Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
10 marca 2023
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 02-06-2011

Wspieramy trzeci dzień protestu Głodowego dr. Zbigniewa Kękusia pod drzwiami biura udającego niezależnego :-) prokuratura A. Seremeta, Warszawa ul. Barska 28

cały dzień w upale, noc przyniosła burzę. Warszawa kładzie się do snu.
Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~katerina404
05-06-2011 / 02:22
Na podstawie tego co sie ostatnio dzieje w Polsce przychodzi mi do głowy, że chyba chcą sfaszyzować naród. Kto myślał, żeby niby w wolnym kraju działy się takie obrzydliwe incydenty. Zaczyna to być coraz bardziej niepokojące, bo urzędnicy, nie do końca pewnie czyści w soich intencjach, jako najcięższą armatę wysuwają badania psychiatryczne. Czyżby chciano z Polaków zrobić samych psycholi. Najpierw Pan Chołda, a teraz Pan Kękuś. Żaden z nich nie wygląda nawet na psychicznie chorego, mało tego uważam, że ich inteligencja jest ponadprzeciętna, skoro nie dali się wrobić pseudoprawu. Poza tym choroby psychiczne to bzdura. Większość osób jest po prostu zestresowana i trudno się dziwić, żyjąc w takich warunkach, w jakich przyszło nam żyć. Polacy nie dajmy się i walczmy o sprawiedliwość i godność i wolność człowieka.
~mac
04-06-2011 / 10:33
Poza tym kłamią bez zająknienia na żądanie kolegów. Standard jak wykręcą za bardzo a ktoś chce zadośćuczynienia. Zeznania wspólne. Idealne. Brzmią identycznie jakby to jedna osoba mówiła. Moja prywatne obserwacje z sytuacji życiowych. Podsumowanie: prostaki, chamy. Idealne narzędzia dla wysługi systemowej. Jałmużna w postaci mafijnego haraczu którym są podatki i zus. Sami wspomagamy ten zamordyzm i bandytyzm.
~mac
04-06-2011 / 10:27
- te polityczne świniaki jak nakradną to z siebie robią wariata, jak ty nakradniesz idziesz siedzieć. - jak obnażasz ich prawdę z ciebie robią wariata. Jeśli ciężko z ciebie zrobić wariata obowiązuje wariant zastraszania siłowego, bezdotykowego.. pranie mózgu. Jeśli nie leją z nienawiści lub uraz jajec policyjnych to wymyślają debilne teksty w stylu: (akcja - pokój przesłuchań - ja i dwóch z napęczniałymi jajami - zwroty słowne pomiędzy nimi) - przenieś że ten kabel z tamtego pokoju. - (poza) szybki ruch ręką do szuflady wraz ze ślinionym słowotokiem - "zaraz ci nożem krzywdę zrobię" - numer z czajnikiem i wrzątkiem podczas nalewania do szklanki - stanie za plecami dużego gościa z niskim głosem i straszenie, że zaraz mnie zabije. biały domek na szerszej przesłuchiwanie w kółko aż zeznasz przeciw sobie. w mieście obok tekst od policji na komisariacie - przesłuchujący: "czasy się zmieniły - metody policji nie" Skoro metody policji się nie zmieniły to rząd/prokuratura/sądy na pewno nie. Całość to naczynie połączone. Jedno nie może istnieć w innej formie niż całość, ze względu na konflikt "interesów".
~tk
02-06-2011 / 23:44
Honorowy ? Prezydentem marzyło mu się. W sprawie II K 892/99/P już zrobił, pomagając sądowo-prokuratorskim przestępcom rozumiejącym i stosującym prawo według innego kodeksu.
~MNaleziński
02-06-2011 / 22:38
Pana Zolla odbierałem jako człowieka kompetentnego i honorowego. Jeśli uczciwie nie zajmie się tą sprawą - jej wyjaśnieniem - to całkowicie zmienię opinię na temat tego a zdaje się, że kandydował na prezydenta RP - czy to prawda?
~tk
02-06-2011 / 20:35
Pan Prezes SA W. Baran na zawiadomienie o popełnieniu przestępstw przez sędziów cynicznie mi odpowiedział (2006) że sprawa dotyczy zajść z zeszłego wieku. Faktycznie składając pozew o rozwód bez orzekania o winie w 1994 r. nie przypuszczałam że otrzymam go w następnym wieku w 2003 r.
~Teresa Kawiak
02-06-2011 / 20:06
Panie Seremet może zainteresuje się Pan sprawą karną syg. podaliśmy w piśmie , tutaj na Aferach Prawa i wyjaśni Pan dlaczego w Prokuraturze Okręgowej w Krakowie najważniejsze stanowiska zajmują przestępcy. I i III Wizytacyjny Małgorzata Bojanowska i Leszek Brzegowy dwójka pospolitych oszustów i najniższej kategorii złodziei okradających samotną matkę ( obydwoje " jako rejonowi prokuratorzy prowadzili "dochodzenie w mojej sprawie ) Zastępcą Jaryczkowskiej została Anna Jedynak firmująca swoim nazwiskiem "wyrok" karny chociaż nie brała udziału w sprawie ( oskarżał asesor bez powołania min.) Cała trójca przestępców razem. Pan przyszedł zmienić prokuraturę czy umocnić mafijne struktury.Ośmielam się podobnie jak Pan Kękuś znieważyć Andrzeja Zolla który w naszych sprawach również ma "znaczący" udział, uznał bowiem że banda prokuratorsko-sądowa może wyjąć mnie z pod prawa Rzeczpospolitej, pozbawić prawa do sądu, okraść, znęcać się nad moimi dziećmi. ( przesłałam mu akta karne , dowód wyjątkowego bezprawia, udzielił mi informacji kiedy odbyły się moje rozprawy !!!) To ta sama banda , "ofiary sądowe" "przestępcy" Pana Kękusia.i