Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
18 października 2017
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 01-08-2011

Zawiadomienie o przestępstwie wprowadzenia w błąd organów władzy sądowniczej przez wadowickiego komornika sądowego Artura Urbanowicza.  

 Już wcześniej komornikowi A. Urbanowiczowi  zostały przedstawione zarzuty w artykułach: Krajowa Rada Komornicza - prezes Andrzej Kulągowski i dyr. Iwona Karpiuk Suchecka olewają zawiadomienie o przestępstwach komornika wadowickiego Artura Urbanowicza - gdzie udokumentowano fakty skali przekrętów komornika i brak reakcji Krajowej Rady Komorniczej na zawiadomienie o oszustwach wierzycieli i dłużników przez  komornika.
W kolejnym tekście:
Oszustwa i przestępstwa Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Wadowicach – Artura Urbanowicza – nagłośniono fakt, zawiadomienia Okręgowej Prokuratury w Krakowie. Sprawa dalej się ciągnie...

To, że komornik z reguły nie wie, że najpierw proceduralnie jest zobowiązany do wezwania dłużnika do zapłaty długu, w miarę rozsądnym terminie np. ratami, pokazać przy tym kopie wyroku sądowego z klauzulą wykonalności, a dopiero po upływie obligatoryjnego terminu zajmować rachunki bankowe i i robić egzekucję, to jak się okazuje ze skarg przychodzących do Redakcji większość komorników nie przestrzega obowiązującej  procedury .  Sądy też nie egzekwują takich naruszeń prawa przez komorników, co dowodzi, że sędziowie mają swoje udziały w wielu ustawianych licytacjach komorniczych. Samo bezprawne zablokowanie konta firmowego powoduje niejednokrotnie upadek firmy zanim sprostuje się błędy formalne i proceduralne. Wystarczy zapoznać się choćby ze sprawą: http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,9929197,Uniewinniony_po_13_latach_procesu__bede_zadal_milionow.html

Należy też społeczeństwu zwrócić uwagę, że wielu kombinatorów z tzw. firm windykacyjnych, urzędników ZUS, banków itp. podobnego badziewia wykorzystuje sytuacje, że w sądach nie są analizowane dokumenty spraw m.in. czy obywatel został pomówiony, wrobiony np. awarią komputera, czy faktycznie jest zadłużony. Sądy na tzw. pozwy nakazowe „z urzędu przyklepują” roszczenia.  I teraz, jeżeli tylko w terminie nie złoży się  sprzeciwu od nakazu zapłaty, to odkręcenie przekrętu urzędniczego może trwać latami.


Aktualnie, w ramach zemsty i wykorzystania lokalnych układów we władzach sądowniczych komornik A. Urbanowicz poczuł sie pomówiony „tekstami prawdy” i oskarżył redaktora naczelnego AFER PRAWA z art. 212kk.
Wcześniej jednak, dla ukrycia swych oszustw oskarżył jednego z dłużników, który dla obrony swych interesów i praw zwrócił się do mediów o pomoc i nagłośnienie nieetycznego postępowania tzw. togowców.   

Problem powstał, gdy nie znający przepisów praw i nie umiejący liczyć wadowicki komornik (co udowodniliśmy wcześniej) jak zwykle z zaskoczenia w lipcu 2009r, w asyście 4 policjantów, biegłej Wioletty Holak oraz przyszłego kupca firmy Tadeusza Gierka – informacja dla sądu - zjawia się bez uprzedzenia, bez zawiadomienia, do czego jest zobowiązany, w firmie Janusza dla dokonania wyceny. Czy to nie dowód jego skorumpowania?

Taka sytuacja każdego jest w stanie wyprowadzić z równowagi. To, że komornik „z góry” planował prowokacje dowodzi jego powitanie policjantów: dobrze że jesteście, będzie gorąco... i pomachał przed nosem Właściciela firmy jakimś świstkiem papieru nie pozwalając mu przeczytać o co chodzi. W takiej asyście niczym czołg z grenadierami wtargał do wnętrza firmy. Pan Janusz rosły chłop, stanął przed drzwiami biura i powiedział, że musi skonsultować się telefonicznie jak postępować przy takiej nawałnicy. Poradzono mu, że nie ma wyjścia i musi intruzów wpuścić.  Tymczasem zaślepiony komornik nie widząc, że szklane drzwi do biura są zamknięte taranem napiera na Pana Janusza. Ten odruchowo, żeby komornik się nie uszkodził czy nie przewrócił wyciąga ręce. Na chwilę wstrzymuje to komornika i można drzwi otworzyć.

Wszyscy wchodzą, biegła mierzy, komornik podziwia z niedoszłym kupcem kolejny łup dogadując Panu Januszowi, jaki to z niego oszust. Pan Janusz nie zostaje dłużny i oceniając kilkuletnie prześladowanie i naruszanie procedury przez komornika stwierdza, że akurat to komornik stale go oszukuje.
Policjanci biernie spacerują przyglądając się poczynaniom biegłej i komornika.

Po zainwentaryzowaniu wszystkiego co się dało, wszyscy grzecznie podpisali protokół. Wprawdzie Pan Janusz chciał dopisać swoje żale, ale komornik A. Urbanowicz stwierdził, że żadnych dopisków nie będzie i wyrwał mu z rąk papier.

Policjanci robią notatkę służbową i wszyscy rozjeżdżają się.  

Byłoby po sprawie, jednak po 3 miesiącach od zdarzenia komornik w ramach zemsty na Januszu zawiadamia policję, że została naruszona jego nietykalność i godność... jakby coś takiego kiedykolwiek miał...

Jest to o tyle naiwne i naciągane, że każdy poszkodowany od razu składa zawiadomienie na policję. Dlaczego komornik czekał aż 3 miesiące ze swoimi żalami?  
No i zaczyna się sądowy cykl trwający już drugi rok...

Bajer w tym, że jak zeznali wszyscy policjanci, gdyby było jakiekolwiek zagrożenie komornika zaraz użyliby środków przymusu bezpośredniego, a informacja o tym znalazłaby sie w notatce policyjnej. Tak więc z punktu widzenia funkcjonariuszy policji naruszenie (po czasie) nietykalności komornika było tylko jego subiektywnym odczuciem. Wprost przeciwnie, wpychając się na siłę, naruszył nietykalność osobistą Pana Janusza.

Podobnie ma się ze słowem, zresztą wspólnie wypowiadanych przez obie strony: oszust.
Znamy wyrok uniewinniający dla Wałęsy kiedy nazwał Prezydenta chamem, czy stwierdzenie „durnia mamy za prezydenta, podobnie z innych wyroków sądowych wiemy, że użycie  „tłuste dupsko” czy oszust – to nie jest zniesławienie tylko jakaś tam ocena.

Postanowienie takie zostało opublikowane w Orzecznictwo Sądu Najwyższego w Sprawach Karnych 2005 poz. 1470. Sąd Najwyższy postawił tam następujące tezy:

Rozpowszechnianie przez oskarżonego jego własnej opinii ma charakter ocenny, a przez to nie jest zniesławiające i nie stanowi realizacji znamion czynu opisanego w art. 212 § 2 kk.

Uznanie za bezprawne „opinii”, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności.

Tak więc ewidentnie zawiadomienie komornika wadowickiego Artura Urbanowicza powinno być przedwstępnie odrzucone przez prokuraturę jako nie nadające się do rozpatrzenia. Podobnie też sąd już po pierwszym wstępnym rozpoznaniu powinien jego zawiadomienie odrzucić i nie ośmieszać urzędu już drugi rok oraz naciągać społeczeństwo na bezpodstawne koszty z tytułu czyimś pomrocznych  urojeń.    

Teksty w tym temacie:

ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Komentarze internautów:

 
~nike outlet
21-06-2016 / 13:26
ED Hardy Outlet www.edhardypopsale.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletsonlines.us.com Coach Outlet Store Online www.coachstoreonline.in.net Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.in.net Cheap Jordans www.cheapjordansretro.us.com Michael Kors Outlet Store www.michaelkorsoutletsstores.us.com Coach Purses www.coachpurses.eu.com Coach Outlet www.coachoutlet2016.us.com Tory Burch Shoes www.toryburch-outlet.us.org Longchamp Outlet www.longchampoutlet.in.net Michael Kors Handbags www.innnov8.com Coach Outlet www.innnovate.com Red Bottom Shoes www.redbottomshoes.us.org Moncler Jackets www.monclerdownjackets.us.com North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.in.net Kate Spade Outlet www.katespadeoutletstore.us.com Moncler Outlet www.moncleroutletonline.in.net Coach Factory www.maganates.com Coach Factory Outlet www.coachfactorysoutlet.in.net Kate Spade Outlet www.katesapdeoutlet.us.org Ray Ban Wayfarer www.rayban-outlet.us.org Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoes2016.in.net North Face Outlet www.northfaceoutlets.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutletstore.name Kate Spade Outlet www.katespadeoutletonline.name Michael Kors Outlet www.michaelkorsfactoryoutletstores.us.com Coach Outlet www.coach-outlets.us.org Nike Air Max www.nikeairmaxstore.ru Moncler Jackets www.monclerjacketsru.ru Nike Roshe Run www.tanienikerosherun.pl Cheap Nike Air Max www.nike-airmaxaustralia.com Buty Nike Air Max www.airmaxsprzedazdla.pl Nike Air Max Damskie www.cheapnikeairmax.pl Nike Air Max www.nikeairmax.us.org Red Bottom Shoes www.redbottomshoe.in.net Christian Louboutin Outlet www.christianlouboutinoutlet.us.org Balenciaga Outlet www.balenciagaoutlet.us.com Balenciaga Handbags www.balenciagahandbags.us.com Kate Spade Outlet www.katespadefactoryoutlet.in.net Toms Shoes www.tomshoesoutlet.us.com Hermes Belt www.hermesbelt.us.org Prada Outlet www.pradafactoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonsoutlet.us.com North Face Outlet Store www.northfaceoutletstore.in.net North Face Jackets www.north-face.in.net The North Face Outlet www.north-faceoutlets.us.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-factoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-outlets.us.org Timberland Boots www.timberlandoutletstore.in.net Timberland Outlet www.timberlandoutlet.us.com Tory Burch Outlet Store www.toryburchoutletstore.name Tory Burch Outlet www.toryburchsoutlet.in.net Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletusa.us.com Ralph Lauren Outlet www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com Gucci Shoes www.guccifactoryoutlet.name Gucci Outlet www.outlet-gucci.in.net North Face Jackets www.northfacefactoryoutlet.us.com Prada Outlet www.pradaoutlets.in.net Burberry Outlet www.burberrystoreoutlet.name Hollister Clothing www.hollister-clothing.us.com Ferragamo Shoes www.ferragamoshoes.us.org Tiffany Jewelry www.tiffanyandcooutlet.name Tiffany Outlet www.outlettiffany.us.com NFL Jerseys www.nfljerseys.name Toms Outlet www.outlettoms.us.com Oakley Sunglasses www.sunglassesoakley.name Cheap Jordans www.cheapjordans.eu.com Oakley Outlet www.outletoakley.in.net North Face Outlet www.thenorthfaceoutlet.us.org Tory Burch Outlet www.toryburchoutlet.eu.com Burberry Outlet www.burberryoutlets.in.net Hermes Outlet www.hermesoutlet.us.org Prada Handbags www.pradaoutlet.us.org Chan Luu Sale www.chanluu.us.com Toms Outlet www.tomsoutletstores.us.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletonline.us.org Oakley Sunglasses www.outletoakley.us.org Toms Shoes Sale www.tomsshoesinc.com Beats By Dr Dre www.beatsbydrdre.us.org Coach Outlet www.coachstoreoutlet.us.org Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoe.eu.com Oakley Sunglasses www.oakley-glasses.us.org Valentino Shoes www.valentinoshoes.eu.com Tory Burch Shoes www.toryburchshoes.us.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutlet.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutlet.us.org Coach Outlet Online www.coachoutletonlinestore.us.org Coach Purses www.coachpurse.us.com Kate Spade Outlet www.katespadefactoryoutlet.us.com Toms Shoes www.toms-shoes.name Hermes Belts www.hermesbelts.us.org Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-outletstores.us.com Fendi Handbags www.fendibelt.us.com Giuseppe Shoes www.giuseppezanotti.eu.com Michael Kors Outlet www.michaelkors-outlet.eu.com Stephen Curry Shoes www.stephencurryshoes.us.com Salomon Shoes www.salomonshoes.eu.com North Face Outlet www.northfacesoutlet.in.net Coach Outlet www.outletcoach.in.net North Face Outlet www.northfacesoutlet.us.com Burberry Outlet www.burberryoutletstore.us.org North Face Outlet www.north-faceoutlets.in.net North Face Jackets www.outletnorthface.in.net Burberry Scarf www.burberryscarf.in.net Skechers Shoes www.skechersshoes.us.com Oakley Sunglasses www.oakleyglasses.in.net Toms Outletwww.tomsoutletstore.us.org North Face Outlet www.northfacestoreoutlet.us.org Nike Outlet www.nikeoutlet.us.org Nike Hoodies www.nikehoodies.us.com Tory Burch Flats www.toryburchflats.in.net Marc Jacobs Handbags www.marcjacobshandbags.name Marc Jacobs Outlet www.marcjacobsoutletstore.us.com Jimmy Choo Shoes www.jimmy-chooshoes.us.com Jimmy Choos www.jimmychoos.us.com Burberry Belt www.burberrybelt.in.net Tory Burch Boots www.toryburchboots.com Louis Vuitton Belt www.louisvuittonbelt.com Ferragamo Belt www.ferragamo-belt.us.com Marc Jacobs Handbags marcjacobshandbagsoutlet.blog.com Lululemon Outlet www.lululemon-outlet.us.org Christian Louboutin Shoes www.christian-louboutin-shoes.us.com True Religion Outlet www.truereligion-outlets.in.net Tommy Hilfiger Outlet www.tommyhilfigeroutlet.us.com Burberry Outlet www.outletburberry.in.net Michael Kors Outlet www.outletmichaelkors.eu.com Coach Outlet www.outletcoach.eu.com Red Bottoms www.redbottoms.us.com Kevin Durant Shoes www.kevindurantshoes.us.org New Balance Outlet www.newbalanceoutlet.in.net Adidas Outlet www.adidasoutlet.in.net Coach Outlet Online www.coachoutlet-online.eu.com Stephen Curry Jersey www.stephencurryjersey.us.com Vans Outlet www.vansoutlet.us.com Ralph Lauren Outlet www.ralphlauren-outletstore.in.net True Religion Outlet www.true-religionoutlets.in.net ED Hardy Outlet www.edhardyoutlet.in.net North Face Outlet www.northfaceoutlet.eu.com UGG Outlet www.uggoutlet.us.org UGG Outlet www.outletugg.in.net North Face Outlet www.northface--outlet.us.com Ugg Boots Sale www.uggbootssale.in.net UGGS For Women www.uggsforwomen.us.com Skechers Go Walk www.skechersgowalk.us.com Adidas Yeezy Boost www.adidasyeezyboost.in.net Adidas Yeezy www.adidasyeezy.us.com Adidas NMD www.adidas-nmd.us.org Coach Outlet www.coachoutletinc.us.com North Face Outlet www.northfaceoutletsale.in.net Ralph Lauren Outlet www.ralphlaurenfactoryoutlet.us.com Puma Outlet www.pumaoutlet.us.com Polo Outlet www.outletpolo.us.com Stuart Weitzman Boots www.stuartweitzmanboots.us.com Under Armour Outlet www.underarmouroutlet.us.org Under Armour Hoodies www.underarmourhoodies.us.com Herve Leger www.herveleger.eu.com MCM Belt www.mcmbelt.us.com Nike Air Max www.nike-airmax.tw Louboutin Heels www.louboutinheels.us.com Jordan Retro 11 www.jordanretro11.us.com Converse Outlet www.outletconverse.us.com Nike Roshe Run www.nike-rosherun.us.com UGGS Outlet www.outletuggs.us.com North Face Outlet outletnorthface.blog.com
~Tory Burch Outlet
13-01-2016 / 12:36
ED Hardy Outlet www.edhardypopsale.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletsonlines.us.com Coach Outlet www.coachoutletonlinesstore.us.com Kate Spade Outlet www.katespadestoreoutlet.us.com Cheap Jordans www.cheapjordansretro.us.com Michael Kors Outlet Store www.michaelkorsoutletsstores.us.com Coach Handbags www.coachhandbagstore.us.com Coach Factory www.coachoutletsonlinestore.us.com Tory Burch Outlet www.toryburch-outlet.us.org Longchamp Handbags www.longchampsoutlet.us.com Michael Kors Handbags www.innnov8.com Coach Outlet www.innnovate.com UGG Boots www.uggbootsoutlets.us.com Red Bottom Shoes www.redbottomshoeoutlet.com Moncler Jackets www.monclerdownjackets.us.com North Face Outlet www.northfacestoresoutlet.us.com Kate Spade Black Friday www.katespadefactoryoutlet.us.com Moncler Outlet www.monclerjacketsoutlet.com.co Coach Factory www.maganates.com Coach Handbags www.coachhandbagsfactoryoutlet.us.com Kate Spade Outlet www.katesapdeoutlet.us.org Ray Ban Outlet www.outletraybans.us.com Cheap Ray Ban Sunglasses www.raybans-glasses.us.com Christian Louboutin Shoes www.christianlouboutinshoes.name North Face Outlet www.northface-outlet.us.org Coach Factory Outlet www.coachfactoryoutlet.name Kate Spade Outlet www.katespadesoutlet.us.org Michael Kors Outlet www.michaelkorsfactoryoutletstores.us.com Coach Outlet www.coachoutlet.name Nike Air Max www.nikeairmaxstore.ru Moncler Jackets www.monclerjacketsru.ru Nike Roshe Run www.tanienikerosherun.pl Cheap Nike Air Max www.nike-airmaxaustralia.com Buty Nike Air Max www.airmaxsprzedazdla.pl Nike Air Max Damskie www.cheapnikeairmax.pl Nike Air Max www.nikeairmax.com.co Cheap Red Bottom Shoes www.redbottomshoes.name Christian Louboutin Outlet www.christianlouboutinoutlet.us.org Balenciaga Outlet www.balenciagaoutlet.us.com Balenciaga Handbags www.balenciagahandbags.us.com Kate Spade Outlet www.katespadeoutletsale.us.com Toms Shoes www.tomshoesoutlet.us.com Hermes Belt www.hermesbeltstore.com UGG Boots www.uggboots2016.us.com UGG Boots Outlet www.uggbootsoutlet.net Prada Outlet www.pradafactoryoutlet.com Louis Vuitton Outlet www.louisvuittonsoutlet.us.com Louis Vuitton Outlet Store www.louisvuittonoutletsonline.us.com North Face Outlet Store www.northfaceoutletstores.us.com North Face Store www.north-face-outlet.us.com The North Face Outlet www.north-faceoutlets.us.com Louis Vuitton Outlet www.louis-vuittonfactoryoutlet.com Louis Vuitton Handbags www.louisvuittons.name Louis Vuitton Outlet www.louisvuitton-outletonline.com Timberland Boots www.timberlandsboots.us.com Timberland Outlet www.timberlandoutletstore.us.com Tory Burch Outlet Store www.toryburchoutletstore.name Tory Burch Outlet Online www.toryburchoutletstores.com Tory Burch Outlet www.toryburchoutletonline.us.com Michael Kors Outlet www.michaelkorsoutletusa.us.com Ralph Lauren Outlet www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com Gucci Factory Outlet www.guccifactoryoutlet.name Gucci Outlet www.outletgucci.name Gucci Handbags www.cheapguccihandbags.us.com Cheap Ray Ban Sunglasses www.cheap-raybanglasses.us.com North Face Jackets www.northfacefactoryoutlet.us.com Prada Outlet www.prada-outlet.name Burberry Outlet www.burberrystoreoutlet.name Hollister Clothing www.hollisterclothingoutlet.us.com Ferragamo Shoes www.ferragamoshoes.name Tiffany Jewelry www.tiffanyandcooutlet.name Tiffany Outlet www.tiffanystoreoutlet.us.com NFL Jerseys www.nfljerseys.name Toms Outlet www.outlettoms.us.com Oakley Sunglasses www.sunglassesoakley.name Oakley Outlet www.oakleystoreoutlet.us.com Cheap Jordans www.cheapjordans.name Oakley Outlet www.oakleyoutlet.us.com North Face Outlet www.northfaceoutlet.us.org Burberry Outlet www.burberrystoreoutlet.us.com Chanel Outlet www.chaneloutlet.us.org Hermes Outlet www.hermesoutlet.us.org Prada Outlet www.pradaoutlet.us.org Ray Ban Sunglasses www.raybanglasses.us.org Tory Burch Outlet www.toryburchoutlet.us.com Chan Luu Sale www.chanluu.us.com Toms Outlet www.tomsoutletstores.us.com Burberry Outlet www.burberry-outletstore.us.com Oakley Sunglasses www.oakleyoutletsstore.us.com Toms Shoes Sale www.tomsshoesinc.com
~on
26-05-2014 / 09:19
zrozumegzekucje.bloog.pl/ - blog dla dłużników a nie oszustów i cwaniaków. Spojrzenie z drugiej strony.
~obserwator
04-05-2014 / 09:49
SENATOR PO NIETYKALNY DLA KOMORNIKA? Jak informuje Gazeta Polska Codziennie - Ministerstwo Sprawiedliwości zawiesiło Radosława Nowackiego w czynnościach komorniczych. Powód? Postępowanie karne przeciwko Nowackiemu w związku z przekroczeniem uprawnień (art.231 KK). Czyżby wreszcie resort sprawiedliwości, uznał że komornicy nie są bezkarni. Otóż nie, komornicy wciąż są bezkarni, chyba że ich działania dotyczą senatorów Platformy Obywatelskiej. Winą Radosława N. komornika przy Sądzie Rejonowym było że postanowił wyegzekwować od bogatego senatora PO z Zielonej Góry Roberta Dowhana zaległe alimenty i w tym celu zajął - wedle prokuratury z Nowej Soli - majątek spółki Dowhan w którym Robert D. jest prezesem. Prokuratura postawiła mu zarzut przekroczenia uprawnień. Jak widać są równi i równiejsi, codziennie można przeczytać o komornikach, którzy dokonują czynności na niekorzyść obywateli, nie dopełniając żadnych wymogów formalnych, ale głos z głowy wówczas im nie spada, wszak obywatela można spokojnie gnoić. Jednak gdy działania komornika (legalnie czy nie - to należy jeszcze rozstrzygnąć) dotykają wysokiego przedstawiciela platformerskiej władzy, wówczas resort sprawiedliwości potrafi reagować i z wyjątkową determinacją, nieznaną w innych sprawach.
~pawel
11-08-2011 / 01:02
kochana redakcjo kiedy mumia jest do ogladniecia bo wadowice taką maja francja niema nic ciekawego do zwiedzania mumie słynne sa już w polsce a i teatr przeniesłi do wadowic miesci sie w wadowickim sadzie to co słyszałem będą otwierac szkołe aktorstwa bo taką reżyseria jaka jest w tym sadzie to może pozazdroscic polanski sedziowie nie czytaja akt a adwokaci spia na sali albo dłubia w nosie i po co taki sąd jak sprawa zakonczona przed sprawa na sali oskarżeni sa tylko jako słupy brak obrony i wszystko jasne liczba skazanych musi sie zgadzac a jedynie ochraniaże są aktywni bo mówią dzien dobry rodzinie sędzią komorniką i adwokatą bo to tylko rodzina rodzina i wszystko sie kreci dlaczego ktos przeszkadza
~madzia
11-08-2011 / 00:34
kochane wadowice ja myslałam że wadowice słynne tylko z papieża i jego kremówek ,a tutaj czytam ze sa takie niby błache sprawy komornik przekrentasem nie do wiary jak taki uczciwy koles morze nam podatnikom to robic bić ważniejszym od papieża bo czesciej piszą o nim w internecie a rada komornicza to czyta nie zapomnijcie głupi podatnicy ze papież robił to za darmo a on jest za nasze pieniadze i tak nas w dupę kopie kto wybrał tego inteligietnego ktory dostaje nasza kase i okrada innych obywateli czyżby nie byla to lichwa celnicza obywatel nie bije a ten jeszcze smie byc judaszem zdradził wszystko co ludzkie jesli jest tak jak piszecie to tylko sąd boży rozliczy takich bo oni o tym zapomnieli kasa to nie wszystko koledzy są jeszcze wyższe cele ale palant jest tylko palant czy krykiet kto wie powiem wam tylko wykształceni myslą ze jestesmy palantami a ciemne jest białe
~kacper
10-08-2011 / 23:46
Jako dziecko w szkołach uczymy sie ze sędzia jest jedną z najsprawiedliwszych osóbw urzędach że urzednicy sa sparwiedliwi...a tu jednak niespodzianka... każdy z każdym ma interesy i nic nie dzieje sie sparwiedliwie tylko w kręgu zainteresowania jest "pieniadz" nie lkiczy się człowiek jego trudna sytułacja tylko to "jak dotrzeć do celu". Jak można dopuscic żeby takie rzeczy się działy wsyztsko jest ukrywane i mało rzeczy widzi światło dzienne. Wszyscy urzednicy zaplątani sa w jedną petle i wystarczy ze jedna osoba odpanie a wpadną wsyzscy D.latego takiego komornika nie interesuje zwykły człowiek , zastanawia sie tylko jak ratować swoją " wielmożną Dupę" bo skończy sie jego kariera i wszytskie jego oszustwa przepadną..
~goral
10-08-2011 / 23:01
czy wedlug prawa mozna okradac zwyklych obywateli jak dlugo na to rzad pozwoli .. licytowac za grosze sprzedawac za krocie w ukladem z sedziami i ukladem komornika z rodzina komornika ..powiazani z bankami i lichwa prywatna licytuja dla zysku nie dla prawa korzysci maja tkowe widac jakimi brykami sie woza i co posiadaja ... dowodem jest najpiekniejsza willa w witan owicach ktora usiuluje potajemnie przed rozliczeniem i zaplata swoich przekretow dobrze ze pojawili sie tacy redaktorzy ktorzy wyciagaja wszystkie brudy komornikow i ludzi w branzy korupcji swoim zyskiem niszczac polskich obywateli rzeczpospolitej ludowej gdzie konstytucja MIALA ICH CHRONIC ......wolny obywatel ..
~lafer
05-08-2011 / 20:33
No właśnie. Endriu Ś.P. był umówiony na spotkanie z Philipem Konopią. Na tym spotkaniu miała być omówiona sytuacja różnicy pomiędzy wywiadem MSWiA oraz wojskowym. Do czasu kiedy poseł Czarnecki ( córka gen. Hermaszewskiego) serwisy info www.pzh.pl/nocleg2/index.php?show=impr&action=wiecej&id=2402 byli w pobliży było ok jak w przedszkolu. Endriu zaczął szastać na własną rękę wywiadem czyli biznesem wojskowy no pamiętacie w Olsztynie jeńcy talibowie . Kartery zbrojeniowe potrafią wzniecać konflikty wojenne. etc.
~Jan Kowalski
05-08-2011 / 01:51
Czy to prawda, że w Polsce wdrażany jest plan tzw wymracia. tzn zagłodzenia istniejących dzieci i wystraszenia kosztami ew przyszłych rodziców. Po czym to widać? A no w całej Europie do dziecka państwo dopłaca ok 500 Euro miesięcznie aż do pełnoletności. Chodzą pogłoski, że jest to polan międzynarodowych polityków pozbycia się mieszkańców pomiędzy Odrą a Bugiem?