Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 26-10-2010

Zawiadomienie o przestępstwie przywłaszczenia mienia przez członków Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica.

Chmura Józef 10.03.2009 r.

Prokurator Rejonowy
w Dębicy

Zawiadomienie

O przestępstwie przywłaszczenia mienia przez członków Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica, członków Rady Nadzorczej FO Dębica oraz wynajętych prawników, którzy byli opłacani mieniem pochodzącym z przestępstwa.

Wykorzystując uprawnienia w ramach gwarancji i rękojmi przekazałem do Firmy Oponiarskiej Dębica kilkaset opon w okresie od 1996 do 2002 wartości około 100 tysięcy złotych. Biuro reklamacji FO Dębica uznało reklamacje jednocześnie zapewniało że pokryje koszty transportu dostawy ale jednak nie wymieniło opon ani nie zapłaciło za opony, ani transport. Mając deklarację od FO Dębica ja wydałem klientom zwrot gotówki. Bezkarność Prezesowi Chabowskiemu zagwarantowały ośrodki akademickie powiązane z Andrzejem Kalwasem członkiem Rady Nadzorczej, który wskazywał Prezesowi, kogo zatrudnić by dobić Chmurę i kogo skorumpować i skąd wziąć kasę lewą by zapłacić prawnikom.

- Tu wnoszę o umowy FO ze spółką SPCG 31-114 Kraków ul. Jabłonowskich 9 SKS 02-034 Warszawa ul. Wawelska 15B

- Wnoszę o umowy z sekretarzem spółki Jacek Pryczek 1996 i Mariusz Burda i inni sekretarze spółki FO Dębica którzy prowadzili mediacje, groźby, wymuszenia rozbójnicze i za co dostawali premie.

Andrzej Kalwas jako niby autorytet nadzorował całość relacji FO Dębica a PW ASTA był bezpośrednim przełożonym Prezesa Chabowskiego obydwaj byli z okręgu Płockiego tj. tego samego Urzędu Bezpieczeństwa i wykorzystywali tajną wiedzę do swoich nacjonalistycznych zapędów. Kalwas jest sędzią Trybunału Stanu i Ministrem Sprawiedliwości od czasu gdy zamiast naprawić przestępstwo to poszedł do Ministerstwa by wymuszać wyroki za to że krytykowałem go w „Sprawie dla reportera” oprócz tego za pomocą pośredników wpłynął na obcięcie nagrania w TVP co jest przestępstwem.

Działalność ewidentnych gróźb rozboju zaczęła się od 1996 r. w styczniu groźby stosował Andrzej Stelmach, Sawczuk Jerzy, Studnicki Tomasz, Nykiel Marek, Zbigniew Rusin.

Kalwas, Ćwiąkalski, Zoll szantażem wykorzystując swoje wpływy zmusili sędziów do poświadczenia nieprawdy w wyrokach w zamian za korzyści w tym mienie pochodzące z przestępstwa i awanse.

Przestępczość nadzorowała Barbara Białek która była zapraszana na libacje przez przestępców. W 1996 roku padłem ofiarą zamachu który ona uznała bez biegłego za uszkodzenie mienia a było to podcięcie przewodu hamulca. Rozpoczynając handel z FO Dębica nie byłem informowany że mam do czynienia ze zorganizowaną mafią bolszewicką, tajnie powiązaną z władzą państwową, przeżartą przez korupcję czego dowodzi bezczynność premiera i prezydenta korzystających z finansów przestępców i partii przez nich sterowanych.

Z przywłaszczonego mienia korzystają: Andrzej Kalwas, Andrzej Zoll, Zbigniew Ćwiąkalski, Zdzisław Chabowski, Czesław Łączak, Jacek Pryczek, Andrzej Stelmach, Marek Muzyka i inni członkowie władz.

Do podpisywania pełnomocnictw sądowych Andrzej Kalwas wykorzystał nowych członków Rady Nadzorczej, nieświadomych prawników, którzy do Sądu przedstawiali sfałszowane ksero.

Tym samym sposobem Kalwas i spółka przywłaszczyli kwotę 1000 000,00 zł. za transport który Sąd celowo pominął w procesie który trwał od 1997 r. do 2006 r. w wyniku zatrudnienia korupcyjnego.

W związku z tym przestępstwem grupa dopuszczała się innych przestępstw z art. 266 kk., 268, 269, 270, 271, 272, 273, 276, 278, 280, 281, 282, 284, 286, 287, 288, 291, 294, 296, i inne ustawy 303kk, 304, 311.

Żądam zabezpieczenia majątku przestępców na powództwo.

Adresy członków zarządu i Rady Nadzorczej Sąd KRS nie udostępnia od dwóch lat.

Z poważaniem:
Chmura Józef

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA"
Niezależne Czasopismo Internetowe www.aferyprawa.com
redagowane przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI
ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres: afery@poczta.fm - Polska
redakcja@aferyprawa.com
Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

zdzichu

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~ala
03-03-2015 / 20:47
Marek Muzyka W 1990 został pierwszym szefem Działu Sprzedaży, działającego już w rynkowych warunkach; tworzył struktury nowoczesnego zbytu opon. Od 1994 roku prezes sieci firmowych stacji serwisowych - Decart.
~ee
02-11-2013 / 17:08
I co dalej???