Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
1 marca 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA PROFANACJA

PROFANACJA MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ I POLSKI W SIEDZIBIE PARLAMENTU UNII EUROPEJSKIEJ

Poniższa wiadomość PŁYNˇCA z Brukseli, na pewno dotarła do Prezydenta RP, Min. Spraw Zagranicznych, do Sejmu i Senatu, mediów jak i opinii publicznej.

Jak wygląda profanacja -
Plakaty profanujące wizerunek Matki Bożej umieszczono na wystawie w budynku Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Ekspozycja "Drogi do "Solidarności'" miała uświetnić 25. rocznice powstania NSZZ "Solidarność".

Jeden z plakatów przedstawia wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej z przypiętym do sukni portretem byłego przywódcy "Solidarności" Lecha Wałęsy, w miejscu, w którym nosi on znaczek z podobizna Najświętszej Maryi Panny.
 Plakat - według informacji organizatorów wystawy - ma być graficznym żartem! Wystawę, zorganizowana przez euro-posła Janusza Lewandowskiego (PO), otwarł uroczyście we wtorek szef Parlamentu Europejskiego, Hiszpan Josep Borell. Autorem skandalicznego plakatu jest Turek Erol Yakop. Po raz pierwszy został on opublikowany w barcelonskiej El Periodico w 1989 roku.

Inny z plakatów na brukselskiej wystawie w PE zawiera podobiznę Lecha Wałęsy z zaznaczonymi dwiema rysami na twarzy, na podobieństwo ikony Matki Bożej z Częstochowy.

Pierwsze reakcje oburzenia pojawiły się już w dzień otwarcia wystawy. Na znak protestu obok plakatu poseł PE Witold Tomczak powiesił kartkę: "Nie pozwolimy na profanacje naszej Królowej - Polacy". 
- Plakat jest dla mnie szokujący. Kolejny raz przedmiotem drwiny i tak zwanego żartu graficznego stała się nasza świętość, Matka Boża Częstochowska - uważa poseł Tomczak. 
- Jeśli można wytłumaczyć nieświadomość artysty nie-Polaka, na pewno nie można usprawiedliwić organizatorów wystawy, którzy są Polakami, i zapewne katolikami - dodaje deputowany. Euro-parlamentarzysta podkreśla również, że ekspozycja nie oddaje w pełni prawdy na temat tamtych sierpniowych wydarzeń i jest zdominowana przez postać Lecha Wałęsy, przedstawiona w dodatku w pozach mało poważnych.

Dziki anty-polski i bezbożny akt w budynku siedziby Parlamentu Europejskiego, w żadnym wypadku nie może być tolerowany przez Naród Polski i jego Rząd.
To, ze jakiś zboczony "polak", i tym podobne typy, jacy brali udział w żadnym wypadku nie usprawiedliwia administracje tak Parlamentu Europejskiego, jak i organizatorów tejże wystawy.

Rząd Polski MUSI wystąpić z energicznym protestem, odwołując z powrotem do Warszawy reprezentacje Polski, aż do chwili jak Unia Europejska W PEŁNI SPEŁNI ZADOŚĆ UCZYNIENIE za obrażę Polski.
Władze RP MUSZA położyć koniec na te i podobne występki, znieważenia i obrazy Polski, BEZ RÓŻNICY Z JAKIEJ PRZYJDˇ ONE STRONY!

Wizerunek M.B. Częstochowskiej nie jest śmieciem, jak podobizny wszystkich "wielkich przywódców europejskich", lub bezbożnych urzędników europejskich.

Zadość uczynienie musi być wyrażone w UROCZYSTEJ deklaracji piętnującej barbarzyński występek, podkreślając, że było to RÓWNIEŻ ZNIEWAŻANIE NIE TYLKO POLSKICH, LECZ I EUROPEJSKICH HISTORYCZNYCH KORZENI CAŁEJ CHRZEŚCIJAŃSKIEJ EUROPY!

Jeśli nie zostanie spełnione powyższe zadanie DANIA PEŁNEJ satysfakcji Polsce, to Przedstawiciel RP do UE będzie odwołany, aż do chwili otrzymania PEŁNEJ SATYSFAKCJI od UE, w powyższym tonie.

POLSKA, która w XX WIEKU trzykrotnie URATOWAŁA EUROPĘ OD ZAGŁADY przed ZALEWEM barbarzyńskich hord sowieckich  MUSI być w pełni poważana, a Europa powinna okazać swoja wdzięczność z uratowanie cywilizacji i kultury europejskiej. Bez heroicznej obrony Polski, dzisiaj Europa jęczałaby pod pręgierzem śmierdzących cholew sowieckiej hołoty.

Cale społeczeństwo polskie, wspólnie z Kościołem Polskim, tak w Kraju, jak i zagranica, musi wywrzeć stanowczy nacisk na Rząd RP, Sejm i Senat, aby te instytucje stanowczo stanęły w obronie HONORU i dobrego imienia Narodu i Władz Polski.


Na TO POLSKA WALCZYŁA i WYZWALAŁA inne kraje Europejskie, aby teraz bezkarnie opluwano nasze najdroższe skarby Polski? 

Na to Naród Polski złożył milionowe ofiary żyć Polskich Obywatel, aby teraz bezkarnie nas obrażano?

Czy Naród Polski może pozwolić na podobne profanacje? 

Czy ma to tolerować Władze RP?

UNIA EUROPEJSKA MUSI WRESZCIE ZDAĆ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ZE BARDZIEJ UNII ZALEŻY NA POLSCE, ANIŻELI POLSCE NA UNII!


AK, SPK, USOPAL
DELEGATURA NA MEKSYK
Inż.. Jerzy Skoryna 
e-mail: jesko44@hotmail.como
strona: www.polskiinterent.com/skoryna 

  "Raport o stanie sądownictwa polskiego"

Zapraszamy wszystkich sędziów, prokuratorów, adwokatów, polityków i resztę urzędniczego "badziewia" zamieszanego we wszelkie oszustwa do ogólnopolskiej "czarnej listy Raczkowskiego"... 
miłego towarzystwa wzajemnej  adoracji ...

www.aferyprawa.com - Niezależne Wydawnictwo Internetowe "AFERY - KORUPCJA - BEZPRAWIE" Ogólnopolskiego Ruchu Praw Obywatelskich 
i Walki z Korupcją.
prowadzi: (-)  ZDZISŁAW RACZKOWSKI.
Dziękuję za przysłane teksty opinie i informacje. 
    uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: Z.Raczkowski@aferyprawa.com 

WSZYSTKICH SĘDZIÓW INFORMUJĘ ŻE PROWADZENIE STRON PUBLICYSTYCZNYCH
JEST W ZGODZIE z  Art. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ 
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
ponadto Art. 31.3
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądĽ dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.