Imieniny:

AferyPrawa.com

Redaktor Zdzisław Raczkowski ujawnia niekompetencje funkcjonariuszy władzy...
http://Jooble.org
Najczęściej czytane:
Najczęściej komentowane:

Pogoda
Money.pl - Kliknij po więcej
27 stycznia 2022
Źródło: MeteoGroup
Polskie prawo czy polskie prawie! Barwy Bezprawia

opublikowano: 11-03-2011

Treść niniejszej publikacji została czasowo wykasowana ponieważ jest przedmiotem postępowania o ochronę dóbr osobistych , zainicjowanego przed Sądem Okręgowym w Świdnicy przez DuPont Poland sp. z o.o. oraz Pana Andrzeja Brachaczka z uwagi na to, że treści w niej zawarte mogą naruszać dobra osobiste powyższych osób.

Komentarze internautów:

Komentowanie nie jest już możliwe.

~Donek
12-03-2011 / 13:56
Urzęnikom tak dobrze jak obecnie nie żyło się ani za czasów cara, Hitlera, Stalina, ani za czasów faraona. Wówczas by stłumić nie pokornych trzeba była jak w Libi - zastrzelić ich. Dzisiaj nasze sądy mają lepszą broń do pudła oraz zabierają majatek. Inni wiedzą że wystarczy jeden partyjny telefon niczym Zdrojewskiej do IPN i niedostatek rodziny na lata gotowy. No gdzie Ci odważni których jeszcze nie dopakły układy władzy?
~Jaś
11-03-2011 / 21:56
DuPont - to jeden z koncernów na liście.. do wykastrowania
~Iwona
11-03-2011 / 21:22
Czy to oznacza , że terroryści z Wrocławia rządzą Polska? Ilu zamordowali do dzisiaj ? Kogo jeszcze zamordują czy też zamurują ? Kim tak naprawdę są Wrocławscy urzędnicy? Kim jest wojskowy Wnuk zatrudniony przez Dutkiewicza i Zdrojewskiego a ujawniony przez prezydenta Warszawy Kaczyńskiego? Jaką i czy rolę odegrał w układzie przy zabójstwie i fałszerstwach na mieszkaniu Aleksandra Salomona? Dlaczego 460 posłów i 100 senatorów udawało , że nie ma sprawy " SALOMONA" Kim są ludzie w polskim sejmie , Senacie i na urzędzie Prezydenta Polski? Może żaden z nich nie umie czytać i logicznie myśleć. Bo aż strach pomyśleć że mogą być perfekcyjne zorganizowaną grupą przestępczą mało tego pracującą na rzecz innych państw czy przestępczych zorganizowanych układów.
~znowu Breslau na deskach
11-03-2011 / 20:28
tak było w usa: natropie.onet.pl/crimestory/,1,4206823,artykul-special.html a tak jest teraz we Wrocławiu delikatniej ale za tą z pompą układową: www.youtube.com/watch?v=i5e60lTmves