Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
7 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński Aleksander kwaśniewski żyd forum dyskusyjne Prusiński - ZMARTWYCHWSTANIE JEDNEGO, UŚMIERCANIE DRUGIEGO

Zygmunt Jan Prusiński

Zawsze się cieszę jak są rewolty w komunistycznym gnieździe, w samym środku zła. Ja nie zapominam nic, co było w moim dotychczasowym życiu odebrane mi z prawa naturalnego (normalnego dzieciństwa i jego dojrzewania). W tamtych warunkach było to wręcz nienormalne, bo żyliśmy w niewoli. O to zadbały pewne nacje i zbrodnicze organizacje. A PZPR dominowała w tym, żeby prędzej pokochać i wierzyć im, niż samemu Panu Bogu. Oni zadbali o ten fizyczny podtekst, że „wolnym” nie możesz być – bo urodziłeś się tylko człowiekiem, a to było za mało.

* * *

Najbardziej ubawił mnie „poeta” – mój DZIDZIUŚ, Olek I Kwaśniewski z domu Stoltzman, który nagle zaczął piać w stylu, cytuję: „Był kit, teraz jest LiD”! O tak, LiD jest dla mojego Dzidziusia zbawieniem. Przecież jest on chłop na schwał – już nieopierzony, taki no taki; a jaki twórczy ! Pozostaję jedynie w oczekiwaniu, co znowu wymyśli za hasło wyborcze dla siebie, tylko dla siebie, które i tak szybko zwiędnie, bo po pierwsze, to wcale nie jest „mąż stanu” a mąż Jolki z Fundacji „Bez Barier”. Jednak są fizyczne bariery, bo nic się nie można dowiedzieć, jakie są wpływy i kto wrzuca pieniążki do tej (czarodziejskiej kasy). Przecież Fundacja nie jest do „prania pieniędzy”, chyba tam było czysto i nie potrzeba było prać.. Wierzę w to, bo żona mojego Dzidziusia jest katoliczką na pokaz, zawsze. Mąż ateista, to jednak nie przeszkadza i sypialnia. W tamtym pomieszczeniu można się pomieszać, wymieszać niczym w kompoście, a jakże.

Zatem LiD postawił na „KIT”! Bo mój Dzidziuś zawsze kitował i sprzedawał kit. Pamiętacie ? To były przepiękne hasła, (bajery na rowery), z jednym pedałem !!! No to jeszcze raz: „Patrzmy w przyszłość”! – O tak, patrzymy i nic nie widzimy. I, „Przywrócić normalność”! – O tak, i nie możemy do tej pory przywrócić tej swojej normalności, bo jej nigdy nie było, nie jest i nie będzie. Bo do tej pory tylko przewracamy się w bałaganie, w takowym burdelu, w świecie wewnętrznym zarządzanym przez chciwych żydów.

Cieszy mnie, że w tym komunistycznym gnieździe rośnie nienawiść. Co robi pieniądz – byle tylko dostać się do tych kochanych banknotów. – Ile ta moja POLSKA musi płacić tej daniny dla zbrodniczych organizacji ?! Ani jeden nie siedzi za PZPR-PRL !!! – Czy to jest sprawiedliwe ? Dzisiaj moje pokolenie kończy 60 lat życia, co dokonało w swej uczciwości ? Tylko upokorzenie, upodlenie, biedę. A ci, od diabła i Kremla żyją sobie w dalszym rozkwicie, i jeszcze muszę na te krzywe pyski patrzeć, chyba w nagrodę !? Stare wygi mają wysokie emerytury, „zetemesiaki” w biznesie a NARÓD, łomoce o szelest wiatru w dalszej kopii beznadziei. Niech tak będzie, niech tak zawsze będzie, bo piekło jest tu, w Polsce ! Ale tylko (dobrani z wybranych), czują się w tym piekle dobrze, wyśmienicie, owocnie.

Panie Wałęso ! Panie Wałęso, gdzie twoja wizja sprawiedliwej Polski ?! – Co z ciebie zostało po roku 1980-tym ! A taki miałeś być „piłsudski”, a taki miałeś być „japoński”, i jeszcze jakiś... a co z ciebie wyrosło po 1980-tym ? I jeszcze później, po roku 1989-tym ? Idź chłopie na polankę i zagraj na trąbie „Ciszę” trawom... Wszystko to z kitem – zapisz się i idź w przyszłość z LiD-em ! Chorągwie czekają !... Wasz bój nie jest ostatni, wiesz ? Lechu Wałęsie, dlaczego nie przyszedłeś na świat na Kubie ? Pomógłbyś Fidelowi Castrowi na przykład czyścić mu buty. Dlaczego zdradziłeś polski Naród ? Bo nigdy „Polakiem” nie byłeś, to ci mogę udowodnić na śniadanie, na obiad, na kolację.

Jedynie cieszę się, że załatwił mój Dzidziuś towarzysz Kwaśniewski vel Stoltzman towarzysza Millera Leszka ! Ale to jedna rosa o poranku, jeśli można obliczyć, ile tych zniewieściałych facetów z dwoma nazwiskami niszczy ten słowiański byt. Tow. Miller z matki Polki i z ojca Niemca, to podobna sytuacja u tow. Wałęsy Lecha... z tą różnicą że tow. Miller nigdy nie zmieniał nazwiska. I to umiem docenić nawet i u przeciwnika politycznego. Tylko mam pytanie: Dlaczego następna generacja Polaków musi na swojej skórze poznawać, takich właśnie, jak: Kwaśniewski vel Stoltzman, Borowski vel Berman, Miller i tej reszcie zdemoralizowanych (od urodzenia) towarzyszów z PZPR i ZSMP ?! Co z tego że oni co chwile zmieniają te swoje szatańskie środowiska..., to dzięki im rozebrano POLSKĘ do naga ! A Naród nadal marzy... (w swoich jaskiniach)!

21 września 2007 – Ustka

* * *

DWAJ STARZY KUMPLE Z SLD

(byłemu premierowi i byłemu prezydentowi)

Nie umiem wytłumaczyć
szczerze przechodzę tę tajemnicę
pośród starych ścieżek,
że była stateczna przyjaźń
w kole rysunku dziecka
na podwórku.

Malowani codziennie
chłopcy do wynajęcia w masie
czerwonych chorągwi –
to się zdarza na tej planecie,
bo człowiek jest gorszy
od mrówki.

Nie słyszę gwizdu
kumple rozeszli się w teatrze
po krzywym tańcu –
nie było żadnej orkiestry
był dym na niebie,
że przyjaźń wygasła.

18 września 2007 – Ustka

______________________________________________________

Z twórczości Z. J. Prusińskiego:

W KSIĘSTWIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

NIE ZAWSZE SCHODY PROWADZĄ DO NIEBA - ku pamięci Olusia K...

TOWARZYSZE TĘSKNIĄ ZA POCHODAMI

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

PRZYGODA INTELEKTUALNA Z PREZESEM ZLP Krzysztofem Gąsiorowskim

PIONIERSKI MARSZ MISTRZA .... Junga
INTELIGENCJA ZAWIESZONA O BRZEG NUTY

ZAĆMIENIE ZAWSZE PRZYCHODZI BEZ PUKANIA

Motto: Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu - POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!

dyktator Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy - ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI

CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

 ROZTAŃCZONE  BAŁWOCHWALSTWO 
Błazny i judasze
"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum” 
LIST OTWARTY - PONAGLENIE!  Prezydencie III RP!  
POUCZENIE PREZYDENTA. 
 Do mediów w kraju i za granica...
LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO
POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Projekt ustawy o ujawnieniu pochodzenia narodowościowego osób pełniących funkcje publiczne

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.