Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:





Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Donald Tusk, Prezes Rady Ministrów - petycja 4766 dot. obniżki podatków


Do:
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Donald Tusk, Prezes Rady Ministrów
00-583 Warszawa
Al. Ujazdowskie 1/3
infoobywatel@kprm.gov.pl


Szanowny Panie Premierze ,
Jako praworządny obywatel naszego kraju, płacący podatki i uczciwie pracujący, w imieniu swoim oraz w poczuciu solidarności wobec wszystkich moich rodaków stanowczo nie zgadzam się i protestuję przeciwko ciągłym podwyżkom .
Co roku drożeje gaz , prąd, czynsz , produkty spożywcze, akcyza na paliwo, chciałbym jednak zwrócić uwagę Pana Premiera na fakt iż w Polsce zarabiamy cały czas mało i że ciągłe podwyżki doprowadzają obywateli do nędzy i biedy i sprawiają, że obywatele coraz bardziej oszczędzają.
Chcę również Panu przypomnieć, że podczas wyborów w 2007 roku, obiecał Pan wzrost gospodarczy, a głównym założeniem było obniżenie podatków - jak zaobserwowałem podatki w Polsce cały czas rosną , a zarobki w Polsce nadal są na niskim poziomie.
Zaobserwowałem też , że w ostatnim okresie wzrosło bezrobocie spowodowane, ciągłą likwidacją miejsc pracy, zamykane są stocznie i inne instytucje. Prawa pracowników są łamane, miał Pan wspierać rozwój przedsiębiorstw ,a one są sprzedawane, a nawet likwidowane, słuszne strajki stoczniowców w obawie przed utratą pracy, ciągle są zamykane nowe kopalnie, ludzie zostają bez środków do życia, coraz częściej z powodu niskich płac strajkują ludzie z wszystkich dziedzin życia . Emerytury w Polsce też są za niskie.
Rząd sprzedaje naszą Polską ziemię , ciągła prywatyzacja i sprzedaż za grosze. Powrót z zagranicy niemieckiej mniejszości ubiegającej się o nasze własności, ludzie którzy tracą mieszkania ponieważ okazuje się , że nie są ich własnością. Widzę w rządzie ciągłe afery.

Jestem świadomy, że w Polsce dzieje się źle, nie chce takiej Polski. Pan Premier Donald Tusk lekceważy ludzi i nie interesują go ludzkie sprawy, nie potrafi wyjść do ludzi i z nimi rozmawiać. Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej petycji.
Zwracam się z prośbą a wręcz żądam obniżenia podatków oraz wspieranie miejsc pracy, a nie ich likwidowanie i proszę przestać sprzedawać nasz kraj.
Proszę wszystkich ludzi górników, stoczniowców, pielęgniarki, wszystkich którzy ciężko pracują oraz tych co nie zgadzają się z polityką prowadzoną przez Rząd Donalda Tuska o podpisanie mojej petycji.
Los Polski jest w naszych rękach, nie bądźmy obojętni jak się dzieje źle, walczmy o swoje w jedności siła.


Niżej podpisany/a:
Łukasz Żaczkowski
01-961 Warszawa
autor4766@petycje.pl

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Darek
31-01-2010 / 00:00
Przyłączmy się bo to nasz obowiązek !!! Już dawno mówiłem połączmy siły teraz jeszcze raz powiadam wam,biada wam tym wszystkim którzy bratają się z oprawcą twojego BRATA.Niechaj ten APEL rozjaśni wasze umysły ,niechaj was OBUDZI !!!