Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 20-06-2011

Zespolone działania mediów niezależnych doprowadziły do wymuszenia proceduralnego działania władz i sukcesów w sprawie dr Zbigniewa Kękusia oraz wypuszczenia z aresztu Tadeusza Chołdy.

!

Szanowni Państwo ! Właśnie obejrzałam wideo z Panem Kękusiem w roli głównej i oto jaką konkluzję z tych zdarzeń wywiodłam. Primo - Pan Kękuś powiniejn pozwać o co najmniej 200tys. zadośćuczynienia Skarb Państwa -/ statio fisci -nad nim się zastanowi które /- za ośmieszenie go , upodlenie , pozbawienie opinii , dochodów etc . i ten właśnie proces , powinno się upublicznić na całą Polskę , żeby już nigdy nikt więcej / mowa o Sędziach / - nie odważył się oskarżać niewinnie drugiego człowieka .secundo - żeby bez problemu , takie sprawy podlegały kasacjom na korzyść niewinnie oskarżonych , tercjo - żeby Sędzia- który doprowadził człowieka do takiej ruiny moralnej i finansowej , został pozbawiony prawa wykonywania zawodu i regresem zwrócił na rzecz Skarbu Państwa - kwotę którą ten w ramach zadośćuczynienia , wypłacił pokrzywdzonemu . Napaść i przemoc w świecie ludzi,niekoniecznie przejawiają się w fizycznym ataku kończącym się cierpieniem i unicestwieniem ofiary , równie dramatyczne następstwa niosą te formy destrukcji , które nie sprawiając bezpośrednich dolegliwości fizycznych,odbierają ludziom godność i wyniszczają moralnie. Właśnie Pan Kękuś był tego żywym przykładem.
około minuty temu · Lubię to! ·  · Zrezygnuj z subskrypcji
Radwańska Vollus 18 czerwca 10:53
Szanowni Państwo ! Właśnie obejrzałam wideo z Panem Kękusiem w roli głównej i oto jaką konkluzję z tych zdarzeń wywiodłam. Primo - Pan Kękuś powinien pozwać o co najmniej 200tys. zadośćuczynienia Skarb Państwa -/ statio fisci -nad nim się zastanowi które /- za ośmieszenie go , upodlenie , pozbawienie opinii , dochodów etc . i ten właśnie proces , powinno się upublicznić na całą Polskę , żeby już nigdy nikt więcej / mowa o Sędziach / - nie odważył się oskarżać niewinnie drugiego człowieka .secundo - żeby bez problemu , takie sprawy podlegały kasacjom na korzyść niewinnie oskarżonych , tercjo - żeby Sędzia- który doprowadził człowieka do takiej ruiny moralnej i finansowej , został pozbawiony prawa wykonywania zawodu i regresem zwrócił na rzecz Skarbu Państwa - kwotę którą ten w ramach zadośćuczynienia , wypłacił pokrzywdzonemu . Napaść i przemoc w świecie ludzi, niekoniecznie przejawiają się w fizycznym ataku kończącym się cierpieniem i unicestwieniem ofiary , równie dramatyczne następstwa niosą te formy destrukcji , które nie sprawiając bezpośrednich dolegliwości fizycznych, odbierają ludziom godność i wyniszczają moralnie. Właśnie Pan Kękuś był tego żywym przykładem.

 

!

Więcej:

11 dzień głodówki dr Zbigniewa Kękusia pod Prokuraturą Generalną

 

TUSK cenzuruje internet w związku z hasłem: “Donald matole twój rząd obalą kibole” :-)

Więcej w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - tematy do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~rolex replica
10-01-2017 / 03:08
The Cartier watch is advised to action www.mmwatches.co.uk added than just a watch. Breeding and composure are absolutely requirements of www.replicaonlines.me.uk these around-the-clock architecture standards. The Cartier watch generally becomes an antique of its owner, anesthetized own www.toprolexreplicauk.co.uk through the ancestors to come. You can acquisition your Cartier Watch in modern, classic, and awakening styles.
~wojtek
07-08-2011 / 11:38
MIĘDZY INNYMI O ADWOKATACH Z URZĘDU PRZECZYTASZ NA STR faberprawo.friko.pl. Pozdrawiam. W. Faber - wyjęty spod prawa.
~ANINA
25-06-2011 / 14:23
Wolny kraj ....:/ Żyjemy w kraju paranoi - władzy ............. Bardzo to przykre .
~Teresa Kawiak
20-06-2011 / 16:16
Cieszymy się, ale co z tą grupą "sądowych ofiar" "przestępczego" działania Pana Kękusia, która doprowadzila do jego skazania?