Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
3 lutego 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 06-07-2014

Zamość - zawiadomienie o kolejnych przestępstwach funkcjonariuszki prokuratury Małgorzaty Fundali-Piechnik - z cyklu jak Państwo niszczy rolnika

Sprawę dręczonego zamojskiego rolnika od trzech lat przez niekompetentną funkcjonariuszkę opisywaliśmy  już wielokrotnie.

Zamość - wniosek o skierowanie na badania psychiatryczne funkcjonariuszki Prokuratury Rejonowej Małgorzaty Fundali-Piechnik
ZAMOŚĆ Czy Wójt Gminy Ryszard Gliwiński został skorumpowany przez Piotra Łachno ze stowarzyszenia Abrakadabra ?
Zamość – dowody schizofreni funkcjonariuszki Małgorzaty Fudali-Piechnik – z cyklu okraść i zniszczyć rolnika.
Zamość – niekompetencja czy stronniczość prokurator Małgorzaty Fudali-Piechnik – z cyklu zniszczyć rolnika. 
Sytuacja jest o tyle absurdalna, że już trzeci raz (postanowieniem z dnia 25.06.2014r Sąd Rejonowy w Zamościu II Wydział Karny w składzie SSR Beata Majewska) - Sąd odrzucił wniosek prokuratury o zabraniu rolnikowi zwierząt hodowlanych (17 sztuk bydła i konia) i kolejny trzeci raz ta sama prokurwatorka M. Fundali-Piechnik składa zażalenie w sprawie powołując się, że kolejna trzecia już opinia kolejnego biegłego sądowego tym razem Władysława Nowickiego który spisał aż 21 stron jest niepełna i nie zawiera szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania !!!
Tak naprawdę, to już bardziej szczegółowej opinii nie można napisać, a chodzi o to, że jest ona jak i poprzednie korzystna dla rolnika, potwierdza jego kompetencje i prawidłowe prowadzenie gospodarstwa, gdy tymczasem funkcjonariuszka, aby nie przyznać się do swej niekompetencji i błędów, chce mieć opinię biegłego który potwierdziłby jej schizofreniczno-paranoidalne  zarzuty.  W ogóle, jak można doświadczonemu inż. rolnikowi stawiać zarzuty, że działa na swoją szkodę, niszczy własne gospodarstwo poprzez okrutne traktowanie zwierząt , że nie zapewnia im paszy i wody czym doprowadza do ich padania - a przy okazji do zniszczenia samego siebie chociażby z tej przyczyny, że ma kredyty wzięte na rozwój gospodarstwa które musi przecież spłacić z zysków wypracowanych w swoim gospodarstwie. 

Biegły miał ocenić: czy przebywanie zwierząt w gospodarstwie zagraża ich życiu i zdrowiu, czy warunki chowu są odpowiednie ze wskazaniem przesłanek decydujących o przyjęciu, że opieka ta jest bądz nie jest prawidłowa.
Jak sędzia pisze:
W ocenie Sądu Rejonowego przedstawiona opinia jest jasna i wystarczająco szczegółowa. Nie zawiera w swej treści wewnętrznych sprzeczności . Biegły w niej zawarł odpowiedzi na zadane mu pytania. Opinia przedstawiona przez niego jest pełna. Wnioski w niej przedstawione są logiczne i zrozumiałe. W tych okolicznościach zdaniem Sądu nie ma obecnie podstaw do przyjęcia za Prokuratorem, że istnieje obawa popełnienia czynu zabronionego o który jest podejrzany i w konsekwencji zostanie zagrożone życie zwierząt.

Od tego postanowienia z datą 2.07.2014r  funkcjonariuszka  M. Fudali-Piechnik złożyła pełne wzajemnych sprzeczności swoje kolejne schizofreniczne zażalenie, w którym z jednej strony zarzuca biegłemu (wchodząc w kompetencje Sądu), że jego opinia jest niepełna i nie zawiera szczegółowych odpowiedzi na pytania, oraz stwierdza, że biegły nie odpowiedział się na wszystkie pytania Sądu - chociaż Sąd kilka razy w swym uzasadnieniu stanowczo stwierdził akurat odwrotnie. 
Funkcjonariuszka jednocześnie nie potrafi odpowiedzieć i uzasadnić niby na jakie pytania sądu biegły nie odpowiedział tylko kolejny raz metodą kopiuj-wklej stawia ogólne sformułowania z wyroku SA z Poznania które wcale nie dotyczą sprawy i tego przypadku. 
Jednocześnie zarzuca biegłemu, że skupił się na kwestiach które nie powinny być przedmiotem jego opinii (jakby się znała prowadzeniu gospodarstwa:-) , że wykracza poza zakres swojego opiniowania,  że wkroczył w kompetencje prokuratury i dokonał oceny przyczyn padnięcia bydła ( bynajmniej nie z zagłodzenia) czego nie zrobiła obowiązkowo z urzędu prokuratura - stąd takie durnowate zarzuty.
Nawet czepia się takich nieistotnych rzeczy jak to, że nie spisał numerów kolczyków zwierząt, za to dokonał dokonał analizy materiału dowodowego (czego nie była w stanie z uwagi na brak wiedzy dokonać funkcjonariuszka) wchodzą w jej kompetencje - słowem mamy w tym uzasadnieniu dowody jej paranoi, schizofrenii i urojeń - czyli ewidentnej niekompetencji w rozpatrzeniu obiektywnym sprawy rolnika.

Bardzo istotne w tej sprawie są zarzuty i fakty które podkreślił biegły, a które tak nie spodobały się funkcjonariuszce:

1/ Bezprecedensowe dręczenie rolnika  przez funkcjonariuszy prokuratury i policji spowodowała znaczne upośledzenie stanu jego zdrowia i jego rodziny, przymusowe działania organów władzy doprowadziły go do stanu bezsilności i depresji, co odbiło się też na kondycji zwierząt na których tak podobno bardzo zależy M. Fudali-Pechnik. Wiadomo, rolnik zamiast wyrzucać gnój, pilnować zwierząt i pola musiał stawiać się na policji i odpisywać na pierdoły tworzone przez funkcjonariuszkę.

2/ Takie długotrwałe działania prokuratury doprowadziły nie tylko rolnika do dużych strat finansowych, ale naraziły też Skarb Państwa - a więc nas wszystkich na spore koszty np. trzeba było zapłacić za trzy opinie biegłych, za niepotrzebny czas stracony przez sędziów i urzędników państwowych - A TO JEST JUŻ PRZESTĘPSTWEM ! ! !

W tej sytuacji rolnik został zmuszony do zawiadomienia władz zwierzchnich o przestępstwach i szkodach popełnionych przez funkcjonariuszkę Małgorzatę Fudali-Piechnik.
cdn.    

Więcej o tej bulwersującej sprawie:
Zamość - kolejny odcinek dręczenia rolnika przez niekompetentną funkcjonariuszkę Małgorzatę Fundali-Piechnik
Zamość - wniosek o skierowanie na badania psychiatryczne funkcjonariuszki Prokuratury Rejonowej Małgorzaty Fundali-Piechnik
ZAMOŚĆ Czy Wójt Gminy Ryszard Gliwiński został skorumpowany przez Piotra Łachno ze stowarzyszenia Abrakadabra ?
Zamość – dowody schizofreni funkcjonariuszki Małgorzaty Fudali-Piechnik – z cyklu okraść i zniszczyć rolnika.
Zamość – niekompetencja czy stronniczość prokurator Małgorzaty Fudali-Piechnik – z cyklu zniszczyć rolnika. 

Tematy w dziale dla inteligentnych:
ARTYKUŁY - do przemyślenia z cyklu: POLITYKA - PIENIĄDZ - WŁADZA

Polecam sprawy poruszane w działach:
SĄDY PROKURATURA ADWOKATURA
POLITYKA PRAWO INTERWENCJE - sprawy czytelników

"AFERY PRAWA" - Niezależne Czasopismo Internetowe redagowane jest przez dziennikarzy AP i sympatyków z całego świata których celem jest PRAWO, PRAWDA SPRAWIEDLIWOŚĆ DOSTĘP DO INFORMACJI ORAZ DOBRO CZŁOWIEKA

uwagi i wnioski proszę wysyłać na adres:
afery@poczta.fm
- Polska
aferyprawa@gmail.com

Dziękujemy za przysłane teksty opinie i informacje.

WSZYSTKICH INFORMUJĘ ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
1 - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2 - Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Dell
05-01-2015 / 07:08
That's a genuinely imsepsrive answer. ntlzerktyrg.com [url=xrqkqbabnqt.com]xrqkqbabnqt[/url] [link=mkxlzzdbm.com]mkxlzzdbm[/link]
~Sarwenda
25-12-2014 / 09:25
tomek.urbanA ja wlaśnie ostatnio łapię się na tym że nie myśle i dorzbe" rel="nofollow">qsiquk.com">dorzbe mi z tym, nie wiem co to jest daje niewiarygodny spokf3j, dziwne uczucie.Choć z zewnątrz może się wydawać, że myśle i to na dużych obrotach w środku coś mną samo kieruje, podśiwadomość, dusza cokolwiek by tonie było, pozwala mi poprostu zwyczajnie czasem nie myśleć. Żyć w ciszy, chwilą, ufać sobie, a nie myślom.Potem mnie czasem jakaś myśl złapie tak jak teraz, zaczynam się zastanawiać i już samopoczucie mi się pogarsza, myślę czy oby napewno moją wypowiedź zrozumiesz, myślę czy mam racje, myślę jestem w przesżłości i przysżłości jestem w myślach, podczas gdy istnieje tutaj i teraz.Każda myśl powoduje, że jestem w przeszłości lub przyszłości podczas gdy jestem tu i teraz. Myśli to jak okłamywanie rzeczywistosci. Prf3ba zabezpieczenia samego siebie, prf3ba zagłuszenia czymś ciszy.
~Monica
20-12-2014 / 16:34
Why is it that even the kids in Paris have the elegance about them? So cute, sitnitg by the water. Jamie just has that certain touch with a camera - and these days when everyone is a photographer her talent stands out with such contrast. Beautiful, charming post...and daydreaming of booking flights this very minute!
~B Asia
13-07-2014 / 12:52
P0lski rząd znowu zaatakował!! Na przykładzie sprawy Morderstwa Aleksandra Salomona Wrocław i ciągu nękań rodziny w nagrodę za ujawnienie ów. Widzimy atak w celu zatuszowania uwikłania się w sprawy Prezydenta RP, przewodniczącego E.P. Sejmu, Senatu, ministrów, sędziów prokuratorów , P0licji a nawet premiera RP.Szokujące jest że PAP (P0lska Agencja Prasowa również) Widać ataki jak za stalinizmu i hitleryzmu na ludziach o żydowskich nazwiskach są w modzie. 0święcim 1943, P0kdromy w Jedwabnem/ Kielcach, Represje rządu 1967/8 . Brawo!!!Nie mamy żadnych złudzeń gdyż filmy dokumentujące na YT i FB są doskonałym dowodem w sprawach.
~templariusz
09-07-2014 / 16:40
zastanawiacie sie w co sie wplatał dziekan 0RA Wrocław www.bartoszgrohman.pl/rekomendacje/adw-andrziej-malicki/ na Pasteura 17a oraz Pasteura 17 we Wrocławiu.... My wiemy a Ty... ?
~jerozolita
09-07-2014 / 07:30
he he he nowy wałek W starym Wałku Wrocławia. UPAdł Wrocławski developer GANT S.A. Straty to setki milipnów. I dobrze bo pamiętamy jak prezydent Zdrojewcki chyba dał 5 mln w 1996r na czynszowe lokale - aby wybudowali. Wpłacili na giełdę i wszystko stracili. W to miejsce wszedł I... Ten numen był możliwy gdyż wplatali sie w ta sprawę : Rodzina Prawników JAROCH szef PlS dr prawa prezydent i jego braciszek szef prokuratury Wojewódzkiej zamiszany również w sprawy wygrywania w sądzie przez nieistniejące firmy a zarazem ścigania ludzi którzy to nagłaśniali. Ich synek prokurator w 0P0lu wsławił się w zaginięcie narkotyków zdeP0nowanych w sejfie prokuratury czy P0licji.
~0bama
08-07-2014 / 19:48
Kler bierze 1.O4 PKB a Wojsko 1,94 . Kler dostał od nas tyle kasy, że zamiast Wojska pójdzie w okopy.
~gosc
08-07-2014 / 17:55
Re; P. ma ciek ,czy mam rozumiec,ze tatusiowie owych maja taki same zawody ?. Slyszalam o jednej takiej,ale to jest fakt ,ze przyszly tatus(wies na Podkarpaciu) wyslal swoj obiekt zainteresowania na Alaske. Miala ta mlodzutka osoba mieszkac tam,i byc po opieka(kolegow po fachu),ale ona tak bardzo tesknila,do swoich rodzinnych stron ,ze po kilku latach w jakis sposob udalo sie im"obojgu" uciec do Polaki. A,ze ludzie w malych skupiskach,wszystko wiedza o sobie,wiec numer na wyjazd do rodziny nie uwierzyli,i wyszlo szydlo z worka(potomek wypisz wymaluj jak tatus). Potem rodzina wraz z "tatusiem",uknuli zmowe,ze dziewczyna ta jest wdowa,ze owdowiala tam. W niedlugim czasie,wyprawili jej weselisko,tatus bral czynny udzial.
~ma ciek
07-07-2014 / 23:46
zastanawialiście się czemu P0 angielsku tak dobrze JK Mikke tak samo jak Ryszard Czarnecki? Co mają wspólnego z interesem bezpieki i kleru - wiecie.. ? Bo ja wiem.
~D0nek
07-07-2014 / 21:06
jak Niemcy zapuszkują Pr0tasiewicza to dowiedzą się o układzie Ryska Czarneckiego jak i o Dawidzie Jackiewiczu i kto go krył polska.newsweek.pl/tato-go-zmiksowal,91007,1,1.html