Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 17-12-2012

Jak mafia wymiaru (nie)sprawiedliwości okrada obywateli polskich - Bogdan Goczyński

Po co ryzykować napady z bronią w ręku czy parać się uczciwą pracą, jeśli można zostać sędzią, komornikiem lub innym łajdakiem z wymiaru i kraść z pomocą aparatu państwowego.

Komornicy, sędziowie i reszta szwindlerów z wymiaru sprawiedliwości, zapewne drwią sobie z mafii takich jak pruszkowska czy z ciężko pracujących Polaków. Po co ryzykować napady z bronią w ręku czy parać się uczciwą pracą, jeśli można zostać sędzią, komornikiem lub innym łajdakiem z wymiaru i kraść z pomocą aparatu państwowego. I nie daj Boże nazwać tych ludzi po imieniu. Za to są paragrafy.

We wcześniejszych artykułach sugerowałem, że wymiar sprawiedliwości został zdominowany przez psychopatów i to prawdopodobnie dziedzicznych. Ich cechami charakterystycznymi jest między innymi skłonność do oszustw i brak jakichkolwiek skrupułów. Towarzyszy temu tępota umysłowa i dwumowa. Inny język na użytek publiczny i inny dla własnego grona. Osobnicy ci mają też pęd do władzy. Dlatego tak wielu z nich jest w urzędach i tak trudno z nimi się porozumieć. Ich sposób myślenia jest inny, pozbawiony emocji i nastawiony na pasożytowanie i niszczenie ofiar. Towarzyszy temu maska normalności, często uśmiech i udana życzliwość. Za tą maską kryje się natura hieny.

W artykule „Gdy wariaci mają władzę” pokazałem jak załatwia się postanowienia sądów w celu przejmowania majątków. Robione jest to w wyjątkowo prymitywny sposób i udaje się dlatego, że większość ludzi ma zakodowane w umysłach założenie, że sądy działają w dobrej wierze a prawa trzeba przestrzegać. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie. Sędziowie robą durnych Polaków w trąbę, a prawo traktują instrumentalnie i zwykle w kierunku robienia przekrętów. I, co ciekawsze, niekoniecznie czynią to za łapówki. Przypuszczam, że większość oszustw wynika z psychopatycznej natury tych osobników. Wracając jednak do wspomnianego przekrętu, to postanowienia takie załatwia się na telefon od adwokata i korzysta się z przepisu o zabezpieczeniu roszczenia, który istnieje w prawie finansowym. Tutaj wystarcza uprawdopodobnienie roszczenia. W ten sposób można rościć sobie prawo do alimentów w dowolnej wysokości. Nie potrzeba na to żadnych dokumentów. Następnie przechodzi się do prawa rodzinnego, które nakazuje natychmiastową płatność alimentów. Prawo, co prawda, wymaga w sprawach rodzinnych rozprawy, ale to drobiazg. Papier zniesie wszystko. Zawsze można napisać, że wydano postanowienie na rozprawie. Dla przeciętnego zjadacza chleba sprawa jest trudna do odkręcenia. Poprzez manipulację terminami nie dopuści się do zaskarżenia, wyrok się uprawomocni etc. Poza tym, co tu zaskarżać, jeśli sędzia ma pieczęć z rygorem natychmiastowej wykonalności. W ten sposób obchodzi się dwuinstancyjność postępowania i można zasądzić alimenty w dowolnej wysokości, nawet 7 tys. zł miesięcznie od bezrobotnego, tak jak było u mnie, i oczywiście tworzy się sztuczny dług.

Jest to logika typu 2+2=22 i pozwala z pomocą owej magicznej pieczęci z dziada zrobić bogacza, oczywiście czyimś kosztem. Najlepiej kosztem tego, kto ciężko pracował na swój majątek. Tak właśnie obrabia ludzi mafia sądowa, a ciemny lud wierzy w prawo, zobowiązania etc. Poprzez fakt, że akty własności w Polsce nie istnieją, a są jedynie rejestry w sądach, mafia za pomocą zapisu w księdze wieczystej może praktycznie dowolną osobę pozbawić jej własności, i to robi. Najlepiej jeśli delikwent nic nie wie o przekręcie i jest na przykład za granicą a posiada dom w Polsce. Po przyjeździe do domu może nie być wpuszczonym, bo to nie będzie już jego własność.

W taki właśnie sposób zostało załatwione postanowienie z 21 grudnia 2005r., które jest podstawą egzekucji w stosunku do mnie, a dług jest już astronomiczny. I nie ma tu znaczenia, że ostatecznie po ponad roku użerania się, postanowienie zostało uchylone. Sędzia wcześniej przecież przybił magiczną pieczęć z „natychmiastowa wykonalnością”. Jest jeszcze jeden aspekt magii. Moja była, Katarzyna Gaworek-Goczyńska związana jest z sektą Sai Baby. Ongiś bardzo potężną i wpływową, między innymi wskutek przejmowania majątków wyznawców. Sai Baby już nie ma. Wydaje się jednak, że jego duch ma się dobrze.

Dla większego uprawdopodobnienia roszczeń, ofiarę przekrętu oskarża się o pobicie i jeszcze lepiej, ładuje się do psychiatryka. Usłużni biegli psychiatrzy dopilnują reszty. Człowieka można ubezwłasnowolnić i okraść kompletnie. Z moich obserwacji, mafijny system robienia przekrętów obejmuje całe sądownictwo i jest to struktura hierarchiczna, chociaż może niekoniecznie zgodna z formalną strukturą sądów. Stąd biorą się owe dziwne zachowania się sędziów, niezgodne ze zdrowym rozsądkiem i nawet literą prawa. Po prostu są to wyroki mafijne, na zlecenie, a sędziowie poprzez żonglerkę paragrafami, jakoś muszą je uzasadniać. Osoby, które nie poddają się, muszą liczyć się konsekwencjami i tym można wytłumaczyć mój dwukrotny kilkumiesięczny w sumie pobyt za kratami. Dodajmy przy oskarżeniach, za które w normalnym kraju prokurator i sędziowie trafiliby do psychiatryka lub zakładu specjalnego dla ociężałych umysłowo.

Oszustwa robione są zwykle prymitywnie i nachalnie. Nie ma to jednak znaczenia, gdyż system kontroli z zasady nie istnieje. Dlatego w 2007r. usunięto z sądów karnych ławników i dlatego Trybunał Konstytucyjny nie dopuścił do rozpatrzenia mojej Skargi Konstytucyjnej w tym względzie. Chodziło o to, aby mafia miała pełnię władzy i mogła robić przekręty bez skrupułów. Być może chodzi też o to, aby Polaków wyzuć z własności.

Jak wspomniałem, wiele wskazuje na psychopatyczną dewiację u opisywanych osobników. Świadczy o tym między innymi wyjątkowa tępota. W piśmie komornika jest wyraźnie napisane ze podstawą egzekucji jest postanowienie z 21 grudnia 2005r. z tytułem wykonawczym z 4 stycznia 2005r. czyli pieczęć została przybita jeszcze przed wydaniem samego postanowienia, które też było wynikiem oszustwa. Jest tam napisane, że było wydane na rozprawie, po której w aktach nie ma śladu, gdyż sprawa była załatwiana prywatnie z adwokatem. Co więcej, jak pokazałem wcześniej owo otrzymane na lewo postanowienie, moja była przerabiała na kopiarce. Jest to więc przekręt na przekręcie. Zwracałem na to uwagę wielokrotnie. Na próżno. Typowy urzędnik wymiaru jest zbyt tępy, żeby zrozumieć tego typu niuanse. Psychopaci są tez jak widać odporni na presję moralną czy publikacje w mediach. Do czasu, kiedyś bowiem wywiozą ich na taczkach i to w najlepszym przypadku.

Żeby rabunek był bardziej efektywny bierze się zakładników. W tym wypadku są to dzieci, z którymi nie mogę się spotkać już od siedmiu lat. Jak to się robi pokazałem w niedawnym tekście „Otwarta wojna z rodziną”. Chodzi o to, że gdyby dzieci wróciły do domu, lub gdybym przynajmniej miał z nimi regularny kontakt, sytuacja by się rozwiązała i nie byłoby podstaw do haraczu. Można by też normalnie żyć, a tego psychopaci nie lubią. Manipulacje, intrygi i czynienie zła, to ich ulubione zajęcia.

Tymczasem w mediach słyszy się o państwie prawa, drobiazgowym przestrzeganiu przepisów przez sądy itd. Co ciekawe propaganda ta jest często powielana przez osoby postronne. Jak wydać psychopatyczna propaganda robi wodę z mózgu.

Żeby nie być gołosłownym załączam skan z wynikiem pracy komornika Ryszarda Moryca i Sądu Okręgowego w Warszawie.  Przedstawiam też zdjęcia komornika prezentującego potencjalnym nabywcom swoją zdobycz. W swoich przekrętach korzysta z ochrony polskiej policji. Szwindle opisywanego typu mają miejsce za pełną wiedzą i aprobatą najwyższych władz PL a kolejni ministrowie sprawiedliwości byli o nich bezpośrednio informowani. Informowana była też opozycja. Tak więc ludzie, inwestujcie w Polsce a napchacie kieszenie Morycom i im podobnym. Sami zaś pójdziecie z torbami.

Dodam jeszcze że po powrocie do domu wziąłem rytualną kąpiel po kontakcie z nieczystymi osobnikami.

Bogdan Goczyński

zawiadominienie o licytacji

Zawiadomienie o licytacji 

Komornik Moryc w asyście policjanta

Komornik Moryc w asyście polskiego policjanta.

Komornik Moryc z profilu

Komornik Moryc z profilu.

 Wspólnik Komornika Moryca

Wspólnik Moryca

 Więcej:

Tradycja Gestapo i NKWD żywa w III RP Bogdan Goczyński
Represje organów władzy o bezprawnych aresztowaniach opowiadają blogierzy Bogdan Goczyński i Rafał Gawroński
Kryminalny charakter wymiaru sprawiedliwości Bogdan Goczyński
Zabić w majestacie prawa... Bogdan Goczyński wolny!
Sąd Okręgowy w Warszawie wzywa niezależne media do usunięcia materiału filmowego z posiedzenia dotyczącego aresztu Bogdana Goczyńskiego. Cóż, musimy Sądowi… odmówić. To posiedzenie było jawne – z mocy prawa. Kolejny spektakl 25 lipca godz.10 - my tam
Warszawa - w sądach łamią prawa konstytucyjne Bogdana Goczyńskiego - komentarz Rebeliantki.
Pseudo-obrońcy interesów dzieci kontra uwięziony Bogdan Goczyński
Blogier Goczyński Bogdan znowu zatrzymany - Rebeliantka
Misja – zniszczyć rodzinę. Wiarygodność Trybunału Konstytucyjnego. Bogdan Goczyński
Kto nas wykańcza? - patologie w polskim sądownictwie Bogdan Goczyński
Jak kradnie się polską własność! Bogdan Goczyński
Stwórzmy własne sądy! Bogdan Goczyński
Trybunał Konstytucyjny – szacowne grono oszustów Bogdan Goczyński 
Goczyński na „wolności”. Dziennikarz AP ujawnia nowe fakty odnośnie funkcjonowania aparatu zamordyzmu.  
udręki Bogdana Goczyńskiego, blogiera i dziennikarza AP
Napisałam do aresztu w Tarnowskich Górach ws Goczyńskiego. Was też proszę, interweniujcie.
17.10.2011r - Kolejny protest pod więzieniem w Tarnowskich Górach w sprawie aresztowanego Bogdana Goczyńskiego.
Bogdan Goczyński skazany na śmierć... w Polsce
Goczyński więźniem politycznym. Manifestacja w czwartek Warszawie
Wniosek Goczyńskiego o przerwę w błędnie zasądzonej karze. Wspomóżmy!
BOGDAN GOCZYŃSKI - i rozmowy z nim w więzieniu...
Zamknięto znanego dziennikarza AP i blogera Bogdana Goczyńskiego
Zbrodniczy system sądowy. TVG-9 - wywiad Klaudiusza Wesołka z Bogdanem Goczyńskim
Rzeczpospolita przestępcza. Bogdan Goczyński
Walka o prawa ojców. Skarga w Trybunale Konstytucyjnym. Bogdan Goczyński
Fabrykowanie oskarżeń przez sądy i prokuraturę to norma. Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski nie zaprzecza. Bogdan Goczyński
Polacy w Sejmie? Chyba nie. Bogdan Goczyński
Jak się załatwia ustawy. Ryszard Kalisz i jego folwark.  Bogdan Goczyński
Kto kręci szwindlami? Krajowa Rada Sądownictwa i Ministerstwo Sprawiedliwości? Bogdan Goczyński
Społeczni sędziowie w polskich sądach? Skarga w Trybunale Konstytucyjnym. Bogdan Goczyński.  
Skoordynowany atak na rodzinę. Kolejne dowody. Bogdan Goczyński. 
SS (Służby Sądowe) czuwają  – z doświadczeń Goczyńskiego.
Szwindlerom nie płacę. Pismo Bogdana Goczyńskiego do Teresy Żyłka

 

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Tambrey
04-01-2015 / 21:10
Toduhcown! That's a really cool way of putting it! xsxzgjrssqn.com [url=pqwkvhcpki.com]pqwkvhcpki[/url] [link=obgjxgcn.com]obgjxgcn[/link]
~Pablo
23-12-2014 / 12:59
Firstly i adore your nail polish. I've been loonikg" rel="nofollow">qqjzhkrprg.com">loonikg for a grey/nude so ages now!This ring is epic. I think i'd either wear it with a couple other simple small rings maybe a couple black stones or I would go all out and pack on the silver like you've done =) love itAlso an outfit would go either way. Very simple and structured or layed back slouchy items in soft natural colours.Hmm now im excited! hahI'd love the chance to blog about this ring-emfrom spindizzyfall
~Ninder
20-12-2014 / 04:41
nici nu ne gandeam la alvecta. mi se parea imposibil ca bogan olteanu ca nu recurga la tot felul de tertipuri pentru a castiga alegerile de cand a inceput campania a facut tot felul de jocuri murdare, incepand cu sloganurile sale de campanie care nu tin de indatoririle unui parlamentar (teatru masca- ministerul culturii, parcul bazilescu- primaria sector 1, metro- ministerul turismului), pana la sustinerea/nesustinerea homosexualilor. cat credea bogdan olteanu ca ii va merge si ca nu se vor afla jocurile murdare pe care le face?p.s. felicitari pentru blog. si felicitari pentru toate articolele legate de bogdan olteanu. sper sa fie mai multi ca tine care incearca sa arate oamenilor adevarata fata a cersetorilor de voturi. sper ca articolele de aici legate de bogdan olteanu sa fie citite de cat mai multa lume iar pe 30 noiembrie sa NU PUNA STAMPILA PE BOGDAN OLTEANU
~Khan
19-12-2014 / 20:56
LOVE these Jo (and agree with Lauren, esp love the one with Michelle and Kat!) and I LOVE the Shooting Sisters too!!! Where would we be without this group??!! So hoounred to be a part of it! Sally xxxx
~on
26-05-2014 / 09:13
zrozumegzekucje.bloog.pl/ - blog dla dłużników a nie oszustów i cwaniaków. Spojrzenie z drugiej strony.
~amanda
17-07-2013 / 14:54
Ojciec mojego dziecka jest bezrobotny już 3lata .mieszka w wlli,jezdzi samochodem i Sad z 700zl obnizyl alimenty które powinien placic na dziecko do 600zl-uzasadnienie.bo jest bezrobotny-to który sedzia ma racje?
~geralth
04-01-2013 / 10:09
Już ja znam takich "bezrobotnych" co latają helikopterami. Na dzieci nie ma kto płacić. Złodziejem to Ty jesteś bo przez takich nierobów OPS płaci te alimenty z naszych podatków. Przeciągać egzekucję 6 lat - możesz być z siebie dumny złodzieju! Policja dwoma listami gończymi nie poszukiwała Cię bez powodu - tego już nie napisałeś???
~krzysiek
04-01-2013 / 08:42
Kochaniutki chyba alimentów się nie płaciło co? :) Najlepiej winić każdego za swoje niepowodzenia, tylko nie siebie. Czytając Pańskie teksty wnioski na temat Pana osoby wysuwają się jednoznaczne . . . Powodzenia w walce z całym światem. P.S. Zawsze może Pan zostać sędzią, komornikiem, adwokatem czy kimkolwiek innym . . . jednak z podejściem typu: 'jestem jedynym sprawiedliwym na tym świecie' szczerze życzę powodzenia i sukcesów. P.P.S nieźle się naśmiałem :)
~sprawiedliwy obywatel RP
03-01-2013 / 19:28
i dobrze mu tak - ma wyrok to do więzienia
~Polak
20-12-2012 / 13:26
Panie Goczyński zgadzam się z Panem całkowicie.Sędziowie i prokuratorzy w Polsce to zorganizowana grupa przestepcza.