Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
6 sierpnia 2020
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY Zygmunt Jan Prusiński dlaczego Polską rządzą żydzi forum dyskusyjne dla inteligentnych dzidziuś Kwaśniewski walczy z antysemityzmem Prusiński - MÓJ „DZIDZIUŚ” JESZCZE W NOWSZEJ APARYCJI...

Zygmunt Jan Prusiński

Motto: Jego kariera jest moją karierą !

Motto II: 12 czerwca 1967 roku Rząd PRL zerwał stosunki dyplomatyczne z Izraelem.

Wstęp w trakcie kręcenia filmu

„Uciekinier” nad rzeką Głupią...

Nie zrób mi wstydu – jak do tej pory bywało.
Przestań, bądź mężczyzną z butelką mleka,

smoczek schowaj, ludzie patrzą, no popatrz,

liście śpiewają ci hymny pisane na twoją cześć.

* * *

No może być. Po co więcej popadać w rytmy czarnego bluesa. I tak Olek I, jako „Kwaśniewski” z domu Stoltzman źle tańczy – ba, w ogóle tańczyć nie umie. Ale dorośnie i na stare lata pokaże nam polki i walczyki. Uczy się, choć nie ma czasu, bo jego czas się jeszcze nie skończył.

Na witrynie „Rewiry Gajowego Maruchy” czytam tekst pt. „Zwalczanie rasizmu, nowe zajęcie Kwaśniewskiego”. O, jaki mądry jest mój „Dzidziuś”. On wie co to jest „rasizm”. Uczył go jego tatuś, podobno miał na imię „Zdzisław”, co nie wierzę, bo żyd zawsze ma i kilka imion i kilka nazwisk. Po co ? No tak żeby i na księżycu nie wiedzieli. Agent jest agentem – czasem jest filmowym agentem, o tak, jak agent „007”, albo „J21”. Przeważnie zmieniają dane osobowe bardzo poczciwi ludzie, pełni szacunku. To są nasze „autorytety”. – Bez nich – nasze życie – byłoby nudne, nieprawdziwe, skąpe i biedne. A tak to rycerz taki, jak mój „Dzidziuś” jest otwarty dla wszystkich serc ! Czasem się poci, bo tyle ma roboty. Wciąż biegnie. Wciąż marzy. Wciąż przykręca swoje śruby organiczne jak zespół Formuły 1 u Roberta Kubicy !!! Nie wierzysz ? Nie wierzysz ? – Co z ciebie za człowiek... Zobacz, on będzie rasistą, przepraszam, do tej pory był, bo bardzo nie lubił i nie lubi Polaków – konserwatystów. Nie lubi katolików. A do papieża Jana Pawła II to przyjeżdżał przed wyborami. To taki chwyt reklamowy u czerwonego towarzysza z PZPR ! – Mam pytanie:

- Czy członkowie ze zbrodniczej organizacji z korzeni „stalina” - żydokomuny, Polska Zjednoczona Partia Robotnicza była rasistowska do Narodu Polskiego czy nie była ? – „Dzidziuś”, proszę mi na to pytanie odpowiedzieć !

Ale co piszą o tym we wspomnianym artykule:
„Pod auspicjami Europejskiego Kongresu Żydów powstaje rada tolerancji złożona z byłych przywódców. Na jej czele stanie Aleksander Kwaśniewski – donosi czwartkowa „Rzeczpospolita”. (5 czerwca 2008 r.)

Jak czytamy, Rada Reprezentantów Europejskich Społeczeństw Obywatelskich (CECSR) została powołana do życia w zeszłym tygodniu podczas posiedzenia zarządu Europejskiego Kongresu Żydów w Brukseli. W uroczystości wziął udział były polski prezydent, który przyjął nominację na przewodniczącego organizacji.

- Będziemy zwalczać antysemityzm, ksenofobię i rasizm. To prawdziwe wyzwanie XXI wieku – powiedział „Rzeczpospolitej” Aleksander Kwaśniewski”.

Mam następne pytanie do Mojego „Dzidziusia”:
- Jak był dwa razy wybierany przez „BARANÓW” – jak w telewizji australijskiej powiedział o Polakach tow. Michnik Adaś, to kogo reprezentował przez te 10 lat jako prezydent ? Polaków czy żydów ? A może tylko Polaków ? A może tylko żydów ? A może i nie Polaków i nie żydów a tylko samych syjonistów ? A może Trzeci Świat ? A może tych którzy żyją na księżycu ?

Powracam do „pokojowego” artykuliku w pokoju, nigdzie indziej, ani w sypialni ni w kuchni, po prostu takie „piękności” czyta się w salonie: „W skład rady wejdzie kilkunastu byłych przywódców, noblistów i wybitnych naukowców”. Kochany „Dzidziusiu”, czy jest w tym cholernie doborowym towarzystwie choć jeden Polak ? Ale wiesz, nie taki co to paszport i obywatelstwo ma polskie, to nie o takiego nicponia chodzi, ale z takiej karty zbrodniarzy, gdzie dany tatuś czy dziadzia był figurantem politycznym w ubiegłym stuleciu, jak Stoltzman czy Bergman, i inni – ale naprawdę chrześcijanin po słowackiej stronie, jako Słowianin, no wiesz o co chodzi ? „Dzidziuś” odpowiada:– Na razie jest za wcześnie, by wymieniać nazwiska – podkreślił Kwaśniewski. „Dzidziuś”, dlaczego jesteś taki chytry i tajemniczy;

przecież to są „przywódcy” – więc ludki znani na kuli ziemskiej, co ty taki jakby niewyspany ? Powiedz szczerze, że tam u was na tym „Pustynnym Szlaku Idiotów” nie będzie pijaków ! Ty masz tylko mleczko pić. Dla zdrowia, dla zdrowia, i innych też namawiaj (w moim imieniu)...

Jak nieoficjalnie dowiedziała się „Rz” w źródłach zbliżonych do zarządu Kongresu Żydów, propozycje złożono już między innymi byłemu prezydentowi Czech Vaclavowi Havlowi, byłemu premierowi Jose Marii Aznarowi i węgierskiemu nobliście Imre Keretoszowi”. – Czy to znaczy że Havel jest żydem ? Bo ten z Hiszpanii jeśli ma imiona: Józef Maria, no to żydem na pewno nie jest... „Jak podkreśla w „Rz” Kwaśniewski, pierwsze posiedzenie rady tolerancji odbędzie się 10 listopada w Brukseli. Razem uczcimy 70. rocznicę Nocy Kryształowej – podkreśla b. prezydent”. No to przy okazji mam do ciebie prośbę „Dzidziusiu”, by uczczono mordy w Katyniu, Miednoje, Charkowie i w innych miejscach przez żydowsko-komunistyczną NKWD na Polakach, Rosjanach, Ukraińcach, Białorusinach i żydach także. Czy możecie to uczynić tam w Brukseli ?

Członkowie rady nie będą otrzymywać pensji, grupę będą funkcjonować, opierając się na infrastrukturze Kongresów Żydów”. No to mi nie pasuje. Taka harówa a nikt nie ma chęci za tę „tolerancję” płacić !? Cóż to za robota ? Co to: „Klub Wzajemnej Dekoracji”? - Jak gdzieś pisałem, ta TOLERANCJA jest jak KIJ, ma też dwa końce. Zresztą, wy sami nie umielibyście biednym narodom świata wytłumaczyć im, co to jest w ogóle w XXI wieku ta „TOLERANCJA”? Ja ci mówię teraz bardzo dokładnie jako narodowy poeta, myśliciel, filozof, że ja (MAM W DUPIE TOLERANCJĘ)! Lepiej pokochaj człowieka i jego Prawa Cywilizacyjne, żeby nie chorował z głodu, żeby nie zdychał z głodu – o, to jest właściwa misja z twojej strony. „Pitolić” to każdy umie, potrafi. Wiesz co, wszyscy ludzie którzy dali na ciebie głos, powinni teraz pozwać cię do sądu, za oszustwo, za kłamstwo, bo ani z twojego hasła wyborczego nie sprawdziła się ta „PRZYSZŁOŚĆ” ni „NORMALNOŚĆ”! W pierwszym przypadku było: „Patrz”, w drugim „Przywrócić”., no i co ? Tak patrzyłeś że się przewróciłeś... A teraz będziesz darł gębę o „tolerancji”?! Nie jesteś papieżem Janem Pawłem II, bo ON kierował to hasło do tych, którzy zamordowali miliony niewinnych ludzi w Europie Wschodnio-Środkowej. Ty dobrze wiesz kto to zrobił !

– Bardzo się cieszymy, że Aleksander Kwaśniewski będzie kierował Radą. Ma imponujące osiągnięcia na polu promowania tolerancji i praw człowieka – powiedział „Rz” Arie Zuckerman, sekretarz generalny Europejskiego Funduszu Żydowskiego, który zaangażował się w projekt”.

O tak, „ma osiągnięcia na polu promowania tolerancji i praw człowieka” – szczególnie tańcując na Grobach Żołnierza Polskiego w KATYNIU !!!

A cóż to za zabiedzony Europejski Fundusz Żydowski ? Nie mają kasy biedacy, nie mają..., to dziwne że nie mają... No to chłopie pójdziesz nauczać ich pracować społecznie, znasz ten chwyt przez twoich braci dobranych z żydokomuny z PZPR w PRL!!! Zawijaj „Dzidziuś” rękawy, i do roboty, do roboty ! Społecznie ku, ŚCIANIE TOLERANCJI-NIETOLERANCJI i NIETOLERANCJI-TOLERANCJI ! – Co za idiotyzmy ? – Co za wulgaryzmy ? Chłopie, weź posprzątaj mieszkanie, wypierz brudy, zrób przetwory, pobaw się z psem, zagraj w piłkę a nie mąć w tej epoce. O, napisz prawdziwą książkę o swoim rodzonym ojcu i, jak skończył, jak skończył !...

W podobnym tonie wypowiada się jeden z inicjatorów projektu, sekretarz generalny Europejskiego Kongresu Żydów Serge Cwajgenbaum. – Kwaśniewski (vel Stoltzman, przy. Z.J.P.) to świetny kandydat na szefa rady. Doskonale pamiętamy jego zaangażowanie w dialog polsko-żydowski. Choćby przeprosiny w Jedwabnem - podkreślił Cwajgenbaum w rozmowie z „Rz”. – Wiesz co Cwajgenbaum, ja mam na drugie nazwisko „Prusenbaum”. I u ciebie jest „baum” i u mnie jest „baum”. „Baum-baum” to jak afrykańskie instrumenty perkusyjne: „tam-tam”. („Cie choroba” – zagrzmiałby Sołtys we wsi Całowanie gdzieś koło Pilawy). Mówisz „przeprosiny” w Jedwabnem ? O tak, zgadzam się, w ogóle Polacy wypowiedzieli światu wojnę zwaną „drugą”. Pamiętasz film ? Oglądałeś film pt. „Jak rozpętałem II wojnę światową”. – Był to film na faktach. Tak, Polacy, w ogóle cały polski Naród jest winny waszej cholernej nieszczęśliwości. Żadna nacja nie weszła wam w żyły, jak właśnie my, Słowianie z Rzeczypospolitej. Polska wam w gardle stoi, nieprawdaż ?

Pomysł budzi jednak również wątpliwości. – Pisarze, naukowcy – zgoda. Ale byli politycy ? Nie sądzę, by mogli być wiarygodni jako nieskazitelni moralnie bojownicy o tolerancję. Mają przecież często niejednoznaczne biografie, popełniali błędy – uważa prof. Paweł Śpiewak”. (Źródło informacji: INTERIA.PL/PAP).

Pisarze też mają w Polsce za kołnierzem Śpiewaku. Choćby tu bym podał kilkudziesięciu z pochodzenia żydowskiego – ty dobrze o nich wiesz, jacy to byli... skurwiele. Nie tylko za „tatusia” stalinka lizali mu jądra, ale aż do chwili obecnej to się dzieje, wiesz o tym, to co durnia grasz na organkach, profesorku z Uniwersytetu Warszawskiego ? – Jak się tam dostałeś...? Mój znajomy z Otwocka ma więcej tytułów od ciebie i mu odmówili tam na UW pracy. Cholera, mógł skłamać że żydem jest, ale on taki poczciwy – całe życie uczciwy nie umiał kłamać. A wiadomo Śpiewaku że na UW dominują – nie Polacy a żydzi. A on „polski” do przesady.

Pierwszy raz muszę się z tobą zgodzić, a przecież o tobie poświęciłem poważny artykuł pt. „ŚPIEWAK ŚPIEWA FAŁSZEM”. W kilku miejscach na świecie opublikowali dla potomnych... – Czy twój ojciec, poeta, był z charakteru taki sam jak ty ? Ale zgadzam się z tobą co do Mojego „Dzidziusia” Olka I od niby to „Kwaśniewskich”, że niewiarygodny on jest i zdemoralizowany – a już na pewno daleki od tolerancji. Ale dlaczego nazwałeś go „bojownikiem”? On, „bojownik”? – W którym miejscu ? Chyba jedynie przy buteleczce z zawartością mleczka. O tak. O tak. – Śpiewak, zagraj na tam-tam, a ja ci pomogę na gitarze zagrać bluesa, a na dodatek zaśpiewam czerwonego bluesa komunistów, przerobionego zresztą pt. „Bój to jest nasz ostatni”...

* * *

BLUES STOLZMANA W PIEKLE

Pawłowi Śpiewakowi

W Polsce jest blues.
Choć murzyni nie mieszkają tu.
Ale są (biali murzyni); to mój naród.

Elastyczny naród daje się –
na wygląd manekinów w oknach wystawowych – przedrzeźniać.
Dobrani robią z nich „baranów” w biały dzień.
Będą bronić swoich „Panów”, na sto procent niczego nie rozumiejąc.

Pastwisko pachnie bydłem...
Lubię na krowy patrzeć, są tak do siebie podobne, urokiem.

W roku 1973 napisałem fraszkę „Wyjście z sytuacji”:
(Weź się bracie ożeń, to Bóg ci dopomoże)!
W dwutygodniku „Nowy Medyk” ukazała się ta fraszka,
i tak to trwa, podobnie jak trawa rosnąca na bagnach.

Pawle ! Graj dalej sam „Bluesa Stoltzmana w piekle”.
Ja zaraz wrócę i ci pomogę dograć ostatni takt.

12.06.2008 – Ustka

* * *

(Akurat zaczął się mecz w Klagenfurcie pomiędzy Niemcami i Chorwatami. Trochę mi to przeszkadza, pisać artykuł i oglądać mecz).

W dniu 7 czerwca 2008 roku przesłałem redaktorowi Zdzisławowi Raczkowskiemu ten wyżej omawiany, to znaczy dokładnie z analizowany według (mojej publicystycznej inteligencji) tekst, choć „subject” jako tytuł brzmi: „Czynny protest przeciwko kłamstwom Grossa”.

Piszę tak:
Witam Serdecznie ! Zdzisławie przed chwilą zajrzałem na stronę Rewiry Gajowego Maruchy, i przeczytałem ten arcyciekawy tekst. Może byś go wkleił na Afery Prawa ?
10 czerwca otrzymuję od redaktora odpowiedź:
Straszy mnie GW a żydzi w telefonach obiecują że mnie załatwią, ponieważ oni ze wszystkimi tak robią. Chyba nie oglądałeś w Polsacie:
http://interwencja.interia.pl/news?inf=1116846
- gdzie przez 1.5 godz. rozmawiałem o bezprawiu w sądach i poszkodowanych ludziach a oni wyrwali 3 zdania z kontekstu i ze mnie zrobili antysemitę.
Tak manipulują narodem żydowskie media.
Opublikuje cały wywiad żeby czytelnicy mogli przekonać się jak są oszukiwani.
Może odniesiesz się jakoś do informacji o Kwachu?

DRODZY RODACY !!!

1. Czy my mieszkamy na Bliskim Wschodzie ?

2. Czy my Polacy jesteśmy... arabami ?

3. Czy w Polsce, w Ojczyźnie Polaków i innych etnicznych mniejszości kulturalnych (ten „gil”) jest komu potrzebny ?

Powiem tak, do wszystkich na Kuli Ziemskiej i tam, na księżycu:
(Ja nie lubię nikogo ! Ja nie kocham nikogo ! I obojętnie, czy to jest biały człowiek, czy żółty człowiek, czy czarny człowiek – czy inni we wszystkich odcieniach barw, to ja,
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI kocham tylko siebie).

- Czy nie wolno mnie siebie kochać ?
- Dlaczego ? A to dlatego...

Bo ja mam jedno serce a nie tysiąc serc. Niech żydzi „kochają” wszystkich na świecie, na księżycu też, to ja im nie przeszkadzam tego „kochania”...

Powiem tak jako narodowy poeta:
Idźcie z tymi miłościami do samego diabła.
Ale nie pozwolę ubliżać mojej Matce – Polsce, bo to ONA jest dla mnie pierwszą modlitwą, i zawsze i wciąż będę bronił JEJ DOBREGO IMIENIA !!!

ZŁAMANE PIÓRO POETY CZESŁAWA MIŁOSZA

******************************************************************
Wybrane z twórczości Z. J. Prusińskiego:

DZIENNIK Z WESOŁEGO MIASTECZKA... nie tylko Ustki
O ALKOHOLIKACH – POLITYKACH SŁÓW KILKA W POEZJI

W KSIĘSTWIE ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKIEGO

NIE ZAWSZE SCHODY PROWADZĄ DO NIEBA - ku pamięci Olusia K...

TOWARZYSZE TĘSKNIĄ ZA POCHODAMI

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

P
RZYGODA INTELEKTUALNA Z PREZESEM ZLP Krzysztofem Gąsiorowskim

PIONIERSKI MARSZ MISTRZA .... Junga

INTELIGENCJA ZAWIESZONA O BRZEG NUTY

ZAĆMIENIE ZAWSZE PRZYCHODZI BEZ PUKANIA

Motto:
Polacy to stado baranów - powiedział Adam Michnik w australijskiej telewizji - A TO TEN, OD BARANÓW!

LIST OTWARTY DO JANA TOMASZA GROSSA ! Dlaczego Polacy nie wygonili Żydów z Polski? Teraz pokutują za ten błąd historyczny...

Literatura faktu
-
POLSKI NIE MA, JEST ZA TO „OSTEN-ISRAEL”!
dyktator
Saddam Husain został powieszony - czas osądzić naszego dyktatora Wojciecha Jaruzelskiego

Władysław Frasyniuk, Wojciech Olejniczak i ubecka Służba Bezpieczeństwa - felietony

z cyklu polskie sprawy -
ŚWIĘCI APOSTOŁOWIE, A NARÓD NA BOSAKA Z TORBAMI...

Lech
Wałęsa NAUCZYCIEL SPOD PARASOLA BEZPIEKI
CZY PRASA W POLSCE JEST WOLNA?

ROZTAŃCZONE BAŁWOCHWALSTWO

Błazny i judasze

"Chłopy do roboty, towarzysze do muzeum”

LIST OTWARTY - PONAGLENIE! Prezydencie III RP!
POUCZENIE PREZYDENTA.
Do mediów w kraju i za granica...

LIST OTWARTY DO SENATORA STEFANA NIESIOŁOWSKIEGO

POTYCZKI W ŚWIECIE LITERACKIM NA EMIGRACJI

WIERSZEM DO JANA PAWŁA II Zygmunt Jan Prusiński
OJCIEC KSIĘŻYCA I GWIAZD - Jan Paweł II WIELKI - Zygmunt Jan Prusiński

Zygmunt Jan Prusiński... tak trochę z jego twórczości żyjącej niespokojną codziennością...

Zygmunt Jan Prusiński... jest taki patriotyczny, nieustraszony, walczący poeta...

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Projekt ustawy o ujawnieniu pochodzenia narodowościowego osób pełniących funkcje publiczne

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
Stowarzyszenia Ochrony Praw Obywatelskich
Zespół redakcyjny: Zdzisław Raczkowski, Witold Ligezowski, Małgorzata Madziar, Zygfryd Wilk, Bogdan Goczyński, Zygmunt Jan Prusiński i sympatycy SOPO

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.