Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 sierpnia 2020
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński dlaczego Polską rządzą żydzi forum dyskusyjne dla inteligentnych Czesław Miłosz Prusiński - OPOWIEŚĆ O DAWNYM MĘSKIM NARODZIE

Zygmunt Jan Prusiński

Wstęp od niewoli do niewoli:

„Konstytucja 3 maja (właściwie Ustawa Rządowa z dnia 3 maja) – uchwalona 3 maja 1791 roku ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po konstytucji amerykańskiej z 1787 r.) nowoczesną, spisaną konstytucją. Niektórzy uznają konstytucję korsykańską z 1755 r. za pierwszą na świecie, a tym samym amerykańską za drugą i polsko-litewską za trzecią. Po utracie niepodległości w 1795, przez 123 lata rozbiorów, przypominała o walce o niepodległość. Zdaniem dwóch współautorów, Ignacego Potockiego i Hugona Kołłątaja była „ostatnią wolą i testamentem gasnącej Ojczyzny”: http://www.pl.wikipedia.org/wiki/Konstytucja_3_maja

Moje zasadnicze pytanie: A gdzie byli żydzi żeby bronić w nieszczęściu Polskę, a nie wchodzić w układy bazarowej sprzedaży z carycą Katarzyną Wielką ? Po której wówczas byli stronie...?

Motto: Więc wierzy pan w ZRYW RODAKÓW ? Ale w którą stronę oni pobiegną...?

Z nauk tamtych i tych, wiem że lenistwo jest sprzymierzeńcem wrogów. Skrzydła wtedy rosną bez lęku. Można wyskrobać cały majątek Polski, jeśli się chce – a chce się zawsze. Okraść ją i zgnoić ten ospały niewolniczy naród. – No bo kim my jesteśmy dzisiaj, wczoraj wiedzieliśmy, pod czerwonymi sztandarami z pięknym rolniczym i chłopskim logiem, z sierpem i młotem. Dziś tego „sierpa i młota” w ręku nie mamy, a przydałaby się (ta broń) w rękach Polaków, by bronić Ojczyzny przed złodziejami. No bo czy macie Drodzy Rodacy karabiny ? Nie macie. Dlaczego ? Bo wmówiono Wam, iż jesteście ucywilizowani, przeszliście chrzest przy krzyżu, ba, jesteście tak kulturalni jak mało kto w Europie. I jeszcze jedno, te wszystkie książki (o bohaterskich wyczynach) Polaków, zachowajcie na pamiątkę, bo „czynów” już nie będzie. Dla Was teraz nowe logo, to: BIAŁY ŚWIŃSKI SALCESON ! Jak jest salceson w domu, to jest dobrze, „dupokratycznie” – jak mówi Janusz Korwin Mikke o demokracji w Polsce.

Otwieram okno w moim saloniku i wypuszczam w świat mój wiersz:

W ZARDZEWIAŁEJ RYNNIE UKRYTY TREN

Motto: Moja córka Amelia nie chce wracać do Polski.

Niesie się ta myśl od samego spodu, by powiedzieć
w Domu Wariatów slogan robaków w podziemiu,
ciężko jest żyć w kraju rządzonym przez żydów.

Nie ma w tym nic zdrożnego, upadek człowieka
jest normalny a nadzieja, krąży jak prostytutka
na kamieniu; brzmi hałas w tonacji, krzyk nie wraca.

Matki pogubiły swoje dzieci, ojcowie partyzantkę
organizują w barach piwnych – chce się pić
za ostatnie grosze, mężczyźni z rękoma w kieszeni.

Umacniam puste obrazy w rosach, krwawią rysy
w beznadziejnych powrotach do domu straceńców;
jest popiel i popiół wypalonego życia – drzwi milczą.

Ale ja nie wierzę że cisza trwać będzie wieki,
Polacy nie są plasteliną by ich rzeźbić z wyglądu
pajaców na rozdrożu, musi być przypływ siły...

Bo to co do tej pory na parkiecie tańca złodzieje
pokazują, roztrzaskać w jednej minucie o skałę –
w tym błysku miłości w skalnych pacierzach !

Modlitwą Polaków jest walka.
Modlitwą Polaków jest walka.
I ona z huraganem nadejdzie...!

Zygmunt Jan Prusiński
25.04.2008 – Ustka

Pytanie zasadnicze:
Przyjdzie czy nie przyjdzie ? Przecież poeta wyraźnie napisał. Czy Wy wiecie o co mu chodzi ? On jest wrogiem lenistwa ! On jest wrogiem bojaźliwości ! On jest wrogiem szemranych przywódców – którzy tylko „szemrają” a z tego gówno zostaje...

Czytam artykuł Mirosława Nalezińskiego z Gdyni „PAZERZY NIEPRZYJAZNEGO PAŃSTWA”, i co tam się dzieje ? No chodzi o tego Palikota, który nie tylko oszukał byłą żonę, (co mnie to najmniej boli) ale i instytucje od podatków. Okłamał rozliczenie majątkowe do wypełnienia dla posłów. Poniektórzy posłowie chyba nie wiedzą co to jest podatek. Ale z drugiej strony ja nie dziwię się im, żeby mieli liczyć dokładnie ile zegarków mają. Ale to żart. Są tak poważne sprawy, a M. Naleziński trafia, cytuję: „Wszystkie partie chętnie przywołują poległych powstańców, żołnierzy i robotników poległych za lepszą Polskę, ale gdyby ich się zapytać – co sądzą o naszej Ojczyźnie, to by oni naszym pazerom i kłamcom pokazali z niebieskiej perspektywy – ty okradłeś Naród, ty skłamałeś, aby wygrać wybory, ty sfałszowałeś podpisy ! Gdyby prześwietlić wszystkich naszych działaczy świata polityki, biznesu, medycyny, prawa, wiary, to większość ma coś na sumieniu, coś, co skompromitowałoby ich w oczach Narodu. (...) Gdyby porozmawiać szczerze z naszymi młodymi a byłymi już polskimi obywatelami – co sądzą o robotniczych protestach w latach 1970-1980, to jaka byłaby ich ocena naszych bohaterów ? Zapewne - „Frajerzy, którzy swoją krwią zapłacili za nasz dobrobyt”! Autorowi chodzi o takich „Palikotów” , „Misztalów”, „Bieleckich” i wielu innych ma się rozumieć. Ale patrzę na sobotnią okładkę „Fakt” z dnia 26 kwietnia 2008 roku, a tam trzy fotografie i sumy wynagrodzeń: „Prezydent Lech Kaczyński: Ja mam 20.076 złotych miesięcznie. Premier Donald Tusk: Ja mam 11.015 złotych miesięcznie. Piotr Misztal: A ja mam ferrari za 1.000.000 złotych”. Dzisiaj 28 kwietnia 2008 roku radio RMF FM mówi o niejakim prezesie zarządu – Bank Pekao, Janie Krzysztofie Bieleckim, że za ubiegły rok zarobił 2 miliony 600 czy 2 miliony 800 tysięcy złotych. A w Polsce 4 miliony Polaków żyje w nędzy, to oficjalnie mass media podały, ja wiem że kłamią a tych nędzarzy jest 7 milionów – (według mojego rozeznania). Zatem ilu żyje w biedzie ? Może 14 milionów ? Więc mamy 21 milionów sfrustrowanych niewolników w Polsce przez bandę politycznych filozofów...!!!!!

Panie Prezydencie RP, Pan przy nich to jest... biedakiem !

Panie Premierze RP, Pan przy nich to jest... biedakiem !

A podobno oficjalnie (ta cała banda) ze wszystkich spółek w gospodarstwie RP ma otrzymać 10-krotne podwyżki wynagrodzeń; tak podało radio RMF FM. Zatem, dla kogo ten Raj w Polsce jest ułożony ? Szeregowy Wojciech Jaruzelski o jednym się pomylił i to dokładnie, powinien im ten Raj dać w roku 1981...! Po co zwlekał ? Co zyskał ? Że wojnę prowadził z biedakami., a tu proszę, za biednym narodem banda czekała za plecami narodu, by dziś nawet im nie podziękować za to, że mogą rozrabiać i grać na wszystkich bębnach świata wprost i na przełaj. I to nie biedni powinni wytoczyć proces Jaruzelskiemu, a właśnie dzisiejsi bogacze, bo mogli o 8 lat wcześniej być już nimi.

KU KAMIENNYM HORYZONTOM

Jestem schowany za kurzem historii,
maluję linie nutowe dla przyszłej „Pieśni Apokalipsy”...,
może napisze się sama,
to słychać w powietrzu,
skrzydła omijają wiatraki.

Matki w Polsce są wyschniętym kwiatem,
dzieci po świecie porozrzucane jak karty na stole,
ktoś nosi ból,
sypie myśl kartką z kalendarza,
dotykam korę lekko odrapaną.

Wije się wąż ku ofierze,
jaszczurka czujnie podnosi instynkt nasłuchu;
każdy kogoś chce przechytrzyć,
melodia przyjaźni wlecze za sobą krzyk skazańca.

Nic nie widać choć światło przebija się w tłumie,
łomocze w ziemskich korytarzach tajemna niespodzianka,
wyrasta głodna cywilizacja na obrazie świata.

Zygmunt Jan Prusiński
20.04.2008 - Ustka

O, i takie się wiersze pisze w XXI wieku. Przecież to nie Epoka Kamienia Łupanego, przecież to nie Epoki Średniowiecza. Czym więcej techniki i technologii, to bieda goni biedę, to nędza goni nędzę – aż z tej gonitwy zaprzyjaźnili się wzajemnie, jak Pana Boga kocham. A w kościołach nadal spokój, żaden ksiądz dzisiaj nie chce być... JERZYM POPIEŁUSZKIEM...!

Oj chciałoby się pisać o miłości i przyjaźni, ale gdzie ta jest przyjaźń i miłość ?

Bruksela ? Waszyngton ? Tel Awiw ? No kto jeszcze ? Chodźcie, chodźcie do nas, jest tyle miejsca, pomieścicie się, Polska jest taka gościnna – a szczególnie żydzi się u nas dobrze czują. Podobno są „Słowianami”... Bo jak spotkali się gdzieś koło okolic Kutna Polak, Czech i Rus, i chcieli chłopaki ustawić słowiańskie terytoria, to te cholery już ich ubiegli. Już paliki mieli w rękach... Przylecieli nawet na skrzydłach motyla, no każde skrzydła wykorzystali – nawet i kolibra, i zjechało się bractwo dobrane jak żadne i proszę jakie są efekty. Dlatego mój autorski aforyzm podaję tu bo pasuje idealnie:

KOCHAJ ŻYDA, ŻYD CI BIDY NIE DA !!!

Zajrzałem do portalu „Hazard” – Forum Kasynowe: a tam taki tytuł: „Ilu Żydów rządzi światem”? I co tam jest z tymi żydami, no są i tam i tam, ale dlaczego nie napisali, ilu ich jest – bo zawsze są – co 4 lata w Kurniku Sejmowym RP ? No to jest tajemnica. Nie wolno „obwarzanków”, przepraszam, „obrzezanków” podawać oficjalnie, bo jak by się Polacy dowiedzieli to mogłaby być następna rewolucja. Czy uważacie Moi Drodzy Czytelnicy że Polacy wkurzyliby się...? Ja myślę że nie, bo nadal jest jeszcze tępy światopogląd, a szczególnie krajowe obeznanie, kto nami rządzi. – Jak ja to mówię, a teraz powtórzę, że:

BOLSZEWII W POLSCE JEST WIĘCEJ ANIŻELI W ROSJI !!!

Dlaczego tak jest a nie inaczej ? Bo nie mają politycznej wiedzy. Ba, nie chcą tej wiedzy przyjmować. Zobaczcie, jaki u nas jest polski „NACJONALIZM”? Prawie żaden. W Rosji jak najbardziej „Nacjonalizm” jest silny – i tak powinno być. A nasze młode pokolenie przybrało zachodni styl, który doprowadza do narkotyzmu, pedofilizmu, globalizmu. – Globalizm jest zawsze fałszywy i zawiły, bo niczemu to nie służy. A zresztą, co to jest ten „globalizm”? Zniewolić narody przez grupę cwaniaków, którzy na tym robią finansowe kokosy.

Pod moim artykułem „RZEŹBY KTÓRE NIGDY NIE STANĄ SIĘ POMNIKAMI” w Niezależnym Wydawnictwie Internetowym AFERY PRAWA, nawiązałem konwersację z panem Augustem Pyryt z Florydy (USA).

Piszę tak w dniu 14.04.2008: Mam zatem pytanie: Czy w Polsce jest silny NACJONALIZM POLSKI ? Bo w Rosji jest - i ja to chwalę. Dlaczego ? Bo z natury swej zawsze Nacjonaliści bronią swoją Ojczyznę. A jeśli w Polsce nie ma Nacjonalizmu, no to wrogowie biorą za darmo ich KRAJ i kradną ile się da. Prosta logika.

Pan August odpisuje mi 15.04.2008: „Dzisiaj młodzi Polacy nie rozumieją co to jest NACJONALIZM, i nawet nie starają się go zrozumieć. Mało tego, zostali wyjałowieni z PATRIOTYZMU ! Przestali kochać Polskę i Polaków. Na szczęście są już pierwsze „jaskółki” powrotów młodych tułaczy za chlebem. Przekonali się, czym jest służalczy chleb na obczyźnie, może więc nastąpi powrót do Patriotyzmu i Nacjonalizmu. Starsi powinni im w tym pomóc. Ubolewam, że polskie szkoły nie uczą PATRIOTYZMU, ba, nawet spierają się o lektury”.

Odpisuję trochę w innym klimacie w dniu 24.04.2008:

Panie Augustynie, wie pan ile jest nazw ulic zbrodniarzy z żydokomuny i do tej pory istniejących ???!!! W Ustce, w okresie komunistycznej Polski, wstawili chamy taką nazwę: „XX-Lecia PRL”. A teraz jest, „XX-Lecia”! Wuj wie o co chodzi, o jakie (dwudziestolecie)!!! Każdy może interpretować. Na przykład: XX-Lecia Chamów, XX-Lecia Inteligentów, XX-Lecia Zgubienia Cnoty, XX-Lecia Wyprzedania Polski, XX-Lecia Nędzy i Biedy, i tak dalej i tym podobne – aby kabarecik był zawsze ciekawy i śmieszny.

Miałem coś jeszcze napisać, ale jest tak ważna sprawa, że zmieniam temat, i chcę przez to być publicznym obrońcą dziennikarza i właściciela Gazety Internetowej „Raportu Nowaka” E-mail: info@raportnowaka.pl

BYŁY POSEŁ ZBIGNIEW NOWAK IDZIE DO WIĘZIENIA...!!!

O „przyczynach i powodach” pisze sam autor Zbigniew Nowak: http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=381 Podpiera się także autor dodatkowym materiałem na Forum Onet.pl – Wiadomości:

Podam fragment:
„Sejm RP musi wprowadzić do Kodeksu Karnego przepisy penalizujące prześladowania polityczne, karno-procesowe, realizowane w drodze fałszywych oskarżeń, naciąganych zarzutów. Nadto za fałszywe zeznania powinno być do lat 15 (jak w innych krajach), a nie do lat 3 jak jest w Polsce po 1997, musimy też wprowadzić kwalifikowaną formę utrudniania postępowań przez sędziów, prokuratorów oraz policjantów. Musimy w końcu dopisać do art. 231 kk... Kto jako sędzia, sędzia polubowny oraz inny funkcjonariusz publiczny... Dziś sędziowie nie podlegają temu przepisowi. I w końcu... trzeba wprowadzić taki przepis karny jak w RFN (Niemcy), który mówi: (Kto jako sędzia, sędzia polubowny omija prawo działając na niekorzyść strony, podlega karze do lat 5)”.
– Zbigniew Nowak.

Myślę, że jest to jeden i ten sam schemat, czy to się dzieje w Kielcach, Poznaniu czy w Słupsku. Znam to z autopsji; policjant – niewinny, prokurator – niewinny, sędzia – niewinny, obrońca z urzędu – niewinny. Winni jesteśmy my, bo tu a nie gdzie indziej przyszliśmy na świat. I znowu chcę przypomnieć mój następny autorski aforyzm:

URODZIĆ SIĘ W POLSCE, TO JEST POKUTA.

Ale to nie POLSKA jest winna.
Najpierw to chamy z byłej żydokomuny, a zaraz za nimi ta banda politycznych filozofów !

27-28.04.2008 r.

ZŁAMANE PIÓRO POETY CZESŁAWA MIŁOSZA

******************************************************************
Wybrane z twórczości Z. J. Prusińskiego:

DZIENNIK Z WESOŁEGO MIASTECZKA... nie tylko Ustki
O ALKOHOLIKACH – POLITYKACH SŁÓW KILKA W POEZJI

W KSIĘSTWIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

NIE ZAWSZE SCHODY PROWADZĄ DO NIEBA - ku pamięci Olusia K...

TOWARZYSZE TĘSKNIĄ ZA POCHODAMI

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

P
RZYGODA INTELEKTUALNA Z PREZESEM ZLP Krzysztofem Gąsiorowskim

PIONIERSKI MARSZ MISTRZA .... Junga

INTELIGENCJA ZAWIESZONA O BRZEG NUTY

ZAĆMIENIE ZAWSZE PRZYCHODZI BEZ PUKANIA

Motto:
Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu
-
POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!
dyktator
Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy -
ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech
Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI
CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

ROZTAŃCZONE BAŁWOCHWALSTWO

Błazny i judasze

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

LIST OTWARTY - PONAGLENIE! Prezydencie III RP!
POUCZENIE PREZYDENTA.
Do mediów w kraju i za granica...

LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO

POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Projekt ustawy o ujawnieniu pochodzenia narodowościowego osób pełniących funkcje publiczne

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.