Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 sierpnia 2020
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński dlaczego Polską rządzą żydzi forum dyskusyjne dla inteligentnych Lech Wałesa i nasza klasa Prusiński - RZEŹBY KTÓRE NIGDY NIE STANĄ SIĘ POMNIKAMI

Zygmunt Jan Prusiński

Czytam na osobliwej stronie artykuł pt. „Zbrodnia zdrady folksdeutscha Tuska”? w RAPORCIE NOWAKA ważną informację od samego właściciela witryny Zbigniewa Nowaka list „Do Wałęsy”, cytuję: „Panie ex prezydencie. Pogrzebałem trochę w pana drzewie genealogicznym. I co znalazłem lub nie znalazłem. Tatko urodził się w Popowie Michałkowie. W tej wiosce mieszkali żydzi niemieccy wyznania ewangielickiego. Do 1900 roku w aktach parafii Sobowo nie ma żadnych Wałęsów, zaś są Kohne lub Kohna. Odszukałem też, że niejaki Lejba Kohna w 1892 roku z dwoma innymi Kohna uciekł z Polski i poszukiwały ich władze carskie. To były te wyjazdy o których pan pisał. Mam na to kopie dokumentów. Aha, w zespołach archiwalnych dotyczących okręgu bożniczego Dobrzyn w XIX wieku pojawiają się nazwiska Kohna/Kohne z Rumunek. To te Rumunki o których pan pisał ? Wszystko wskazuje na to że jest pan pochodzenia żydowskiego. Ze strony matki rodzina pochodzi z Ludwikowa koło Płocka. Jedna z osób przyszła z Prus”. Ex poseł Nowak, (z dnia 11 kwietnia 2008 r.).

Dwa lata temu przyjechała z rodzinnych stron Lecha Wałęsy pewna starsza kobieta, która opowiadała we fragmentach jego dzieciństwo, młodość i rodzinne powinowactwa Wałęsy z niemieckimi żydami. W luźnej dyskusji opowiedziała ta kobieta, iż jego ojciec w czasie wojny wydawał polską partyzantkę niemieckim władzom i Gestapo, że był na pewno żydem. Pracował on w Obozie Koncentracyjnym w Dachau jako wartownik. Po wojnie mieszkał w USA, zmarło mu się w Niemczech i tam rodzony ojciec byłego prezydenta jest pochowany. Ów kobieta także wspomniała, że w „Angorze” ukazało się kilka listów czytelników, piszących o Kohne. Wałęsa otrzymał imię Lejba od swego ojca. Zatem z informacją posła Z. Nowaka by się zgadzało. Nowak jeszcze pisze tak: „Bez poręki i rękojmi. Głowy za to nie dam. W zespole AP Włocławek znalazłem niezły klan Brudzyńskich, „rasowi Niemcy” z I grupą VL. Głowa Rodziny August to według mnie kropka w kropkę do naszego Joachimka z PiS. Aha, jedna osoba imieniem Rozalka Wałęsa była na II grupie VL. Problem w tym, że wcięło IV grupę VL, co świadczy o tym, że tych od deklaracji wierności było najwięcej schowanych. Są i na to sposoby... Jestem ciekaw, w których księgach metrykalnych Wałęsa odszukał przodków linii męskiej tych z parafii Sobowo, skoro nie ma ich w księgach tego kościoła. Cały wywód genealogiczny zostanie jednak pociągnięty w sposób fachowy”.

W artykule „Czy Wałęsa jest Żydem”? Zbigniewa Nowaka info@raportnowaka.pl na Forum pod artykułem pisze Lewandowski, cytuję: „Tow. Wałęsa Lech z domu Lejba Kohne jest żydem z Niemiec. Jego ojciec pracował w OK. w Dachau na wartowni. Pilnował niemieckiego porządku przeciwko żydom i narodom słowiańskim”. (5 luty 2008 r.).

Były poseł Zbigniew Nowak naprawdę jest pracowity. Gdyby tak pracował Instytut Pamięci Narodowej, pytam wciąż, którego narodu ? Słowian Polaków czy innych „przebierańców”? Autor Z. Nowak pisze historię o Donaldzie Tusku, nadając tytuł „Gdański krąg kulturowy Tuska”. O tym można poczytać: http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=369&page=1 Jednak zatrzymałem się przy drugiej jego części „Gdański krąg kulturowy Tuska. Część II”: http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=375 i tam czytam, cytuję: „Już nie tylko jeden dziadek w Wehrmachcie jest problemem Donka, okazuje się, że i drugi był szedł Hitlerowi na rękę, tak bardzo, że fuehrer klepał Franka Dawidowskiego po ramieniu. Wszyscy przodkowie premiera przyjęli obywatelstwo III Rzeszy”. Zapraszam do lektury.

Ja, mając już takowe pojęcie, czym jest jajo, koło, kwadrat i okrągły stół „historyczny”, wracam do artykułu ”Zbrodnia zdrady stanu folksdeutscha Tuska”?, jego autor pyta się premiera D. Tuska. I tak, cytuję: „Jakiej narodowości było każde z Pana czworga dziadków ? Proszę podać pochodzenie etniczne, a nie jedynie to formalne wynikające z przynależności państwowej. Z dostępnych mi dokumentów wynika, iż wszystkie te osoby były narodowości żydowskiej, w tym Anna Liebke, matka Ewy Tusk z domu Dawidowska”. Jest wiele tam interesujących pytań, na które premier Tusk nie odpowie, i to będzie jego klęska, bo znając pracowitość w obrębie prawa autor Z. Nowak jest rzetelny, i chwała mu że robi to właśnie za IPN !!!

Łącząc tych dwóch „Pomorzan” – którzy przybyli jakoby z głębi kraju, Wałęsa – były prezydent, Tusk – obecny premier, chciałem ich do siebie przytulić w wierszu wierszem oczywiście. Ostatnio piszę cykl pt. „Nasza Klasa Polityczna”, i tak się stało wczoraj, że wena człowieka nie opuszcza, więc popadam w takowy liryzm ze wszelkimi przenośniami. Oto wczorajsze dziełko.

Z cyklu: NASZA KLASA POLITYCZNA

NIE GRAJCIE NA BAŁABAJKACH BEZ STRUN !

Co za ludzie.
Nasiąknięty jeden z drugim akordem muzycznym,
siąpi niewyraźnie kim jest,
z brudnej szklanki pije mocny trunek,
bo można wyrzygać te pomyje z życiorysu ślepca.

Obydwaj z Pomorza,
Lech Wałęsa i Donald Tusk –
nawet nie wiedzieli kim byli do tej pory.

Czarne ptaki dziobią w czarnej ziemi,
sieją pogardę dla Polski,
bo okazuje się że żydami już są bez ukrycia,
bez osobistej bielizny,
idą chłopcy obrzezani...
w pochodach, w pochodach !

A nie mówiłem,
krzyczy Stefan do Wandy !
Stajenka nam się rozszerza i od ogierów i klaczy,
i szczury tam i myszy mają ciepło,
historia się nam sama pisze,
więc bądźmy uważni z której strony słońce wschodzi,
bo może z innej strony zaskoczyć a i zamienić z księżycem,
o tak dla jaj,
kto będzie się tym przejmował.

Na pohybel,
krzyczy Wanda do Stefana,
rwie się woda ze stawu do brzegu,
biegnie gdzieś niechciane dziecko,
szuka matki szuka ojca,
a jakiś przygłup pisze białe tango do tańca z duchami.

I tak wieje,
że każdy głupa gra na organkach,
choć barany uciekły od pasterza pijaka,
który maluje na piasku nagie myśli o żonie,
która wyrwała się ku wolności do Irlandii,
a obecnie jest damą w sypialni w Nocnym Barze,
i ochoczo i gorąco przyjmuje gości z kasą,
byle się to wszystko skończyło raz na zawsze,

w tej zasranej żydowskiej globalizacji !!!

Zygmunt Jan Prusiński
11.04.2008 – Ustka

Po wizycie premiera Tuska w „Raju Świata” na Ziemi Palestyńskiej – choć premier do Palestyny nie wstąpił bo i po co, lepiej (do swoich), do żydowskiego Izraela, i tam wreszcie ktoś bystry zauważył, iż ta jarmułka – którą miał na swojej głowie Tusk, idealnie mu pasuje, tak jakby w niej wypiękniał., no i stało się ! DONALD TUSK ŻYDEM JEST ! O la-la-la-la-la-la-la, tak śpiewała Zuzia Śmietana !

Pukam do Googla, wpisuję hasło: „Donald Tusk żydem”? I wyskakują strony., i mam czytanki. Ale mnie już nic nie dziwi. Powiem tak, po 1945 Polską rządziła żydokomuna ze wschodu i żydzi folksdojcze z zachodu – taką mieliśmy mieszankę, i jak jedni tak i drudzy niszczyli od początku tradycje, kulturę, obyczaje, religię, słowianizm narodu polskiego. To był dalszy i wciąż zaprogramowany ciąg likwidacji Polski, by nigdy Polacy już nie byli gospodarzami w swojej ojczyźnie. Te wszystkie po kolei wydarzenia polityczne, (od 1956 do 1989) wewnętrzne powstania były realizowane przez najróżniejsze frakcje, to był bieg do władzy i pieniędzy. A że wykorzystywano propagandowo Naród Polski, to już inna historia. To, co się dziś dzieje w Polsce to rozkład i rabunek całkowit !... Wczoraj w Łodzi znowu Polacy przeciwko Polakom, mecz Widzewa z ŁKS-em. Kibice przeciwko kibicom. Pytam się, dlaczego tak walczycie a nie inaczej. To my jesteśmy siłą – nie żydokomuna ze wschodu, nie żydzi folksdojcze z zachodu. To my mamy problemy te codzienne. Egzystencja. Ponad cztery miliony Polaków żyją w totalnej nędzy. Co chwilę drożeją świadczenia bytu, jak czynsz, gaz, prąd i inne podstawowe artykuły. Kupuję chlebek nie chleb, 400 gram i płacę 2 złote. Dwa chlebki za godzinę pracy ! – Przecież to nie są Obozy Pracy w środku Europy w XXI wieku !!! Polacy, obudźcie się, bo wstyd przed samym rodzonym dzieckiem – dziećmi, wnukami, prawnukami. To trzeba rozpieprzyć na cztery strony świata. Obrzezańców do burdelu a nie do Sejmu ! Kryminalistów, którzy okradli nasz Skarb Narodowy do ciężkich więzień ! Przyglądam się tym wszystkim idiotom z PZPN, i co widzę, no nie można, nie można bandę korupciarzy zniszczyć, powyganiać na pole, niech śpiewają w chórze z wiatrem.

Więc pytam się:
Czy to jest CYWILIZACJA ?
Nie, to jest... GÓWNO !!!

Zakończę tradycyjnie wierszem.

Z cyklu: NASZA KLASA POLITYCZNA

SYN KRÓLA ZE SZCZEPU POKRZYW
Motto: Panu żebym pisał 333 dni, to i tak nie zrozumie o co w ogóle w Polsce chodzi. Panu zostało tylko „chodzić” niestety, i proszę nie starać się o to żeby w ogóle zrozumieć. Polecam książkę Henryka Pająka „Dyktatura nietykalnych”. Jak ją Pan przeczyta, to może zrozumie – w jakim gównie mieszkasz Pan wraz z innymi niewolnikami. Chyba że jest Pan Synem Króla ze Szczepu Pokrzyw...

Z portalu GP24, w tytule: „Polska Partia Biednych; Zygmunt Jan Prusiński”. 11.04.2008 r.

Żyją i huśtają się,
jak karuzela z gołębiami.
Zresztą huśtamy się wszyscy,
prócz ludzi chorych,
którzy czekają na lekarstwa z gipsu...

Podobno można oszukać,
bo Król ze Szczepu Pokrzyw nadał taki dekret;
za dużo ludzi pałęta się po okolicy.

Nie ma miejsca dla poślizgu wiatru,
a ptaki muszą mieć swoje tory do wyścigów.

Człowiek manekin bierze z rana papierosa,
przestał myśleć,
przygląda się szaremu dymkowi,
nadsłuchuje upadający liść w jesieni.

Chciałby jak ptak odfrunąć w przestrzeń pustki i upaść w zapomnienie.

Susza nie skąpi wulgaryzmów,
kobiety jakieś pokrzywione we wzorach nie chcą sypiać ze swoimi facetami.

Mądrości aż za dużo,
pisklę spada z gniazda i rozbija symbol samotnego balonika.

Nie będzie spokoju –
głód doskwiera ze wstydu.
(Cztery miliony Polaków żyje w nędzy)!

Niewolnicy już nie prasują nic z ubrań,
butów też nie pastują,
a zęby myją od święta...

Jest absolutny marazm –
myślenie jak w średniowieczu.
Pluska woda o brzegi by osiągnąć taniec okrągłej kropli.

Przybliża się do niej mewa krzyku,
chce skrzydłem złapać i przenieść ją dalej.

A tam gdzieś wyrośnie nowe drzewo,
będzie cieniem dla bezbronnych,
dla tych którzy nie umieją walczyć „za waszą i naszą wolność” –
takie hasła zobowiązują dla tej karuzeli z gołębiami...

Jest cisza,
jest męcząca wielka cisza.

Zygmunt Jan Prusiński
12.04.2008 - Ustka

ZŁAMANE PIÓRO POETY CZESŁAWA MIŁOSZA

******************************************************************
Wybrane z twórczości Z. J. Prusińskiego:

DZIENNIK Z WESOŁEGO MIASTECZKA... nie tylko Ustki
O ALKOHOLIKACH – POLITYKACH SŁÓW KILKA W POEZJI

W KSIĘSTWIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

NIE ZAWSZE SCHODY PROWADZĄ DO NIEBA - ku pamięci Olusia K...

TOWARZYSZE TĘSKNIĄ ZA POCHODAMI

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

P
RZYGODA INTELEKTUALNA Z PREZESEM ZLP Krzysztofem Gąsiorowskim

PIONIERSKI MARSZ MISTRZA .... Junga

INTELIGENCJA ZAWIESZONA O BRZEG NUTY

ZAĆMIENIE ZAWSZE PRZYCHODZI BEZ PUKANIA

Motto:
Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu
-
POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!
dyktator
Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy -
ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech
Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI
CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

ROZTAŃCZONE BAŁWOCHWALSTWO

Błazny i judasze

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

LIST OTWARTY - PONAGLENIE! Prezydencie III RP!
POUCZENIE PREZYDENTA.
Do mediów w kraju i za granica...

LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO

POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Projekt ustawy o ujawnieniu pochodzenia narodowościowego osób pełniących funkcje publiczne

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.