ogrodu i naszych działkowców.
 

         W chwili obecnej trwają zebrania w celu zaopiniowania sprawozdań z działalności organów PZD, na których działkowcy pozbawieni są praw wynikających z regulaminu ROD i statutu PZD tj. nie mogą zadawać pytań, nie mogą wypowiadać się, czy oceniać a mogą tylko siedzieć i słuchać, ponieważ wszystko jest już ustalone i wybrane. Celem tych zebrań jest też szczucie i pacyfikacja działek działkowców, którzy są przeciwnikami SLD i zadanie to realizuje Maria Klimków i Z. Tomczak, który upartyjnił związek. 16.02  wypasiony osiłek z zarządu wyrwał z ręki starszej działkowiczki dokumenty.
 

          Struktura wydatków naszych składkowych pieniędzy wygląda następująco: połowa środków wyprowadzana jest poza ROD i przeznaczona jest na utrzymanie zarządów okręgowych tj. Klimków, Kulika (8 tys. zł miesięcznie) i Rady Krajowej tj. Kondrackiego (9 tys. zł miesięcznie). 35% środków przeznaczone jest na utrzymanie zarządu Paprockiego i bezrobotnego Tomczaka (SLD). Ciekawą informacją jest to, że 15% naszych składek idzie do kieszeni członków komisji ROD w tym przede wszystkim do Komisji Rewizyjnej W. Dębczaka. To skandal, a jednocześnie potwierdzenie faktu, że funkcjonariusze PZD nie są działaczami społecznymi a pracownikami PZD. Taką strukturę wydatków wprowadził skarbnik zarządu Z. Tomczak (SLD), który odpowiedzialny jest również za to, że nasze pieniądze idą na walkę z działkowcami, natomiast nie robi się nic w sprawie przeciwdziałania dewastacji ogrodu, zabezpieczenia czy ochrony ogrodu przed wandalami.
 

         GN domaga się przeprowadzenia audytu zewnętrznego i rozliczenia naszych środków, które powinny być przeznaczane na utrzymanie naszego ogrodu. Proszę domagać się realizacji praw przysługujących działkowcom, proszę negatywnie zaopiniować sprawozdanie Tomczaka (SLD), Dębczaka i Olesińskiego z Komisji Rozjemczej. 

Proszę domagać się ujawnienia nazwisk windykatorów (komorników, byłych funkcjonariuszy aparatu ścigania), którzy na zlecenie zarządu naruszają mir domowy i wyłudzają haracze ( 40 zł).     

 

To jest zorganizowana grupa, która działa na naszą szkodę i która zagraża dalszemu funkcjonowaniu naszego ogrodu. 
Więcej – na stronie internetowej: 
Gangi w ogródkach ROD Podzamcze, 
adres:  rodpodzamczegn@wp.pl     


                                                                           
GN ROD Podzamcze
 

Sprawa opisana jest na forum, gdzie cytowane są dokumenty, linki do filmów i sprawa jest rozwojowa.

Ryszard Dudek 

 

http://forum.gazeta.pl/forum/w,168,106982306,122402735,Re_Gangi_w_ogrodkach_ROD_Podzamcze.html

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Kumbaka
10-03-2011 / 22:16
Pasożyty ze spółdzielni mieszkaniowej lądują w zarządach ROD. Proszę zobaczyć film, gdzie ten kulawy to właśnie wywalony prezes SM Podzamcze. To normalne tj. nienormalne, a dlatego, że rzecz dzieje się w Wałbrzychu www.youtube.com/watch?v=Wl_FCcNrQGk&feature=player_embedded
~Anna
23-02-2011 / 06:46
Nareszcie! Gdyby tak jeszcze zrobić porządek z pasożytami z zarządów spółdzielni mieszkaniowych. Jeden dobrze opłacany administrator na kilka bloków wystarczyłby, istotnie niwelując koszty utrzymywania tej komunistycznej machiny gdzie zadekowali się róznej maści partyjniacy drenujący kieszenie właścicielom mieszkań.
~Rafał ze Szczecinka
23-02-2011 / 02:44