Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
8 grudnia 2021
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

AFERY PRAWA Czy szkło kontaktowe i żyd Miecugow może obrażać Polaków?

Miecugow: politycy PiS nie mają prawa nas obrażać - a czy Żyd Miecugow może innych obrażać?

Nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać z reakcji liderów PiS na ciągłe atakowanie ich przez "pejsate" media typu TVN, POLSAT, czy Gazetę wyborczą.
Zwłaszcza gdy czytamy:
Posłowie Prawa i Sprawiedliwości nie ustają w krytyce "Szkła kontaktowego". Po wypowiedzi lidera PiS, negatywną opinię o programie powtórzył Marek Suski.
Grzegorz Miecugow coraz poważniej rozważa podanie polityków tej partii do sądu.
- Uważam, że politycy nie mają prawa bezpodstawnie obrażać ani poszczególnych osób, ani całych firm czy grup społecznych - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Grzegorz Miecugow, jeden z prowadzących "Szkła kontaktowego".
Dziennikarz zapowiada, że poda do sądu prezesa PiS i innych polityków, jeżeli będą oni podważali jego dobre imię. - Nie wiem jednak na ile to realne, nie rozmawiałem jeszcze z prawnikiem - zastrzega

A jakie to niby dobre imię ma Miecugow zaraz przedstawię.

szklokontaktowe.jpgŻałosny program "szkło kontaktowe" mający na celu "obrzezanie mózgów plebsowi" prezentowany w TVN24 przez m.in. G. Miecugowa i podobne przez kabareciarzy Szymona Majewskiego czy Kuby Wojewódzkiego dawno przestałem oglądać po "zniesmaczeniu" ich zdziecinniałymi atakami na Polaków, PiS i Kaczyńskich.
Myślałem, że aby być dziennikarzem TVN trzeba coś sobą prezentować, a jak się okazało, wystarczy być chamem i Żydem a jest się dziennikarzem tzw. ściemy typu "szkło kontaktowe".

I kto tu koga obraża?

----- Original Message -----
To: afery-fm
Sent: Wednesday, November 29, 2006 5:07 PM
Subject: Re: miernota

Kiedy bydlak Z.Raczkowski przestanie obrażać ludzi??

G.Miecugow

AP nie ma wielkich telewizyjnych aspiracji, ale nie obraża swoich czytelników. Ta odpowiedz Miecugowa na krytykę dowodzi, co naprawdę ten zarozumialec reprezentuje sobą.
I "takie coś" chce dyskutować o etyce i czuje się obrażone, jednocześnie lekceważąc polskich widzów i społeczeństwo oraz wiarę?

Cóż, "prawda w oczy kole" i żydowska miernota intelektualna typu Miecugow, wyraźnie boi się krytyki a dokumentowane fakty przez dziennikarzy w czasopiśmie Afery Prawa traktuje jako "wystąpienia antysemickie".
Można dziwić się tylko, że jeszcze sporo ludzi daje się nabrać na kit jaki wciska im TVN nie tylko przez Miecugowa, ale też przez Majewskiego czy Wojewódzkiego. Chociaż tym ostatnim mniej się dziwię - sprzedają się za sporą kasę, a wiadomo, że Żyd "za kasę" i gówno zje...
Te osoby wielokrotnie, nie tylko w prowadzonych przez siebie programach, ale i w publicznych wywiadach np. dla TVN Style wyrażały poglądy, że daleko gdzieś tam ... mają polskie ograniczone umysłowe społeczeństwo które swoją większością wybrało na prezydenta L. Kaczyńskiego, które popierało Samoobronę i takiego dupka jak Lepper itp. Wydaje im się w swojej zarozumiałości i zachłanności że zjedli wszystkie rozumy świata.

Być może kogoś to bawi, ale "faktyczna inteligencja polska" nie zajmuje się ani oglądaniem telewizji TVN, ani polityką, ani zabawą w wybory - teatrem dla plebsu. I nie można stwierdzić czy bardziej fałszywy jest Kaczyński czy Tusk ponieważ cały obraz fałszują właśnie tego typu media i manipulanci jak Miecugow.

Bojkot TVN przez PiS trwa od blisko dwóch tygodni. Jarosław Kaczyński stwierdził, że w stacji są łamane wszelkie zasady dziennikarskiej przyzwoitości. Jak dodał, pracownicy kanału nie reagują w sytuacjach, w których powinni interweniować i stronniczo prowadzą programy.
- Dziennikarze i właściciele TVN-u wiedzą, że w innym kształcie Polski dla nich miejsca by nie było. Nie mogliby być potężnymi miliarderami - oskarżał lider partii podczas poniedziałkowego spotkania z politykami i wyborcami.

W TVN udają, że nic się nie stało, jednak bez takich indywidualności jak politycy PiS stacja wyraźnie traci na oglądalności.
W końcu ile razy można słuchać majaczeń chorego Niesiołowskiego?

ZR

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Edgar
12-01-2012 / 14:50
CHUJ CI W SRAKE